Tvinstanti gatvė varo į neviltį: ar tikrai pagrindinė priežastis – rekonstrukcija?

Jūs nessuprantate,

Jūs nessuprantate, portretas
remontas ir rekonstrukcijos daromos taip kad nesibaigtų . Tai yra klano ,užvaldžiusio miestą ,verslo planas.

Tomas

Tomas portretas
Prie ko cia rangovai? Rabgovai gauna paruosta projekta ir pagal ji dirba. Gal predekim galu ieskot nuo projektuotoju? Lietuvoje gera projektuotoja rasti gana sunku, univera baiges kiekvienas zmogelis nenori dirbti fizinio darbo, isidarbina projektuotoju kokioje nors imoneje ir braizo protu nesuvokiamus projektus patys nezinodami ka ten daro...

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Krabas,gal karpius ruosia auginti??

lantex

lantex portretas
AR NORITE VERSLO / INVESTICIJŲ PASKOLOS? „Credit House“ JŪSŲ JEI ČIA: lantexcreditfinancier@outlook.com Mes suteikėme daugiau nei 180 mln. USD verslo paskolų daugiau nei 15 000 verslo savininkų, kaip ir jūs. Mes naudojame savo paskirtą rizikos technologiją, kad suteiktume jums tinkamą verslo paskolą, kad galėtumėte išplėsti savo verslą. Mūsų paslaugos yra greitos ir patikimos, paskolos patvirtinamos per 72 valandas nuo sėkmingo kreipimosi. Mes siūlome paskolas, kurių minimalus diapazonas yra nuo 5000 USD iki daugiausia 500 milijonų USD. Mes esame sertifikuoti ir jūsų privatumas yra 100% saugus. Daugiau nesijaudinkite dėl savo paskolų ar finansų. ____________________________ Susisiekite su mumis šiandien: lantexcreditfinancier@outlook.com Gaukite greitos paskolos patvirtinimą šiandien.

...

... portretas
Balos LABAI reikalingos krabų populiacijos klestėjimui!!!

Nuomone

Nuomone portretas
Gatves tvarko, kanalizacijas uzmirsta, va ir visa problema, svarbu, pinigelius sutvarkyti, o visa kita dzin.

Anna

Anna portretas
Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikia paieškos sistema, kurioje randamas seksualinis partneris - www.lady4.fun Parašyk man, aš visada esu ten :)

jo

jo portretas
kam ta kokybė , svarbu pinigelius įsisavinti

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lietaus surinkimo nutekėjimas yra užsikimšes arba pažeistas.Nejaugi nesupranta ,kad lyjant , lietaus vanduo turi tekėti į lietaus vandeniui skirtus surinkimo šulinius.Niekas 30 metų jų nevalė ,netikrino kaip veikia lietaus vandens nuotekų surinkimas.

ideja

ideja portretas
jei sankryzoje taip megsta telktis vanduo i baseineli, didesniam kaunieciu dziaugsmui ten reikia irengti dar viena fontana, bus ka miesto sveciams parodyti

Gintas

Gintas portretas
Zanavykų gt.nekaip nesijungia su Donelaicio

didelės

didelės portretas
žiaunos nepritaikytos stambiam grobiui ............jau springt pradėjo.........nuo Smetonos laikų dar tokio tvano nebuvo vasaros metu

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Ko čia inkščiat nekantruoliai. Tai gi per kitus rinkimus išsirinkite konservus ir vėl viskas Kaune sustos: nebus nei naujų statybų, gatvių remontų, nei tinklų rekonstrukcijų, nei parkų priežiūros, nei naujo viešojo transporto, nei verslo investicijų... Bus vėl kaip pelkėje, - ramu, ramu:)

Mentajoshaitis

Mentajoshaitis portretas
nereikejo tos zemaichiu gatves remontuoti- normali bukle buvo. Laisves aleja - rekonstrukcija - irgi nereikalinga , jeigu desimtmecio reikia darbams atlikti. Perdaug vienu ypu apziojo tvarkytojai

Tai kad ir Šiaurės pr.

Tai kad ir Šiaurės pr. portretas
Šiek tiek smarkiau palijus užtvindo vanduo. Niekada neįmanoma pereiti gatvės, nežerplaukus balų... Ir auto plaukia.... Niekam neįdomu. O juk Šiaurės pr. naujai išasfaltuotas, sutvarkytas. Ir aplamai, visose sutvarkytose gatvėse pilna vandens laikosi, kai vos palyja. Juk jis turi subėgti...

Žaliakalnio pelėda

Žaliakalnio pelėda portretas
Bet ir straipsnių lygis ! Dešimtą kartą tuos pačius pezalus rašo. Dabar jau boba "eksperte" pristatoma. Jau ji pinigus moka arba nemoka už darbą. Baigs remontuoti Žemaičių g. ir viskas susitvarkys. Gal jau užteks vieną kartą kvailystes rašinėti ?!

...

... portretas
Tik jau nereikia, ten 'Apie viską pagalvota'. Nes - koks biznis jei vieną dieną nuardai, kitą nukasi, trečią vamzdžius sukloji; tuo pačiu viršuj imies asfaltavimo darbų - viskas skaidru, ir tokie laikini sunkumai... na, priimtini. Na o dabar... va, išardė Kauko laiptus ir... paliko; liūtys prasidėjusios griovas didžiausias išrausė. LYG žvyro papylė, ėmės Gedimino gatvės takų... ir vėl - šaligatvio plyteles nuėmė ir... LAUKĖ; vėl griovos, vėl esą žvyras... vėl lietus, vėl visas žvyras į Donelaičio gatvę. Ir - pirm, niekas nežino kiek ten realiai žvyro buvo atvežta (o kiek jo papuolė į Krabo asmenines statybas?), antr - BIZNIS (pinigų plovimas) Donelaičio gatvę atkasinėjant. LYG kiek Kauko laiptus sutvarkė, duobes ESĄ krūmeliams iškasė (slėnio apačioj)... vėl lietus, vėl jas teko iš naujo atkasinėt (bet paskui jos buvo tyliai užpiltos - ar reikia suprast kad joms skirti krūmeliai kitur nukeliavo?). Dabar ta Žemaičių gatvė - tai atveža žvyro, ir vėl lietaus laukia, ir vėl... KIEK galima?

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Kas tos liesbietės?

Anonimas

Anonimas portretas
Tom bobom viskas negerai. Tegul pasiima kastuvus ir padirbeja, o ne liezuviais tauskia...

nu

nu portretas
nu tai kai gatve israusta vistiek nuotekos turi veikt, genijai, fotelio ekspertai bl.

Krabastan

Krabastan portretas
čia piniguočiai negalvoja apie žmones. Tik apie pinigus.

Kaunietei iš Kaimo

Kaunietei iš Kaimo portretas
Tai kur tie meistrai, daug pisoriu bet neivieno meistro

Vadovai nevykėliai

Vadovai nevykėliai portretas
Nemoka nei organizuoti darbų nei dirbti.

tik nereikia varyti, kad dėl remonto...

tik nereikia varyti, kad dėl remonto... portretas
Jau prieš kokius 5–6 metus su kolege bridom basom vos ne iki kelių nuo buvusio Žemprojekto iki Soboro per purvą, smėlį ir akmenis. Kojas apsiplovėm jau švarioj balutėj prie Soboro. Gerai, kad vasara buvo, šilta. O apie remontus Žemaičių gatvės tada net nesapnuota. Taigi...

Patvorinis

Patvorinis portretas
Nematau jokio stebuklo ar netikėtumo. Juk asfalto danga toje gatvėje nuimta, tad ir lietaus vanduo į trapus nebepatenka, o tiesiog teka pliku gruntu žemyn iki Donelaičio gatvės. Gero sprendimo situacijai spręsti kaip ir nėra. Jeigu bandytų trapus laikinai pažeminti iki pliko grunto aukščio, tai trasas taip užneštu smėliu, kad hidrodinaminės mašinos turėtų darbo iki naujų metų :) Geriau jau tegul purvas teka paviršium, kitą dieną nukas kastuvais. Laikinai reikia pakentėti. Kaunas tvarkosi. Meras - šaunuolis. Balsuosiu už jį visuose rinkimuose, kad ir į Seimą :)

KNS 666

KNS 666 portretas
jei taip ilgai jie cia snarglinejasi tai speju kad jiems moka uz laika, nes per toki laikotarpi jau turejo but sutvarkyta seniai. Monkey business. Svarbu Matjoskos objektai pastatomi laiku, o kas ne jo, tai juk gali palaukt..

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Jei paimsite gabalą metalo, pvz., geležies ar aliuminio ir jį apsuksite izoliacija, o tada gerai daužysite plaktuku, tai tas metalo gabalas sprogs. Pabandykite. Čia tikrai kantrybės reikia ir tikrai sprogimas įvyks. Patikėkite manim. Svarbu tik daužyti pakankamai ilgai, reikia kantrybės.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Lenkijoje slaitus tvirtina gelzbetonais paskui i kvadratus zemes uzpila.laiko gerai

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar reikia vamdzius didesnius klot.

zero

zero portretas
Tai smėlis, ne šūdas, užtat kauko laiptai suremontuoti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių