Užkliuvo apmokestinta aikštelė Kaune: aplink vien žolės ir krūmai

ALGIS

ALGIS portretas
SUKČIŲ GAUJA

taip.

taip. portretas
Na ką ten jūs juk kaunas tvarkosi,ne- nesitvarko ,o pelnosi. Na kaune viešpatauja tokia tvarka svarbu pagrindinės gatvės, o kiemai ir šalutiniai automobilių stovėjimo plotai tai kai bus investuotojai tai ir bus sutvarkyta vadinasi kaunas giriasi ir pelnosi tik ar teisėtai.Būtų gerai jai kauno gatvių kontrolieriai pasimokytų iš vokietijos gatvių kontrolierių patirties,ten 10 min automobilio stovėjimas nemokamas , o kontrolieriaus fiksuotas laikas driežtai kontroliuojamas atžymint kontrolieriaus darbo apskaitos dokumente pagal kurį kontrolierius atsiskaito už atliktą darbą ir teisėtumą galiu pateikti darbą su kuriuo esu gerai susipažinęs tokių kvailysčių nebūna kaip kad daro kauno išminčiai

"Kaunas pelnosi"

"Kaunas pelnosi" portretas
Teisingai

Aloyzas

Aloyzas portretas
Patys nemato,būtinai reikia paraginti,parodyti.Atlyginimą tur būt gauna laiku...

Vytautas

Vytautas portretas
Prie ugdymo istaigu turi buti nemokamos parkavimo vietos - ne taip kaip Sirvintu gatveje.

Bobule

Bobule portretas
O mickeviciaus 29 kieme tas pats,kol sausa,o kai palija reikia klampot,uz ka moket?

Kodėl

Kodėl portretas
neišrašoma bauda šitam žalio automobilio vairuotojui, kodėl nenutempiamas tas automobilis, jei jis nevažiuoja?

Tikras plėšikavimas,

Tikras plėšikavimas, portretas
vyksta Kaune. Prie Kupčinsko vairuotojams buvo geriau, šeštadienį, sekmadienį ir nuo 18 val nereikėjo mokėti. Matijošaičiui vis dar mažai, apmokestina ir kiemus. Kodėl gyventojai nedarote detaliųjų planų ir jūsų kieme niekas kitas nestatys automobilių. Be to negalima apmokestinti visas aikšteles ir gatves, niekur taip nėra Europoje. Apmokestinama tik senamiesčiai, kad būtų tarša mažesnė, bet ne gyvenamųjų rajonų gatvės. Čia neina kalba apie pinigus, bet kodėl neatsižvelgiama į gyventojų nuomonę, kodėl su jais nesitariama, kiek kauniečiai kentės šitą neišprususį merą?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dekokit merui už plėšikavimą tokios betvarkes Kaune dar nebuvo,darbo kultūra afrikietišką,štai šiandien Autokausta dėjo bordiurus Sruogos 5 namo kieme.Sudejo ,bet automobilių stovėjimo aikštelėje paliko krūvą žemių,gruzo, bordiūru gabalus.Nieko neaptvere.nepastate tvorelių,laukia kol kas susižeisti ar apgadinta automobilį.Metas šitą plėšiką merą mesti lauk

Anonimas

Anonimas portretas
jai ubagai esat negalit susimoket nestatykit masinos vazinekit transportu visuom.

Polikarpovas ( ne giminė Zelemunčikui )

Polikarpovas ( ne giminė Zelemunčikui ) portretas
Gerai, kad kauniečiai tokie savo miesto patriotai, bet šįkart lazda perlenkta. Gyvenu name priešais šią aikštelę ir žinau visą situaciją. Automobilis, esantis žolių apsuptyje, čia stovi jau ne vieni metai. Tai greičiau ne automobilis, bet metalo laužas, nuleistom padangom, pats prigrūstas šiukšlių. Savininkui teikiamos baudos, bet jam nusispjaut.Viena, šis auto užima visą vietą, antra, yra nereikalingas, trečia nebūtina nufotkinus bet ką tuoj lėkti į redakciją rėkiant "Žiūrėkit kaip Matijošaitis iš mūsų pinigus vagia".O tuose kiemuose situacija laikant automobilius tik tada pasidarė bemaž tvarkinga, kai stovėjimas tapo mokamas. Būdavo, atvažiuoja koks šmikis, ir pasistato savo auto visai parai. O namo gyventojai ieško savo auto pasistatyti tik ant gatvės...

Emigrantas

Emigrantas portretas
Atėjo laikas ,kad nenumesi kur papuola savo mašinos.Slikstu darosi ,kad dar nepatenkinti tie ,kurie stato kur papuola.Anglijoje, patatysi mašiną ne prie savo namo, kuriame gyveni ,rasi nesveiką, sugadintą rasi ,subraizyta ir taio toliau.Policija,pasakys ,kad tai tavo problema.Tenai nenumesi mašiną kur papuola ir yea tvarka.Visiem yra vietos prie namo kuriame gyvena ir nedrįsta niekas kitas uzimti tos vietos pasalinis.Bus taip ir Lietuvoje, negalvoji kur statai,bys problemų.

Nu bet

Nu bet portretas
artėja rinkimai...viengkauniečiai spaudžia pinigą ir iš žvyro?

tai

tai portretas
Vieningieji skelbė, kad mokėsime mažus mokesčius, bet daro viską atvirkščiai. Kaip tam anekdote, jei jūs dar valgote, mes ateiname pas jus. Lenda į žmonių kišenę ir dar giriasi, kokie jie geri, kaip viską tvarko, tame tarpe ir jūsų skatikus, jūsų kišenėje, Švarios kišenės-tvarkingos kišebės.

Anonimas

Anonimas portretas
visas Kaunas apžėlęs piktžolėmis ir krūmais, ypač centras. "Rekonstruota" Laisvės alėja- kaip apleistos kapinės.

vietinis

vietinis portretas
vergai turi but apmokestinti

Visvaldas

Visvaldas portretas
BBD ant jusu visu. As savo automobili parkuojuosi gerose aikstelese.

kaimynui

kaimynui portretas
Kai apmokestins, brangiai mokėsi ir tu.

Baisi GĖDA

Baisi GĖDA portretas
kad tokios aikštelės reketuojamos savivaldybių. Bet jiems ne gėra, nes ne gėda irį meluoti, kad Automobilių stovėjimo aikštelės YRA NE PELNO SIEKIANČIOS INSTANCIJOS ir jų tikslas yra tik vienas ir labai padorus - KOVOTI SU PER DIDELIU MIESTO CENTRO APKROVIMU transporto priemonėmis. Baisi GĖDA turi būti miesto valdininkams ir jų dirbtinai įkurtai bendrovei.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Kada Kipro Petrausko 20 aikstele apmokestins, neimanoma i namus gryzti.

gudrūs Kauno klierkai

gudrūs Kauno klierkai portretas
svarbiausia, kad pinigus rinkti, kuo daugiau surenki tuo geriau, nebūtina ir valyti. nori, kad šiukšles gyventojai valytų, o savivaldybė tik pinigus rinktų. gudrūs tie Kauno klierkai.

Tokių Kauno "akcentų" pilnas centras

Tokių Kauno "akcentų" pilnas centras portretas
Tai ne kas kita kaip plėšikavimas vidury baltos dienos. Savo kieme turiu analogišką situaciją- viešas kiemo dangos tratinimas gyventojų sąskaita. Iš gilios ideologijos pagrįžus į Lietuvą ketinu ją vėl palikti, nes teisybės čia nerasi. Nesiskaito su žmonėm, kurie kažkaip dar bando susaugoti paskutinį. Tegul paspringsta miesto savivaldybė savo gatvių tvarkymais ir atkatais. Ateity galėsit iš savo kišenės gražintis. Sėkmės ieškant durnių miesto biudžeto kaupimui ir švaistymui.

Algimantas

Algimantas portretas
"Žalioji" - tai ir turi žaliuoti!

idiotizmas klesti

idiotizmas klesti portretas
O ziema niekas niekada sniego nevalo.Jokiu investiciju,patogumu-tik melzti ir melzti.

Anonimas

Anonimas portretas
KIKVIENA LAISVA GABALELI APMOKESTINA O KAS BABKES KRAUNA SAU I KISENE BANANU RESPUBLIKOJE VOGE IR VOGS

Anonimas

Anonimas portretas
kada apmokestins mickeviciaus 52 58 kiemus

Kauniete

Kauniete portretas
labai gerai

Nu nu

Nu nu portretas
Bet kad ir už dumblyną, pinigėlius vis tiek renkam.

Už asfaltą

Už asfaltą portretas
Mokėsi ne 0.30ct bet 1eurą....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių