Supykdė planai dėl naujos gatvės: prie Nemuno gamtą pakeis asfaltas?

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Vaizdzialis nuotraukoj bus geresnis . Gi tikrovėje kvapelis bus 100kartų benzinesnis . Ir avaringumas bei triukšmas išaugs 1000 kartų .

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kodel negalejo tie valdininkai stutvarkyti jau senai tuos taip vadinamus sabakstynus ir padaryti gad Nemuno pakrante butu kaip parkas ? Bet ne ,reikia privaryti betono ,trinkeliu ,kitko ir po to nera net kur vandeniui lietaus kur susigerti . .Gamta jau kersyti pradeda uz jos naikinima . Sitokie zalumos naikinimai irgi prisideda prie dabartinio klimato kitimo .

14 kranto gyventoja Giedre

14 kranto gyventoja Giedre portretas
Valio valio .Tiskit tvarkykit sabakstynus bomzu miegamuosius isvalykit nemuna irenkit papludimi.ACIU ACIU...

qw

qw portretas
Siuo metu matau tik sabakstyna. Padarius gatve vaizdas bus kitas.

VIETINIAI konservatoriai 30 metų UŽGROBĘ Nemuno pakrantę,

VIETINIAI konservatoriai 30 metų UŽGROBĘ Nemuno pakrantę, portretas
ir toliau bando SAVANAUDIŠKAIS tikslais išlaikyti--JIEMS miesto problemų sprendimas n e r ū p i ir tai NEVIENINTELIS atvejas , kada konservatoriai KLAIDINA miesto gyventojus ir trukdo miesto PLĖTRAI ir infrastruktūrai GERINTI.

AA

AA portretas
Miestui gatve seniai reikalinga.Nereikia ziureti privaciu vieno kiemo interesu.

ai

ai portretas
tik konservuoti beretnykai ir pyksta...

Nuomone.

Nuomone. portretas
Gatve suremontuoti,aplinka sutvarkyti.Bet ne kaip rase jau suplanuota Matijosaicio 15 sklypu.Tai viskas bus uztverta ,privatu ir neprieisi.Matijosatis tik sau milijonus kraunas.Nemanykit ,kad del jusu.

Prašau paviešinti su pavardėm

Prašau paviešinti su pavardėm portretas
Paviešinkite kurie gyventojai savo sklypus pasididino Valstybinės žemės sąskaita??

kamane

kamane portretas
Kaunieciams, kad tik purviniau, netvarkingiau, tai ir graziau. Kazkaip patalogiskai prisirise prie bardako ir purvo. Aciu pasakytu, kad krantine sutvarkys pagaliau, tai ne, su kirviais ruosiasi bardaka ginti. Kas sugalvos mane kolioti, tai as pati esu kauniete.

Algis

Algis portretas
Tas krabas eina per galvas kol dar yra kadencijoje ir darys viską kas jam naudinga. Jei jam pavyks ši afera - eisim su kirviais jam padėkoti. O šiap tai jau suformavo 15 sklypų saugomų teritorijų plotuose, nusispjaudamas į vandensaugos zonas. Kleboniškyje jau užtamponavo geriausios kokybės Kauno vandens gręžinius ir ten pristatyta krūva namų. Eiguliuose pardavinėja 2 namus su visais gyventojais, kurie nesutinka išsikeldinti. Terorizuoja, buvo net laida, jie bylinėjasi su vandenim, nes tienet neturi nuosavybės teisių į tuos namus, bet vis tiek pardavinėja. Absurdas.

Šančių krantų gyventojas

Šančių krantų gyventojas portretas
Nejaugi jūs Šančių krantų gyventojai nesuprantate,kad tas rajonas randasi beveik miesto centre,o jo visas vaizdas,baisesnis už glūdų užkampio kaimą.Jeigu jūs kalbate ,apie Nemuną,tai jis priklauso visiems,o ne tik vietiniams bomželiams bambalius tuštinti ir teršti paupį.O jau ,apie šunų apdergtą vietas nekalbu.Prabuskite pagaliau.Gyvename 21-me amžiuje.Mieste turi būti tvarkomasi,gražinama.Ten tokios gatvelės,kad netelpa automobilis,nėra šaligatvių,eiti tiesiog pavojinga,nėra autobuso.tamsiu paros metu jau beveik niekas ir nevaikšto,nes nesaugu.Gyventojai turėtų džiaugtis,kad gerinamas jų gyvenimas.Bet atsiranda tamsuolių,kurie to nenori ir drumsčia visuomenės ramybę.

As is sanciu

As is sanciu portretas
Paciam tam matjavosaizui cemento betono y burna lai springsta nafik man ta gatve ir tie jo susikti dangoraiziai ozys uz pinigus motina parduotu o cia gamta zalot nekenciu

OBXSS

OBXSS portretas
Savivaldybės mužikai sumanė užasfaltuoti jau visą Nemuno pakrantę, kad nieks nepagalvotų ,kad jie -kaimiečiai... Juk asfaltas ir trinkelės- tai ,,modernu'' ... ir babkių nubyrės...

Miesto tvarkymo skyriui

Miesto tvarkymo skyriui portretas
Maziau klausykite tu neiisivysciusiu

Vanda

Vanda portretas
gal jau gana privačių pliažiukų ir šunų šikyklų

€ portretas
Kam leisti pinigus naujos nereikalingos gatvės tiesimui? Esamas gatves tvarkykit.

Aš+

Aš+ portretas
AŠ DAR NEATMETU GALIMYBĖS UŽDARYTI SAVO GATVĘ, KURIOJE MES SU KAIMYNAIS GYVENAM. MES VISI GYVENTOJAI ESAME PRIEŠ TAI, KAD KAŽKAS IŠ KITŲ (NE ŠIOS GATVĖS) GYVENTOJŲ, JA NAUDOTŪSI. NĖRA KO MUS ČIA DUSINTI VAŽINĖJANT PIRMYN IR ATGAL. DĖSIM ŠLAKBAUMUS IR GALĖS JA NAUDOTIS, TIK TIE, KAS JOJE GYVENA. GERA LOGIKA PANEMUNĖS GYVENTOJŲ??? NIEKAS NEGALI TEN NIEKO DARYTI, NES VISKAS.... PANEMUNIEČIAI MAT NESUTINKA :D JUOKAS IMA.

Antanas

Antanas portretas
Jeigu nebuvai.....Nėra, ten jokios gatvės. Yra puikus pasivaikščiojimo/dviračių takas su nauju apšvietimu.

vardas

vardas portretas
kiek iš nuotrauku supratau, tai gatvė ten yra. O kas blogo, kad isasfaltuos ja? Buvau keletą kartų ten, ten baisi netvarka ir gyventojai labai netvarkingi. Šančių vidurinėj mokosi jų palikuonys, mokytojai iš ten bėga.

lLIETUVĖ

lLIETUVĖ portretas
uRBANISTINĮ CHAOSĄ ĮTEISINA IR VYKDO VISAME KAUNE TOKIE PRASTI PLANUOTOJAI IR VYR ARCHITEKTAS , KUR MATYTA, KAD KRANTINE VAŽINĖTŲ TRANSPORTAS, KUR PROTELIS DINGO MIESTO VALDŽIOS...

Anonimas

Anonimas portretas
Sutvarkykite jau esamas gatves naujų nedarę....Kokie šaligatviai Žaliakalnyje - Alantos, Darbininkų, Kalpoko gatvių baisu, tačiau geriausias šaligatvis buvo Perkūno alėjoje, tai savivaldybė sugalvojo trinkelėmis iškloti.......

as

as portretas
o susireikšminę šančių-bomžyno gyventojai supranta, kad paplūdimys skirtas ne tik jiems, o visiems Kauno gyventojams ir jei nebus tos gatvės, teks mums per jūsų smardalynus brautis prie jo....?

menkystu gauja pries

menkystu gauja pries portretas
dendrofilai karaliauja-miestas tampa gilia provincija.

sanciai

sanciai portretas
priestarauja tik muzikai kurie apsigyveno sanciuose o seni sanciu gyventojai ir ju palikuonis gerai zino savo gimtyne ir tiem jaujokam sunim geriau patyleti o neloti nors matjosius puikiai zino sancius netik kad pats baiges septinta vidurine ir jo tevas dirbo sanciu ketviirtam milicijos poskiryje o beto gali man atrodo papasakoti seimo nariai kurie taipat gyveno sanciuose ir piie nemuno

Šančiokas

Šančiokas portretas
Tai gatvei priešinasi tik tie,kas tam šabakštyne gyvena.Pastoviai ten su dviračiu važinėju,-baisu,akmens amžius.Bet kokiam projektui atsiras tokių,kurie bus nepatenkinti,bet dėl to juk nestabdysim miesto atnaujinimo.Gatvė reikalinga ir tikiu,kad ji ten bus.

Kainietis

Kainietis portretas
Idijotai!!!!!!

kokios problemos?

kokios problemos? portretas
Gatve ten yra, tik visa nusiurusi. Kas blogo jeigu ja atnaujins? Sakytu aciu, o ne purkstautu.

KAUNIEČIAI

KAUNIEČIAI portretas
ŠAUNUOLIS KAUNO MERAS

Šančietis

Šančietis portretas
Labai pagirtini planai išesfaltuoti pakrantę. Su laiku visa Nemuno krantinė turi tapti vientisu prospektu. Taip galima tikėtis Šančių renesanso, o kitaip mes kaip Lotynų Amerikoje visą gyvenimą skursime. Ir tai ne vien mano, o daugumos šančiškių noras. Pirmyn Matijošaiti, tu gi Vičiūnas, supranti ką darai.

Mantas

Mantas portretas
Kiek metų prašom sutvarkyti Žaliakalnio šaligatvius - Alantos gatvėje jau tik su padidinimo stiklu gali rasti asfalto liekanas ir nieko nedaro...O kur puikus gamtos lopinėlis tai sugalvojo nesąmonę.

22

22 portretas
Neseniai padarė naują tako apšvietimą, o dabar bus pinigai į balą....Tai kaip dirba savivaldybė.

šančiškis

šančiškis portretas
Manau, kad kalbant apie gatvę pirmiausia reikėtų keisti galiojantį Kauno miesto bendrąjį planą iki 2023 metų, nes toje vietoje yra parodyta žalioji rekreacinės paskirties teritorija. Bendrasis planas yra patvirtintas teisinis aktas, kurio sprendiniai turi būti vykdomi. Asfaltuoti ar tiesti gatvę bus galima tada, kei jis bus pakeistas ir patvirtintas. Miesto valdininkai turi laikytis BP sprendinių, o ne komentuoti XX ar IX amžiaus nuomonių ar norų.

Henrikas iš šančių

Henrikas iš šančių portretas
Kiek suprantu miesto bendrąjame plane iki 2023 metų tokios gatvės ir netgi infrastruktūrinės paskirties sklypo ar teritorijos nėra. Ten yra žalia rekreacinės paskirties teritorija. Taip, kad pirmiausia reikėtų keisti bendrąjį planą, o paskui kalbėti apie asfaltavimo darbus. O kai keisite BP ar rengsite specialųjį planą tada bus pasakyta visuomenės nuomonė, kuri man regis yra aiški.

as

as portretas
Šančiai priešinasi virtimui iš bomžyno į normalų rajoną

Darius

Darius portretas
toje vietoje įrengti gatvę būtų nusikaltimas miestui. Didžiulė žala visiems gyventojams, ypač tiems, kurie gyvena Šančiuose arba Panemunėje ir mėgstantiems atvažiuoti dviračiais ar ateiti į šią ramią vietą. Vien už tokius planus išasvaltuoti tą gražų kampelį turėtų būti atsisveikinta su visais valdininkais, kuriems kilo tokia idėja.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Vakar aiškiai buvo pasakyta- NENORIME KELIO! O kodėl nenorime, buvo paaiškinta ir žodžiu, ir raštu argumentuotai. Gaila tik, kad 1 plakatas buvo labai prastas:"Visvaldai, išgirsk mus..." ir t.t. Tas kreipinys į merą atrodè labai prastai - juk jis ne Dievas! Absurdas! Gerai galvokite rašydami. Jūs laisvi žmonnès. Nereikia merui melstis, paskui ir galvoja, kaf mes kaźkokie būrai

NIJOLE

NIJOLE portretas
kAUNO DIENA VADOVAUJA PARADUI, laiku neimanoma uzdeti, o be to dvigubai pabrangino prenumarata 2020 m., tai prenumeratoriai jau neprenumeruos. Sekmes versle.

Nijole

Nijole portretas
AR BUTINAI REIKIA GADINTI, KAS YRA GERAI, REIKIA ASFALTO, DUOKITE ZMONEMS GYVENTI. AUTOSTRADA PALEI NAMUKUS GERBUVIO NEPATAISYS. NEJAUGI KAUNE DAUGIAU NERA KA VEIKTI, MATIJOSAITI. YRA TOKS POSAKIS, JEI VALDZIA NIEKO NEDARO, TAI NORS TEGU NEGADINA.

Panemune

Panemune portretas
Keli miesto žemės grobikai sukėlė šurmulį, nes nori ir toliau privačiai naudotis kelio servituto žeme pakrantėje. Jiems nurūpi, kad kiti miestiečiai negali privažiuoti prie tvarkomo papludymio ir dėl didėjančio srauto kenčia Krantų gatvių gyventojai. Šitų rėksnių argumentai - vien melas. Graibo už rankovių dviračių taku važiuojančius miestiečius ir šaukia, kad tako nebeliks, gamtą sudarkys.... O iš tikro, tai tik nori vieni sau naudotis visą šančių Nemuno pakrantę. Žemgrobiai...

Anonimas

Anonimas portretas
superku pap[igiai namus salia kelio

debilas

debilas portretas
iriskur tokiu debilu mokswlininku atsirado kartu su meru naikinti tokia grazia pakrante gali tik asilai kuriem svarbu pinigai o daugiau nieko gedamatjosaiciyui pats mokesi sanciuose o daqbar drista draskyyti koks menkysta d

BezdzioniuPlaneta

BezdzioniuPlaneta portretas
Pasakysiu as stai kaip, jeigu ten tas kazkoks takas yra ir jis yra sudinas tai ji suremontuoti tikrai nera nieko blogo, bet jeigu jus pesciuju aplinka palei nemuna paverisite transporto eismo erdve tai cia nieko gero

Baltas

Baltas portretas
Kranto alėjos turėtų uztekti

...

... portretas
JOKIŲ naujų projektų kol jau pradėtieji Vasiukų projektai nepabaigti! Nes kol kas - Laisvės alėja griuvėsiuose, amžinose dulkėse taip ir nepabaigti Kauko laiptai, tik griaut gerai sekasi Žalgirio stadioną, o Vytauto prospektą vėl reikia pradėt kapitaliai remontuot... ach tas milicininkas su komunizmo statybos dresūra: "Pasaulį seną išardysim!"

Gamtos mylėtojų žiniai

Gamtos mylėtojų žiniai portretas
Šiandien, balandžio 30 d., 17:00 val., Kauno m. savivaldybėje vyks viešas kelio, einančio Nemuno pakrante nuo Panemunės tilto iki Geležinkelio tilto numatomos "rekonstrukcijos" svarstymas. Visi, kas neabejingi nuostabiam Ž. Šančių gamtovaizdžiui, ateikite pasakyti NE gražių Nemuno pakrančių subjaurojimui.

nuomone

nuomone portretas
manau klaida padarem is rinkdami Matjosaiti,esu sanciske uzaugusi ten ,bet dabar gyvenu kitur,mes net kitur gyvenantys parasus gatavi padeti,kad mes pries,sunaikinti lengva,keista kad ponas meras baiges sia sanciu mokykla ,zino kad yra geras privaziavimas prie mokyklos Vokieciu gatve,o ka darys su medeliais ,kuriuos sodino jo čū laida ,iskirs,ar kaip atves savo pasodins,neturiu zodziu,bet kviesciau parasus rinkti ne tik i namus,mes kitur gyvenantys,bet gyvene ir uzauge ten pasirasysime pries

aišku

aišku portretas
ir be ekspertų, kad gatvė reikalinga daugiaaukščiams, kurie išdygs vietoj sudeginto maniežo ir šalia gelež.tilto.Ir nereikia pasakot pasakų apie poilsio zonas.Tos zonos egzistuoja tiek,kiek yra Šančiai.Per amžius žmonės gulėdavo vasarą prie Nemuno, tik virš galvų mašinos nevažinėdavo.Išsitrinkit galvas, melagiai.

x

x portretas
isirinkome mera kuriam be spustieis keliuose bus lengviau pasiekti namus. Arba visi projektai per ES yra labai pelningi zmogui.

Pritariu

Pritariu portretas
poilsio zonai. Tiktai UŽ! Mes įpratę imti pavyzdžius iš vadinamosios Europos, nors patys nuo amžių praamžių gyvename tos Europos vidury. Tai gal geriau sakysiu, -- iš Vakarų. Tačiau kodėl iš Vakarų greitai pasisaviname visokį šlamštą, o neperimame gerų dalykų? Štai prieš keletą metų Paryžiaus merė krantinę prie Senos upės, šalia kurios buvo tranzitinis kelias, tą kelią panaikino ir paryžiečiams suteikė galimybę ten įsirengti poilsio zoną. Žr. dhubua.blogspot.com/2015/05/blog-post_7.html? Kodėlgi mūsų meras nori daryti atvirkščiai? jeigu jau kopijuojame visokį vakarietišką šlamštą, tai, manau, kad šitokiu paryžietišku pavyzdžiu tikrai verta pasekti!

Keista

Keista portretas
kad gražų gamtovaizdį norima sudarkyti naujai tiesiamu 2-jų juostų keliu palei Nemuno pakrantę. Ir jokia čia rekonstrukcija. Rekonstrukcija būna tuomet, kai norima kažką patobulinti. Šiuo atveju Ž.Šančiuose palei Nemuną eina žvyrkelis, o ne kelias. Taigi iš jo ir norima padaryti naują kelią, subjaurojant gražų gamtovaizdį. Čia, Nemuno pakrantėse, žiemoja paukščiai, nuostabus gamtovaizdis, erdvus paplūdimys.Kodėl čia nebūtų galima įrengti naujos modernios poilsio zonos, kurioje galėtų ilsėtis kauniečiai ir visi pravažiuojantys? Ne tik šančiškiai. Dviračių takas neseniai sutvarkytas, pastatyti nauji šviestuvai, kurie kainavo nemažus pinigus. Šis takas netrukdytų Nemuno pakrantėje įrengtam ir patobulintam galbūt ne vienam, o net keliems paplūdimiams. Vasarą čia galėtų veikti ir sezoninės kavinės. Argi tai jau taip blogai būtų nors trumpam pailsėti užsukus po įtemptos darbo dienos net ir tiems niurzgoms, kurie būtinai nori kelio palei Nemuną nuo Panemunės iki Geležinkelio tilto?

r

r portretas
Didysis autoritetas K.Zaleckis pasakė. Visiškai juokinga. Žmogus gyvenime projektavimu neužsiemė, o dabar jo nuomonė čia pagrindinė. Žinoma, nes architektų nuomonė būtų nepalanki valdžiai.

sunes loja o karavanas eina

sunes loja o karavanas eina portretas
Privaciu namu savininkai-gal reikia baigti spekuliuoti zmoniu baimemis.Kelias ten reikalingas ir netgi butinas.O vietiniai bomzai ir suniukai tures dalintis erdse su miestieciais ir sveciais.

tiesiog pilietis

tiesiog pilietis portretas
šančiškiai visada priešinasi bet kokiom naujovėm.

taip

taip portretas
naujas aplinkos ministras įgyvendina gyvenamosios aplinkos užterštumo likvidavimo penkmečio planą .............

susirupines

susirupines portretas
...permainu labiaqusiai bijo sunu seimininkai,nes nebus kur sunims issitustint,o ismataqsn palikti mpievoje ir vietiniai pijokai,nes tam rajone ju apstu,o ir gyventojai nevengia viesai gerti alochogoli ant nemuno kranto.Jie ten jauciasi kaip savo kieme,kaip vaziuoji dviraqcio taku tai pamaqtai ten visko.

O gal

O gal portretas
protingiau būtų sutvarkyti jau esančias gatves, užuot tiesus naujar,ir dar ten, kur gyventojai nenori? Ar Kaune savivalda suprantama kitaip?

šanšiai.

šanšiai. portretas
Floridoj buvau ten keliai ir per jūra nutiesti viskas ok,reikia juk čia ne kaimas, antras miestas LIETOVOJ.

Liuks, SUPER.

Liuks, SUPER. portretas
reikia naujo kelio ten butina

Mumu

Mumu portretas
Siūlau nutiesti kelia i Santaka. ratu paleisti eisma keliom juostom. Manau ir labai pasiteisintu, galima būtu tuesiai i vandeni santakoi ivažuot, manau irneblogas planas..

Kelias reikalingas miestui

Kelias reikalingas miestui portretas
neabejoju, kad meras tvirtas vyras ir projektą įgyvendins.

Sanciskis

Sanciskis portretas
Tai tik dar vienas nevykes prasto miesto erdviu ir susisiekimo planavimo pavizdys. Kiek teko matyti vakaru miestuose, visi prekybos centrai, link ju vedancios stipriai transportu apkrautos gatves yra projektuojamos priemiesciuose, koncentruotose zonose, pvz. Varsuva, Helsinkis. Daugeliu atveju juos nuo judriu tranporto arteriju atskiriant zaliomis zonomis. Tuo tarpu Kaune kaip ir kituose Lietuvos miestuose valdo ne puikios architektu ar urbanistu vizijos, o siauri verslo interesai, Sanciai puikus to pavyzdys.Idealiu atveju graziausios miesto vietos privalo buti skirtos ne judriom "magistralem", o kokybiskai architekturai, poilsiui ir veiklai be triuksmo, saugiam vaiku zaidimui. To grazus pavyzdys Kaune- Panemunes silo panemunes atkarpa, kurioje lengva ranka irgi galima suprojektuot kelia i Viciunus "geresniam susisiekimui", tai sugriaunant ne tik Panemunieciu bet ir viso miesto ir miesto sveciu megiama laisvalaikio zona. Tad miesto vadovam siulau permastyt miesto pletros akcentus!

Negali saujalė vietinių

Negali saujalė vietinių portretas
diktuoti sąlygas visam miestui. Pritariu mero sprendimui padaryti šį rajonėlį prieinamą visiems miesto gyventojams nutiesiant kelią.

Su barzda

Su barzda portretas
Beveik nieko neaišku liko perskaičius - tai kur veda ta gatvė ir ką ji gero duos? Seniai buvo suplanuota? Pardon, bet tai idioto argumentas. Šiandien reikia naujo galvojimo ir 30metų pirmyn tiesiant gatvę. Nėra kur kišti Europos pinigų? Daugely vietų matau absurdą. Pvz. Brastos gatvės rekonstrukcija? 4 eilių gatvė, 300m. vedanti į niekur ?? Gal į naują tiltą ... kuris net neaišku kur bus??? Seniai buvo suplanuota ... vėl ??? Nematau strateginio mąstymo pirmyn mieste nuo 1990 m. Pažiūrėkit į priemiesčius, kad ir 9-to forto - Užliedžių pusę. Tik pernai atsidarė padori parduotuvė? Darželis mokykla - dar 15metų -vaikai vežiojami į Šilainius. Ar miesto valdžia sugeba mąstyti tik 3 metus pirmyn??? Matijošaiti, man gėda.

Vičiūnuose

Vičiūnuose portretas
siūlau pastatyti atliekų rūšiavimo įmonę. :)

ErKa

ErKa portretas
Realiai, įrengiant krantinėje gatvės atkarpą nuo Mažeikių g. iki Geležinkelio g., dar su atšaka iki 11 kranto g. išsispręstų daug problemėlių ,rekreacija ne ką ir nukentėtų,o tvarkos būtų daugiau.Likusi naujos gatvės dalis ar didesnės atkarpos ties pliažu, neatkirstų prieigos prie upės jei būtų tunelyje (analogiškos konstrukcijos sumontuotos prie Amalių pervažos) Nebandžiau tikrinti ,ar visur sklypai teisėtose ribose, bet užspaustų atkarpų tikrai esama. Jei pliažas visam miestui, tai ir tunelis nebus per brangu.

nesuprantu

nesuprantu portretas
kai buvo susprogdintas Panemunės tiltas ir tuo pačiu remontuojamas Juozapavičiaus prospektas, nebuvo nei jokių ypatingų kamščių Šančiuose, a nei žmonių nusiskundimų. Taip kad, planuokite miestą taip, kad ne Šančių gyventojams per Šančius reikėtų važiuoti kuo mažiau ir nereikės griauti Nemuno krantinės.

Linas

Linas portretas
Patys vazineja po dulketa "kelia" tai gerai, o kai nuties asfalta tai jau blogai

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
visada piką Juozapavičiaus prs apvažiuoju Vokiečių gatve!!! kokios problemos. Kam ta dar viena gatvė?

Anonimas

Anonimas portretas
Visiems komentatoriams, kurie labai nusistatę prieš Šančių gyventojus, noriu priminti, kad Šančiai - toks rajonas, kuriam valdžia nieko nedavė.Vandentiekio, nuotekų, dujotiekio trasos nutiestos už pačių gyventojų asmeninius pinigus( ne už mokesčių mokėtojų), rajonas pilnai telefonizuotas tik 1996 m. taip pat už gyventojų pinigus ( anksčiau, paprasčiausiai, valdžia neleido vesti telefonų šiame rajone, juos turėjo tik išskirtiniai asmenys). Dabar valdžiai lengva statyti dangoraižius, tiesti kelius turtuoliams, kai infrastruktūra sukurta už gyventojų pinigus. Kompensacijų už vandentiekio, dujų bei nuotekų trasas didžioji dauguma gyventojų neatgavo. Taip, kad patylėkit tie, kurie kaltinat mus pakrantės nusavinimu ir. t.t.Tą pakrantę taip pat patys gyventojai valo ir prižiūri. Daugiausia teršia atvažiavę pauliot prie Nemuno.

Gedimiinas

Gedimiinas portretas
Kauno diena pilnai sėdi Kauno caro kišenėje.Tai prostitutė sutenerio rankose.

tai mat

tai mat portretas
jo saikos nutarimas sprendimas nediskutuojamas?

Vida

Vida portretas
Gatvės reikia tik gaideliams už BMW vairo

Aš+

Aš+ portretas
Ryt aš einu per kaimynus ir kelsim streiką!!! Mintis bus tokia, kad mes esame prieš savo gatvę ir prieš tai, kad ja naudojasi kiti! Nėr čia ko!!!!!! Statysim šlakbaumus ir gatve naudotis galės tik vietiniai gyventojai!!!! Px mums kitų patogumas ir px, kad gatvė ne mūsų nuosavybė!!! STREIKAS!!!!! Kur čia galima sukurti periciją????? STREIKAS!!!!!

miesto architektams dar rūpi miestiečiai ir miestas ?

miesto architektams dar rūpi miestiečiai ir miestas ? portretas
jau Laikas naujus namus ir daugiabučius statyti tik užmiestyje. Leistina tik esamuosius namus rekonstruoti.

keista

keista portretas
jei spaudi like, dingsta vienas minusinis balsas.O jei spaudi unlike, dingsta vienas like balsas.Kieno kišenėj sėdi Kauno diena?

visiems

visiems portretas
gatvės reikia tiems šešiolikaaukščiams barakams, kurie bus pastatyti ant Nemuno kranto ir bus sudarkyta krantinė.O liaudiška kalbant, visi Šančiai su gyventojais parduoti verslo magnatams.Žmogus yra *ūdas .

zigmas

zigmas portretas
aisku reikia naujos gatves,ar kranto aleja gatve?triju metru plocio,be saligatviu,pavojinga

nu jo

nu jo portretas
Su tokiu mastymu, tai Laisves al. reikia uzseti zole, pasodinti miska ir eisim grybauti.

morale

morale portretas
Gatves reikia miestui, o bendruomene gina savo subine... labai grazu.

jie jau nusprendė

jie jau nusprendė portretas
iš Šančių bendruomenė jiems po...

Zigmas

Zigmas portretas
Jokios gatves čia nebus užtenka Metalo gamykla mumis nuodijo. Leiskite nors dabar tyrų oru pakvėpuoti.

As

As portretas
Naujas kelias tai puiku reikia žiūrėti į ateiti o ta bendruomene geriau patyli

šančiškis nuo gimimo

šančiškis nuo gimimo portretas
Peršasi mintis kad tiems kam reikia gatvės Nemunas buvo - nebuvo. Pravažiuos ir net nepastebės.

tv

tv portretas
80 proc pasake, kad taip turi buti ir jus zmogeliai tylekite bei garbinkite matijosaiti

Anonimas

Anonimas portretas
kodel negaliu paspausti like :)?

Anonimas

Anonimas portretas
Pagarba Šančių bendruomenei.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Senai laikas kelia nauja isklot

Isasfaltuoti zvyrkeli reiketu

Isasfaltuoti zvyrkeli reiketu portretas
Bet gatves per visus sancius tikrai nereikia , bet kas blogiausia kad bando priesintintis nauju namu statybom o tai butu didele klaida ir nuostolis sanciams

Kavenskas

Kavenskas portretas
Labai gera manau ideja ten kelia nutiesti

>Bronius

>Bronius portretas
O kas ponui dabar trukdo privažiuoti prie pležo?

Bronius iš Ivinskio

Bronius iš Ivinskio portretas
Labai lauksiu, galėsiu su šeima ar anūke greit privažiuot pasimaudyt, ar pabūti, dabar tenka grūstis į Panemunę.

Nuomone

Nuomone portretas
Neimanoma uzdeti laiku.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ta pakrantė visų kauniečių, o ne tik tų, kurie ten savo pilis išsistatę. Vieną kartą reikia baigti savivaliauti, užsiimti valstybinės žemės plotus privačių namų savininkams ir dar piktintis

jolanta

jolanta portretas
šaunuoliai šančiškiai!!! tikra bendruomenė. Laikykitės!

to Žydrūnė

to Žydrūnė portretas
Taip tamsta, Jūs teisi. Kodėl jeigu egzistuoja auto kino teatras negali būti ir auto pliažas. Atvažiuoji atsiguli ant bimbalo stogo ir deginiesi. Taip kiek sutaupysime gultų juk nereikės. ( o mėgstamiausia Jūsų pramoga ar ne važiuoti dviračiu paskui dūmijančius automobilius.

23

23 portretas
Išrinkot asfaltuotojį, tai ir asfaltuoja.......

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tai ir sakau, priešinasi 4 tūkstančiai iš 300 tūkstančių. Tie, kieno ten kiemą dabar.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
RINKOTE,tai dabar turekite.Verslininkai irAfrikoj verslininkai.Man atrodo ten bus Kauno sitis ,vietoj saules matysit augiaaukscius.

pastabėlė

pastabėlė portretas
mieli šančiškiai, pasidomėkite, kokia firma statys daugiaaukščius, kas jos akcininkai, kas direktorius, kas juo sieja su Vičiūnų grupe, kas su administracijos vadovu Šiliausku, buv. (???) verslininku, jo aplinka, ir kieno nos ausys bei interesai tikrai išryškės :) Nepamirškite, kad išsirinkote verslininkus. O jie gerai supranta, kad namus, butus su gera infrastrūktura ir geru vaizdu pro langus galima parduoti GEROOOOOKAI brangiau....

expert

expert portretas
NU PYPIEC,sanciskiai uzprivatizavo Nemuno pakrante,tegul neisijaucia per daug ,ten miesto zeme ir ji priklauso visiems miestieciams!!!Siap miesto valdzios vietoj atsisakyciau sios idejos,o finansavima skirciau pliazui kitoj vietoj-Nemuno saloje ar irengciau dar viena pliaza Lampedziu gale,juolab kad dabar vyksta dideli kasimo darbai.Nenori sanciskiai graziau gyventi tai jiem tada spyga taukuota,kokius 5 metus neskirciau jokio finansavimo,dar ir gatviu apsvietma isjungciau tam rajone,na kaip konsevatoriai dare taupydami...............

Viskas blogai

Viskas blogai portretas
Kareivynes rekonstravo blogai- mitingas,daugiabučius stato blogai-mitingas, detalų planą priststinėja namų statybai blogai- mitingas, plovyklą statyti blogai- mitingas, kelią tiesti blogai-mitingas ir t.t

Krabų lazdelei

Krabų lazdelei portretas
GUDRUMAS NEIŠPASAKYTAS VIČIŪNŲ MAGNATO - SKELBIMĄ PATALPINO PO RINKIMŲ. Žinojo kiek balsų netektų parazitas. Sau su savo meiluže panosėj nusitieskit kelią, kažin kaip suoktų ta naujokė ir pats gyventum. Sudegino sporto kompleksą, kur Matojošiaus atžala statys vėl klipatas namus, kur po 2-3 metų sugrius. Tai ir prireikė gatvės. ŠLYKŠTUKAS, APIE VAIKUS PAGALVOJAI???? JIE SU MIELU NORU GAMTOJE LAKSTO, TAM IR PIRKOME NAMUS IR MOKĖJOME BRANGIAU UŽ LANDŠAFTĄ.

Žydrūnė

Žydrūnė portretas
Ir man taip regis, kad namų savininkai krantinė traktuoja kaip savo kiemą, todėl renka parašus organizuoja m itingus ir pan. O kodėl aš, gyvendama Smetonos alėjoje, kurioje ir patys šančiškiai važiuoja, kai reikia, turiu toleruoti judėjimą. O todėl, kad tai yra miesto erdvė, o ne mano privatus ūkis. Ar ne taip šančišiai sakau?

Senas Kuinas

Senas Kuinas portretas
Kas gi išrovė Čia augančia rožę Ir savartyną Toj vietoj supylė? ATSAKYMAS: Matijošaitis

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tai yra grynai poros ponų verslo projektas susijęs su dangoraižių statyba Šančiuose. Niekam Šančiuose tos gatvės nereikia. Pravesti greitkelį palei vandenį, naikinti dviračių taką ir pušyną yra gryniausias vandalizmas. Kauniečiai dabar Šančių dviračių taką ir mėgsta būtent todėl, kad ten nėra automobilių. Nutiesus plentą, kas norės vaikščioti šaligatviu ar važiuoti dviračių taku, kai už pusės metro lekia automobiliai? Miestas praras unikalią Nemuno krantinę, pliažą, pušyną, dviračių taką, paukščių žiemavietes. Gal kitąkart kauniečiai, ateidami prie balsadėžių bus protingesni.

Vietinis

Vietinis portretas
Taip nepritaria keli vietiniai.. maždaug apie 4000 tūkstančiai vietinių pagal parašus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauniečiai gatvei (su normaliu dviračių takų ir t. t.) pritaria. Nepritaria tik keli šimtai Sanciu gyventojų, kurie buvo įpratę kad tai jų kiemas. Bet tai ne ju kiemas. Visam normaliam pasauly su upėmis ribojasi gatvės ir dviračių takai, o ne daugiabučių kiemai ar sabakstynai.

Karolis

Karolis portretas
Na taip, prieš kelis dešimtmečius ir Lenino skulptūros suplanuotos... Kur tie planai buvo, kai prieš 1,5 metų tą patį dviračių taką tvarkė, apšvietimą įrengė? Tai dabar naikins visą? Šančiai augantis rajonas? Tai kodėl vaikų mokyklose mažėja? Ar pačiam Pakalnišiui nejuokinga, kokias nesąmones šneka?

Motyjoshiau,

Motyjoshiau, portretas
suremontuoki Vokiechiu gatve- igriuvos didziausios! Laisves aleja pabaiki knisti. Tik tada uzsiimki nauju gatviu tiesimu!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių