V. Pranckietis dėl posto paaukotų ir ekologiją?

Grįžti į straipsnį

nuomone

nuomone portretas
koks feikinas profesorius, toks ir elgesys

nuomone

nuomone portretas
labai liudnai ir pigiai eme atrodyti profesorius. maniau, kad bus kilnesnis, o elgiasi kaip nestabilus

Palengvina \\\\\.../////

Palengvina \\\\\...///// portretas
pfoto gyvenimą,po paxmelo norint išsivemti nereikia dviejų pirštų kišti į gerklią,pažiūri tą fizionomiją išsivemi iki tulžies.

Valdančiosios koalicijos

Valdančiosios koalicijos portretas
bendražygiai PIŠ, Šurajev, Kubilius, Armonaitė, Pranskietis, Raskevičius, Bilotaitė, K.Masiulis, G.Lansbergis, Mikulienėnė, gentvilai ir t.t.

Velnias \\\\\.../////

Velnias \\\\\...///// portretas
Angelėlio veideliu.___Daug kam sumaišė protą.

Debeselis

Debeselis portretas
ne aišku čia

Aūūū...

Aūūū... portretas
pranskieti - varyk dirbti nesėdėjęs kaunadieny.Kiek gali čia vaidentis??

po visam

po visam portretas
"Profesoriau", po tokių žygdarbių ir liberastinių laimėjimų, lauksime Tytuvėnų apylinkėse atsilankant kad galėtume pasididžiuoti Seimo kėdės ištverminiausiu sėdėtoju.Pamiršai kabukus

Kodel gi ne

Kodel gi ne portretas
Jeigu ekologija 'feikin'ė', tai ne vertybė.

Po visam

Po visam portretas
Profesoriau, po tokių žygdarbių ir liberastinių laimėjimų, lauksime Tytuvėnų apylinkėse atsilankant kad galėtume pasididžiuoti Seimo kėdės ištverminiausiu sėdėtoju.

Gerai \\\\\.../////

Gerai \\\\\...///// portretas
sumokėjo KD išverstskūris,kad tiek ilgai jo niekšišką snukį reklamuoja.

Viktoras

Viktoras portretas
melavo, melavo - mero vietos negavo

V,L

V,L portretas
Taip taip tai dar karta irodo kaip negalima spresti apie žmogu iš jo išvaizdos.......*tai apie pranskieti*

skaitytoja

skaitytoja portretas
Perbėgėliams ir išdavikams niekada nesisieks jokiuose rinkimuose

aš portretas
o kuo jis skiriasi nuo kitų norinčių?

Povilas

Povilas portretas
pritariu - dantimis, nagais, bei visais galais jau septinti metai reklamuojasi einantis profesoriaus pareigas bei turintis pedagoginį profesoriaus vardą, net VRK nesugeba (galimai nenori) jam paaiškinti, kad taip elgtis nedera

"Nacionalinis didvyris"

"Nacionalinis didvyris" portretas
Seimo pirmininko kėdės etatinis sėdėtojas turi būti apdovanotas Vyčio kryžiaus Riterio ordinu už dantimis, nagais, bei visais galais keturis metus prisiklijavusio ir išsilaikusio (kad neužsėstų kitas) KĖDĖJE. Ir tik liberastinių vertybių suviliotas, sutiko palikti postą, dabar sėdi tėvo gentvilo dešinėje.

Būsiu 100 \\\\\.../////

Būsiu 100 \\\\\...///// portretas
Lai tas išverst'skūris eina paskui Rusų laivą.

ASU senatas

ASU senatas portretas
Profesoriaus pedagoginis vardas gali būti suteiktas dėstytojui antrą kartą iš eilės laimėjusiam konkursą profesoriaus pareigoms Universitete užimti ir visą paskutinę kadenciją ėjusiam profesoriaus pareigas ne mažiau kaip 0,25 etato... Į darbą priimama ir atleidžiama pagal Rektoriaus įsakymą, atestacija tik parodo ar darbuotojas tinkamas pareigoms eiti ar ne. Jei iš profesoriaus pareigų atleistas – tai pareigų jau neatlieka ir profesoriumi tituluotis teisės neturi.

Keičia vėl kailiuką?

Keičia vėl kailiuką?  portretas
Nepasitikiu tokias žmonėmis ,kurie dėl posto verčia kailį pagal tai,kaip naudinga. Perbėgo iš partijos,kuri jį atnešė ant rankų,padarė aukštu veikėju, o jis ką? Tuoj išdavė bendražygius,kad tik liktų poste. Lakstė iš Kauno rajono į Vilnių kasdien ,būdamas seimo pirmininku,Kas paskaičiavo,kiek tai kainavo biudžetui ? Ir ką jis yra gero nuveikęs , šitas veidmainis? Ką jis Kauno rajonui gero yra padaręs,apart savo naudos pasiimant nemažus žemės plotus? Net Akademiją ,kurioje dirbo, ,sunaikino,vietoj to, kad padėtų išsilaikyti..Slidus tipas...be sąžinės atsisakęs visų tradicinių vertybių.Tegu sau genėja medžius, o ne rajono biudžetą.

O

O portretas
aš dar neužmiršau, kaip valdžioj sėdėdamas pranckietis skelbė: MIŠKUS REIKIA KIRSTI, KITAIP JIE SUPUS!

Seniokas

Seniokas portretas
Lidla pastate Ringauduose zmoga! Nuo zemdirbio iki seimo pirminyko buvo uzkopes! O ponas orlauskis - metes ,palikes seima vargti jav , su bajeriukais lt gyvenima gera susikure! I valdzia lenda plykis ,nes pensija ant nosies. Lietuvos seimistas ,kurstytojas nr 1 zakorouskis!

akademinis

akademinis portretas
Vargšas Pranckietis apsiputojęs įrodinėjo, kad turi teisę vadintis profesoriumi 5 metus (2016-2021), dabar jau 2023, jis ir vėl turi teisę vadintis profesoriumi ??? Kyba Regitroje įsigijo...

nuomonė

nuomonė portretas
Jis eis ravėti šieno .Labai geras darbas .O apie Orlauską šmeižtai irgi matyt ne be jo nagų ...Orlauskas turi KTU magistrą ir tai labai daug nes dauguma seimūnų turi Švabo kursus arba vidurinę ,bet net komitetams vadovauja

>>>valstietis \\\\\.../////

>>>valstietis \\\\\...///// portretas
>Negi?????___Na tai naujena,reikia viešnt plačiau.___Orlauskas jau parodė savo tikrą veidą,Klevečkos bičas,o apie tą Pranckietį tai geriau burnos neaušint----niekalas.

valstietis

valstietis portretas
Orlauskas VRK anketoje nurodė baigęs Žemės ūkio akademiją (meluoja), Pranckietis VRK anketoje nurodė turintis profesoriaus pedagoginį vardą (meluoja) – geri Kauno rajono kandidatai

"Nacionalinis didvyris"

"Nacionalinis didvyris" portretas
Seimo kėdės mylėtojas, jos ištikimas globėjas dantimis, nagais ir visomis išgalėmis saugojęs (kad kitas neužsėstų) visos kadensijos metus tarytum suaugęs ir išsaugojęs kaip brangiausią vertybę, toks išliks atmintyje Pranskietis. Tai tiek ir naudos mūsų valstybei iš tokio pajeco, dvaro juokdario valdžiusio 4 metus.

Višta \\\\\.../////

Višta \\\\\...///// portretas
Žemiau pažiūrėkit "Vištos Walmorą",Prancietis su Orlausku jau "išrinkti",nebent "maklė" jiems padės?,kas ir tikėtina,kai tokie "fruktai" prie lovio užsigeidė.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kas yra politikas? Tai prostitutė, kuri parsiduoda tam, kas daugiau moka. Šitas fruktas - ne išimtis.

nuomonė

nuomonė portretas
Gerokai pervertinęs save garbėtroška ir intrigantas.

>>>Kaunietė \\\\\..../////

>>>Kaunietė \\\\\....///// portretas
>seime pabuvę tik į muilą tinka.

Kaunietė

Kaunietė portretas
MBA uždarymas tiesiog būtinas. Viktoras judina bebrams (socdemams) sukurtas darbo vietas. Labai jau daug neigiamų komentarų, matyt bebrai solidarizavosi, mes tik šūdą pilt moka..

Kaunietė

Kaunietė portretas
Niekuomet negalvojau , kad Pranskietis dėl šiltos kėdės galėtų paaukoti vertybes. Štai ir pasirodo žmogus ,kaip pabuvojęs seime susigadino

Rezultatas

Rezultatas portretas
Klada būtu jei balsuotume už Pranskietį

Zombiai, demonai ir klonai,

Zombiai, demonai ir klonai, portretas
Balsuokite už moki-vagi pranckietį!

Dėkui Langrybių agentų partinei GMO

Dėkui Langrybių agentų partinei GMO portretas
Jau sotūs ir vos gyvi. Teroristai žyderos turi gyvent Izraelyje, ten yra ką veikti, pvz. kankinti palestiniečius!

Ačiū pranckietį :)

Ačiū pranckietį :) portretas
Dažniau keisk pampersus!!!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Eilinė šiukšlė bando prasibrauti į valdžią

Agroliberalas

Agroliberalas portretas
Šitas dėdžius, būdamas seimo pirmininku, didžiuojasi, kad privatizavo Akademijos sodininkų žemes, po to už gerą sumą prastūmė Lidl.

Vytautas

Vytautas portretas
Pranckietį kamuoja didybės manija – mokslui gi nieko vertas

Nerius

Nerius portretas
Vargšas Pranckietis po ko gero ir popiežium pasiskelbs, kad tik meru pataptu...

Nauji 3 mušketiorai \\\\\.../////

Nauji 3 mušketiorai \\\\\...///// portretas
orlauskas,valinskas,klevečka.

Peteris

Peteris portretas
Kandidatas į Kauno rajono merus Viktoras Pranckietis galimai naują šiukšlių rūšiavimo gamyklą norėtų atidaryti Ringauduose

:)))))

:))))) portretas
Uždarymui daug kas pritartų , tik deja . ..Uždarymas lieka pažaduose :) Aplinkos ministras Simonas Gentvilas patvirtino, kad su V. Pranckiečiu buvo aptariama Kauno MBA uždarymo tema, TAČIAU , pasak ministro, DAR TIKRAI NETEIKIAMI jokie planai; norint uždaryti tokį objektą, pirmiausia reikia gerinti gyventojų rūšiavimo įgūdžius.

Adomas

Adomas portretas
Pranckietis melagis profesionalas. Kaip kandidatas į savivaldybės tarybos narius ir merus nurodo turintis pedagoginį profesoriaus vardą. Įdomu, kaip vos porą mėnesių ėjęs profesoriaus pareigas sugebėjo ir vardą gauti??? Beje, prof. pareigas nurodo ėjęs LŽŪA, nors 2016 metais jau buvo Aleksandro Stulginskio universitetas.

Patarciau Pretendentui

Patarciau Pretendentui portretas
nevargti ,nezadeti ir nesitiketi,iki siol nesimato tu nuverstu darbu, panasu,kad neisrinks jo meru, nera motyvu

Pritariu uždarymui

Pritariu uždarymui portretas
Pritariu šios gamyklos uždarymui. Gamykla skleidžia ne tik smarvę, bet naktį ir monotoninį garsą (triukšmą). Tai labai trukdo miegui. Kur kreiptis dėl žalos (neleidžia normaliai išsimiegoti), kur ši gamykla skleidžia. Balsuosiu už V. Pranckietį.

ogi

ogi portretas
tos pacios kgb saikos sovietlikana tik kapitalystinio kirpymo ir formos ===

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Pranskietį reikia pastatyti prie šiukšlių konteinerių kaip tikrintoją dėl šiukšlių rūšiavimo. Dabar šiukšlės nerūšiuojamos arba vangiai ir netinkamai rūšiuojamos. Todėl ir smirdi aplinka , bet smirdi ir Seimo narių pinigai , pagal tą aukštą natą -Verkia duonelė tinginio valgoma. Atvyktų nariai pas rinkėjus , pravažiuotų kaip anais laikais JAV prezidentas Kenedis atvirame automobilyje , su garsiakalbiu agituodami rūšiuoti šiukšles , one balsuoti už šiukšles, turint omenyje savas kandidatūras ir tikrai būtų visiems geriau.

Kaip liberalu ...kapstome giliau ...

Kaip liberalu ...kapstome giliau ... portretas
2008-2012 konservatorius Andrius Kubilius (2008-12-09 – 2012-12-13) vyriausybės vadovas , o Gediminas Kazlauskas Lietuvos aplinkos ministras ( Nuo 2008 m. gruodžio 10 d. LR aplinkos ministras; kandidatūrą teikė TPP. Nepartinis.) Ministro kandidatūrą teikė TPP - Valinskas . :)))) Štai ir turite kam " dėkoti " :) O Pranckietis eilinis liberalas . Iš partijos tų , kurie " dalyvavo " ....Blia ...blia ....blia ..." uždarys " ? :)))

Kaip liberalu , pone Pranckieti ,

Kaip liberalu , pone Pranckieti , portretas
Projektą 2011 m. inicijavo Aplinkos ministerija!!!? Seimo valdanti dauguma 2008-2012 KONSERVATORIAI , LIBERALAI , valinskai ! :))) Projektą 2011 m. inicijavo Aplinkos ministerija, o įgyvendino KRATC, kurios steigėjai yra šešios regiono savivaldybės ir UAB „Kauno švara“. Kauno miesto savivaldybė pasiūlė sklypą Sandraugos gatvėje, kuriame 2014 m. gegužės 30 d. prasidėjo statybos, o po metų įvyko įkurtuvės.

vienintelis TARNAVĘS KARIUOMENĖJE

 vienintelis TARNAVĘS KARIUOMENĖJE portretas
V. Pranckietis - vienintelis (?) iš valstybės vadovų (dabar jau buvęs), kuris yra TARNAVĘS KARIUOMENĖJE.

>>>Vaclovas \\\\\.../////

>>>Vaclovas \\\\\...///// portretas
>Na kaip kitaip,viename a/m sktybėlė,kitame a/m "ponas" vagis.

Galvojančiam , galvokite iš naujo ...

Galvojančiam , galvokite iš naujo ... portretas
Ką galėtų " uždaryti " meras , jei valdanti seimo dauguma - ministras net nesiruošia " uždaryti " ? :) liberalių blia blia blia ...

Vaclovas

Vaclovas portretas
Pranckiečiui ekologija nerūpi. Kai buvo Seimo pirmininku, jį namo vežiodavo dviem auto.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Toksikomanas ir tiek

Romas

Romas portretas
Pasirodo papildomas siuksliu rusiavimas nuostolingas ir kelia sildymo kaina gyventojams , uzdaryt ir viskas sudegs nes menkai ten siuksliu atrusuoja kurias gali perdirbt , viska i peciu kaip ir as sode .

Galvojantis

Galvojantis portretas
Jau straipsnio pavadinimas - tai nerauk rūtų..Labai geras Pranckiečio pasiūlymas..visi eidami turi susiplanuoti darbus, ką būdami merais darys.Tai sutvarkius savivaldybėse gyventojų atliekų rūšiavimą ir nebus reikalinga ta MBA.....socdemai užsakinėdami tokius straipsnius parodo tik savo neviltį dėl tikimybės pralošti..

`nesuasmeninkime...

`nesuasmeninkime... portretas
visi 141 dėl posto bet ką paaukotų ..

zolininke

zolininke portretas
Cia tas apsvaiges kurmis is morganos gyvuliu ukio?

Tai

Tai portretas
su Gyvulių ūkiu šitas beraštis susipażino ?

Ar \\\\\../////

Ar \\\\\..///// portretas
ne tik orlauskas savo studijos plytų sieną išnuomojo kolegai,pasipijarinti.

skiep

skiep portretas
niekam jis nereikalingas nulis jis kaip ir koncervapedai.

Vakar \\\\\.../////

Vakar \\\\\...///// portretas
man liūdna diena,išbraukiau savo galvoje (po TV laidos su Klevečka) A.Orlauską iš patikimų žmonių sąrašo,o taip juo tikėjau į jį dėjau dideles viltis,kad jis už tiesą už žmogų už Lietuvą.___Liūdna,o taip laukdavau jo laidų,jo žodžio.___Kas jau Lietuvai beliko?

Valerijus

Valerijus portretas
Deja, bet V. Pranckietis visiškai teisus. MBA būtina uždaryti ir kuo greičiau. Straipsnio užsakovai nepateikė nė vieno argumento, kodėl komunalinės atliekos privalo būti vežamos būtent į MBA verčiant Kauno regiono gyventojus už atliekų ,,papurtymą " MBA sumokėti beveik 100 Eur už vieną toną pristatytų atliekų, Ar tik tam kad MBA išrūšiuotų tik1%,- 2% pakuočių atliekų , ir už tai gyventojai MBA sumokėų 12 mln. Eur, o likusius 99% vis tiek nuvežtų sudeginti ? Kam tai naudinga? Kur čia straipsnio užsakovai mato ekologiją, ekonomiką, gyventojų socialinių poreikių tenkinimą ? Jei straipsnio užsakovams rūpėtų gyventojai ir jų pinigai mokami už atliekų tvarkymą, bet ne ,, vadžia", tai tokių straipsnių už gyventojų pinigus neužsakinėtų, o gal straipsnio užsakovai nepažysta skaičių ?

Nacionalinis didvyris

Nacionalinis didvyris portretas
Ištikimiausias Seimo pirmininko KĖDĖS gerbėjas, dantimis, nagais ir kitokiais galais išsilaikęs visą kadensija, paaukojęs viską pasiruošęs tapti betkuo net ir gyvenimo logikos partijos nariu dėl KĖDĖS.

nulis

nulis portretas
dėmesio tokiam. Gali nesistengti.

Griuk negyvas... ;)

Griuk negyvas... ;) portretas
Ar jau perskaite knyga "Gyvuliu ukis"? :D

Mikas

Mikas portretas
O čia tai tikras ,lanzbirginis , patriotas, kaip tas Bugailiškis -Prūdas: ant tėvynės altoriaus už išrinkimą ir užpakalį ,ko gero, padėtų, kaip kažkada sakė Šėrėnas?

Kelių Gaidys \\\\\.../////

Kelių Gaidys \\\\\...///// portretas
"balsuokit" už orlauską,nes jis JUODAI prieš "TRIKOJUS",galėsit lakstyti,kol kaip šūdai neištikšit.

tai-Ruta- Vadinasi ,Pranskietis --

tai-Ruta- Vadinasi ,Pranskietis -- portretas
pakeites seksualine orentacija valstietis.....?

Klpd.

Klpd. portretas
Štai ką reiškia kai ribotas, nedvasingas ir primityvus žmogus, turintis tik tam tikros srities diplomu įvertintas žinias, patenka į valdžią

Rūta

Rūta portretas
Dėl partinės gaujos - Pranckietis dabar yra Liberalų sąjūdžio atstovas, čmil pažas. o į politik` atėjo su valstiečiais, paskui dezertyravo, kai suodė kitu naudingesnę ateitį sau.

kokia partine gauja atstovauja siandien

kokia partine gauja atstovauja siandien portretas
Pranskietis ????

sitas ,profesorius,,, ir utele

sitas ,profesorius,,, ir utele portretas
su degtuku keliais eidamas iki Briuselio nustumu ,kad tik posta ir dykai gaunamu pinigu gautu --darmajiedas tautos islikytinis su stazu.

Morė

Morė portretas
Ale ot išsigando socdemai! Šaunuolis Pranckietis, panašu pirmas tikslas pasiektas -IŠGĄSDINO.

trockis

trockis portretas
kriminalas ir lgbt valdo.

Anonimas

Anonimas portretas
IR NET SAVO MOTINĄ....

Tai

Tai portretas
Baigesi jau ekologija Vilniu kurena mazuta ir filtru nereik jokiu ir ju ner svarbu pigu butu ir siuksles nori bevek visas sukurent bus pigesne siluma ir nereik didelio rusiavimo viskas sudegs o mes gausim pigia siluma o popieriu , plastika , stikla reik supirkinet kaip metala tada atsiras kas pridavines ir isrusuos atliekas .

A.Orlauskas \\\\\.../////

A.Orlauskas \\\\\...///// portretas
Kauno r. meras?,-tai krachas,kaip Kauno m. meras A.Kupčinskas (ačiū Dievui buvęs).

A.Orlauskas \\\\\.../////

A.Orlauskas \\\\\...///// portretas
-susibičiulevo su A.Klevička,tai daug ką pasako apie "patrijotą" A.Orlauską.___Mano akye juo (orlausku) pasitikėjimas smuko iki 0-linės padalos.____Visas jo "patrijotizmas" išgarvo kai pamačiau jį su klewečka TV laidoje,kuris kažkada uoliai,begėdiškai padėjo nuversti Prezidentą R.Paksą,po to atsiprašė ir net subinę laižė.bet jau vėlu,-Judo darbas atliktas.___Jei R.Paksas būtų (NETEISĖTAI) nenuverstas tai lanzbergimo šiandien nei kvapo būtų nelikę,nebent košmariškame sapne susapnavę.___Šiandien turėtumėm veikančią Ignalinos atomkę,amerikos žydams neatiduotą Mažeikių naftą,nesugriuatą mediciną,mokslą,teisėsaugą,tarptautinę politiką...............Sąrašas begainis,paminėjau tik pagrindą.___Prezidentas R.Paksas vagims buvo pašinas ir su tokių klewečkinių padalba apdergtas ir nuverstas.___Mano akyse tas klewečkis buvo ir liks amžinai šūūūū.............,akyse ir šiandien matau kaip jis tuo laiku uoliai š.malė TV laidose.

Kad

Kad portretas
sumazejo siuksles daug kas pradejo degint , malkos , dujos , elektra brangi tenka ir siuksles degint tenka ,mazta vartojimas ir tuoj deginimo katilines reks truksta siuksliu tiek misku ner , kad ilgai lietuva apsisildytu ziemu ner tai padeda sutaupyt kura ar siuksles .

Anonimas

Anonimas portretas
Klaustukininkai?

Anonimas

Anonimas portretas
Kur K.Bartoševičius?

>Anonimas

>Anonimas portretas
Tokie ne tik tėvynę, bet ir tėvą, motiną dėl kėdės parduos.

R

R portretas
Apipurški spiritu, kuris naudojamas dezinfekcijai arba chloru ir nesmirdi. Smirdi sugedęs maistas. Šiaip tai Anglijoje privatūs namai atskirai išpila ir maisto atliekas į kibirus, kuriuos paskui ūkininkai sušeria kiaulėms. O gamykla nebūtina uždaryti, tiesiog reikėtų prižiūrėti technologijas, kad viskas būtų atliekama kaip priklauso.

….

…. portretas
Pranskieti tu pranskieti.bjauru bjaurybiu KLAUSYTIS

apie dvokianti politinį sąvartyna Lietuvoje

apie dvokianti politinį sąvartyna Lietuvoje portretas
Pranckieti reikia pataisyti: pasibaigus ne eurosojuzo garantiniam laikui gamyklą uždaroma, bet pinigams ir iškart ši gamykla Lietuvos politikams ir Pranckieciui pasmirdo, bet tiesa, kad tai Lietuvos politikai dvokia koruipcija ir kaip ji perdirbti ar net nukenksminti? Geriau prabalsuoti už savo kaimyną, nors ir nemiela, nei už korupciją dvokiančias partijas naujas ar senas.

Edas

Edas portretas
Ką gali toks nevykėlis?

Kaunas

Kaunas portretas
Tokia gamykla turi būti, bet ji ne toje vietoje pastatyta.Pastatyta įvažiuojant nuo greitkelio į Kauną,prie pagrindinio Kauno miesto savanorių prospekto.Kauni miesto gyventojai jaučia smarvę kada vyksta deginimas.Kidel tokia gamykla nepastatytas už miesto ribų ,kokiuose nenaudojamuose laukuose.Tiesiog statė objektą ,nes buvo Europiniai pinigai,kuriais pasinaudojo projekto įgyydintojai o kokia nauda ir ar bus teisingai parinka vieta, nebuvo svarbu. O tokia įmonė reikalinga,su gerai dūmus valančiais filtrais galima buvo deginti viską o gauta šilumos energiją panaudoti naudingiems tikslams.Sumažėtu šiukšlynai,apsivalytu teritorijos.

tomas

tomas portretas
kas uz tomsevski zalia, kas nori paciupineti pauglius raudona

Anonimas

Anonimas portretas
.....to Tomas Gal pats susilaikyk nuo komentaru rašymo kol išmoksi mintis išreikšti ir be gramatiniu klaidu....

kaunietis

kaunietis portretas
Cia tas perbegelis kur pas boba lakste kiekviena diena su svytureliais is Vilniaus

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinkimuose į Kauno m. merus balsuos už V.Makūną,spaudžiam ŽALIĄ.

Laura Laurytė

Laura Laurytė portretas
Kas gali patikėti išdaviku? Išdavikas tai melagis kuris gali bet ką padaryti dėl savo tikslo.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinkimuose į Kauno r. merus balsuos už A.Orlauską,spaudžiam ŽALIĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek šita durniu galite reklamuoti

tomas

tomas portretas
jei prancketis susiletu su sisu, visa labasija pasuodyntu juos i prezidentus

Senas ožys

Senas ožys portretas
Kvailys!

V,L

V,L portretas
Nors Kauno raj. meru manau netaps PONAS pranskietis bet kaip noretusi pralekti per Kauna su apsauga ir švytureliais....... Gaila kad žmogus pats nesusipranta..........

Nerimsta

Nerimsta portretas
Kaimo plūgas

Kodėl senis

Kodėl senis portretas
nagaistai laikosi lovio? Ar neturi ko valgyti, ar ubagas?

Senukams ne vieta

Senukams ne vieta portretas
Dar vienas minkš...kiaušais diedas valdžios nori,tegul savo bobelei vadovauja nors ir ta neleidžia,sėdėtų nukvakes senis ant pečiaus ie anūkus augintu.

Greta Tumberg

Greta Tumberg portretas
Prano skėti, valgyk skėrius, tarakonus ir musių lervas. Labai ekologiška.

pasekėjas

pasekėjas portretas
Oi dreba dabartinio mero pasekėjai (socdemai ) , kad gali jo neperinkti ....matosi ,kad straipsnis užsakytas ...jų ..

Karvauskis

Karvauskis portretas
Pragydo varniukas- praleido oroga patyleti!

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinkimuose į Kauno r.merus balsuos už lybe'Rąstą V.Pranskietį,spaudžiam ŽALIĄ.

Safyras

Safyras portretas
Dabar atsirado labai daug šiukšlių, o surūšiuoti juos neįmanoma, nes mažoje virtuvėje netilps 10 kibirų su šiukšlėmis.. Dabar nesimėto plastikinė tuščia tara nuo gėrimų, nes ją gali priduoti. Visokias metalines ar plastikines taras su maisto ar chemijos likučiais metamos į bendrų šiukšlių konteinerius Dabar labai daug prekių tarnauja tik garantinį laiką ir juos taisyti ekonomiškai neapsimoka, todėl ir kaupiasi tiek daug šiukšlių, Gaila, kad net gamyklos statomos tik pinigų įsisavinimui , o paskui merdi... Neūkiškumas visur , nes politikams svarbus tik jų pačių įvaizdis, o ne problemų sprendimo būdai... Genijai negimsta pagal kažkieno užsakymus, o jie atsiranda tik savo darbštumo dėka, nes kiek numiršta žmonių neturėdami galimybių pasireikšti, niekas suskaičiuoti negali...

Janina

Janina portretas
Šiam senukui laikas anūkus auginti,o ne lysti į politiką ,kur daugiau pinigų galėtų pasiglemšti,jau gana seime nieko nenuveikė,o už mūsų pinigus kasdien su palyda Kaunas -Vilnius važinėdavo.Vis tam žmogui negana ir negana,nejuokinkit svieto .

Anonimas

Anonimas portretas
vot tokie ir tėvynę parduoda

O ar ne prie liberalių

O ar ne prie liberalių portretas
ir prasidėjo degyklų ir " rūšiavimo " gamyklų statymai ? Pradėkite mąstyti ir žiūrėti KAS KADA IR KAIP , o ne klausytis politikų plepalų . Ypač liberpranckiečių . Galvokite per rinkimus .

Fui....liberalių " makaronai " blia blia

Fui....liberalių " makaronai " blia blia portretas
Vienas liberalus -uždaro , o kitas - dar net planų neturi ? ___Aplinkos ministras Simonas Gentvilas patvirtino, kad su V. Pranckiečiu buvo aptariama Kauno MBA uždarymo tema, tačiau, pasak MINISTRO , DAR TIKRAI NETEIKIAMI JOKIE PLANAI; norint uždaryti tokį objektą, pirmiausia reikia gerinti gyventojų rūšiavimo įgūdžius.

Mnb

Mnb portretas
Akivaizdu dabartinio mero užsakomasis straipsnis. Kažkada vis tiek baigsis jo kadencijos, tada turėtų daug "naujienų" išlysti.

J

J portretas
Kaip tokie papuola i seima ,i merus,ar ministrus Lietuvai sakes ir kas gali rinkt liberalus,laisviecius,koncervinius,socdemus tai sios partijos palaikancios lgbtistu sajungas jau nusibodo tik ka nors skaitai issoka pranckietis kreipiuosi i seimas,bendruomenes.......nezinau kam gali isplaut smegenis su savo tukstantinem reklamom per diena

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Pranskiecio "zemke" nepriima lektoriumi buti.

Butina uzdaryt,nes

Butina uzdaryt,nes portretas
Smarve,kaip sklido taip ir sklinda.idomiai ten jie jas "ruśiuoja"...Titaniska darba stliko Ramuciu bendruomene,kol priverte pastatyt aukstesni kamina, sutvarkyt filtrus ir t.t.taip,kad ministro postringavimai apie rusiavima,gyventoju motyvacija -"pasakos"...tegul dar pasidomi ir siuksliu deginimo gamyklos veikla-i ora ismetama tokie kiekiai kenksmingu medziagu,kad ojojoi...beje,ar miestieciai zino kur ir kaip sandeliuojami sudegusiu siuksliu pelenai?ir dar mieste... nera tiek siuksliu,kaip cia komentuojama-jos yra atvezamos...Viena sakyt,o kita daryt!Taip,kad rimtai pagalvokim.Neesam Pranskiecio gerbejai-bet jis sako tiesa...

Kinderiškis

Kinderiškis portretas
Ne meras, o toksiška atlieka.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių