Už važiavimą be bilieto nubaustą kaunietę šokiravo kontrolierių elgesys: žmogiškumas jau palaidotas

Grįžti į straipsnį

Gražina

Gražina portretas
Kaune autobusų vairuotojai visai apnaglejo savo elgesiu su vaikais , bilietų neparduoda net jei vaikas duoda ,1€aiskina kad neturi grąžos, šiandien ir mano dukrai nepardavė bilieto ir nuvežė iki kitos stotelės uždarė duris ir pajudėjo ,o kitoj stotelėje laukė staigmena kontrolierė su 5€ bauda jai net neįdomu buvo kad nepardavė bilieto vairuotojas ,protokole naudos parašė neturėjo smulkių,(o smulkių tai vairuotojas neturėjo)ir davė pasirašyti po mamos pavardė norėtų man nieks nepranešė.kuo toliau tuo nagliau vakare tokį pat vaizdelį išgyveno mūsų giminaitės dukra ,ar tai normalu norėjau paklausti jūsų gerb.kontrolieriai ir vairuotojai?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Geriau sumoketu> Paziurekit, valdzioje kolaborantai ir narkomanai, kai tokia valdzia, klerkai visiskai "pasileido plaukus", jie nebaudziami, jiems viskas galima

ina

ina portretas
daug komentarių matyt dirbančiais kontrolieriais

nu jei vaziuojat nesusimokejus

nu jei vaziuojat nesusimokejus portretas
tai saziningumas irgi palaidotas..

Anonimas

Anonimas portretas
Žmogiškumas liko ten, prie TV bokšto Vilniuje. Ką norėjote tą ir gavote.....

Visko matęs

Visko matęs portretas
Esu pensininkas ir kaip visi pensininkai ne visur ir ne visada susigaudau. Trumpiau - pražiopsojau nuolatinio bilieto trims metams galiojimo terminą. Kontrolieriai, nustatę mano neapsižiūrėjimą, pasakė: " Yra dabar trys variantai. Pirmas - mokat 8 eurų baudą, antras - mes jus išlaipinam ir trečias,- kadangi mes baigiam savo pamainą ir važiuojam į "Mano Kaunas" centrą, tai nuvežam ir jus ten, kad prasitęstumėte pravažiavimo bilieto galiojimą". Aišku, pasirinkau trečiąjį variantą. Kontrolieriai važiuodami dar ir užregistravo, nes toje įstaigoje be išankstinio užsiregistravimo neįleidžiami. Visada apie kontrolierius liko ir liks geriausia nuomonė. Ačiū jiems ir sėkmės.

Tam "gėda Kauno merui"

Tam "gėda Kauno merui" portretas
Jei nori ką nors parašyti, reikia apie tai nors kiek nusimanyti. Jeigu nors kiek nusimanytum, žinotum, kad Kaune pensininkams už važiavimą didesnės nuolaidos negu tavo išgirtoje Klaipėdoje. Man nuo 80 metų už nuolatinį bilietą trims metams tereikia 3 eurus mokėti. Taigi Kauno merui ne gėda, o didelis AČIŪ.

KAUNIETĖ

KAUNIETĖ portretas
TEKO SUSIDURTI, KAD KONTROLĖ NET SKANERIŲ NEĮSIJUNGIA, O TRANSPORTE SKENERIS VEIKIA SULĖTINTAI, JEI PER GREITAI ŽIMISI KELI PILIEČIAI, BŪNA, KAD KAŽKIENO ŽYMĖJIMAS NESUVEIKIA, O TADA BAUDA, TAIP IR MAN BUVO, NORS IR SU NUOLATINIU VAŽINĖJU APIE 10 METŲ, O BAUDĄ SKYRĖ, KAIP NEPAŽYMĖJUS, IR DAR ŠAIPĖSI

gaila

gaila portretas
Kodel mes mokame mokescius o kazkas jais nesaziningai naudojasi SLYKSTU saziningai nubaudota moterele sugalvojo dar ir spaudoje save pasireklamuoti

Bausti

Bausti portretas
Įstatymai yra įstatymai.Ar tu moteris ar vyras..Mat ji diedui valgį vežė..Lai diedas pats pasirūpina ne mažas vaikas...8-EURAI NE 100 eurų....mokėk ir netrukdyk pareigūnų..

KKiK

KKiK portretas
Reikėtų dar bent €50 bauda įvertinti tokius kliedesius. Pašantažuos matai savo virkavimais.

Aleksandras Meškauskas

Aleksandras Meškauskas portretas
Sugeba,net romaną parašyti.

Vytautas

Vytautas portretas
koks jam ten skirtumas, vazuoji vazuok, gauni savo atlyginima.... veliasi i konfliktus, raganėja, nu neturi ka veikt žmones, stogas važiuoja.Čia buvo seniau atvejis, merga ilipo i autobusa, ar centus ten krapštė kaip ten buvo, kitoj stotelėl kontrolė, bet autobusas dar buvo nedavažiaves, jis padave centų kruva, keli metrai sustojo, kontrolė ilipo, jis nepardavė jai bilietėlio, dar varyt ant jos pradėjo kerasą, kaip atrodo jinai jam skolinga būtų....ar priešai esami !!! Psišlykštėjau atmarozku, išsivedė tą mergiotę, koks jos likimas nežinau kaip ten baigėsi

vladas.

vladas. portretas
Vistik dar yra žmogėnų,kurie būdami kalti, ginčijasi iš paskutiniųjų.Jeigu kontrolieriai reguos į bet kokį zuikio pasiaiškinimą,tai kam jie iš vis reikalingi.Jie atliko savo pareigą.Jeigu mes visi atliksime savo pareigą(nereikia daugiau),tai gyventume rojuje.

teisingai

teisingai portretas
Labai teisingai nubaudavo tik gaila kad per maza bauda sumokejo SAUNUOLIAI KONTROLIERIAI

Edmundas

Edmundas portretas
Visų pirma , nuo kada viešasis sportas pradėjo važinėti Laisvės alėja pro dramos teatrą , antra , stebina keleiviai tik įlipę į transportą ir pradėję ieškoti savo važiavimo kortelę, negi taip sunku belaukiant autobuso 5-10 minučių pasiruošti tą nelemtą kortelę , kad įlipus nereikėtų kuistis po visą savo bagažą , bukime šiek tiek atsakingesni ir tada nereikės ieškoti kaltų .

Jurijus

Jurijus portretas
O apsauginis ir nėra labai žmogus, jis užima žemiausią kasta tarp musu, dirbti tingi- vogti bijo ir tampa apsauginiu !!!

H

H portretas
Ko stebitės .Juk mokosi iš PIŠ-o .Bei kitų konservastų valdžioje

kaka2

kaka2 portretas
man visada kyla klausimas, kodėl , važiuojant vakarais autobusu ar troleibusu, įlipę kontrolieriai netikrina galę susėdusių jaunų vyrukų kompanijų?Vat kokios babytės, tai gimimo liudijimo pareikalauja...

Fintas

Fintas portretas
Jo,prieš 30 metų bakenbardas buvo tikras džentelmenas,palyginus su dabartiniais dvasios ubagais kontrolieriais.

Anonimas

Anonimas portretas
boba ryškiai antivaxerė, basakojė...

Anonimas

Anonimas portretas
tai bobelei vaistukų pagert reikėtų , ar arbatėlės raminamos...

Anonimas

Anonimas portretas
ausis zuikiam nuraut...

Gėda Kauno merui

Gėda Kauno merui portretas
Vilniuj kai tik tampi pensininku, pravažiavimas-50%, Klaipėdoj nuo 70 metų - 10 eur per metus, tik Kaune PENSININKAMS tik tokios nuolaidos, kurias numatė Vyriausybė, visų liaupsinamas MERAS tik "myli" gatves, o ne žmones, jokių mokesčių nuolaidų eiliniam žmogeliui.

Petras

Petras portretas
Pirmiausia kontrolieriai turetu islaikyti etikos egzamina.kad ismoktu bendrauti su zmonemis,o tai dabar taip elgiasi autobuse,kaip KGB darbuotojai.Paleis vadinama Zuiki,tai valstybe sugrius.GEDA.

Jonas

Jonas portretas
Įprato žmonės Lietuvoje už savo klaidas padarytas, kaltinti kitus.Aišku kontrolieriai nešventieji,bet žioplą ir bažnyčioje apvagia.

To prieš 25

To prieš 25 portretas
Jis dar 1980 su ploščium žaliu buvo...su bakembardais toks...1 rublio baudos reikalavo. Toks vaikinas sako " imk rublį ir paleisk tą gražią mergaitę". Ačiū jam iki šiol. Išgelbėjo. Neturėjau to rublio...

Pensininkas

Pensininkas portretas
AŠ nesu turėjęs konfliktų su kontrolieriais. Dabar jau pensininkas, važinėju už pusę kainos elektroniniu bilietu. Bet pensininko pažymėjimą visada turiu su savim. Ir nelaukiu, kad jie manęs paprašytų jį parodyti. Jie mato mano rankose tą pensininko pažymėjimą ir nei karto nėra paėmę pasižiūrėti. Iš veido mato, kad senis. Ta moteris buvo nubausta teisingai, o tie, kurie buvo nubausti kontrolierių ir ją palaiko - visi vienodo lygio.

Marija

Marija portretas
Na ir aš buvau nubausta, kad jų komposteris nenuskaičiavo pinigų. Elgiasi kaip su didžiausia nusikaltėle. Įdomu, ką veikia vairuotojai kontrolieriai, kai lipi per priekines duris žymi bilietą, viskas OK, bet kai įlipa kontrolė ir prašai vairuotojo pagalbos, kad patvirtintų jog neseniai pažymėjau, tai įjungia abejingą veidą ir nieko nežino... O pastaruoju metu teko susidurti, kad Žiogo programa "grybą pjovė". Paspaudžiu "patvirtinti" ir nieko. Visą stotelę bandžiau atžymėti ir nepavyko (beje ne man vienai). Po to susimokėjau, nes programa taip ir neveikė. Ačiū dievui, kontrolė neįlipo, nes vėl būčiau nubausta, kaip baisiausia nusikaltėlė. Na o mūsų kontrolieriai, tik normalius keleivius baudžia. Teko matyti, kaip autobuse "zuikį" pagavo, bet tas kelių aukštų keiksmų virtinę paleido, tai kaip mat kontrolieriai "atšoko", tipo nieko nematėm...

Ona

Ona portretas
54 maršruto autobuse dažnai komposteris nerodo ,kad nuskaičiuoti pinigai. Vairuotojas pasiūlo skambinti į Kauno autobusus, įdomu kas būtų ,jeigu tikrintų kontrolieriai -pilnas autobusas ,,zuikių,,

nnn

nnn portretas
Zino kad vazios. bet bilieto ne paruose. Taip beveik visos moteris daro.Ilipa ir po to iesko bileta. Kitas reikalas 57G vos ne kas 5 min. vazioja, galima ir kito palaukti.

Troleibusai

Troleibusai portretas
Gera pamoka bus.Prisimins, kad įlipus į viešajį transportą pirmiausia reikia bilietą pasižymėti, o ne kuistis maišuose.

As

As portretas
Nuo senu laiku tik atbrosai toki darba dirba be morales...

n4ra

n4ra portretas
Toj kontrolėj dirba paskutiniai atsilupėliai, kurie gavę kažkokią valdžią, bando vaidint milicininkus. Tas pats su apsaugos darbuotojais. Deja bet jų niekas nekontroliuoja turbūt:)

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija portretas
Kauno autobusų atstovė gudrauja, kontrolieriai padarė mažiausiai du administracinio nusižengimo teisenos pažeidimus. Vienas, tiesa, smulkus, tačiau kitas - grubus ir jei nubausta keleivė eitų į teismą, ji turi geras galimybes laimėti. Žinoma, advokatas kainuotų 400-500, bet jei tai principo reikalas, Kauno autobusai su didele tikimybe būtų pratraukti.

pries kokius 25-30 metu kaune

pries kokius 25-30 metu kaune portretas
dirbo toks su zaliu ploscium kontrolierius,kuri visi kas netingedavo nx siuntinedavo

kembrikas

kembrikas portretas
Ko jus norit, kotrolieriai stazavosi ruskyne

Senjoras

Senjoras portretas
Esu mokejusi bauda nes buvo dar senesni tie aparatai zmoniu daug nemaciau kad senas kledaras nenuskaiciavo pinigu ir bauda mokejau net i policija veze kaip kokia nusikaltele baisus tie kontrolieriai ir kur randa tokiu.

Julius

Julius portretas
Aš esu tas Julius, kuris rašė juoką apie straipsnis laikraštyje...Matau kitas Julius, o gal ir trečias gali parašyti neigiamą komentarą, o žmogus pagalvos, kad čia tas pats. Kitas Julius nesikartok, o prisistatyk pvz. Julius69, neteršk mano gero vardo, bei orumo. Mano nuomonė yra neigiama apie kontrolierių neetiškus, nepilietiškus veiksmus. Čia yra pvz., kaip paprastai asmenys gali pasinaudoję Jūsų tapatybe, suteršti gerą žmogaus vardą.

O

O portretas
Vienišoms moterims išvis turi būti nemokamas pravažiavimas, nes jos neturi vyro ar diedo kuris nupirktų bilietų.

to autob.vairuotojui

 to autob.vairuotojui portretas
Taip apkalbėti žmogų kad be bilieto važiavo, tarsi milijoną atėmė , pats tu aferistas vairuotojas nesustoji prie šaligatvio, užtrenki duris prie nosies arba prispaudi žmonės su durim. Moterys beveik visos jei ne barakūdos, gyvena didesniam skurde negu vyrai, gal dėl to taip priverstos daryti.

L

L portretas
Kodėl neįgalieji ir pensininkai turi pirkt bilietus, juk ir taip jie vos juda, per sunku jiems įlipti, žymėti , kol visi sveiki užima priekines sėdynes. kauno valdžia jei dar turit sąžinės ir atjautos, pagalvokit apie neįgalius.

Autobuso vairuotojas

Autobuso vairuotojas portretas
Šiandiena viena garbaus amžiaus moteris įlipo ir neva rankinėje ieškojo el.bilieto. Paskui girdėjau kaip barškėjo monetos. Taip prie manes kuitėsi toje rankinėje, kol sustojus sustojime-spruko pro duris. Ir tokių daug. Dar pagalvojau. Eilinė aferistė. Sugeba suvaidinti neva nori už kelionę apmokėti, kol davažiuoja iki reikiamo sustojimo ir mauna pro duris. O kai pagauna kontrolė, tada prasideda melas, kad neva ruošėsi apmokėti už klelionę, bet nespėjo. Suprantu jaunimą. Nepatikėsite!! Bet taip sistemiškai elgiasi garbaus amžiaus ne vyrai, bet moterys.

Julius

Julius portretas
Po tašę pradėjo knistis, kai pamatė kontrolierius. 8 eurai - labai maža bauda. Tokias reikia bausti be pasigailėjimo. Pati kalta, dar skundžiasi.

Prajuokino Antanas - pletkininkas ir gandonešis....

Prajuokino Antanas - pletkininkas ir gandonešis.... portretas
...jam nusišvilpt į tos moterėlės įtūžio esmę. Jam rekia papasakot Kaunui kas nutiko ( ar nenutiko) autobusų parke...

Kad visos mūsų bėdos tik tokios būtų ...

Kad visos mūsų bėdos tik tokios būtų ... portretas
Na , susimovei , moteryt ! Pikta ! Bet gi ne pasaulio pabaiga , kad šitiek tulžies išlieti dėl tų 8 eurų. Yra tvarka , kurios reikia laikytis. Bus pamoka ateičiai. O jei rimtai , tai tokiam atvejui labai įsigadytų ir ČIPAS RANKOJE ,kurios nei pamirši , nei nukiši kažkur nesurandamai...

Tomas

Tomas portretas
yra ciudu vyksta, keletą epizodu esu mates , vienas pačiam buvo prieš 15 metų, daviau centų vairuotojai, nesuskaičiavo, metė man centus visus, atgal, išsigi....m......, o dabar tai jaučiasi nervuotesnių daugiau kai tos proceduros prasidejo. Seniau bijodavo žodi pasakyt prieš 20 metų, kontrolė prieš 20-25 metus, patys net sprukdavo kad negaut į kailį. Tikrai tolerancijos trūksta žmonėms, kabinasi del visokio š//ūdo, studente vaikė kaip koki ducha seniau autobuse, vairuotoja, už paspirtuką užsienietė studente turejo sumoketi.....stovejo autobusas gal 5 min.

N

N portretas
Kauno valdžioj yra meras , jo sūnus, dar tie persenę šokėjai norvaišos abu jiems virš 80m , ir kiti vieningas kaunas nariai išrinkti į komanda mero, tai jiems nerupi paprasti žmonės, ir neigalieji, net neįgalieji drebančiomis rankom turi pirkt ir žymėti bilietus , tai baisu ir nenormalu, ne visi su Mercedes-Benz važinėja, bet jie turbūt nemato.

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš lipant reikia pasiruošti nuolatini!

kaunas

kaunas portretas
kralikas sita zuikiene .

keleivė

keleivė portretas
O kodėl visokie pijokai, bomžai važinėja nemokamai, jų anei vairuotojai drausmina anei kontrolieriai judina, važinėja "tautos žiedas" kaip taksi. Visi keleiviai susigrūdę vienoje autobuso pusėje, o keli bomželiai su dainom, kvapais kitą pusę užėmę.Taip ne kartą teko keliauti. Kur tuomet kontrolė ir policijos atstovai buna. Iškviesti jos negalima ar tiesiog nėra reikalo...

V,L

V,L portretas
Idomu kiek šiai motereliai meteli kad jos toks padrikas elgesys???????

Keleivis su mėnesiniu bilietu

Keleivis su mėnesiniu bilietu portretas
Važinėju su el. mėnesiniu papildytu už mėnesį, bet vis tiek turiu tik įlipus jį nuskenuoti, tai yra žiauriai nepatogu. Prašymas, kad dabartinė valdžia grąžintų ankstesnę tvarką, kai mėnesinio bilieto turėtojui nereikėdavo jį kiekvienąkart skenuoti įlipus. Jei valdžia negrąžins ankstesnės tvarkos, prašau VISŲ ŽMONIŲ per artimiausius rinkimus JOKIU BŪDU už juos NEBALSUOTI ir išsirinkime NAUJĄ KAUNO VALDŽIĄ, kuri pakeis šią bilietų aktyvavimo tvarką. Kas žino pavardes, kurie dabar yra Kauno valdžioje?

prajuokino

prajuokino portretas
Kodel tokia maza bauda nes matomai si moterele taip vaziuoja ne pirma karta nes visada krepsyje pasimeta bilietas

Dalia

Dalia portretas
Vis dar zmonems nezinoma, kad bilietas galioja tol , kol jame yra pinigu, tad atzymejus ir nuskaitoma mazinant pinigu likuti bilieto saskaitoj, as retai vaziuoju tai man pinigu uz 20taloneliu papildyma pakanka 2menesiam

antanas

antanas portretas
autobusų parko administracija tai tikrai neužstos moteriškės, nes jie pas save viduje nesusit arko. Per gana trumpą laiką parko teritorijoje įvyko du atsitikimai, kurių metu buvo sužalota valytoja ir dar vienas darbuotojas, kuris buvo stipriai traumuotas. Nežinau ar išgyveno, nes sužalotas labai rimtai . Tokie faktai byloja, kad šioje organizacijoje yra rimtų problemų. Nėra kam dirbti, nes vairuotojams moka grašius. Direktorius tai išeina iš darbo, tai vėl sugrįžta. Tai rodo, kad iš tikrųjų parke yra labai daug spręstinų problemų. Ypatingai darbo saugos srityje.

to lašaros

to lašaros portretas
Kad vežtų nemokamai turi meras nusprest , o ne anūkas.

lašaros

lašaros portretas
verkiat jus uz dyka vezt turi .prasykit partyjos ir anuko

Keleivė

Keleivė portretas
Kas per durna tvarka Kaune, važinėju su el. bilietų papildytu už mėnesį, bet vis tiek turiu tik įlipus jį nuskenuoti, tai yra žiauriai nepatogu, nes po darbo juk su pirkinių krepšiais vaziuoji

Birutė

Birutė portretas
Negaliu suprasti,nusiperki el.kortelę ir ji galioja iki tam tikro laiko,o ši moteris turėjo kortelę ir ji dar galiojanti,tai argi ji yra ,,zuikis,,.Suprantu,kad tikrieji ,,zuikiai,,yra tie kurie neturi nieko.Čia tai tikrai neteisinga jos atžvilgiu.

na

na portretas
į Seimą tokius kontrolierius ,,,greitai tvarką padarytų...bet ne bijo, o čia ereliai..savo akimis mačiau, kai jauna mama ant ranku su kūdikiu kitoje krepšys nespėjo atsižymėti, kaip varnos supuolė visi ..atrodo, kad nusikaltėlį pagavo. Bet kaip per TV rodo, tai atjauta žmonėms aukojami pinigai labdaros koncertai..papraščiausia šios profesijos žmonės kaip boksininkai gavai smūgį ir lauk iš autobuso...jie nesupras žmogiškumo. Aš tik įlipant įsiimu iš kart ir laikau rankoj, nes pas tokius papult dar rankas ir kojas įsukins. Gi jiems premijas už tai moka...

I

I portretas
Varėnos valdžia nusprendė bus nemokamas transportas, o ką kauno valdžia davė gero žmonėms, net vienkartinės paramos neduoda žmogui bėdoj ištikus, o Vilniuj duoda vienkartine parama ir baldams ir technikai įsigyti, Klaipėdoj davė visiem socialiai remtiniems po 167 eur ant naujų metų dėl krizės, o Kaune nieko neduoda, nes kaune valdžioj sėdi nežmonės.

Rašo komentarus

Rašo komentarus portretas
beveik dauguma zuikiu ,

Nužmogėjimas

Nužmogėjimas portretas
Kaune ieko naujo. Sužvėrėję visad egiasi kap žvėrys. Arba kaip vampyrai ištroškę kraujo

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kaunas yra normalus klestentis miestas, bet budulei pavydi... Kas ljnk atžymos, tai įlipi ir atsižymi,kitaip tarent pajudėjus autikui skaitosi važiuoji nemokamai*... nu šį kartą pagavo, ką padarysi, tik nereike putą leist į laikraščius :)

Nuomone

Nuomone portretas
Yra taisykles, reikia ir laikytis.jei ruosiesi vaziuot biluetas pirmoj vietoj, o bobuciu pasakas visi zuikiai pagauti seka. Reikejo pries lipant susieskot, o dabar susimokek tuos 8 eurus ir tylek, ne karve kainuoja ant cigareciu ar maisto daugiau isleidi

Julius

Julius portretas
Straipsnis laikraštyje Vakar Lietuvoje, Kauno mieste apie 13:37 vietos laiku, buvo išgąsdinti miesto svečiai iš užsienio, kuomet autobusą šturmavo greito reagavimo Kontrolieriai su neperšlampamomis liemenėmis...

turetu komentuot

turetu komentuot portretas
Kauno dienos nusipelnes troliu trolis 2021 metu trolis Žilvinas R,

zodziu Kauno Gyvuliu ukyje

zodziu Kauno Gyvuliu ukyje portretas
zmoniu ---nerasta....

T

T portretas
Baisiausias miestas ir visa taryba iš visos lietuvos.

to ontei

to ontei portretas
Žmogus pavargęs po darbo turi praleisti autobusą ir laukti kito šaltyje -10 šalčio, nes pagal debilų galvas ir taisykles iš anksto neišsitraukė, išsigimėliai tikrai.

Ada

Ada portretas
Labai teisingai pasielge. Visi zuikiai iesko pasiteisinimu kodel nepazymejo bilieto. Kiekvienas dirba savo darba.

Tai

Tai portretas
Čia juk kaunas ir toks meras su taryba, jie nekenčia kauniečių, ir yra prieš švarų orą. Jau šeši miesteliai šilalė, tauragė ir kt. yra nemokamas pravažiavimas, bet kaune greičiau užmuš žmogų bet nemokamo pravažiavimo niekada nebus.

ONTĖ

ONTĖ portretas
Vilma, užsukai vaistų nusipirkti. Išėjusi iš vaistinės, pamatei, kad nenusipirkai. Grįžai antrą kartą. Toliau. Bėgai į autobusą su kuprine ir sunkiu nešuliu. Tai jau antra klaida. Ko taip skubėti? Rezultate bauda už važiavimą be bilieto. Viskas jau buvo užprogramuota. Kontrolieriams beliko atlikti savo pareigą.

saunuoliai

saunuoliai portretas
Labai teisingai pasielge kontrolieriai nes tokie paaiskinimai buna nuolatos manau kad si moterele jau ne pirma karta savo bilieta paslepia kuprineje bet kai priciumpa kontrolieriai pradeda aiskinti kad bilietas pasimete kuprineje Manau kad tai labai gerai sios motereles atidirbta sistema pravaziuoti be bilieto Saunuoliai kontrolieriai kad saziningai atliko savo pareigas Mano nuomone kad moterele ne eiline FIGURA vos tik sumokejo bauda ir sugebejo akimirksniu SUPYSKINTI straipsni i SPAUDA Kontrolieriai Saunuoliai pagarba

taigi

taigi portretas
kas dirba tais kontrolieriais kiek maciau tai gerai imite bobos ar vyrai, kurie tingi dirbti fizini darba, o savo energija islieja ant zmoniu, jie labai pikti, nes dabar labai sumazejo ju pelnas, labai retai pagauna toki "zuiki", kuris nespejo per sekunde atzymeti to sikpopierio ir norejo numelzrti musu durniu laivo vytiausybes izda, Parazitai gaudykit savo korumpuotus valdziagyvius kurie vagia milijonus is musu biudzeto, kad jus visi pastiptumet
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių