Trūko kantrybė: dėl iškastos gatvės iš kiemų išvažiuoti neįmanoma

Anonimas

Anonimas portretas
Tokių sutrių darbų organizatorių reiktų paieškoti: relaus darbo ten tai nėra, o veiksmai tokie: iškasėm/ išvažiavom/ po pusmečio vėl iškasėm/ išvažiavom - kuo daugiau purvo ir nepatogumų gyventojams, tuo geriau. Rašėm "Kauno vandenims" skundą - reakcija? Nulinė! Vamzdžių pilnas miškas primėtytas, atvažiuotų bent užsakovai pasižiūrėti, gėda turėtų būti

Anonimas

Anonimas portretas
tas visų numylėtas Kauno meras daro tokį bardaką mieste kad baisu žiūrėti, gyvenam kaip apkasuose visur pilna pridaryta broko,vieno darbo nebaigia-jau kitur rausia ir galo krašto nematyti,bet ir toliau muilina akis gyventojam neva Kaunas tvarkosi

Dalia

Dalia portretas
psaugok Dieve nuo tokios įmonės...... Čia ta pati įmonė kasė ROKUOSE. Molio pribarstė SENAJIESIO gatvę, prie mano įvažiavimo išvertė dvi molio mašinas, kad palijus tekėtų jis ant kieme esančių trinkelių ir į drenažo šulinėlį. Iš kurio rankomis semiu molį ir keikiu ,, Genseros" darbuotojus. Parašiau seniūnijai skundą dėl jų ,,cirkų". Gavau atsakymą, kad sutvarkys, bet niekas nejuda iš vietos. Galvoju, kad reikia kviestis žurnalistus, nes nieko nebus. Rokų bendruomemenės komiteto narė.

Rokas

Rokas portretas
Reikėtų kviestis savivaldybės atstovus į Senajiesio gatvę Rokuose - tegul paaiškina gatvės gyventojams, kaip nuo pavasario tęsiasi šita betvarkė. Kaip mums važinėti pro išpjaustytas, aptverta juostomis duobes. Darbą pradėjo - tai reikia ir pabaigti.

Senajiesio gyventojas

Senajiesio gyventojas portretas
Mūsų gatvė pilna molio gabalų. Didelius surinkome, o mažus išvažinėjo mašinos ir padarė ,, terlę". Senajiesio gatvė išpjaustyta, vienų dulkių ir purvo, ir palikta likimo valiai.

Dalia

Dalia portretas
Apsaugok Dieve nuo tokios įmonės...... Čia ta pati įmonė kasė ROKUOSE. Molio pribarstė SENAJIESIO gatvę, prie mano įvažiavimo išvertė dvi molio mašinas, kad palijus tekėtų jis ant kieme esančių trinkelių ir į drenažo šulinėlį. Iš kurio rankomis semiu molį ir keikiu ,, Genseros" darbuotojus. Parašiau seniūnijai skundą dėl jų ,,cirkų". Gavau atsakymą, kad sutvarkys, bet niekas nejuda iš vietos. Galvoju, kad reikia kviestis žurnalistus, nes nieko nebus. Rokų bendruomemenės komiteto narė.

Dalia

Dalia portretas
Čia ta pati įmonė kasė ROKUOSE. Molyje pribarstė SENAJIESIO gatvę, prie mano įvažiavimo išvertė dvi molio mašinas, kad palijus tekėtų jis ant kieme esančių trinkelių ir į drenažo šulinėlį. Iš kurio rankomis semiu molį ir keikiu ,, Genseros" darbuotojus. Parašiau seniūnijai skundą dėl jų ,,cirkų". Gavau atsakymą, kad sutvarkys, bet niekas nejuda iš vietos. / praėjo 2 savaitės / Galvoju, kad reikia kviestis žurnalistus, nes nieko nebus. Rokų bendruomemenės komiteto narė.

Dalia

Dalia portretas
Čia ta pati įmonė kasė ROKUOSE. Moliu pribarstė SENAJIESIO gatvę, prie mano įvažiavimo išvertė dvi molio mašinas, kad palijus tekėtų jis ant kieme esančių trinkelių ir į drenažo šulinėlį. Iš kurio rankomis semiu molį ir keikiu ,, Genseros" darbuotojus. Parašiau seniūnijai skundą dėl jų ,,cirkų". Gavau atsakymą, kad sutvarkys, bet niekas nejuda iš vietos. Galvoju, kad reikia kviestis žurnalistus, nes nieko nebus. Rokų bendruomemenės komiteto narė.

LIUBA

LIUBA portretas
kada pagaliau pakeis ta Pakalniski . Be jokios tvarkos ir prieziuros daro ka nori ir kaip nori . Ismoko tik zurnalistams aiskintis

...

... portretas
is nuotrauku tai kazkoks cigonu taboras atrodo .vandens nera duju o kur kanalizokas ....

vaje

vaje portretas
tai taip kalvariju gatve paziurekit..............baisu-ypac kai ukrainieciu prisieme juos moko dirbti....

Raimundas

Raimundas portretas
Nusamdykit ekskovatoriu ir apkaskit Matijosaicio sklypa,gal supras kaip jauciasi zmones.

Ooo

Ooo portretas
Ta pati situacija Amaliuose
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių