Skundai dėl vandens nesibaigia: iš balos turbūt būtų švaresnis

Grįžti į straipsnį

problema

problema portretas
vanduo brangus...imi is vienu seimo draugu uz deklaruoji jiem pagal skaikliuka ir tiesiai nuleidi kitiem seimo draugam ir uzdeklaruoji pagal skaikliuka...i sumoki pvm kaip uz gera.... neteisybe sakyciau...a valdzia sako ka viskas gerai - saziningai, pagal ystayma...

nebūkit durni

nebūkit durni portretas
Blogas vanduo gali būti tik dėl miesto vandentiekio, o ne namo tinklų, nes namo grietai prasiplauna ir problema baigiasi. O miesto tinklų - dėl netinkamo eksploatavimo - nefiltruojamo vandens iš gręžinių ir nuolatinio drumstimo stabdant ir paleidžiant vandens tiekimą atskiruose ruožuose. Taip anksčiau buvo ir mano gyvenamoje vietoje, aiškindavo kad blogi vamzdžiai. Bet labiausiai blogi būna tarnybų specialistai, norintys savo problemas išspręsti vartotojų sąskaita - plauti magistralinius vamzdynus per vartotojų tinklus - sukeli drumzles, žmonės turi nuleidinėti vandenį kol pašvarėja, tuo būdu dar ir didina vartojimą, o tiekėjai sutaupo.

ministrai jau yra nutarę:

ministrai jau yra nutarę: portretas
negalima naudoti vandens iš balos, nes reikės mokėti baudą

Nezinau

Nezinau portretas
Ka turi omeny laiptines stove? Kur vamzdis is rusio kyla per aukstus? Mes keitem vandentiekio vamzdzius rusy iki pat tasko, kur islenda vandens vamzdis is grindu. Per aukstus kylancius vamzdzius pakeite ne visi. Iki keitimo kiekviena diena kelias minutes rytais begdavo drumzlinas vanduo, kol praskaidredavo. Pakeitus vamzdyna po savaites drumzliu nebeliko, dabar jei buna, tai nebent po remonto kazkur magistraleje.

Suodžiai

Suodžiai portretas
V.Krėvės pr. šaltas vanduo taip pat bėga purvinas, su kažkokiais juodais suodžiais. Gal jau kokie 5 metai toks. Ypač sekmadienių vakarais, kai daug kas daugiau vandens naudoja. Vamzdynas pakeistas tiek bute, tiek laiptinės stove, o vanduo baisus. Maistui tenka pirktis vandenį, nes nesinori tų suodžių gerti. Turbūt ten dar daug ko yra ir be šitų suodžių...

Kaunas

Kaunas portretas
Su vandenių blogi reikalai.Kauno vandenys vandens spaudimu munipuliuoja,nori slėgį sumažina ,ar padidina.Žmonės susirūpinę ,galvoja kas vamzdyne problema, kviečia meistrus,jie tikrina vamzdyno pralaidumą, moka pinigus santechikams be reikalo.Pasirodo kad ne vamzdynuose problema o vandens spaudime.Mat ekektra pabrando,vandens siurbliai elektriniai.Todel Kauno vandenys taupo elektrą o gyventojai kenčia ,negaudami pakankamo saudimo vandens Jeigu kaimynas naudojasi vandeniu pas kitą nebėga visai.Taip vargstame nuo pavasario.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių