Skandalingoje vaikų paėmimo istorijoje – netikėtas posūkis: tėvui pareikšti įtarimai

Oranzinis

Oranzinis portretas
O , kaip visiem idomu.Net rudenine depresija isgaravo.

skaitytoja

skaitytoja portretas
dabar jaunos seimos vengs tureti vaiku -pavojinga,gereu suniukus , gal neatims?

AS

AS portretas
Sunaikinsit sia seima , juk sveikats negelezine , nori parodyti , kokie mes galingi ..... SIAUBAS

apšalę nuo Vaikų teisių

apšalę nuo Vaikų teisių portretas
ieskokit, grobuonys, kol rasit. Grobuonis tuo ir skiriasi nuo žmonių, kad randa landą įlįsti. Grobuonis lenda ir pro rakto skylutę

Anonimas

Anonimas portretas
GAILA KAD PRAEJO TADO BLYNDOS LAIKAI.

jonas

jonas portretas
ar atstosit nuo tos seimos,kiek galima,vel i zmogaus teisiu teisma reik kreiptis,kad Lietuva geda apturetu,vel isgarses ant viso pasaulio.kuris is musu be rykstes isaugo?kur tas skundikas,ne i bara mama vedesi vaikus,o i pusyna,po paraliais.

Tikriausiai

Tikriausiai portretas
šitai šeimai reikės paslapčia emigruoti, pasikeisti pavardes, slėpti adresą, nes kerštingi valdininkai nuo jų neatstos kol nesusidoros galutinai...

ecomon

ecomon portretas
Cia panasiai kaip ir Garliavos mergaites atveju-stengiamasi sudoroti pries sistema pakilusius.

Kęstas

Kęstas portretas
"Linas Kukuraitis: Net ir patiems geriausiems tėvams verta, kad jų vaikai būtų atimti mėnesiui kitam, o tėvai tuo metu pagalvotų, ką jie gali padaryti geresnio vaikų labui. O svarbiausia, tokie vaikų atiminėjimai yra labai naudingi Lietuvos valstybei. Jei naujieji turtuoliai Lietuvoje pasijustų nejaukiai ir panorėtų gestapo pagalbos, tai žmonės, išsitreniravę atiminėti vaikus iš motinų rankų, būtų puikūs gestapininkai." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

močiutė

močiutė portretas
Matote kaip lengviai galima sunaikinti šeimą.Žmonės pavargo dėl kažkieno ambicijų.Duokit ramiai gyventi, nedarykit to, kad dar daugiau žmonių paliktų Lietuvą.Matosi, kad tai normalūs mylintys savo vaikus tėveliai.Kaip mus augino taip ir mes stengiamės auginti savo vaikus, kad išaugtų dorais piliečiais.

Petras

Petras portretas
Kol vaikai neužaugo jokių alkoholio gėrimo jokio vaikų mušimo tada bus varka. Reikia iškelti alkoholio gėrimus iš maisto prekių parduotuvių.

protas

protas portretas
Kada paliks ta seima ramybej?????

Anonimas

Anonimas portretas
klausimas: vaikas valdiškas? panorejo - leido jam augti laimingam šeimoje o vat paskunde nepakantus kaimynas - atemam llaiminga gyvenima iš to vaikelio... tegul žino kas čia šeimininkas...juk vaikas jiems kaip pliušinis beširdis, bedvasis, bejausmis...kur padesi ten ir turi augti kaip augalaskuris auga priklausomas ar su meile auginamas. KAMGI DAR RODIT PER TV KAIP SKANDINAVAI ATIMA AR MUSULMONAI....KASGI GINA NORMALIA ŠEIMA?NET NESIDOMI KAIP IŠGYVENAo vat jei apsiimsi globoti tai ir vaiko pinigai didžiuliai ir alga.....ŽMOGIŠKUMAS ... KUR TUUUUU, ATSILIEPK

Žemyna

Žemyna portretas
Kitos šeimos, kaip šeimos, nė pyptelėti nedrįso, o šie akiplėšos sugalvojo ne tik paviešinti, bet dar ir teismui apskųsti! O kas dar baisiau - šių tėvelių įkvėpti, ir kiti tėveliai pradėjo pasakoti, kaip su jų šeimomis susidorota buvo! Koks įžūlumas! Pagimdei vaiką, ir žinok savo pareigą klusniai ir tyliai atiduoti jį „Barnevernet-Lietuva” filialui!

Žemyna

Žemyna portretas
Dabar tai jau mirtinai reikia sukurpti įtarimus. Nes galima netekti savo dalies tame versle! Ar šiuo metu tuo tikslu skubiai telkiamas profesionalių įrodinėtojų bei „nusikaltimo liudininkų” bei liudytojų korpusas?

skaitytojas

skaitytojas portretas
nu vėl cirkas, gana kaltinti nebūtais dalykais tėvus.

taip

taip portretas
ir maniau, kad šitie pasipriešinę vaikų atėmimui tėvai bus apdergti, apšmeižti, o galimai ir nuteisti, viskas panašiai kaip ir Garliavos istorijoje

Virginijus

Virginijus portretas
Na matote kas darosi, pasityčiojimas juodas.Reikia imti šakęs ir į gatvę.

pilietis

pilietis portretas
Pilnai ištyrus TĄ šeimą ir išsiaiškinus jos elgesį su vaikais, JEI REIKIA , atimti juos ilgesniam laikui , kol pripažins , kad auklėjo nederamai, o po pasitaisymo [ apmokymų , kaip auklėti ] po kurio laiko [ jei reiks metų, dviejų ar daugiau ] gražinti juos į šeimą...aišku , jei vaikai tada norės pas juos grįžti.

kai

kai portretas
Kai toki vaikuti apklausineti ir nedalyvaujant tevams ar taip galima... Manau, kad grizo stalino laikai. Ta tarnyba dirba kaip NkVd arba gestapas. Prezidente turi isreiksti savo pozicija. Siulau rinkti prezidenta, turinti seima, nors suprastu vaikus.

