Skandalingas įvaikinimas: išskirtinis interviu su pora iš Naujosios Zelandijos

Viktorija

Viktorija portretas
Aš esu tų berniukų sesė ir tikrai žinau kaip pas juos viskas yra. Jeigu nežinote teisybės užčiaupkit savo burnas.. Bendraudama su jais aš tikrai matau, kad tai yra jų namas, o ne kaimynų. Todėl nereikia rašyti kvailų komentarų, kad tai ne jų. Jie yra gerai prižiūrimi, kadangi vienas iš jų turėjo ligą, bet tik įtėvių dėka išgijo. Ir jeigu jiems nerūpėtų berniukai ir mergaitė tai jie,, nekištų" tiek daug pinigų, nes už tai, kad ją pasiims jie negaus pinigų, o kaip tik viskas vaikams.

Kiek

Kiek portretas
Kiek jie sumokėjo Lietuvoje 6000 ar 12000 dolerių? Už vaiko 3 popierėlių tvarkymą ir KAM?

Anonimas

Anonimas portretas
Ant organu bus išparceluota šiaip sau niekas tokiu dideliu pinigu nemoka ir iš kur pas paprasta medike ar elektriką tokie pinigai juk ne tik 50,000 tai žymiai daugiau keliones, atkatai ir t.t. biurokratiniai niekšai išpardavinėja Lietuvių vaikus.

fantastika

fantastika portretas
NA ŽURNALISTAMS DABAR BUS PENO KURT PASAKAS KAIP APIE SANTA BARBARA NESIBAIGIANČIA SERIALA IR VIS DAUGIAU IR VIS KUO ĮVAIRIAU IŠ NE BŪTA BŪTA PADARYS

Sengalveles nuomone.Cia Lietuva,cia lietus lyja.

Sengalveles nuomone.Cia Lietuva,cia lietus lyja. portretas
Gal ir geriau moka uz vistu gaudyma ir skerdima.Bet zmones pgyvene ir issimokslime tureje gefrus dafrbus gfryzta i Lietuva.Cia saugiau gyventi,gatveje pakol kas gaujos su peiliais neuzpuldineja.Ir vaika viena i mokykla gali isleisti.Kurti gyvenima savo salyje,o ne vergauti kiur.Atvykus per metus sunkiai uzdirbtus pinigus pragerti per keleta dienu tai ne gyvenimas.Reikia priversti politikus teismus ,teisejus dirbtin Lietuvos pilieciu naudai.Burtis i profsajungas,streikuoti,piketuoti freikalauti savo teisiu,teisingumo savo salyje.Jokiu budu nechuliganaujant,nedeginant ,ne smurtaujant.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Lietuvoje jau 15 metu kai nesu buves nuo pabegimo is to SKURDISKO GYVENIMO IR NESIGAILIU!!!!! Bekite visi kas galit, nera ten ka veikt!!!!!!

Kopustas.

Kopustas. portretas
NU TIKRAI, BLOGIAU NEI LIETUVOJE TIKRAI NEBUS!!!!!! LIETUVA PATS BEDUGNISKEUSIAS GYVENIMAS VISIEMS!!!!!!

akis

akis portretas
tu 'tevu' veideliu isvaizda kelia itarima, o idomu, ar kas nors patikrins po kokiu 3-7 metu kaip gyvena si mergaite ,pas tuos 'itevius' ,ar nebus isnaudojam ?,nu bet gal isvaizda 'apgaulinga' ,gal…?

Jole

Jole portretas
Pakaitykit Taurages kurjeri sausio 13 dienos''Pagalbos sauksmas is vaiku namu''vel paruostos dvi sesutes i uzsieni ,o broliai bijo,kad ir ju neisveztu.

Genys

Genys portretas
Truputis KD propagandos...

ir dar tokiems komentatoriams ,kaip na ir panašiems

ir dar tokiems komentatoriams ,kaip na ir panašiems portretas
kiekvienas mąsto pagal savo sugedimo laipsnį.Jeigu pats nieko vertas,tai ir kituose matai tik negatyvą

nuomonė

nuomonė portretas
Kuriems taip jau gėda,patys ivaikinkit nors po vieną vaiką ir duokit visko,ko tam vaikui trūko pas tėvus.Ką gali broliai,sėdėdami kalėjime,arba gyvenantys iš pašalpų.Džiaukitės ,o ne pavydėkit,kad mergaitei pasisekė,jog pakliūna į gerą šeimą.Jeigu šie žmonės turėtų piktų kėslų,tikrai nebūtų vežėsi kartu berniukų,kuriuos įvaikino anksčiau. Atsiveždami jie sudarė sąlygas tiems vaikams susitikti su artimaisiais,o galėjo ir palikti namuose.Sėkmės mergaitei ir visai naujai šeimai.

Anonimas

Anonimas portretas
...jei ne ta laikina globėja, kuri prasitarė, kad mergaitę nori išvežti, tai jau būtų mergaitė išvežta ir kaip prieš tai visi kiti išvežti be didelio triukšmo,tyliai.....

rob3

rob3 portretas
Klausimas? Kaip suprantu ta pora is N.Z. yra nemazai sumokejus pinigeliu uz sios mergaites issivaikinima. Taigi kam nukeliavo tie pinigeliai ? Ar gavo kazkiek Lietuvos Respublika pinigeliu? Ar tai kazkoks slaptas UAB tarpinikavo?Aplamai ,kaip sita ir kitos ivaikinimo scemos veikia? Kazkaip pasigendu informacijos sia linkme.

na

na portretas
cirkas atvažiavo, prifotografavo kambarių vištų ūkį, o patys dirba administracinį darbą vaikai bus gyvulių prižiūrėtojai. Namai nufotografuoti - aš irgi kaimynų namą galiu prabangų nufotografuoti. Jei čia įsivaikintų lietuviai pirmiausia kursai, antras eitų tikrintojų govedos žiūrėtų ką valgė, kaip pab...., o čia liaupsiu tiek kad visi portalai skalambija atvažiavo užsienietis galima pagalvoti, kad ten visi angeliukai. dar kalboas net nemoka pirštais susirodo. Per teismo posėdį Užsieniečiams leido dalyvauti, užsienis kvepia, o lietuvis tikras brolis laukė už durų. Juokdariai ne mergaitė rūpi, o valstybė paėmusi 50.000 eurų. Nereik ir teismų išsiveš ir be jų. Kokie reikalavimai mūsiškiams įsivaikinti, o čia pasakė, nufotografavo ir užtenka. Gėda ir dar kartą gėda tiems, kurie mergaitę pardavė. dar kalbos net nemoka

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
kad Lietuvoje dar labai mazai zinoma apie ivaikinimus. Ne visi laimingai pasibaigiantys. Visi kalba apie ishnaudojima darbu, kad reikes priziureti senatveje itevius. Nieko cia baisaus nera. Bet niekas nekalba apie seksualini ishnaudojima, kuris irgi labai galimas. Svetimoje shalyje vaikas dar labiau pazeidziamas, nes net nezinotu kam skustis....

gaištančių

gaištančių portretas
žuvų skandalas - ieško ikrų Lietuvoje ..............

AS manau ,kad daugeliui turetu skaudeti sis nesusipratimas.

AS manau ,kad daugeliui turetu skaudeti sis nesusipratimas. portretas
Kazkuriame portale skaiciau,kad seimos is Zelandijos perveda 50 tukst.e uz vaika.Tai jei teisybe ir stengiasi paslapcia isvezti jau uzaugintus vaikus us keliasdesimt tukstanti km.Ir pareiske zelandieciai,kad ivaikintu lietuvaiciu ten nemazai.Stai k:ietuvaijau uzauginti vaikai nereikalingi.I kas gali paneigti,kad tai neprekyba vaikais.? Brolis pats neisgyvena,bet valstybe ar jos igaliotiniai gali sitaip isvezti vaikus uz juriu mariu? Ar suauge jie nepaduos i teisma uz ju teisiu pazeidima butu Lietuviais?

GĖDA

GĖDA portretas
man gėda gyventi valstybėje, kuri pardavinėja davo vaikus.

Medikė

Medikė portretas
Taigi, labai ,,paprasta'' nukeliauti į N.Zelandiją...

Nuomone.

Nuomone. portretas
Mergaite panorusia isivaikiti Lietuviu seimai jai ir atiduoti.Jokiu Zelandiju.Tik ne broliam kurie matosi gyvena is pasalpu.Jokiu isvezimu mergaitesi Zelandija galimai ten dirbti jiem ivairius darbus vietoj samdiniu.Idomu apklausti berniukaibe iteviu ka pasakytu.

Lietuvos vaikų globėja

Lietuvos vaikų globėja portretas
Pagal N.Zelandijos įstatymus-įsivaikinus vaiką,bet koks vaiko giminaitis gali jį lankyti bet kada.Kad nieks nelandžiotų po namus,fermas,neskaičiuotų vištų ir avių.kad nematytų,kaip tas vaikas ten gyvena ir ką veikia,zelandiečiai pasirinko Lietuvos vaikus.Mūsų valstybė labai lengvai gali išdalinti savo piliečius į kairę ar dešinę.O kiek jų,Lietuvos mažųjų piliečių,parduodama kasmet.Stalinas trėmė per prievartą-laisva Lietuva parduoda už pinigus

adom

adom portretas
O po keliu metu gims lietuvzelandai......

Gėda

Gėda portretas
Pradėsim dalinti savo mažuosius piliečius į tolimiausias pasaulio šalis. Nepajėgiam patys išlaikyti, lyg būtume skurdi Afrikos šalis.

Julė

Julė portretas
Neleisti įsivaikinti, juk turi 2 vaikus tai matyt darbo jėgos, reikia karves ir vištas prižiūrėti, o mergaitei pripūtė nesąmonių, kad bus aukso kalnai, o ta ir tiki, primokė kaip kalbėti, matyt didelias pinigais kvepia.

Elena

Elena portretas
Manau, kad mergaitei nebus blogiau nei vaikų namuose...O apie brolius net nėra ką rašyti nereikėjo sesės o dabar užsireikė, bet iš tokių nelaimingų vaikų nereikia daug tikėtis begėdžiai, pašlemėkai tėvai sugriovę vaikų gyvenimus, o mūsų valdžiai dar labai toli iki supratimo ką patiria vaikai tokiose šeimose ir valdiškose įstaigose...o gaila...Sėkmės tam vaikeliui...

toks vaizdas

toks vaizdas portretas
kad glušiams psichūškėj internetą pajungė: neleisim mergaitės išvežt, tegu vargsta čia, negalima jai augti laimingai. Tfiu b l e.

geda

geda portretas
vistu namas, parasytas lietuviskai, kad vaikai zinotu kur reik eiti vistas esinti, tegul nepasakoja pasaku. Geda Lietuvai, kad negali islaikyti savu vaiku, pardavineja nezinia kam ir nezinia kur ,pasaulo pakrastyje ir pasirodo jau net sarasai yra. Su roziniu kambariu galima mergaite suvylioti, bet ar ne ji pati gali spresti, kai suaugs kur jai gyventi, kaip galima ir taip nuskriausta seima dar karta nubaust ir isskirti. Geda ir dar karta geda.

komentatorius

komentatorius portretas
Neleiskime išvežti ir toliau laikykime vaikų namuose! Lietuviški vaikų namai - geriausia vieta pasaulyje!

skaitytojas

skaitytojas portretas
Viskas cia pofik ,bet ar vaizdo yrasa kas nors padare is tu proto bokstu specialistu,,,as labai noreceu paziuret ta susitikima viesai per tv, gal tada viskas susideliotu y savo vezes..?

kaunietė

kaunietė portretas
išdraskyti šeimą....taip lengva ir paprasta. Kiek tokių???Vienos iš jų: vaikai suaugo ir pabėgo nuo savo,,antrosios" motinos ir akys žiūri atgal, į Lietuvą, ten kur jų šaknys, kur liko brolis...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
LIETUVA PARDAVĖ SIELĄ

Bet

Bet portretas
kas nustatė, ištyrė, kokiose sąlygose gyvens mergaitė, jei bus įvaikinta? Ar užtenka vaikų teisėms tik žodinio paaiškinimo? Kitas dalykas, paskaitykit L.Ryte, kaip vaikų teisės elgėsi su mergaitės broliu.Jam neleido pasimatyti su sesute, o būsimiems įtėviams leido pasiimti mergaitę į Vilnių. Be jokio teismo leidimo,svetimiems žmonėms

na

na portretas
žiūrėjau per RTV laidą, kad už tą mergaitę sumokėta 50.000 e. ir usdaryta Sutartis su N. Zelandijos įvaikinimo tarnybom. Kadangi mūsiškiai labai lenda į u...užsieniečiams, bet kokiems daug liaupsiu nieko nebus tikrai mergaitė bus parduota. Taip Lietuvoje atsikratoma vaikais.

Rokui

Rokui portretas
vaikas ne kenguriukas,tai Lietuvos pilietė,kuria gina įstatymai ir LR Konstitucija.Kenguriuką net gina gyvūnų teisės.Čia žmogus -Lietuvos pilietė,ir gėda valstybei ,kuri negali išauginti,išugdyti išmokslinti savo mažosios pilietės,kuri neturi tėvų ar dėl kitų priežąsčių.Ji turi brolius ir seseris artimųjų ryšį,kuris augančiam vaikui būtinas.Tai gal tai bus pirmas ar ne pirmas kartas kai jį tai atsižvelgta,.Keistai :jei buvo vaikų kažkur išsiųsta tai ir toliau turi tai vykti?Keistai mąstot.Kodėl valstybei nesugražinus garbės:savo piliečiais pasirūpinti pačiai,kokybiškai..

rokas

rokas portretas
Niekaip nesuprantu kodėl šiuo atveju išpūstas toks burbulas. Juk ne pirmas vaikas į užsienį įvaikinamas. O kodėl nekilo problema Ilgauskui du berniukus leido į JAV išsivežt? Jie irgi negrįš į Lietuvą, Ilgausko žmona amerikietė, nekalba lietuviškai, namų kalba anglų, Ilgauskas jau ir pilietybės neturi ir jam nereikia. O dėl šio vaiko staiga toks burbulas... Šiaip jau kas nepatenkintas- kodėl patys neįsivaikinat tos mergaitės? Lietuviai beje, neima ligotų vaikų, neima vyresnių nei dvejų metų, tik išgraibsto tuos, kurie į gyvybės langelius būna įkišti ir tėvai nežinomi. Taigi šios mergaitės likimas Lietuvoje būtų toks kaip ir kitų nelaimėlių iš vaikų namų- sulaukusi 18 ji atsidurtų gatvėje be pinigų be namų, be šeimos... O dabar turės tėvus, namus, galės mokytis. Jei turi sveikatos problemų- ją tikrai išgydys.Taip kad baikit kelt bangas, netrukdykit vaikui gyvent. O įtėviai patikimi, jei jau turi du įvaikintus vaikus.

kaunietis

kaunietis portretas
ats.,, kiek standartų" Įtėviai išsirinko ne iš nuotraukos, o iš aprašymo. atidžiau skaityti reikia. viskas legalu, normalu ir nereik čia tam Puidokui daryt skandalo ir piaro sau

kiek standartu?

kiek standartu? portretas
Kaip rase , zelandieciai norima ivaikinti mergaite issirinko is nuotraukos ir apibudina , kaip labiausiai patikusi mergaite. Kazkaip neteko nei skaityti , nei kitur matyti , kad Lietuvoje ivaikintojai galetu vaikus pasirinkti is nuotrauku , kaip labiausiai patikusius . Butu idomu suzinoti , gal cia dvigubi , trigubi ar dar kitokie standartai?

Pamastumui

Pamastumui portretas
Durniau tu durniau, mergaitei iš baisios šeimos nepavydėk laimės

PAMASTUMUI

PAMASTUMUI portretas
TAI NE ITEVIAI, GALIMAI TAI PARINKTI AKTORIAI, VAIDINANTYS ITEVIUS. PATIKRINKITE N. ZELANDIJOJE AR TOKIE ZMONES TEN GYVENA IR KUO JIE UZSIIMA.TADA IR SUZINOSIME KAS CIA VYKSTA IR KAM VAIKAS PATIKIMAS.VAIKAS - NE SUNIUKKAS,IR TA GERAM ZMOGUI ATIDUODAME, KAD JO NESRIAUSTU.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Valdanciuju sukis;gimdykite vaikus,nes ju truksta pardavimui.Lietuvai mat nereikia jau uzaugintu vaiku.Medike dirba privaciai ir turi uki ,o ukyje nera kam dirbti.Taip suprantu rasiniu tema.Viskas islaptinta ir todel manome ,kad cia plaukioje dideli pinigai,taip kaip su narkotikais.Ar neatsisuks lazda antru galu siem pardavinejantiem Lietuvos vaikus ir netvos antru galu.Kam tos pasalpos vaikam jei ju mums nereikia.

to> nuostabu

to> nuostabu portretas
kas tą gerą išsilavinimą suteiks"?Gal tos vištos ūkyje?

????

???? portretas
"tiek metų šios mergaitės nieks nenorėjo"-koks beširdiškumas tokiam pasakyme.Ir atsakingos institucijos į viešą erdvę ar tokios,ar panašios minties ar nepaleidoTai kaip užtikrinamas geriausias vaiko interesas jei viešoje erdvėje eskaluojama mintis,kad" Lietuvoje jos įsivaikinti nuo tada ir tada nieks nenorėjo"?Vaiką pasiekus tokie žodžiai iš suaugusių, labai skaudintų vaiką.Ir jei tai jau ją pasiekė ir galima priežąstis,kad jei čia"jos niekas nenori,būti išvežtai ten"kur nori"bele ku,bele kas.Kas atsakys už viešai paskleistą tokią neetišką žiaurią ir neteisingą žinią?Gi vien ateinančios jos laikinos globėjos būvimas,su kurios bendraamže dukra mergaitė bendravo ,kuri ją pasiimdavo,sesės būvimas kuri,buvo šalia liudija ,kad yra kitaip.Stoka informacijos apie įsivaikinimui vaikelius ,kai taip viskas užslaptinta,nepasiekia galimai ir daugelio geranoriškų žmonių Lietuvoje.

jo

jo portretas
Nu, kad Lietuvoj medikė augintų vištas negirdėjau.Ten medikai daug uždirba, kam tas ūkis jiems.

tam Nusivylęs komentatoriais

tam Nusivylęs komentatoriais portretas
Neskleisk dezinformacijos, tamsta. Negražu tyčiotis iš tautiečių.

Anonimas

Anonimas portretas
tai kodėl neatsivežė tų berniukų? KOdėl juos slepia.? Kiek jie sumokėjo agentūrai? KOdėl Lietuva pasirinko tarpininkus, kurie ima pinigus, o ne tiesiogiai bendrabarbiauja su NAujosios Zelandijos institucijomis. Tur būt dėl to, kad nenori jokios kontrolės? Patys valdininkai sakė, kad yra tik dvi "ataskaitos " ir viskas.

tiktu i prezidentus

tiktu i prezidentus portretas
Dr. M. Puidokas tinkamiausias kandidatas i prezidentus. Aciu Dievui , kad jis moka anglu , bei supranta pransuzu ir lenku kalbas.

tiek metų šios mergaitės niekas nenorėjo

tiek metų šios mergaitės niekas nenorėjo portretas
o kai atsirado žmonės, norintys jai padėti, tai pasipylė susirūpinusių gelbėtojų aimanos.

kad

kad portretas
aprašėte suaugusių sakymus ir manymus iš galimo suinterisuotumo lauko.Mergaitės sakymų iš širdutės,be suaugusių įtakos,tik artimų brolių ir sesių-šeimos apsupties lauko nežinom,girdėjom tik iš jos broliuko.Tuo labiausiai ir tikim.Ką sako galimai suinteresuoti asmenys ,tai ir yra galimai suinteresuotų asmenų mintys,žodžiai iš jų suintesuotumo ir lūkesčių lauko.

Anima

Anima portretas
Labai jau daug kyla klausimų.Kodėl įvaikinimui ieškoma tolimuose kraštuose ir būtent lietuvių?Kodėl tie būsimi įtėviai neparodomi televizijos laidose,kad ir ,,Yra kaip yra''? Kodėl tik dabar brolis,pats ne Lietuvoje gyvenantis,staiga ,,susirūpino'' sesers likimu,iki šiol nepalaikęs su ja ryšio?O ir Puidoko veikla nepatikima.Be išskaičiavimo jis prieš savo partietį Kukuraitį neitų.Matyt,jam parūpo šis postas ir todėl darosi toks uolus.

Pilietis

Pilietis portretas
Ir vėl eilinis melas straipsnyje. Šita galima įmotė nėra medikė. Visiškas melas apie mergaitės bendravimus ir džiaugsmus būnant eiline fermos darbininke. Advokatė atidirbinėja matomai laaabai nemažą sumą ir jai žut būt norisi pasiekti rezultatą. Turi tie zelandai ir antrą ir trečią atsarginius variantus. Tiks vagių ir žulikų valdomoje valstybėje gali vykti tokie dalykai :(

manau

manau portretas
apgailetina lietuva savo vaikus isparduoda iki kokio lygio del pinigu nusiritom o kad jie kaimieciai tai faktas nes raso kad vistu turi tai tikrai nei jokie gydytojai tik pakeite geresne tipo linkme o mergyte tikrai vezama arba vistas ganyti ir vergauti arba sekso orgijom kodel nera ju nuotrauku mergyte turi broliu kurie prisiima atsakomybe iR JUS NETURITE TEISES PARDUOTI

Na

Na portretas
edabar dar keisčiau: jei jie geranoriški,būtų atasivežę tuos berniukus su sese susitiktų ,su tetom,visiems lietuviams parodyti kokie jie laimingi,įtėviai geranoriški.Jų neatsivežė,neparodė,kaip jiems sekas?Nepilnamečiai kaip ten dabar be įtėvių?Ta "vau" nežinau čia noris būti jaunatviškam.Ružavas kambarys?Mergaitei 9 ir ji ne barbė.Kam jiems ta mergaitė.Berniukai ne broliai ir ino tiek mergaitė tiek berniukai.Tuo prasidės seksualinis domėjimasis .Nuo kiek metų ten galimi seksualiniai santykiai?Labai galimai liūdnai???

nuomonė

nuomonė portretas
Ir ko tik neprižada sukčiai, norėdami apsukti galvą? Net suaugusius, solidžias pareigas einančius apgauna. O čia maža vargšiukė, nuo mamytės atskirta vos ketverių metukų mergytė. Dieve, padėk jai.

Paprastai

Paprastai portretas
kai būna interviu, paviešinamos visų pokalbio dalyvių nuotraukos. Kurgi tų geradarių, kurie taip skuba išsivežti mūsų mažąją pilietę, nuotraukos? Soveršenno sekretno?

Žiūrau

Žiūrau portretas
kad labai daug neatitikimų. Ankstesniuose straipsniuose buvo rašoma, kad pagyvenę įtėviai iš pateikto katalogo išsirinko pačią gražiausią mergaitę, o dabar... Ar pamenate pirmąjį reportažą, kuriame Vaiko teisių darbuotoja Vežbavičiūtė užsispyrusi teigė, kad nieko negali komentuoti? Matyt, tikrai visiems Vaiko teisių darbuotojams prisakyta tylėti, nes čia vyksta labai švarūs sandėriai. Kaip kitaip paaiškinti tą slogią tylą ir staigų mergaitės izoliavimą, net neleidžiant jai švęsti Kalėdų su buvusia globėja? Netikiu nė vienu straipsnio žodžiu. Čia slypi didelė apgaulė ir noras kuo greičiau išvežti mergaitę iš Lietuvos.

taip

taip portretas
neapleidžia įspūdis, kad straipsnio tikslas sudaryti vaizdą, kad viskas gerai, bet nežinoma advokatės pavardė, ką reiškia nesąmonė, kad vaikas pasirinko įtėvius? Kokiu būdu ? Čia pat sakoma, kad "Įvaikinama mergaitė buvo pirmoji, kurios aprašymas buvo nusiųstas porai". Kokie filmukai ir kas mergaitės vardu juos kuria bei siunčia? O dar įdomiau ta nepatikslinta " šeimos advokatė lietuvė, akredituota atstovė"ar žurnalistė neturi būti tiksli, rašydama tokią info?

atrodo

atrodo portretas
šakalai jau grobį išsidalino, mergaitę teks atiduoti. Dabar viskas priklausys nuo teismo, bet, deja, Lietuvos teismais aš jau senai nusivyliau.

Mociute

Mociute portretas
As galvoju panasiai kaip Vida ,tikrai ,kodel ja butinai reikia vyti is Lietuvos ,ar cia jai duonos mazai, bus pilnamete ir visas pasaulia jai atviras...

Vida

Vida portretas
Nesuprantu kodėl mergaitę būtinai reikia įvaikinti. Gi rašo, kad sesė auga globos namuose ir jinai gali ten gyventi. Sulauks pilnametystės pati pasirinks sau kelią

rima

rima portretas
Kaip gerai bebūtų tolimame krašte, Tauta negali leisti pardavinėti savo vaikų.

Dalia

Dalia portretas
Kodel daugelis kuria baisius scenarijus,nieko nezinodomi?Kodel negalime patiketi,kad yra nesavanaudziu,norinciu padeti zmoniu.Galvojame pagal savo buda,ar pavydime?Kodel suauge broliai anksciau nenorejo globoti seses,o sukruto tik dabar?Pamastymui.

Stasys

Stasys portretas
Zinot ,skaityti sunku ,mes visi kvailiai ,pavyduoliai ,gailim mergaitei gero gyvenimo ,ruzavo kambario ir pan, bet man kvailiui vistiek keista ,nes as netikiu tokiu nesavanaudisku zmoniu gerumu .kodel i ta Zelamdija ,ar ten arciau jiems nebuvo graziu vaiku ,kodel butinai lietuvaite ,kodel kai kas taip atkakliai kariauja uz mergaites atidavima i pasaulio krasta ,cia tikrai kazkas nesvaraus.

Pirmiausia..

Pirmiausia.. portretas
Kad iteviai sako,kad laukia ruzavas kambarys,taip,ir N.Zelandijoje ir Australijoje mergaitem puosia ruzava spalva,o berniukams melyna daugiau. Manau protinga seima,vaiku savo neturi ,tai ir atsiduos sitiems 3. Ten 2 lietuviukai,susidraugaus,mokykloje draugiu irgi susiras. Bet is kitos puses,juk mergaites visa seima cia..dar sirdute jai skauda del mamos,nes kokia bebutu mama,vistiek vaikas myles labiausiai.Ziurekite,kaip graziai pakalbejo jos brolis,kad isgerti megsta ir tiek.Juk alkaholis visa seima sugriove,o gal dar butu pasitaisius,ta mama,butas be patogumu,pinigeliu nera,vyras mire ir vargsele ..mama. Man jos gaila,kad net neleidzia susitikti su vaikais.Padetu,vaiku namams isauginti tikrus piliecius, o ne pardavinetu ..Manau atsisuks bumerangas .oi tvos visokiom Pagalienem,Sakalienem Jakovliciom ruskei tai ,oi dar jos kruvinom asarom srebs.

Svajonė

Svajonė portretas
Paistalai, oi paistalai.

nusivylęs komntatoriais

nusivylęs komntatoriais portretas
Tai, kad jūs, komentatoriai nusišnekate, berniukai atvažiavo kartu, ir jaučiasi taip gerai, kad jūsų vaikai pavydėtų tokių draugiškų patėvių. Rašau tai, nes tikrai tai žinau. Ir atvažiavo kartu, nes aplankys savo artimuosius, likusius šioje nedėkingų "komentatorių" šalyje gyvenančius giminaičius. Aš džiaugiuosi dėl tų vaikų, kuriems nusišypsojo laimė, ir išvyko iš šios debiliškos šalies, kurią jūs komentatoriai ir kuriate, juk jūs renkate valdžią, bet paskaičius jūsų komentarus, supranu, kodėl tokia mūsų šalis, nes JŪS RENKATE SAVO IŠRINKTUOSIUS

nuomonė

nuomonė portretas
Mergaitė turi pilnametį brolį, manau jo nuomonė čia svarbiausia, o kažkam reiks grąžinti pinigus.Dar manau, kad ta šeima jau neaugina tų berniukų, jie jau kitoje šeimoje, todėl prireikė mergaitės.Jie ten gauna gerus pinigus.

Iškrypėlis

Iškrypėlis portretas
Seniui atsibodo berniukai, nori paįvairinti sex gyvenimą su mergaite rožiniame kambaryje. Kažkoks košmaras.

Įvaikintojų pinigai

Įvaikintojų pinigai portretas
Advokatė atidirbinėja sumokėtus Zelandijos agentūros įvaikinimo pinigus. Jei įvaikinimas nepavyks-advokatei finansinis krachas.

AS manau

AS manau portretas
Neatsiveze todel ,kad berniukai nebeutu ten gryze ,manau.Net nuotrauku neparode berniuku nei tu iteviu.Cia viskas nesvaru ir reikia kazkam vis ta isiaiskinti.Reikia surinkti pinigus ir nuvykti tenai paziureti kas ten darosi.Nepagailetume keletos euru.

Nuomone.Nejaugi nera visuomeniniu organizaciju kurios pasido

Nuomone.Nejaugi nera visuomeniniu organizaciju kurios pasido portretas
Kodel klausiate is tolimo krasto nori vaiku.O kas paneigs,kad negaletu niekas kontroliuoti kaip ir ka tie vaikai auga,ka su jais daro.Rusu laidose ne viena atsitikima girdejau teismuose valstybe teisesi.Buvo ivaikinti vaikai kankinami ,nuzudomi,girdomi indu plovykliais ir tai buvo Europoje ir suzinoti buvo lengviau.ONorvegijoj girdejau kaip atiduotas vaikas pedofilui .Ir tas berniukas is seimos i seima kelinejimas.Manau musu vaiku teisiu darbuotojus reikia teisti .Ir isaiskinti kiek sumoketa uz mergaite.

Kaip galima tikėti

Kaip galima tikėti portretas
Jei meluojama ištisai, nes galvojama, kad žmonėms su atmintimi blogai. Tik nesenai buvo rašoma, kad būsi įtėviai iš Zelandijos yra fermeriai, atvyko GYDYTOJAI! Ir ne 60-mečiai, o jau 50-čiai, kurie kažkodėl neatsivežė 2 savo įvaikintų berniukų iš Lietuvos. Juk jie būtų papasakoję kaip jiems gera pas GYDYTOJUS gyventi, kokie jie laimingi. Kaip tikėti mūsų tarnybų gerais norais, jei mergaitei buvo uždrausta švęsti Kalėdas su ja bendravusia ir norinčia įsivaikinti LT šeima, su kuria mergaitė bendravo jau 0,5 metų? Kam reikalingas šis draudimas ir ištisas melavimas, jei viskas taip švaru šitoj istorijoj ir kurakio sekta linki vaikui tik gero ?

AS manau tik taip.Ir labai pergyvenu del mergaites.

AS manau tik taip.Ir labai pergyvenu del mergaites. portretas
Netikiu tais parasytais gerais rasiniais.Mergaite tarp dvieju svetimu paaugliu.Nemokanti kalbos,neturinti kam kaime pasiskusti.Pritariu kom,kodel neatsiveze tu berniuku i tevyne parodyti kokie uzaugo.Anksciau rodydavo nuotraukas isveztu vaiku.Kodel neparodo tu iteviu kurie cia atvyko?Cia viskas daroma slapcia .Ir nepatikima.Lietuvai nereikia vaiku,zmoniu.Tada neliepkite buduliai gimdyti net saves neislaikantiem sugyventiniam,seimom.Ne pasalpas skirkite ,o algas mokemite ir gimdyti vaikus tik tie kurie sugeba juos uzauginti,isaukleti.O gal is tokiu asocialiu seimu lengva atimti ir parduoti???

Kukuraiti

Kukuraiti portretas
KU KU KU EIJ PAS PSICHIATRĄ....GIRDĖJAU TAVO KVAILYSTES PER TELIKĄ....net logiškai kalbėti nemoki...

Mafija

Mafija portretas
PARDUODA VAIKUS KAIP ORGANŲ DONORUS O MUMS PIIIISSSSAAAA PROTĄ. KAI YRA TIKRAS PILNAMETIS BROLIS TAI JO PIRMENYBĖ GLOBOTI VAIKĄ. TIK LIETUVOS TEISĖJAMS IDIOTAMS TAI NESVARBU.

Netikiu

Netikiu portretas
Galvokite! Kas laukia mažos mergaitės , nemokančios kalbos svetimame krašte tarp vištų , gyvulių , dviejų paauglių berniukų ,(jei jie yra) , kurių neatsiveže į gimtinę susitikti su tetomis ? O jei jie ir egzistuoja, kas apsaugos mergaitę nuo galimo lytinio tvirtinimo.Ar viena dirbanti moteris bus pajėgi prižiūrėti ūkį , seną vyrą , bręstančia mergaitę , kuri trauks svetimo vyro ir prasidedančias berniukų aistras ? Broli , kovok už sesę.Neleisk parduoti ružavu kambariu suviliotos , nemokančios apsiginti sesutės. Sėkmės ir ištvermės tau šioje nelygioje kovoje su sąžinę pardavusiais valdininkais!!!

...

... portretas
Jei visi zurnalistai butu saziningi,nemeluojantys,dori,tai ne vienas vaikas nebutu pagrobiamas,ar isvezamas.Jei laiku informuotu,uzbegtu uz akiu.Venckienes zodziai isipilde su dideliu kaupu.Is kur ji atspejo,kad praeis keli metai ir tarnybos pasibels i bet kieno duris.Prasom,paima per men.po 600 vaiku,o jus jauni teveliai maigote klavisus ir lengva ranka dalijate vaikus.GEDA.

hm

hm portretas
Įdomu, kodėl trenkiasi per pusę pasaulio į šalį su kuria neturi jokių ryšių vaikus įsivaikinti. Kodėl neįsivaikina iš greta esančių šalių, pvz., kokios Kinijos ar panašiai? Gal jie rasistai kokie? Jei rimtai, tai įstatymiškai turi būti uždrausta įsivaikinti lietuvių vaikus ne Lietuvos piliečiams.

...

... portretas
Vergų pirkliai atvyko... tik Afrikoje, kaip žinoma, antrąsyk tiems pirkliams atvykus juos vietoje išvirdavo ir suvalgydavo, o ką mes darysim su tais kuriems prekyba MŪSŲ vaikais tapo SUPER-bizniu?

Matosi

Matosi portretas
kad atvyko gavę perspėjimą iš vaikų teisių, kad brolis yra atvykęs ir sutiko globoti sesę.Matyt.kad gavo pinigus, todėl ir skuba.Turėtų įsikišti premjeras ir sutramdyti kukuraičio tarnybas

Algis

Algis portretas
Trys lietuviai atiduot I i Zelandija. Ar per daug lietuviu kad vaikai parduodami?

bronius

bronius portretas
Kai apgailėtinai atrodo plūgai, aimanuojantys, kad ten mergaitė bus išnaudojama kaip darbo jėga. Jus pačius tur būt išnaudojo, mušė ir neleido knygų skaityti.

D g m vedi į du

D g m vedi į du portretas
Koki cia s... Da mala siuo straipsniu. Puikiai matosi, kad vaika stengiamasi bet kokiais veiksmais parduoti. Kogero ir uzstatas jau yra sumoketas, tad darys beleka, kad mergaite istremtu i vergija.

dideli Zelandiecio norai

dideli Zelandiecio norai portretas
o ar negalima tuos norus kaip nors atmusti ? kad iki grabo lentos nebenoretu Lietuviu vaiku .

Mama

Mama portretas
Komentatoriai, kurie nepritaria įvaikinimui, mažiau verkšlenimų, nusistebėjimų, o padėkite realiai mergaitei, įsivaikinkit, globokit, o ne ant sofos sėdėdami su Puidoku nesąmones pezėkite. Ar prisiimsite atsakomybę su seimo nariu, jei sugriausite šio vaiko likimą???

atsipeikekit

atsipeikekit portretas
tai tik dabar suzinojome, kai iskylo sis skandalas, kas yra daroma su Lietuvos vaikais, paslaptis uz septyniu spynu buvo paslepta,Roziniu kambariu mergaite vyliojama, sakaliene rauda asaras lieja, stai del ko jai reikia asaras lieti.Seima, kurios vaikai nelaimingi del tevu kaltes isbarstyta, kodel negalima padeti jiems buti kartu, juk yra istatymas, kad broliu seseru negalima isskirti. Pasirodo ne tik i NZ vaikai gali buti issiusti, bet ir i kitas salis net indija. Negi jau mes tokia atsilikusi salis , kad galima sitaip barstyti vaikus, atsipeikekite , ponios sakalienes ziobienes. Tikrai kazkas negerai sioje karalysteje Zurnaliste irgi ciulba su Jakovoniene per tv, kaip bus gerai mergaitei, toje issvajotoje NZ, roziniame kambaryje gyvens, geda geda geda

Petras

Petras portretas
Kažkaip galai kai kur nesueina,-lietuvės,parduodančios vaikus,ankščiau sakė,kad šitai porai jau virš 60metų,pasirodo,kad visai ne ,taip pat,buvo teigta,kad mergaitė buvo pasirinkta iš jiems atsiūsto parduodamų vaikų katalogo,o dabar sako,kad išsirinko iš pirmos pasiūlytos..kažkas čia ne taip...

visi

visi portretas
Gudrus duoti pararimus,teisti,bet isivaikinti nori tik is zelandijos,cia niekas,o man atrodo ,kad nieko tokio jei ja isivaikins,seima ten jau yra,broliai lietuviai irgi,namus tures,o ka brolis jaunas,sendien jis turi sema,ryt gal ne,kur jai tada detis,dar ir brolio zmona turi buti pakanti,noreti lengva,bet uzauginti ta zmoguti iki paneles nera lengva

Sakot ūkį turi? Suaugę darbus turi?

Sakot ūkį turi? Suaugę darbus turi? portretas
O tai kas prie ūkio apsidirba? gerai, vaikai išmoks ūkininkauti, darbštūs užaugs...... Tik, kodėl įvaikinti berniukai nepadėjo įtėviams lietuviškai laiškų mergaitei parašyti?..... LT neteko trijų lietuvių, o NZ įgijo tris darbininkus....

kasandra

kasandra portretas
turi karviu vistu, abu dirba, paruose rozini kambari, pries keturis metus ivaikino du lietuviukus. Baisu skaityti siuos zodzius.Kokiose dar salyse gyvena musu vaikai? Svaistome vaikus i rytus vakarus siaure pietus, nubaus mus gyvenimas. Jau visai isprotejo tos vaiku tarnybos, truksta zodziu

nuomonė

nuomonė portretas
Medikai iš N. Zelandijos turėtų pasirodyti tele laidoje, pakalbinti įvairių tarnybų.Parodyti , kaip jie gyvena, kaip auga kiti jų paimti vaikai, nu kokia čia paslaptis.

Sunku

Sunku portretas
pasakyti kas bus? Kad pas broli,Anglijoj vargs ? Kazin ? Anglijoj ne taip jau ir "vargsta"! Vargu ar brolis seseri "kankins", skriaus. Tik keista; kodel vadinamieji iteviai neatsiveze,nors vieno berniuko-isunio ? Isgrusti mergaite lengva,bet ...kas bus? Koks likimas? O,siaip : brolis yra brolis, Anglija yra Anglija,tai ne Naujoji Zelandija ir be to randasi cia pat. Likimas.

Rita

Rita portretas
Gėda įvaikinimo tarnyba, ministrui, institucijoms!!! Prekyba Lietuvos vaikais klesti! Apgailėtinas visas šitas piaras ir "interviu" su įtėviais... Gėda!!!

Lukaa

Lukaa portretas
Manu kad mergaitei žiauriai pasisekė. Žinau kad užsieniečiai vaikus įsivaikina ir net su negalia be jokių išskaičiavimų. Jie tiesiog kitkie nei lietuviai. Jie katėmis rūpinasi labiau nei mes vaikais.

Rima

Rima portretas
nerodo įtėvių, nes pasimatytų Kukuraičio melas, kad įtėviai yra jauni.

Anonimas

Anonimas portretas
Netikiu tų paistalų,kad mergaitei bus gera ten,bus tarnaitė,o šakalienei,žiobienei ir kitiems rūpi tik pinigai. Kovoti broliams reikia ir neatiduoti ı vergyja tos sesutės,vargsite,bet žinosite,kad išgelbėjot sesę nuo visokių iškrypėlių.

Aleksotui

Aleksotui portretas
Ar Tėvynę galima pasirinkti.Joje reikia gimti ir augti su broliais ir seserimis, kad ir varge.

buvom ir Zelandijoj,

buvom ir Zelandijoj, portretas
zinom ta sali. Bet ten irgi nera jokios garantijos , kad tik laime lydes. Yra zmoniu kurie vargsta galo su galu nesuduria. Yra ir turtingu. Tas pats kas Lietuvoje. Bet EU tai mergaitei butu1 Milijonas daugiau galimybiu nei Zelandijoj. Gal but du skirtumai tarp Zelandijos ir Lietuvos : ten yra kalnu ir nesuka rusisku filmu.

LT "institucijos"?

LT "institucijos"? portretas
vietoj kad islaikyti sita ar kita vaika, surasti kas nori isivaikinti Lietuvoje ( o tokiu patikekit yra daug!) sukuriamas sou ir Lietuvos vaikai issiunciami is salies , atseit jiems patiems (9 metu) sutikus ir net pasirasius? Suksis viena diena Zeme atgal?

Aleksotas

Aleksotas portretas
Labai tikiuosi, kad durnių laivas pasitrauks iš įvaikinančios šeimos kelio. Ką mergaitė matė Lietuvoje? Globos namus, niekam reikalinga nebuvo. Užaugtų valdiškuose namuose, tada greičiausiai per visokias telepagalbas matytume. Ko patys, komentatoriai, nesivaikinate vaikų? Paimtų brolis- o varge... Sėkmės įvaikinančiai šeimai ir mergaitei naujoje šeimoje. Net jei pamirš kalbą, vis tiek tikiu, kad ateityje padarys daug gero ir naujajai Tėvynei, ir Lietuvai.

nuomonė

nuomonė portretas
Kas už mergaitę rašė laiškus?

Irma

Irma portretas
Reikalinga tarnaitė ukyje.Pripasakojo mergaitei ,suviliojo ji net nežino kaip ten bus. ir niekas nesužinos. Vergus vežasi iš Lietuvos.

Viltė

Viltė portretas
Broliui anksčiau sesuo nerūpėjo,o dabar parūpo.Pats niekur nedirba.Anglijoje nemažos išmokos už vaikus.Ar kartais ne dėlto sesuo parūpo

Okis

Okis portretas
Pardavinėjama Lietuva. Visiškas absurdas.

Nuomone.stai kam liepiama gimdyti nepasiturintiem vaikus.

Nuomone.stai kam liepiama gimdyti nepasiturintiem vaikus. portretas
Labai,labai idomu kodel ne vienos nuotraukos tu namu kur isvyksta mergaite.Kodel nevienos nuotraukos tu berniuku.Jei taip viskas gerai tai ko neparodyti.? Kokia paslaptis.Anksciau parodydavo itevius ir daugiau apie juos .Kodel negirdejome tu berniuku tetu kutrios bendrauja su savo giminiu berniukais,? Kodel sitokia paslaptis? Pacioj nepriklausomybes pradzioj rode atvykusius itevius ir papuosta mergaite Vilniuj viesbutyje.Ir visa ta triuksma ir lemia tas paslaptingumas.Ir kodel norima isbalskyti sitaip po pasauli seses ir brolius.Tai nusikaltimas.Atvyks pasisveciuoti.Nejuokinkit.

nuomonė

nuomonė portretas
Ji, ten vištas ganys, bus darbininkė.

Ką čia siulot

Ką čia siulot portretas
Brolis brolis ubagas tas brolis ką mergaitė matys pas ta brolį skurdą tik vargą

Nuomone

Nuomone portretas
Pinigai sumoketi, niekaip neduos broliui isivaikinti seseri. O vaiko interesai cia niekam nesvarbus.

Zyzloms-

Zyzloms- portretas
Skystagalviai, ar kas nors pagalvojot kodel ta mergaite taip nori išvykti taip toli?? Įsivaizduokit kaip jai viskas užkniso Lietuvoj, jai, dar tokiai mažai...

na

na portretas
vakar žiūrėjau laidą per LR televiziją, daug sumokėjo 50.000 dideli Zelandijos šeimynai pinigai, išplėš kaip tik gali.

Palikit ramybeje

Palikit ramybeje portretas
Manaukad musu tarnybose dirba profesionalai ir tikrai matys kur vaijui geriausiai. Broliai kuriems nerupejo sesuo dabar susirupino? Keista. Duokit vaikui apsisprest ir sansa kutokiam gyvenimui. Gaila jeigu isvaziuos bet politikai dirba savo reitingui o ne vaiko gerovei.

uua

uua portretas
o jums kitu minciu nekyla? juk jie medikai...kazkaip tie medikai suinteresuoti tais mazais vaikais...juk pamastykit kam medikams vaikai ...juk tai akivaizdu kam tiems medikams tie vaikai...

bet kokia kaina isvaryt(o gal parduot?)

bet kokia kaina isvaryt(o gal parduot?) portretas
ir siaip,ka cia trina,Ta pati spauda rase,kad vyresnieji vaikai lietuviskai nebekalba,O iteviai gana solidaus amziaus,deja,kiek jiems metu siame straipsnyje neraso,ko gero apie 60,kaip ir buvo skelbta.Taip kad Sakalienes mafija dirba.Geda Lietuvai,kad isparduoda savo tevynainius,Gydo,veza i sanatorijas vaikus is Ukrainos,o saviems keliu i uzpakali.Apie kokius dar emigrantu sugrazinimo planus valdzia sneka,kai tuos pacius isvejaTiesiog nosiri kukuraicio paklaust,keik gaunat uz vaiku isvyjima

Nilė

Nilė portretas
Netikiu nei vienu kas čia rašoma žodžiu.Mergaitei pudruojama smegenys.Moteris dirba ligoninėje? Jau įdomu.Kaip ją galės lankyti artimieji? Broli,neleisk išvežti sesers!!! Kovok,nepatikėk jų pasakomis.

Ona

Ona portretas
Kokia gėda taip atiduoti vaikus. Kaip niekinga, kad niekam iš lietuvių savų vaikų neprireikia. Ir kaip visgi baisu, kad jų neprireikia ir savos šeimos suaugusiems giminaičiams.

Oho... medikė...

Oho... medikė... portretas
Suprantama dėl ko taip stengiasi. O kitų įvaikintų berniukų iš Lietuvos kodėl į Lietuvą neatsivežė? Gal jie tik popieriuje egzistuoja? Labai įtartina.

cianidas

cianidas portretas
10m,vaikas dave sutikima.Rasytojai,patiems nejuokinga?Sako,brolis gales lankyt.O kiek kelione kainuoja,ar bent nutuoloa komentatorius?

Nuostabu

Nuostabu portretas
Vaikas tikrai gaus Gera išsilavinima augs geroje aplinkoje o tam broliui bus leista lankyti sese, o ka jis duos Paėmes pas save - ogi nieko išskyrus Varga ir netikusi auklejima.

Ai

Ai portretas
Tai jei pampalas minkštas, tada jo, reik įsivaikint
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių