Skandalo atomazga: dailininkas priekabiavo, bet jo nebaus

Grįžti į straipsnį

Hmm

Hmm portretas
Viena iš tų beždžionių kabančių ant sienos labai panaši į mano bičiulį kaimyną. Kažin, jeigu jam tai pasakyčiau, ar jis paduotų į teismą mane, ar Griušį?

KIKIMARA

KIKIMARA portretas
Tai va kokia įstaigos vizitinė kortelė! Alkoholis ir visiškas nebaudžiamumas. Teko girdėti, kaip visa tai vertina studentai...fe. Apsigalvokite prieš stodami!

Prašymas

Prašymas portretas
Noriu paprašyti "diskriminuojamų" kolegių liautis dergti mūsų fakultetą. Spekuliuoti seksualinio priekabiavimo terminais, neįsivaizduojama kaip galima priekabiauti per paveikslus. Pozicija blogiau negu provinciali, jeigu laikot save labai šiuolaikinėmis menininkėmis(o tokiomis save ir laikote) tai galėjote ir atsakyti taip pat meno kūriniu ar akcija. Eskaluojate kažkokius nesuvokiamus dalykus. Tačiau nematote savęs, kaip arogantiškai, neetiškai bendraujate su kolegomis. Gerbiamosios, sukūrėte žeminančią ir bauginančią atmosferą. Nereikia klaidinti visuomenės visi mes, dėstytojai dirbam pagal terminuotas sutartis, kas metam kas penkiem metam. Visi žinom, kad šios sutartys gali būti nepratęstos. J.Jarulytė dirbo kaip kviestinė dėstytoja - terminuota sutartis metam. J.Aukštikalnytei krūvis sumažėjo? Visiem dėstytojam jis mažėja, nes mažėja studentų. Didelis prašymas: kolegės baigit šitą spekuliaciją. Kolegė.

kom.Studentai.

kom.Studentai. portretas
Jeigu taip,tai kodel nuolaidziujama tokiam ,,menininkui,,.Ar taip ugdomi menininkai girtu destitoju?

studentai

studentai portretas
Gaila, kad niekas neatsižvelgia į studentų nuomonę. Visiems žinoma, kad šis dėstytojas nuolat girtauja ir studentai tuo nepatenkinti. Bet vietoj to, kad kažkam tai rūpėtų, atleista studentus užtarti bandžiusi dėstytoja.

menai

menai portretas
sutinku su 'kaunietes' komentarais, tik viena replika - į sakinį "meno ekspertai ir menotyrininkai galėtų arti savo žodį". Deja, čia jau seniai prasidėjo nebe meno reikalai, o meno institucijos, ir dabar kiekviena/as pilietė/is turi tarti savo žodį. straipsnyje yra teiginys, kad per vasarą nesiimsime jokių sprendimų. Tai, švelniai tariant, akių dūmimas. Arba Vilniaus VDA nežino, kas vyksta Kaune, arba dangsto savo profesūrą. Juk aiškiai, pats Griušys pasakė, kad gavo dovanų - kelionę į Paryžių, taip, kad buvo įvertintas. Be to dar spėjo katedroje kartu su savo kitais "nusipelniusiais profesoriais" nubalsuoti, kad išmestų jauną dirbančią kolegę iš lektorės pareigų. Kita kolegė dirbo tik terminuotomis sutartimis, ir, savaime suprantama, jai niekas nepratęs tų sutarčių atėjus mokslo metams. Taip kad jau viskas sutvarkytą, rudenį nebebus ko tvarkyti...

galvoju kad

galvoju kad portretas
Bent būtų gerai nupieštos, tai atpažint būtų galima. Bet kultūros kolegių atžvilgiu turėti vistiek reikia.

nuomonė

nuomonė portretas
aš tai iš viso nesuprantu, kodėl tą Grušį paskyrė tapybai vadovauti? Vaitkūnas tai buvo autoritets, lietuviškos tapybos klasikas. O Grušio tapyba miesto poniutėms gal patinka?

Senos kliuškos

Senos kliuškos portretas
isižeidė, mat ....

jeigu

jeigu portretas
...būtų straipsnis dėl ignoravimo, tai teismai ir komisijos užsiverstų moteriškių skundais, nes mūsų vyrai, pardon, tokie stuobriai ir savimylos, tarsi nuo Azijos nebūtų smarkiai nutolę.

tikrai

tikrai  portretas
kada nustos KF dekanas dangstyti šitų profesorių girtuoklystę ir neprofesionalų elgesį, gal vieną kartą reiktų atsižvelgti ir į studentų skundus ir nuomonę?

haliucinacijos

haliucinacijos portretas
''nuskriaustosioms'' nesibaigia ..............III tomas ir dar nepabaiga

kodėl

kodėl portretas
Dabar jis joms kerštauja ir kerštaus, o geriantį dėstytoją jie paliks dirbti dar ilgam.

skaitytojas

skaitytojas portretas
Girtavimas darbo vietoje yra netoleruotinas. Kaip gali fakulteto vadovybė leisti tokiam dalykui vykti akademinėje aplinkoje? Tai viena iš priežasčių nuo ko nukenčia mokymo kokybė ir atsiranda problemų kolektyve.

kauniete

kauniete portretas
Visu pirma niekas tu kuriniu ne cen zu ra vo. Pats Griusys nutare nukabint. Antra - KDF turetu nustot dangstyti P.G. ir kitu destytoju girtuoklystes darbo vietoje. 3.Toliau turetu buti svarstomas klausymas ar neissiblaivantys profesoriai gali toliau dirbti Vilniaus dailes akademijos Kauno fakultete. Nes po kiekvieno svarstymo ,o ir po situ komisijos isvadu patycios tesiasi . Juk tai "viesa paslapis". 4. P.Griusys muses gal ir neskriaustu (ir netapytu) taciau naudodamasis tarnybine padetim jau tvarkosi fakultete taip ,kad "skundikes" butu eliminiuotos . 5. Meno ekspertai ir menotyrininkai galetu taip pat tarti savo zodi. 6. Ir gana tyciotis is tu is kuriu jau pasityciojo. 4.

KAIMIETIS

KAIMIETIS portretas
pazistu Prana jau 100 m. muses neizeis o cia tokios nesamones darosi

Marija

Marija portretas
Kažkodėl moterys, jei kelia priekabiavimo faktus, Lietuvoje yra smerkiamos, kaip matyti ir š ankstesnio komentaro. O gaila...

susinervino

susinervino portretas
damos ,bet ir išgarsėjo ne tik pačios betepliodamos bet ir nepozuodamos ''svetimiems kūnams''......gaila , pasui ir šviežių produktų reklamai per brangus malonumas ..........

Galerijos

Daugiau straipsnių