Universitetų jungimasis: nerimas Akademijoje

buvęs LŽŪA studentas

buvęs LŽŪA studentas portretas
esu baigęs LŽŪA, džiaugiuosi ten įgijąs išsilavinimą ir man visada buvo prie širdies šis pavadinimas, džiaugiuosi ten įgijąs išsilavinimą. Gyvenimas taip suklostė, kad ir po kelių bandymų keisti pavadinimus grįžta iš esmės į pradinį. Linkiu ilgų ir našių metų ŽŪA.

realistas

realistas portretas
kalbama apie reformas, jos tikrai būtinos, bet ar jos įvyks? Dabar anūkų paklausi ką tu studijuoji, tai arba jie pats negali žmoniškai pasakyti, arba jeigu pasako, tai anksčiau (t.y. kai aš mokiausi) būdavo vieno semestro to dalyko programa. O dabar prismulkita visokių ruošiamų "specialybių", kad net nežino studentai ką dirbs ir kur dirbs. (tas yra ir kituose universitetuose). Gal gana braškių augintojus Europai ruošti?

:)

:) portretas
Tai, ką čia išdėstė toks 'piktas realistas' yra eilinės demagogijos pavyzdėlis. Taip reformuojantis ir optimizuojantis galima visą Lietuvą suoptimizuoti iki absoliutaus nulio.

Piktas realistas

Piktas realistas portretas
Žemės ūkio akademijos veikla buvo orientuota į sovietinio agropramoninio komplekso (agropromo) poreikių tenkinimą. Tai ir ugdoma buvo visokie žemės ūkio ekonomistai, žemės ūkio apskaitininkai, mechanikai - inžinieriai, hidtechnikai - melioratoriai. Na iš aišku, agronomai, miškininkai... Socializmui, sovietinei santvarkai žlugus kolektyvas taip ir nesugebėjo tinkamai persitvarkyti, prisitaikyti prie dabartinių sąlygų, ruošiant tuos specialistus, kurių iš tiesų reikia darbo rinkai. Todėl ir turime tokį rezultatą, kokį turime - stojančių į šią aukštąją mokyklą tragiškai mažėja, bandant išsilaikyti buvo imamasi visokių desperatiškų priemonių, kaip pvz. studentų iš Afrikos atsivežimas, bandymas diegti naujas programas, nepagalvojant apie tokių studijų kokybę. Dabar, kai įvyko tai, kad buvo neišvengiama, staiga susirūpinta, koks likimas laukia dėstytojų. O didžiąją jų dalį jau seniausiai reikėjo atleisti ir optimizuotis. Padaryti patiems to nepavyko, todėl dabar tai padarys VDU...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Nyksta švietimas, kultūra, nyksta ir VALSTYBĖ.

realistas

realistas portretas
kas čia per reforma?Tris sujungus padaryti vieną, paliekant trijų tolimesnę veiklą. Ir Karbauskipo arkliui turėtų būti aišku, kad privačiame žemės ūkyje tiek nei agronomų, nei mechanikų ar ekonomistų- buhalterių nereikia, kaip planingame socialistiniame ūkyje. Jeigu anklsčiau 2-3 tūkst ha kolūkyje dirbo(tiksliau vaidino dirbančius) 150-200 kolūkiečių, tai dabar pas ūkininką 4 darbininkai su ūkininku, laivai dirba 500ha.Žinoma gerai, kad ūkininkas agronomas ar mechanikas. Bet daugumoje buvę kolūkių traktorininkai arba pirminikai ar kiti specialistais. Reforma reikalinga nes tiek specialistų Lietuvai nereikia, o braškių skynėjų užsieniui- kam ruosti

Jane

Jane portretas
Keitė kelis kartus pavadinimą, kol vėl grįžo į išeities tašką - Žemės ūkio akademija. Netikiu, kad, sujungus universitetus, pagal Rektorių, pakils studijų kokybė. Labai tinkami žodžiai, kad, " ...kai du paukšteliai nulaužtais sparnais bando skristi drauge, jiems dar labiau nesiseka".

Ridas

Ridas portretas
Gaila,kad Akademija,turedama puikias mokymo ir darbo salygas,neturi stuburo ir kaip avele leidosi vedama i skerdykla...

ALGIS

ALGIS portretas
Paprastai reorganizacijos daromos dėl geresnio ekonominio efekto , lėšų taupymo , GERAS EFEKTAS -40 MLN EURŲ , man keista , kad žmogus baigęs šią mokslo šventovę , dirbantis šioje srityje , daro viską , kad ją sunaikinti , karbauski , tau nudžius rankos[pavardę , mažąja raide , rašau samoningai] .

Taip

Taip portretas
Taip pamažu ištrinama ir garbių Lietuvos žmonių istorinė atmintis.Dabar A. Stulginskio, anksčiau St.Lozoraičio, T.Masiulio, ( sujungus Kauno XII ir XXIV vid. m-klas) ir t.t. ir t.t.☹️

Taigi

Taigi portretas
KRYLOVO pasakėčia " kvartetas ".....

:)

:) portretas
"...Europos lyderiu įvairiose mokslo sferose." Ne taip viskas paprasta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių