Užfiksavo: karantino sukaustytame Kaune pėstieji puola tiesiai po automobilių ratais

Siap

Siap portretas
Visada kirsdavo gatvė,netik šiuo sunkiu periodu,ir nereikia čia pūsti muilo burbulo.

M

M portretas
Durnynas jau daros ,visi pakvaise del visko

Vienžo

Vienžo portretas
Reikia vairuotojus nuimti pilnai nuo bet kokios atsakomybės jeigu partrenkia ar net mirtinai sužaloja ne per perėją pereinančius pėsčiuosius.

zalia lentele

zalia lentele portretas
prie pesciuju reguliuojamos perejos, dega raudonas masinu nera ir jeigu bus zalia lentele tiesiai , tada ir eini isitikines , ko stovet kai nieko nera. TIK ZALIA LENTELE ISGELBES NUO LAUKIMO KAI NERA MASINU. METAS PEREJOSE UZDETI ZALIAS LENTELES, VISIEMS TAI VISIEMS

Pagarba autoriui

Pagarba autoriui portretas
Aš tik už vairuotoją. Jis teisingai pasirinko tinkamą eismo juostą,nes galbūt jis norės sukti į kairę.. O jei ir nesuks, tai bent jau automobilio važiuoklę pataupys... O pėstieji patys kalti,kad vaikšto ne ten kur reikia. O tokių pilna... Pagarba autoriui ir daugiau kelti tokių vaizdų,kad kai kurie matytų,jog ir pėstieji nešventi...

Taip

Taip portretas
Tail zalio signalo eikia lauki apie 3min o karais praeina 2min ir vel skaiciuoja kad liko 3min. O kaip uzsidega zalia sviesa tai turi gatves pereiti per 25 sekundes. Kaip invalidui isiterpt i sit laika???? Tegu kelininkai susipranta kokiu nesamoniu pridaryta yra.

tai todėl

tai todėl portretas
kad padaro žalio laukimo laiką 80-90 sekundžių, kaip prie Topolio Sukilėlių pr. Tai pasityčiojimas iš žmonių. Šalia sustojimai, būna, kad atvažiuoja troleibusas, o dar reikia laukti pusę minutės, kol užsidegs žalias perėjimui per gatvę. Žmonės neapsikenčia ir bėga par raudoną.

...

... portretas
irasas tai baisus nesuprasi ...geresni registratoriu nusipirk

Anonimas

Anonimas portretas
kas čia per lopas , katik teises gavo ?

na

na portretas
matyt žurnalistui labai dėmesio reikia Kaunas išmiręs...

ggg

ggg portretas
kriosena tycia vaziuoja antra juosta kad galetu papypsint. paciam bauda,tam demesio aukai

Nu

Nu portretas
Keista man kaip žmonės nesaugo savo gyvybės. Ne kartą teko kirsti per stabdžius, jog nenutrenkt į kelią išbėgusios bobutės net per reguliuojama pėsčiųjų perėja, kai tuo tarpu jai degė raudona. O vėliau kai atsitinka nelaimė visi tik dėjuoja "kaip vairuotojai laksto"... Kas rašo jog žmogui dėmesio trūksta ar pats antra juosta važiuoja pažeisdamas taisykles, tai aš tik už jog tokie video būtų viešinami, gal tuomet žmonės susimastys, jog ne tik vairuotojai būna kalti, bet ir patys pėstieji, kurie nesaugo savo gyvybės, bet ir kartais pridaro bėdos vairuotojams. Dėl antros juostos, tai žmogus persirikiavo, kadangi pirmoje juostoje dažniausiai būna pristatytų mašinų ir beje galbūt vairuotojas suks į kairę. Neteiskime tų, kurie nekalti, atsižvelkite į tuos, kurie elgiasi neatsakingai!

.

. portretas
cia rimtai sitam zmogui taip demesio reikia?

RJ

RJ portretas
Cia juk antraeilininkas. Ir negeda jam deti toki irasa vaziuojant antra eismo juosta, kai pirma laisva. Tokiu protuoliu pilnas Kaunas.

ale

ale portretas
nei čia puola po tais ratais kas, nei ką. eilinis burbulas beveik iš nieko. Aišku ten perėja tikrai netoli, galėjo ir paeiti kėgliai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių