Už žydų žudynes atgailavo ir lietuviai, ir vokiečiai

Grįžti į straipsnį

Sv.Siluva

 Sv.Siluva portretas
Mano mama labai daznai verkdavo ,prisiminusi,nuzudytas ,buvusias klases drauges zydaites. Ilsekites ramybeje,brangios mano mamos drauges.

Tuteiša

Tuteiša portretas
cia rusiska mada atejo -filnuotis prie Lenino, karo kapu? Nu ir debilizmas, nebent tai rusu vestuves

Kolchida

Kolchida portretas
To dar nebuvo,del zydu ir vestuves reikejo atideti,kazkokia anomalija.....

Hm

Hm portretas
O visus kitus galima žudyt neatgailaujant?

Graudu

Graudu portretas
Nebeužtvenksi upės bėgimo(čia citata iš eilėraščio).Praeities niekada nesugrąžinsi,lai ramiai ilsisi.Bet mane ėda viena netiesa.Į Lietuvą buvo vežami žydai iš visos Europos.Tai kodėl sakoma,kad visi išžudyti žydai buvo Lietuvos piliečiai?Kodėl nepasakoma visa tiesa?Žiūrėjau statistinius duomenis,Lietuvoje tiek negyveno žydų,kiek iššaudyta.Kur slypi tiesa?

zozefina

zozefina portretas
Bet buvo lietuviu kurie gelbejo zydus,ne visi lietuviai ,isgamos.

nnn

nnn portretas
Dabar IX fortą iš visų pusiu spaudžia naujų namų statybos. Žmonėms nieko nereiškia savo gyvenimo būstą statyti ant krauju permirkusios žemės, gal net palaikų. Net 100metų nepraėjo, o viską užmiršom, atrodo nesvarbu, buvo senai, gal visai nebuvo... Bet ar viskas negali pasikartoti?

jo

jo portretas
o idomu ar zydai atgailauja zudydami palestinieciu vaikus

lietuvis

lietuvis portretas
tai palauk jie dar nebaige kai baigs tada galesi paklaust

patriotas

patriotas portretas
sveikinu zydus su neeiliniu ivykiu Jungtinese Tautose. Be to, linkejimai vestuvininkams!

labai

labai portretas
gerbtinas ir sektinas vokiečių krikščionių pavyzdys, ačiū jiems už drąsą..

Kalusimelis

Kalusimelis portretas
O kodel zydai niekada neatgailauja uz zydu zudynes? Gal zudiku pavardes pamirso?

Kauniete

Kauniete portretas
ir toliau zmones skleidzia pletkus. Zydau nezudo palestinieciu vaiku ir niekada nezude. Sie pletkai limpa antisemitams,nes jiems reikia tikslo nekesti zydu. Jei zydai zudytu vaikus musulmonai turetu bent preteksta juos uzpulti. Jeigu jums taip gaila palestinieciu vaiku ,kodel neprotestuojat uz smurta? Man gaila palestinieciu vaiku ir palestiniecius Dievas myli nemaziau negu zydus. Tik negalima skleisti pletku ,nes todel ir kyla holokaustai ir zmones eina zudyti zydu vaiku,nes pletkai skleidziami. 1,5 mln zydu vaiku buvo nuzudyti del ivairiu kaltinimu zydams ir jie visi buvo melas.

NUOMONE

NUOMONE portretas
Turetu ir zydai atsiprasyti lietuviu uz dusanskiu, todesu ir kitu is KGB darbelius, lietuviu kankinimus ir tremimus. Bet jie nuo to atsiriboja, tarsi tai butu ne ju tautos zmones.

prabegom

prabegom portretas
Iszudyta 95%... Kazkas sunkiai isivaizduojamo. Jei taip butu buve atvirksciai: zydai iszude toki procenta lietuviu, t.y., musu butu like tik apie 150 t., o atsizvelgiant i mentaliteta, dabar jau beveik ne vieno nebebutu :), todel keista po to skaityti vaikiskus lyginimus su kazkokiais dusanskiais... Tauta, iskilusi auksciau kitu (taip jau yra), gyvenanti uzdara gyvenima. Bet tai kas nepazistama yra itartina, nekelia pasitikejimo zemo intelekto masese, ir nedaug tereikia sukurstyti ziaurumams. Tas, kas iskilo virs kitu, turi moraline pareiga kitus mokyti. Anot M. Laitman zydai yra skolingi pasauliui... Nezinau, gal ir taip.

RKE

RKE portretas
Tai labai grazu is lietuviu ir vokieciu puses ,bet negirdejau ,kad nors 1 zydas atgailautu uz masiskus lietuviu tremimus.Juk viesa paslaptis ,kad su komunistais jjuose dalyvavo ir zydai .

nu

nu portretas
zydai ir sukele pasaulini kara,o mes turim atgailauti.uzteks subines jiems buciuot,nes palestinoje jie zudo zmones.

FARIZIEJAI

FARIZIEJAI portretas
patys musa ir patys rekia, bet nei vienas zydas KGBistas ar ju seimos nariai neatgailauja, tarsi tie zydai, kurie 1941 metais su raudonom veliavomis ir atraitotomis rankovemis buvo sventi. Kur tie todesu, dusanskiu gimines draugai ??? Sedi kaip pelytes po sluota, ui tokiu pas mus nebuvo.

vokieciai

vokieciai portretas
fasistai per II WW iszude ketvirtadali Baltarusijos gyventoju. Ar jie neatgailauja del siu auku? Ar tik judejai verti atgailos? O kaipdel palestinieciu, kurie bandydami ginti savo namus is karto tampa teroristais, bet kai apsaudomi ju vaikai pasaulyje uzdraustais ginklais su fosforu, kazkodel atgailaujanciu neatsiranda.

dzin

dzin portretas
O man giliai dzin. Beje ar zydiski naciai atgailauja uz milijonus is namu isvytu palestinieciu, atimtus ju namus, zeme, nuzudytus ju vaikus?

senelis

senelis portretas
O kada zydai atgailaus uz istremtus musu brolius ir seseris ?

arvydas damijonaitis

arvydas damijonaitis portretas
INFORMACIJA: Akcentuoti masiškai žudomų lietuvių neva tai antisemitizmą yra šventvagiška, žiauriai klastinga,neadekvatu.Komunizmo.bolševizmo, masinio tautų žudymo doktrinos,kūrėjai yra žydai,RAUDONIEJI NACIAI (NKVD,KGB- 50 proc. žydų ) sunaikino šimteriopai daugiau nekaltų žmonių nei rudieji naciai.Holokaustą patyrę žydai turėtų padėti priversti Rusija sumokėti Lietuvai kompensaciją už genocidinius nusikaltimus,masinius lietuvių žudymus trėmimų priedangoje.Arvydas Damijonaitis,žydų gelbėtojos vaikaitis

Galerijos

Daugiau straipsnių