UFFO

UFFO portretas
ar vaikui buvo pasakyta jog jei vaikas nenori jis gali i klausimus neatsakinet nes tai susije su jo seima

TTT

TTT portretas
o kliauzininkas, gyvas, sveikas?

as

as portretas
vaikui galima bet ka iteigti.Pavyzdys Venskienes seima,Kiek Lietuvoj pijoku ,kur vaikai tikrai skriaudziami.Kabinejasi del visokiu smulkmenu.Baisu ir gimdyti.Savo vaika turi aukleti pagal valstybes nurodymus.Kas is ju uzaugs,nei namu,nei tevu.

Tai

Tai portretas
kodėl už šį įstatymą balsavo ponas seimo narys Puidokas? Tik dabar praregėjo, kad blogai? Tai koks jis įstatymų kūrėjas. Ir baikit šaukti ant visos vaikų teisių tarnybos. Reikia vertinti konkrečiai žmogų-darbuotoją, o ne visą tarnybą. Jog visi suprantam, kad mes turim ginti vaikus nuo geriančių ir visokių sadistų tėvų, o tokių begalės. Tai kaip nereikia tokios tarnybos. Ji būtinai reikalinga. Komentatoriai nekliedėkit, kad tai Norvegų pinigais dirba vaikų teisės. Jų atlyginimai, kaip ir visų kitų biudžetinių darbuotojų yra vargani, tą pripažino ir pats ministras. Tiktai įdomu ką tuo klausimu jis daro? Tegul konkrečiai pažada pakelti atlyginimus. Reikia įsivaizduoti koksai ten darbas. Atvažiuoja pas girtus debilus, kalinius ir sadistus. Tai galvojat kad čia lengvas darbas? Baikit tas isterijas. Atsibodo jau tos "garliavos". 90 procentų komentarų yra eilinė neturinčių ką veikti isterija.

Pilietė SS

Pilietė SS portretas
Nukentėję verčiami nusikaltėliais... Tai mūsų gyvenimo demokratinėje valstybėje kasdienybė.Išgamos.

Anonimas

Anonimas portretas
Valdininkai ir toliau įrodinėja, kokie jie teisūs, ir kaip neteisingai elgiasi tėvas.Ką Jūs darytumėte nuolat puolami? Suteikite žinių, pamokykite, o ne vėl pulkite. Juk ir pats tėvas buvo auklėjamas taip pat, kodėl jis turi nuolat teisintis.Na, nežinojo jis to įstatymo naujojo, tai ką - vaikus atimti?

Tarnyboms

Tarnyboms portretas
Kiek gi galima lįsti prie tos šeimos.Padėkite, ateikite į namus, patarkite, o ne gaudykite žodžius ir keršykite....

taip

taip portretas
Palikite pagaliau tą šeimą ramybėje, kiek gi galima pulti? Padėkite, o ne gaudykite žodžius....

na

na portretas
Kukuraiti, ar ilgai dar tavo kompanija siautės Lietuvoje?

jojo

jojo portretas
O gal pedofilu klanas dave uzsakyma jiems tinkanciu vaikuciu nusavinimui. O mes gi puikiai prisimename, kaip tuos uzsakymus puikiai moka vykdytti ir taip vadinamos vaiku teisiu gynejos ir visa taip vadinama teisesauga. Juk ne be reikalo juk uz valstybes lesas saugoma ir slepiama nuo visu akiu drauge stankunaite su dukrele. Bet kodel jos saugomos nei vienas teisesaugininkas nesugeba paaiskinti, juk jie gi istyre jok pedofilijos juk nebuvo.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Vis acentuojama,kad Eglė paukštelėjo mažyliui per rankytę,bet nutylma,kad mama su mažylias ponšilą vaikštinėjo ne dėl savo malnumo,o norėdama mažylius pavedžioti,pakvėpuoti šilo oru,parodyti gamtos gožį.Tai labai geras mamos elgesys su vaikais.

Kaip tipiska

Kaip tipiska portretas
Tevui suformuluoti kaltinimai praejus dienai po to kai tevai apskunde prokuraturos veiksmus. Ka tai parodo? Ogi parodo, jog lietuviska prokuratura dangsto savo nuodemes puldama sia vargse seima. Kazkur mes tai jau mateme.

As

As portretas
Na zinome koks cia tyrimas vyksta. Reikia issitirti tyrejams patiems. Kai nenori ir nera uzsakymo tai jie nors ir prie akivaizdziu irodymu nieko netirs. Kai yra uzsakymas, nereikia ir irodymu. Iskart puolama tirti ir taikyti visus imanomus straipsnius. Geda prokurorams. Geda policijai. Eikit dirbti ir nusikaltelius gaudyt, o ne kabinetis prie tvarkingu zmoniu.

...

... portretas
Vaikgrobių mafija jau Putinu dangstytis pradėjo, ant Karbausio spaudą užsiundė - jūs riekitės, o mes ir toliau jūsų vaikais prekiausim.

nu taip

nu taip portretas
nieko-rusai su Putinu priesaky ploja-nes tiek priesu valdantieji ir vadinamas elitas lietuvoj dar neturejo..........susidaro toks ispudis?

AS manau

AS manau portretas
Uz vairo girta bene Giniotiene pavatrde.Daugiavaike motina.O ar kas ateme vaikus.Mato,kad paprasti zmogeliai tai galima ant ju atsigriebti.Zmones palaikykite seima.nes ryt galite buti bet kuris ju vietoje.Juk Norvegija jai cia ir biznis su vaikais cia....

Babos nuomone.

Babos nuomone. portretas
Ar jus tevai auginantis vaikus nemanote ,kad viena diena bet kuris galite netekti vaiku.Grobikai sumane afefra apklatinti teva.Mat vaikutis priverstas paliudijo.Reikia pareikalautisejus i gatves,kad nesamoniu nebutu.Tegu eina tos ponios ir gaudo tas gaujas kuriu neziurejo,neleido uzmesti fryksteleTai jos dabar ir istatymu leidejai kalti ir juos i teisma uz smurta vagystes paaugliu gatvese.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Štai,ponia Žiobiene ,ir atsakymas,kodel šeima anksčiau nesukreipė į Vilnių.Juk jie buvo prigąsdinti,kad nepamatys savo vaikų,nes tas dar ir dabar daroma,ištraukiant įvairiausius liudijimus iš trijų metų vaiko(keturi suėjo,sugrąžinus į namus).Atstokit nuo tos šeimos,nes jau dabar jaunos šeimos bijo vaikus vesti į darželį,kad jeigu vaikas kažką prifantazuos,bus atimtas.

...

... portretas
NET ir LABAI simptomatiškas vakarykštis 'na' komentaras: "Kai Kėdainiuose vaiką užmušė, tai žiobienė nė akių nerodė, o dabar ėmėsi vykdyti savo tyrimą. Ji dabar parodys, ką gali" - AR reikia suprast kad tai Žb*** įvykis Kėdainiuose buvo aiškus, AR galim suprast kad suradę problematišką šeimą ten nusiuntę savo 'gestapininką' kuris 'mokė' tėvus kad vaikus reikia žiauriai auklėt? (nepamirškim konteksto kad tuomet tai 'Vaikgrobių kontorai' LABAI reikėjo kažkokio rezonansinio įvykio, nes norvegiškas įstatymas Seimo filtro nepraėjo). Na bet paskui pasekmės buvo per daug žiaurios (net pats ministras vyko atgailaut)... dabar svarbu kad tie 'tėvai' neimtų pasakot kad juos taip paveikinėjo (bet - ar jais kas patikės?.. - juos nutildyt reikia).

klaiku

klaiku portretas
as taip ir galvojau kad tie slikstynes vaiku teises prades kurpti ivairi u nesamoniu juk tos vaiku teises tai aferistu guzta priimta bemoksliu glusu bobu ir rodo savo neisprusima ten tikros bezdziones

Ryžtingai nusiteikusi

Ryžtingai nusiteikusi portretas
Manau, kad kol" išsifafirinusi" ponia I.Jakavonienė ir dar kelios jai prijaučiančios panašaus "profilio" moterėlės neatsisveikins su šilta darboviete, bus vis nauji it nauji veikėjai įtraukiami į šį tiesų-netiesų įrodinėjimų verpetą. Iššluot Kaune vaikų neginimo patalpas ir išvėdint jas nuo tokių darbuotojų linkiu ryžto ministrui. Sufleruoju kame priežastis: pajuto "verslios" moteriškės kur galima uždirbt "lengvus" pinigus. Organizavo gerai apmokamų globėjų klubą ir dalinasi tarp savęs eurus...Ir visi pradedant prokurorais , o toliau baigsime ir prezidentūra....turės ką veikt. Atsipeikėkit. Išspirkit prasikaltusias ir tiek to įvykio įrodinėjimų.

nezinau

nezinau portretas
Kaip ten yra bet,kad seima vos ne po 50 metu abiems gyvena tokiam skurde ,neturis savo busto irgi kazkaip keista,jie gi gyvena daug metu,ilgai buvo be vaiku kazka tai turi tureti,istatymu jie nezino ,nes tv neziuri gal net neturi,masinos nevairuoja,gal jie tikrai nemoka gyventi,na yra tokiu nepritaikytu siam pasauliui,vaiku augininimui,tiesiog per leti,gal jiems reikia padeti,bet zmoniskai,padeti isidarbinti pagal ju galimybes,apsitvarkyti busta,bet ne taip kaip dabar griebti,plesti,tampyti po teismus

Mama

Mama portretas
Kaip rodo faktai įkalčių falsifikavimas yra šios tarnybos įprasta praktika ["mokytojai' iš Norvegijos pasistengė ir dar pinigų primokėjo].Ir praktika toliau tęsiama.Vsio zakonno.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ale,bent liūdytoją prieš tėvą turi tarnybos.Vos pramokusį kalbėt 4 metukų vaiką.Ko gero pagal tokių ,,liūdytojų'' parodymus Lietuvje bus grąžinta mirties bausmė ir tėvai bus sušaudomi.

CathyWheat75 ir LenaAndrews isidarbino VTAT!!!!

CathyWheat75 ir LenaAndrews isidarbino VTAT!!!! portretas
"mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje" - grizo ir isidarbino vaiko teisiu apsaugos tarnyboje! Sekmingo verslo pavyzdys...

CathyWheat75

CathyWheat75 portretas
Geras internetinis verslas iš namų ir užsidirbk tiek daug ... Aš sumokėjau 24640 eurus per pirmąjį mėnesį ir 34705 eurus praėjusį mėnesį iš "G00gle". , kuris yra neįtikėtinas, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ek0nomikoje. Dėkojame Dievui, kiekvieną dieną man buvo palaiminta šių nurodymų, ir dabar esu mano pareiga m0kėti ir dalintis su visais...... =================>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

RAGANA

RAGANA portretas
man atrodo tai primena viduramzius Raganu medziokle Viskas priklausidavo nuo vaiko liudijimo Esi ragana ar ne Sudeginti ar kankinti kol prisipazins kad RAGANA

LenaAndrews

LenaAndrews portretas
Geras internetinis verslas iš namų ir užsidirbk tiek daug ... Aš sumokėjau 24658 eurus per pirmąjį mėnesį ir 34765 eurus praėjusį mėnesį iš "Google". , kuris yra neįtikėtinas, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje. Dėkojame Dievui, kiekvieną dieną man buvo palaiminta šių nurodymų, ir dabar esu mano pareiga mokėti ir dalintis su visais...... =================>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

lievatu

lievatu portretas
Matant valstybes tarnybos "profesionalu" darba turbut jau nedaug kas pilietiskai pasakytu "valstybe - tai mes" (pamenate, kadaise buvo tokie sukiai, kai zmones dar jaute, kad ju nuomone svarbi valdziai). Tokia valstybe, kurios tarnybos veikla ne kuria santarve, o kirsina visuomene, veikia pries savo visuomene.

kyla mintys

kyla mintys portretas
kam reikalingi sveiki vaikai ,o ne iš asocialių šeimų , kam ir kokiems tikslams?????? Ar tai lemia prekyba vaikais, ar taps vaistų ar medicinos bandymo triušiais, ar gal po kažkiek metų vaikai taps donorais????? Nes tėvams atimta teisė žinoti apie savo vaikų likimą, kaip jie gyvena , ar dar egzistuoja šiame pasaulyje.......

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
"bakchanalija"...

!!!

 !!! portretas
Butina "isrengti iki apatiniu baltiniu" ta asmeni - filmuotoja , sukelusi skriauda seimai ! Paviesinti visuomenei jo pasiaiskinimus .! Gal tai buvo eilinis nuotykiu medziotojas parke ???

Seimunu klaidos - musu kancios...

Seimunu klaidos - musu kancios... portretas
Na ir isminciai pas mus kurpia istatymus.Bet jiems matyt atrodo,kad istatymai tai ,tarytum,blynai, kuo ju daugiau tuo seimunai bus svarbesni.Kaip galima zaibiskai atimineti vaikelius is seimos,neisitikinus ar seimoje tikrai vaikams blogai? Dabar gi tokie istatymai tik kelia sumaisti visuomeneje (juk gali bet kas ir bet ka skusti),seimoje,o kas tokiu atveju dedasi tu mazu,tampomu pas visai svetimus zmones,vaikeliu sirdelese,ar bent kas apie tai susimasto? Jeigu jau kas pastebeta nederamo tevu elgesyje,tai turetu seima buti kuri laika stebima,ispejama ir tik isitikinus,kad seimoje girtaujama,o kur alkoholis,ten ir smurtas,tik tuomet galima ir vaikucius paimti.Bet ne taip,-kazkas paskambino,pranese ir vaikuciai is namu isplesiami,o paskui tai jau tiriame,ar mes cia teisetai paememe vaikus.PO DIDINAMUOJU STIKLU TURI BUTI STEBIMOS VISOS PASALPINIU SEIMOS,JIE VAIKUS KEPA TIK DEL PASALPU,O TEN VAIKELIAI TIKRAI KENCIA SMURTA,NEPRITEKLIU,NEMEILE.

Jonai,

Jonai, portretas
O tu kaip vyras ir dar storesniu užpakaliu negalėtum padaryti tvarkos toms vaikų teisių bobulėms?

omen

omen portretas
Kažkodėl labai jau smulkinasi sutais kaltinimais, kodėl iš karto nedrėbė riebiai - tėvas prievartautojas, prievartavo savo dukrą.

Apgailėtina

Apgailėtina portretas
Aš netgi manau,kad tie vaikai tiesiog per prievartą verčiami meluoti.Juk psichologai žino,kaip pateikti išsigandusiam vaikui klausimą,kad jis atsakytų taip,kaip nori klausėjas.Atrodo,kad net tėvams neleista dalyvauti apklausiant vaikus.Keista,kad taip galima.

AS manau tik taip/

AS manau tik taip/ portretas
Ar gali tokios dirbti su seimomis ir vaikais.Vienareiksmiai NE,Kerstauti negali toki darba dirbancios.Mato ,kad seima paprasta ,gyvena ne is sukciavimo,tai ja reikia suzlugdyti.Prisidejau kelis eurus del advokato.Jas nusalinti is pareigu.Kodel jos dedi ir laukia anoniminio skambucio ,kad parodytiu dirbancios.Ziobiene jei tylesi ir neginis seimos nevarysi lauk tai paciai galimai ateis laikas iseiti ispareigu....

Jonusas

Jonusas portretas
Prezidente tyli nes savo stora uzpakali aaugo pries kadencijos pabaiga.

Plaus savo mundurą

Plaus savo mundurą portretas
Vaikų teisių ,,gynėjos''nenurims,nes jos bando nusiplauti vos ne kruviną savo mundurą.Reikia visaip įrodyti savo ,,teisumą''.Jei pirmą kartą sužinojo,kad vaikai skriaudžiami,gal užtektų pirmiausia tėvus įspėti,o ne iš karto kaip žvėrims pulti draskyti šeimą-ir tėvus,ir vaikus.Tai ne vaikų teisių gynėjos,o kažkokios gestapininkės arba tokių palikuonės.

apginkime

apginkime portretas
vaikus pasirašydami peticiją .com ............... vaikai ne prekė

Anima

Anima portretas
Manau,čia tos ,,vaikų teisininkės''nenurims,kol su ta šeima visiškai nesusidoros.Jiems nepatogu,kad tas burbulas buvo perpūstas,tai reikia įrodyti,kad jie teisūs.Argi galima šitaip terorizuoti ir tėvus,ir vaikus.Juk tik vienas atvejis parodytas,kad vaikui buvo pliaukštelėta per rankutę,o iš to vieno įvyko tėvai padaromi didžiausiais engėjais ir smurtautojais,net neišsiaišknus,kas tas pranešėjas,o gal paprasčiausias chuliganėlis,norintis parodyti savo galią.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Lietuvai reikalinga dar viena tarnyba.Daugybė jaunų lietuviškų šeimų,yoač kaimuose,netesingai naudojasi tualetais.Reikalinga tarnyba teikti teisingo šikimo paslaugas tualetuose.

Tam anonimui

Tam anonimui portretas
Nu nepezek nesąmonių! Per tokius nevisprocius ir kyla visokios garliavos!!

As

As portretas
Suka uodega vaikų teisės.Kaip gali dirbti vaikų teisėse sovietinės biurokratės?O ten tokios tik ir dirba.Jos tik žino glasnost sovetov.Ar jos gali pasikeisti,ar persikalifikuoti?

Persasi visokios mintys

Persasi visokios mintys portretas
Tarkim , paeme vaika is jo brangios seimos , nieko brangesnio jis ir neturi , net jei ta seima su puse desreles gyvena. Niekam tai nerupi.O vaiku globoje, toje patalpoje yra daug vaiku. Tai galimai , gana didesnis vaikas tam nesenai atveztam moraliskai suzlugdytam ne tik pliaukstelejo , o gal but ir trinktelejo. Kas vyksta tada? Ar auklyte budinti tarkim nakti yra tampoma po teismus? Ar tas vaikas kaip baudziamas? Ar vaiku teisiu specialistai , tuos vaiku globos namus t"eisingai " tvarkantys atsistatydina?Kazkaip negirdime panasiu atveju, O turetumem zinoti ir tokius manomai gana daznus atvejus. Kodel apie tai nesnekama?

nn

nn portretas
įdomu kiek projekto autoriai pravedė normalių praktinių apmokymų su darbuotojais ,policija t.y vykdytojais įvertindami visas situacijas ,juk Lietuva nedidelė ir problemos aiškios.Be to jeigu teisių tarnyboje moka tik popierius užpildyti, tai vykdyti kaip ir nėra kam.Kad sažiningo požiūrio į darbą nėra jau matosi.Trūksta asmenybių vadovų poste, ,nes ne televizoriuje reikia teorijas dėstyti o praktiškai dirbti.

Anonimas

Anonimas portretas
Greičiausiai yra tai ,kad jau paimti pinigai iš užsienio užsakovų už vaikučius tai dabar ieško būdų kaip vistiek sunaikinti šeimą ,nes neįvykus sandoriui už vaikus reikia matomai iš savo kišenės apmokėti

Dalia

Dalia portretas
Noretusi paklausti,ar komentuojantys pazista seima,ar zino,kas vyksta namuose?Siuo atveju tarnybos pasielge neprofesionaliai,bet nereiskia,kad toj seimoj viskas gerai.

na

na portretas
pasirašykit peticijos.com apkalta Šakalienei. Jau beveik 20 000 pasirašė. Mes ne vieni. Vien verkimas ar piktinimasis napadės.

Julius

Julius portretas
Šitai šeimai tie brudai dabar keršys. Patarčiau emigruoti ir pamiršti. Tuoj viskas bus apsukta ir vaikai atimti, o dar ir tėvus susodins. Geriau jau toliau nuo tų...

Advokate JUMS sekmes.

Advokate JUMS sekmes. portretas
Reikia palaikyti ta seima.Nes kas raso priesingai tai yra vaiku grobikai.Prisnekino mat vaika pasakyti ,kad tevas muse.Tutriu beveik tokio amziaus proanuke.Darzelyje vaikam papasakojo apie velines.Kad eina i kapines ir dega zvakutes.Mama dirbo tai viena mociute mergaite penktadienyje dabojo ir nusiveze i kapines mirusiai promociutei uzdegti zvakutes.Mergaite sako; mes su mama buvome kapinese ,degeme zvakutes,vaiksciojome.O tikrai nebuvo.Stai vaiko kokia buna vaizduote.Ji viena syki sako valgiau pietukus,kita nevalgiau.Tai ir tikek tokiu vaikuciu liudijimais.Ir uz vaiko prievarta ,mokinima meluoti dar i teisma tuos ...Jie negali kerstauti ir negali dirbti toki darba.

>Lietuvių Liaudies Patarlė

>Lietuvių Liaudies Patarlė portretas
NEREIKIA PALAIKYTI VAIKŲ SKRIAUDĖJŲ. Aš sutinku, su šiuo komentaru , kad pas mus šie streikininkai nori įteisinti vaikų mušimą-auklėjimą. NE, NE ir dar kartą NE.

senelis

senelis portretas
o kur jus rasyte kad doras ir saziningas zmogus eitu kandidatuoti iseima

kaunietis

kaunietis portretas
Man pasirodė "įdomi" advokatė, kuri uždavė klausimą "o kodėl nebuvo apklaustas berniukas?". Ar ne jos išprusimą rodo šis klausimas? Pagal mane jis mažesnis už sesę...Tai ką, jei turėtų dar trečią vaiką, nesenai gimusį, tai užduotų klausimą ko neapklausė ir jo ??? Logiška, kad paklausinėja vyriausią iš vaikų.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Linai.Taip greit viskas nesibaigs.Vaikų prekybos mafija metė gausias pajėgas.Pinigai sukasi ne ką mažesni nei prekyboje narkotikais ir kontroliuoja juos save vadinančios valstybinėmis institucijos.

Rita Belazariene

Rita Belazariene portretas
Gal laikas šituos bukus, bet įžūlius klerkus su šakėmis vyti lauk iš visur!

Anonimas

Anonimas portretas
Močiūtė Kaimynų penkių metų vaikas , lankatis darželį, dar nelabai supranta kas yra tėvai. Ten jiem aiškina , kad mamą ir tėtį reikia vadinti tėvais. O jis vistiek sako, mama ir tėti. Paklausiau o kas yra tėvai, atsakė nežinau. Tai kur jie gyvena irgi nežinau. Tai va darželyje sako kaip nori auklėtoja, nors nelabai supranta ką sako, o namuose mamytė ir tėvelį. Dabar rašo,kad trejų metų vaikas kažką pasakė. Tai ką norėjo,, teisės gyneja'i, tai tą vaikas ir pasakė visai nesuprasdamas ką reiškia, o teistėtvarką jau kelia bylą. Nurašyti reikia visus dabartinius psichologus,, teisisninkus į į šiukšliną.

Linas

Linas portretas
Tiesiog stebina mūsų teisėtvarkos pareigūnai. Šiuo atveju privertė vaiką duoti parodymus prieš tėvą. Kuo viskas čia baigsis?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nuo NKVD-istų,stribų lietuviai slėpdavosi miškuose iškastuoe bunkeriuose.Kur slėptis šeimoms su vaikais nuo šiuolaikinių stribvaikių iš taip vadnamos vaikų teisių apsaugos tarnybos ir policijos ?Siūlau Anglijos vištides.

Lietuvių Liaudies Patarlė

Lietuvių Liaudies Patarlė portretas
Aš Pagimdžiau Aš Ir Užmušiu!

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kontora šeimai paskyrė 4 kartus per savaitę socialinių ir kitokių paslaugų dozę.Kokios tos ,,kitokios'' paslaugos?Tėveli saugoks būsi apkaltintas seksualiniu priekabiavimu,ar dar blogiau tų paslaugų teikėjų išprievartavimu.

...

... portretas
'PUIKIAI' čia kažkokia 'jo': kažkam LABAI noris tuos vaikus iš kitų atiminėt; PAČIOS pasigimdykit! (ar čia kažkam tiesiog BIZNIS žlunga?)

jo

jo portretas
reikia vaiką užmušt pirmiau,ir tik tada galima atimt iš tėvų.Koks debiliškas požiūris daugumos.

virginija

virginija portretas
Isgamos, daugiau nieko neimanoma prideti...Atsikniskit jus nuo tos vargses seimos,pagaliau !!!

...

... portretas
Tą iš užsienio finansuojamą 'mūsų' Vaikų tarnybą PRIVALU visą išvaikyt, o jos vadoves (ir užtarėjas iš Seimo) nuteist ilgiems metams KALĖT: "NE lesbietiškam feminizmui!".

Mat

Mat portretas
Aš laiminga kad mano vaikistės laikais nebuvo tokio smurto prieš šeimas, kitaip mums visiems tektu augti globos namuose. Tėveliai pagooglinkit kaip lietuvoja klasifikuojamas ir aprašomas snurtas prieš vaikus netgi tu kurie nemuša vaikų galima apkaltinti.gaunasi kas.pagimdei vaikųs iki kol jiems sukaks 18metų negali nei lašo alkoholio išgert per šventes, svečiuose, nei skardines alaus. Vaikai gali daryti ką nori nes bausti niekaip negalima tik kalbėtis.o mes tik mokėsime baudas už vaikų nepriežiurą kai jie ką nors pridaris negero.ir už tai jus dar teis skirdami baudos dydi priklausomai nuo vaiko išdaigų skaičiaus.

Faktas Fact

Faktas Fact portretas
Būtina surasti skandalą sukėlusįjį veikėją, nes jis arba ne visai sveikas psichiškai, arba atstovavo kažkieno juodus interesus,

Staiga tapo man aisku...

Staiga tapo man aisku... portretas
Anksciau maziau mokesciu reikedavo moketi tiems, kurie turi vaiku (PNPD), o dabar valstybe tiesiogiai duoda beveii ta pacia suna. Na, o kai duoda, tai skaito, kad turi teise kistis i seima.... tipo mes duidame jums € uz vaikus, tai vaikai tampa bendra nuosavybe (tevu ir valstybes). Is to susikure teise kontroliuoti tevus. Gražinkit senaja mokesciu skaiciavimo tvarka, kai taikete PNPD, o kontroliuokite oficialiai nedirbancius tevus (čigonu tabora pirmiausiai)

Nu dur dom....

Nu dur dom.... portretas
Tai jau dabar kaltininimai pagal vaiku apklausas prasides??? Dirbu darzely, daznai vaikai taip nufantazuoja, kad net nesuprasi is kur tokios fantazijos. Pvz pasakoja apie netikrus tevus, gyvenanciis kitoje salyje, pasakoja, kad skrido atostogauti, o pasirodo niekur nera skrides, kitas pasakoja, kad buvo su tevais ziureti kaip ragana sudegino (gal po 6 men More prisimine?..). Arba pasakoja, kad valgyt neduoda. Visokiu fantaziju prikuria. O vaikui klausima gali uzduoti taip itaigiai, kad jis ir atsako kaip reikia suaugusiajam, o ne kaip is tikruju yra. Dar vieno dalyko nesuprantu - kodel kai Garliavos ivykiai buvo ant bangos ana mergaite netikejo, o sita patikejo ir po vienos apklausos tevui itarimus pareiske?.....

Agnė

Agnė portretas
Toliau sėkmingai traumuoja vaikus, keldami nepagrįstas baimes ir nepasitikėjimą tėvais. Vietoj to, kad prisipažintų klydę, toliau gilyn klimpsta. Stiprybės tėvams! Vistiek vieną dieną teismas prieš valstybę bus neišvengiamas. Tik labai labai vaikų gaila...

Anonimas

Anonimas portretas
man atrodo kad tos instancijos plauna nemazus pinigelius,kodel nepaima vaikus kurie 100procentu neturi ko valgyti ir neturi kur gyventi,neturi elektros ir batu pagal sezona,galiu rasyti visa para bet tu vaiku tikrai niekas nepaims ir neperduos laikiniem globejam nes tai neapsimoka tokius vaikus paimt...................................

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai, geriau visai jokiu tarnybu, nei tokios spec. sarlatanu kontoros, kurios tik vaikus is seimu imti ikaitais moka...

Aš+

Aš+ portretas
Na kaušas esi, tai niekas nekaltas. Skaičiuot irgi nesugebi, lygiai taip pat, kaip ir skaityti. Nuo to ir prasideda jūsų vargai. Kai bukaprotis lietuvis nori gauti daugiau kaip 800 eur į rankas už nekvalifikuotą darbą kaip, kad varžtelių sukinėjimą, tai jau blogai. Buki, o įsivaizduoja direktoriais.

na

na portretas
Kai Kėdainiuose vaiką užmušė, tai žiobienė nė akių nerodė, o dabar ėmėsi vykdyti savo tyrimą. Ji dabar parodys, ką gali

teisininkas

teisininkas portretas
Jau virš 20 metų gyvenam nepriklausomoj Lietuvoj, tačiau niekaip nesugebam išrinkti į seimą dorų ir išmintingų piliečių. Kai pasižiūri TV, paskaitai laikraščius, atrodo, kad Lietuvai vadovauja patys blogiausi , patys didžiausi nusikaltėliai, patys...........Iki ko nusigyvenome????? Kodėl taip pjudomi žmonės???? Kas to siekia????? Ne tik vaikų negalima mušti, bet ir suaugusių negalima terorizuoti, žeminti. Ko siekia įvairių institucijų vadovai, dar labiau kiršindami ir žemindami žmones???????

kauniete

kauniete portretas
apsurdo teatras; visuomene nezino kas vyksta,bet visi norim ,kad kudikiai ir geri tevai butu apsaugoti nuo valdininku savivales ; pirma, negu "prisilieciat "prie seimos privataus gyvenimo---pagalvokim -ar noretume patys .kad su mumis butu taip elgemasi!!!??

faktas

faktas portretas
gyvenam policinėje valstybėje. Eilinis neurtingas žmogus neturi jokių teisių. Apsivogusių milijonierių, žemgrobių niekas nejudina. Gal jiems reikia tų atimtų vaikų, todėl ir dirba tie vaikų "gelbėtojai"?

tam -AS+-- as zinau viena kad tokiu gnydu kaip tu

tam -AS+-- as zinau viena kad tokiu gnydu kaip tu portretas
is tavo komentaro matosi] negalima prie vaiku prileist arciau kaip per patrankos suvy....,,,,specialiste,,,,, tokiu iskrypeliu ,,,specialistu,,,, neolyberastine gauja priveise ant lietuvos su teisesmaukos pagalba --kaip pakerksnuciu prostitutes kusy.....

Vaiko gerovė

Vaiko gerovė portretas
Vaiko gerovė.... tarnybos išprotėjo! Auklekit tėvus,bet netraumuokit!

Aš+

Aš+ portretas
O be to... Nesuprantu tų runkelių, kurie varo ant institucijų ir užstoja tėvus. Ar jūs su šia šeima gyvenat ir žinot daugiau, nei institucijos atliekančios šį tyrimą? Ar jūs paskui prisiimsit atsakomybę, jei grįžę vaikai bus toliau mušami, o gal net nutiks blogiausia? Ar jūs apskritai žinosit kaip ir kas bus tiems vaikams? Jau nekalbu apie tai, kaip dabar reikės dirbti tiems specialistams, kurie jei dirba-blogai, nedirba-blogai. Ir dar vadinami visokiausiais pedofilais ir t.t. Ar jūs patys dabar norėtumėt dirbti jų darbą, už kurį, kad ir ką bedarytų, linčiuojami?

tam --As+--- ka tu cia ciulbi pedale nedadarytas

tam --As+--- ka tu cia ciulbi pedale nedadarytas portretas
,,,mes darbuotoju nerandam uz 800 euru,,,,, --darbdavys zajoba atsirado --- is tavo tu 800 ant popieriaus y rankas 700 .. y darba vazinet , pavalgyt , lieka 550 , kojines trusikus nusipirksi lieka 400 euru ---- tai ir sakyk ieskom darbininku -idiotu uz 400 euru kuriuos jis galkes atnest seimai

kas gali paneigti,

kas gali paneigti, portretas
kad tyčia kuriama antra Garliava ? tos pačios gaujos juodaskverniai tyčia terorizuoja šeimą, kad politikieriai galėtų piarintis ją "gindami".

Sakaliene versla suka

Sakaliene versla suka portretas
Poniute geria lietuvos seimu krauja...vaikus pardavines...norvegijos betneverta sukure..dabar laiminga

Julija

Julija portretas
Kuo toliau, tuo gražiau. Dabar belieka tėvus pripažinti neveiksniais... Ir viskas bus tylu, ramu.

jau supykau

jau supykau portretas
kodėl visokiems dalbajobams leidžiama demonstruoti galią prieš šią šeimą ?

Aš+

Aš+ portretas
Aš tik vieno nesuprantu. Kodėl jie taip skurdžiai gyvena, kai yra šeimoj iš pažiūros normalus vyras. Pakankamai jaunas, atrodo fiziškai stiprus. Blin... Mes darbuotojų nerandam, kurie dirbtų už 800 eur į rankas ir pakankamai lengvą, sėslų darbą, šiltoj patalpos ir kuriam nereikia jokios specialybės, ar patirties, o čia vargsta žmonės. Arba jis pijokas, arba invalidumą turintis ir negalintis dirbti, arba antstoliai tiek užsėdo, kad net nesitiki jog atiduos. Kažkas man čia neaišku su jais. Matyt pašalpas labiau apsimoka gauti, nei dirbti. Ar nebus iš tokių asocialių, su pastarąja logika?

t

t portretas
o dar sako kad Norvegijoj baisu vaikus augint

Anonimas

Anonimas portretas
Atstokit nuo tų žmonių,vis verdate pykčiu,kad nepavyko pedofilams pasinaudoti.Dega šiknos gestapininkui,žiobienei,šakalienei ir kitiems tai net kaip vilkai puola ėsti nekaltus žmones.Kiek vaikams streso ir kiek sveikatos tėvams atimate Jūs kaip velnio apsėsti arba prisiėde narkotikų,nes kitaip nėra.Kur žiūri ministras ar jam irgi viskas 0 vietoje.O kodėl apklausoje nedalyvavo tėvų advokatė,kodėl nepranešė apie tai.Čia kvepia kriminalu,nes labai kažkas nori susidoroti su šią šeima,o kodėl jų vaikai taip rūpi ir stengiasi iš visų galių juos atimti. Nenuleisti rankų ir kovoti iki pergalės, o tuos gestapininkus teisti.

na kaipgi kitaip kur jau cia ,,,PROKURATURA,,,

na kaipgi kitaip kur jau cia ,,,PROKURATURA,,, portretas
KURI RANKA RANKON DARBUOJASI SU VAIKIAGROBIAIS,, KARTU KYSIAIS GAUTAIS DALiNASI, nesuras kaip prisipist prie zmogaus .... manau neuzilgo jums teks ne rusu bijot ,o savu tautieciu.........

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
PRISIŽAIS TIE LIBERASTINIAI VAIKŲ FAŠISTAI.AR NESULAUKSIM ŽINIOS,KADA KOKIAM TĖČIUI ĮVYKS STRESAS,IR TAS NESUVALDĘS EMOCIJŲ NUŠAUS TAS BJAURYBĘS IR PASIDARYS GALĄ SAU.AR TO SIEKIAMA.MATOMAI SKUNDIKŲ PAGALBĄ NORIMA APRŪPINTI DARBU SAVO STATYTINIUS GLOBĖJUS.NENUSTEBČIAU,JAI PINIGĖLIUS SU GLOBĖJAIS DALINASI TOS PARAZITĖS.MANO NUOMONĖ.

tvaju mat

tvaju mat portretas
reikia kazkaip savo apsikta mundura bent jau apsiskalbt kad nesmirdetu

cianidas

cianidas portretas
Siandien per tv rode,kaip Sakaliene verke krokodilo asarom,kad pilnas telefonas grasinanciu zin,Tai tegul dziaugiasi,kad tik zinutes,nes manau,kazkam ir is tevu neislaikys nervai,ir tai gestapininkei kazka padarys

Zaidimas su ugnimi

Zaidimas su ugnimi portretas
Nesuprantu ko jos siekia? Ar teiseje isprususios moterys nezino apie i kampa ispraustu zmoniu sindroma? Juk sitaip kankindamos seima susilauks siurpios atomazgos-"norite, kad buciau kaltas???...tai busiu kaltas, bet si karta, tai jau tikrai!!!" Kriminaliniu puslapiu antrastese pakanka informacijos apie savizudybes is nevilties, kartu pasiimant su savimi ir nelaimes kaltininkus.

Che

Che portretas
Išsigimėliai, atstokit nuo tos varganos šeimos

Skaitykite tokiau

Skaitykite tokiau portretas
Mano, kaip Seimo nario, tikslas – teisinėmis priemonėmis kuo skubiau pakeisti galiojančią tvarką taip, kad vaiko teisių gynimo sistema išties padėtų saugoti vaikų interesus, o ne žlugdytų jų ir šeimų gyvenimus. Kartu su ekspertais jau rengiamos pataisos ir saugikliai. Dabartinė tvarka leidžia atimti vaikus dėl nepakankamo materialinio aprūpinimo, jei jų rūbai nešvarūs, ar tėvai nesutinka su VTAS pareigūno nuomone! Tad pagrindinis prioritetas dabar yra kuo greičiau pakeisti šią baisią neteisybę. Tikiu, kad dabar dauguma Seimo narių supranta įvykusią tragediją ir kartu su manimi vieningai bus pataisų teikėjais bei jas palaikys balsuodami Seime. Kviečiu visus susitelkti ir padaryti viską, kad šeimos ir jų vaikai būtų saugūs.

Skaitykite "komentaras LT"

Skaitykite "komentaras LT" portretas
M.Puidokas: „Kodėl Lietuvos vaiko teisių apsaugos sistemoje būtinos skubios permainos?“ Noriu atkreipti visų dėmesį, kad visa ką tik sukurtos sistemos blogybė ir šerdis slypi ne pačiame Seimo priimtame įstatyme, o apsukrių veikėjų patvirtintuose poįstatyminiuose aktuose, kurie ir sudarė sąlygas vykti tokiam siaubingam terorui prieš Lietuvos šeimas. Beveik visi Mato reformos poįstatyminiai aktai neatitinka priimto įstatymo ir, atrodo, yra tiesiog nukopijuoti nuo norvegų. Už juos Seime balsuoti nereikėjo.

bet

bet portretas
Ar galima 4 metu vaika viena apklausinet,mano 4 metu anuke ten nei zodzio nepralementu prie visiskai svetimu zmoniu,atstokit nuo tos seimos,gi apie 1000 vaiku turit uzsiimkit,va man idomu kaip ten globejai susitvarko su tais vaikeliais rekianciais,kokiais budais,ar tie globejai ir psichologai ir mamos,tetes,isivaizduokit 2 metu vaikas ka jis patiria

S.

S. portretas
Grįžo Stalino laikai. Būtinai reikia "apkaltint", o priežastį "kvalifikuoti specialistai" ras. Manau kol Žiobienė nebus atleista tol tokie nepagrįsti kaltinimai tęsis, nes reikia laikinus globėjus būtinai aprūpint darbu. O vaikų interesai niekam neįdomųs.

močiutė

močiutė portretas
dar kažkiek tikėjausi, kad teisėsauga pabaigs tą gėdingą istoriją, bet be reikalo. Reikia "suėst " žmones ir taškas...

Ruon6

Ruon6 portretas
A6 sakiau,kad prie sios seimos kabin4sis ir jos ramybeje nepaliks.Isitvere i sia seima,nes nori suvesti saskaitas...

Lietuvoje ateina pilietinis karas.

Lietuvoje ateina pilietinis karas. portretas
liberastiniai fasistai visais budais gina smurtaujancius isgamas is vaiku teisiu. Tokiais savo veiksmais liberastiniai fasistai PRIVERS ZMONES ginklu priesintis taip vad. vaiku teisiu banditams.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių