Turguje besilankantys pirkėjai džiaugiasi: tokių kainų seniai nebuvo

Tikras verslinykas

Tikras verslinykas portretas
Ko jau ko, o spekuliantu visais laikais netruko ir netruks.

Janka

Janka portretas
Jau greitai Zaliakalnio turgus pagalkainas aplenks ir Vilijampoles ir Silainiu turiu omeny darzoves o veza tie prekiautojai is bazes arba maximos maciau kaiptas perekupas kur prie vartu stovi is maximos svogunus tempe maisais TPFU

Jotautas. Humoristinis vaidelis.

Jotautas. Humoristinis vaidelis. portretas
Kauno rudeninės prekybos apžvalga // Užderėjo buvusiam kolūky bulvės, ir po kombaino pralėkimo dar galima prisirinkti maišą bulbų. Pašalpas lengva imti, bet bulvytes rinkti sunkiau, - kaip NEgėda ?! Biedrovkėje bulvės po 7 centus, bet...didelės, o Vitebsko turguje po 24 centus, bet...mažos. Pigiausi sukirmiję grybai Žaliakalnio turguje... Labai skanūs plastmasiniai pomidorai prekybos centre. Gi obuolius reikia rinkti miške - ten jie pigiausi. Sėkmingos prekybos ir bulvių grybavimo miške, kauniečiai!

Ontė

Ontė portretas
Bulves nukasė kombainu, savaitę niekas neberinko. Aš patikrinau 20 procentų ploto ir užteko bulvių. Bulvių liko, jų šiandien daug matosi nuo kelio, nors jau mėnuo praėjo. Važiuok, pasirink. Nurodžiau kur važiuoti, nuo Virbališkių po dešine. Tingi? Pašalpas iš valstybės kaulyti lengviau.

ontei

ontei portretas
tai tu su savo šeima prisigrobei svetimų bulvių, kur žmonės būtų kitą dieną nusirinkę. Ir dar viešai giries kokia šaunuolė esi. Negėda?

To liankas

To liankas portretas
Čiupk kol yra po 7 centus

liankas

liankas portretas
Biedrionkoje bulbes 7 centai kg , stai kur tikrai pigu

Pirkėjas

Pirkėjas portretas
Aviečių skanių mačiai dar yra. Kaip tsip ilgsi jos išsilaiko

Romas

Romas portretas
Neperku nei turgui, nei parduotuvei zmona krepsius tempia nezinau is kur

Šančiai

Šančiai portretas
A po kiek žemuogės?

Gensekas

Gensekas portretas
Vitebsko turguje tai perka arba buki, arba kuriems px kiek kainuoja. Petras teisingai viską įvertino apie Sartų gatvės turgų.

Petras

Petras portretas
Nereiktų lyginti Sartų gatvės turgavietės (Dainavos) su kitų turgų kainomis, toje turgavietėje visą laiką kainos beveik dvigubai mažesnės negu kituose turguose

turguje uzduodu visiems

turguje uzduodu visiems portretas
viena vieninteli klausima apie ju parduodamu vaisiu ir darzoviu kokybe.Visada isgirstu visokius atsakymus tik nei vieno atsakymo i mano uzduota klausima.Tai daug ka pasako apie parduodamas prekes.

Pilietis

Pilietis portretas
Žaliakalnio turgui pardavinėja sukirmijusius grybus!Sesuo nusipirko ir viską išmest teko,nes vieni dzikai viduje.Galėtų maisto ir vet tarnyba prasinešt!

Vitebsko turguj

Vitebsko turguj portretas
vieni spekuliantai,nieko neperku pas ryza cecena

TOKIŲ KAINŲ nebuvo LIDL'e

TOKIŲ KAINŲ nebuvo LIDL'e portretas
- ten bulvių kilogramas 14 centų, turguje prastesnės 24 ct.

Roma

Roma portretas
O brangiausias turgus Žąliakalny.

Negirkite

Negirkite portretas
Nes siemet tiek ispute kainas,kad atpratau jau eiti,cia buves kovo 11 turgus

Skaičiuoklės riteris

Skaičiuoklės riteris portretas
Logiškai Onte dėstai. Obuoliai turguje 35 centai, bulvės 18 centų. Maišas bulvių išeina 9 eurai. Obuolių maišo nepirksi - suges. Už 10 kg obuolių dumokėsi pusketvirto euro. Todėl važinėti į sodus neverta.

Ontė

Ontė portretas
Sodai pilni obuolių. Pūna, krenta. Miškuose krūvos obuolių. Prie Kačerginės turim sodą. Šalia du apleisti sodai. Parenkam obuolių, parvežam kaimynams. Dievo dovana, nesinori palikti, kad pūtų. Vėlus vakaras. Pradėjau skaičiuoti. Atvažiuoti iš Kauno žmogui už dyką pasiimti obuolių - ar apsimoka? NE, NEAPSIMOKA. Sudėjus visas išlaidas - pigiau turguje nusipirkti.

Ontė

Ontė portretas
Gerbiamieji, aš už dyką prisirinkau 60 kg bulvių jau nukastame bulvių lauke. Dviese per 20 minučių. Išrūšiavome į tris krūvas. Pažaliavusias - sėklai, truputį pažeistas - skubiam valgymui, ir trečia krūva - žiemai. Šakių plentas, kitoje pusėje nuo Virbališkių, už Ringaudų. Važiavom pro šalį, stabtelėjome. Bet važiuoti specialiai iš Kauno - NEAPSIMOKA. 60kg Lidle po 14centų - 8eurai,40centų. Nuėjai į parduotuvę ir nusipirkai.

Anonimas

Anonimas portretas
obuoliai turguj po 0,80€ -pigu???

Jonas

Jonas portretas
„Obuoliai“, „bulvės“, „pomidorai“... Yra skanūs obuoliai, yra labai skanūs obuoliai ir yra neprinokus nuskinta prastų veislių pigiena. Yra labai skanūs pomidorai, yra skanūs pomidorai, yra valfomi pomidorai ir yra prekybcentrinė plastmasė.;)

Anonimas

Anonimas portretas
Baikit su tuo pigiu turgumi;ten dirba šeima,bet prekės niekam tikusios,supirkta matomai pigiai iš urmo,ir tai lenkiškos daržoves,vaisiai,viskas pavytę,nieko ten lietuviško nėra,todėl ir pigu.

A.G.

A.G. portretas
Tai cia apie ta turgu ir raso, kaip suprantu. Oficialiai jis vadinas Dainavos. Jis 111proc pigiausias, o apie Girstucio net burnos ausinti neverta.

na

na portretas
pigiausias turgus tai Kovo 11-sios buvęs t.y. Sartų tikrai pigu ir daržovės visad šviežios ..ko nepasakysi apie Girstučio turgų kur kainos kosminės. Niekad neinu į Girstučio, nes trigubai brangiau negu Sartų geriau kelis sustojimus pavažiuoju ir parsivežu visad šviežias daržoves netgi bulves. Kam patogu tik į Sartų važiuokit buvęs 25 - čio turgelis tikrai patys pamatysit.

Gerka

Gerka portretas
Po kiek slyvai?

Vagneris

Vagneris portretas
Neperku turguje, viska pasiimu is kolukio.

Lenkai numušė kainas

Lenkai numušė kainas portretas
Nekurbezdėsi.

Super

Super portretas
Auksinis ruduo

Anonimas

Anonimas portretas
Jokio pigumo;Čėčėnijos turguje pas pastovius prekiautojus bulvės po 0,50ct..morkos0,80ct,slyvos 1e,obuoliai 0,80ct...taip buvo penktadienį.o clever bulvės matomai iš užterštų Alytaus laukų-šlykščios,smirda,jas pardavinėja PC IKI,LIDL,Ir kt.Ir kuo džiaugtis?

Nepatinka

Nepatinka portretas
turgaus produktai. Nežinai ką nusipirksi. Pirkom česnakus. Iš išorės gražūs,o kai nulupi lukštą kažkokie pageltę,visai be skonio. Žaliakalnio turguje pirkome bruknes. Spėkit kokia afiora? Ant viršaus stiklainio užpilta sauja gražių bruknių,o paskui sušutę. Supila į spalvotą maišiuką ir pamatai namuose grįžęs. Atvirai pasakius tingėjau grįžt į turgų,prisiminiau tą nesąžiningą prekiautoją,nežinau ką būčiau padarius su tom bruknėm ir jos falšyvu snukučiu. Būt tokiuo brūdu maža žodžių.

Anonimas

Anonimas portretas
Obuoliai galetu buti po 20 centu, pilnos sodybos obuoliu, nrra kur deti.

Tai kokiam turguje pigiausia?

Tai kokiam turguje pigiausia? portretas
Parasykite kainas

Anonimas

Anonimas portretas
kainos dideles

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Įdomu, kas apmoka už šio turgaus reklamą Kauno dienai???

Spekuliantas

Spekuliantas portretas
Geras derlius siemet, visko pilna parduot reikia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių