Užfiksavo kelių erelį su „Jaguar“: toks gudravimas užtraukia baudą

Grįžti į straipsnį

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na nors kartą nustokite šituos kelių padugnes, kelių pašlemėkus, kelių prietrankas vadinti orių paukščių vardais nes jie nenusipelnę tokiio pažeminimo, o kelių pusdurniai tokio paaukštinimo.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
RAŠEIVA , NEĮŽEIDINĖK KILNAUS PAUKŠČIO ..

Einama link absurdo

Einama link absurdo portretas
Taip išeina, kad: 1. Visi be išimties privalo laiku pasirinkti teisingą juostą, net jei yra nevietiniai 2. Visi be išimties privalo būti avių banda, nes 'gudruolis' jau neva negerei

> to to knbrs

> to to knbrs portretas
kalba eina apie nusukima i DESINE - atvaziuoji nuo Birzelio 23 ir suki desiniau, kur sankryza nera reguliuojama sviesoforo.

Anonimas

Anonimas portretas
Didesne dalis "TOKIU SUKLYDUSIU" buna ...gaideliai , norintys buti blatnesni-greitesni už kitus. Ir tik vienetai,kurie renkasi ne ta juosta, suklysta.....Tai stebima ir Kauno centre, Šv. Gertrudos- Gimnazijos sankryžoje...

G

G portretas
Labai dažnai tokie gudročiai dar būna itin nepatenkinti, kai jų "neužleidžia"....

"gaidžių" skrydžiai keliais

"gaidžių" skrydžiai keliais portretas
Dėl panašių gaidžių(o jų yra daug) o ne erelių susidaro kamščiai, avarijos su mirtimis, nes jei važiuoti neskubant , važiuotum greičiau ir saugiau -neskubėk ir būsi pirmas. Reikėtų tokiems gaidžiams "nupešoti plunksnas" baudomis, bet Lietuvoje dažniausiai įstatymų pažeidėjai yra patys įstatymų leidėjai ir jų vykdytojai todėl gaunasi "mission impossible/misija neįmanoma".

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Mielieji,nustokit gaidžius ereliais vadinti.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Tokie kelių višdgaidžiai pripratę visiems lipti per galvas ,o baudos turėtų būti, kaip Skandinavijoj tai tokie psichologinių sutrikimų turintys piliečiai kurie nori būti lygesni už kitus ,būtų siunčiami gydytis i Regitra prieš tai susimokėję solidžią baudą.O kažin ką lotų tokie komentatoriai ,kurie dabar loja kaziolas ,stukačius ir panašiai jei toks ar panašus kelių višgaidis šustrai ,kaip jam atrodo ,pikiruodamas padarytu skaudų auto įvykį ir nukentėtų tokio komentatoriaus artimas žmogus, kažin ką komentuoti tuomet .Tad verčiau patiekite,jei neturite ko pasakyti. Viskas čia gerai ,tokie turi gauti ko nusipelnė ,pažeidimas akivaizdus.

Virga

Virga portretas
Tikras ožys . Ožio gabalas tas kur filmavo. Ožys

Slabodke

Slabodke portretas
Viska gerai padare,ne piskit proto ,ačiu Visvaldui ir jo kompani kad Kaune tokie kamsčei

arvis

arvis portretas
kaziolas

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra kai kam ką veikti, tai ir įsijaučia į keliukus. O šiaip tai dėmesio neverta situacija.

D5

D5 portretas
Dėl tokių niekų toks straipsnis, va čia tai žiauru. Reiktų rašyti dabar kitą straipsnį.

to to knbrs

to to knbrs portretas
Ga jau nebevairuok,žinove,sukdamas į Taikos prospektą į kairę ,,patenki" į antrą ir trečią eismo juostas,gal vairo nepasuki,jei ,,patenki" į pirmąją A juostą?

nebūkim pirdašikniai

nebūkim pirdašikniai portretas
kartais eilę laisva juosta gali aplenkti nežinantis kad neturės kur dėtis. Tokį praleidžiu ir nesinervinu. Vilniuj būnu labai retai, nežinant teko taip įkliūti. Bet wilenski tikrai mandagesni už kawianskus. Netenka stovėti 10 ir daugiau minučių kad išvažiuot į gatvę.

cia

cia portretas
tik lašas juroje tokie gudruciu daug .baudas sukelkite nuo kokia 100e o tai bauda 15e,juokinga

Mantelio

Mantelio portretas
Sportines audi? Where?

as

as portretas
uzdraust furom vaziuot iki devintos ryto zemke mega ir nebus tu kamsciu nes i lampedziu kalna tik pirma juosta jiem galima vaziuot,bet jiem vienodai varo abiem

Tanto

Tanto portretas
Kazin kaip siandien sekesi sportines Audi vikruoliui ,? ar sveikas grizo ? ar nieko nepriplojo ? ir dar sakot kad nereikia trikoju ,per tokius tvarius ir stato

to knbrs

to knbrs portretas
zenklai zenklais, bet pvz atvaziuojant nuo Birzelio 23-iosios ir isilieti i Taikos pr. yra dvi eismo juostos. Pirmaja vaziuodamas patenki i Taikos pr, A juosta, antraja - i antra. Taigi situacija, atvaziuoji neziuredamas i telefona pirma juosta, ivarai i A, nori persirikiuoti, o Taikos pr. 2-3 juostose totalus stovintis kamstis. Veidrodeliuose matai atlekianti trulika. Ir cia bet kokiu atveju busi naglas, nes jei lauksi kol bus galimybe persirikuoti - blokuosi visuomenini transporta, o jei vaziuosi toliau A juosta pazeisi KET :)

Tomas

Tomas portretas
Atimineti teises is tokiu skundiku.

knbrs

knbrs portretas
Visada ir visur žiūrėti atidžiai kelio ženklus, o ne į telefoną. Tada nereikės tų tokių "o ką man daryti? Teko naglai važiuoti". KET visiems vienodai galioja!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių