Užkliuvo požeminė perėja prie stoties: kai kuriems čia patekti – misija neįmanoma

kad jau

kad jau portretas
taip garbinamas A.Smetona,tai lai įveda ir taisykles kaip prie A.Smetonos.Kiekvienas gyventojas,parduotuvės savininkas ar tai būtų gamykla,privalėjo sutvarkyti nustatytą teritorijos plotą .Nesusitvarkę gaudavo baudas tokias,kad daugiau nekildavo noras numoti į teritorijos tvarkymą ranka.

Taip

Taip portretas
Požeminėj perėjoj smirda, smirda, eisiu ir šiandien. Nu atsibodo ta smarvė.

www

www portretas
Prie autobuso stoties isikure losimo namai. salia jo kruvos nuoruku. viskas apspjaudita. Is ryto stoteles valo Kauno Svaros spec buriai. tai net salia voliojanciu poperiu nesurenka i pastaba atsako kad ne ju teritorija. O kieno? Visos plitos prie iejimo i AS purvinos nors karta i savaite praplaukite su kercheriu. Anglijoj net saligatvius plauna nuo kramtomos gumos o cia miesto vartai ir betvarke.

Kauno gėda

 Kauno gėda portretas
Vakar lydėjau viešnią į tarpmiestinį autobusą,taigi teko eiti ta baisia požemine perėja .Sunkų bagažą tempėm laiptais žemyn,po to-aukštyn.Mano draugė nusistebėjo, kodėl nėra perėjos su šviesoforu priešais Autobusų stotį? O ką galėjau atsakyti ,kad mūsų ponuliai- valdininkai tos požeminės perėjos net nėra regėję?Kad jie naudojasi tarnybiniu transportu ir visiems ,,dzin,,dėl eilinių mirtingųjų?Apie sėdinčius neįgaliųjų vežimėliuose , moteris su vaikais,senukus ,ar kas pamąsto? Deja,tik reklama:,,Kaunas tvarkosi,,.

Realybė

Realybė portretas
Deja taip Kaunas tvarkosi realybėje o ne propogandoje

MOČIUTĖ

MOČIUTĖ portretas
Atvažiavus iš VilniAUS AUTOBUSU TEKO PEREITI Į KITĄ PUSĘ POŽEMINE PERĖJA. NUSTEBAU: LAGAMINUI NĖRA TAKELIO, TEKO NEŠTI... VA KAIP KELEIVIAIS RŪPINASI KAUNE. ..

Pestysis

Pestysis portretas
Pozemines perejos=back to USSR, kad pagaliau cinovnikai tai suvoks

kokius dar liftus

kokius dar liftus portretas
uzbert zemem nahren ta pozemine-visi prekybinykai issilakste nors ambicijos buvo dideles -pastatyt normalia pereja su sviesoforu i tiek delov

Vanga

Vanga portretas
Baisi ir savo architektūra antžeminė dalis, grubi, uždengianti soties gražų pastatą. Ir iš kur traukiami tokie apgailėtini projektų autoriai? Gal kas žinot pavardę?

Dubdun

Dubdun portretas
Va kas būna kai pristatai idiotiškų požeminių perėjų mieste. Bet Svarbiausia, kad Stoties tualetas apmokestintas. Visa kita px

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Cia tas pats baseinas yra bet vandens nera.

Senelis

Senelis portretas
Suoliukų trūksta stotelėje prie stoties,bepročių valdžia nesupranta kad ten pilna žmonių išlipusių iš tarpmiestinių autobusų.

:]

:] portretas
Kažkokia anoniminė VBS vis šliaužioja po Kauną ir vis ieško prie ko prisikabint. Tai kuoliukai Ožeškienės g., tai slidūs vaikams fontanai, tai dar kažkas. Kiba ponui K. seime tarp sesijų ilgu ir liūdna?

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
BŪTŲ GERAI,KAD PERĖJA BŪTŲ IR ŠLUOJAMA IR PLAUNAMA,GREIČIAUSIAI,PRIŽIŪRINTIS IR TURI TAIP DARYTI,TODĖL REIKIA ,KAD PATIKRINTŲ ATLIEKAMĄ DARBĄ.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Kaip ,vaikystej, sakydavom apsisik kniupscias.Niekas nepabande.Tai specai pabangykit.

Laiko nesustabdys

Laiko nesustabdys portretas
DU METUS nustatinėjo kabelio savininkus ir iki šiol nepadarė ekspertizės ir neparuošė dokumentų. Ponai, už ką Jums algą moka??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių