Kaunietė: gal dar yra vilties pakilti iš dugno?

Grįžti į straipsnį

kalnietis

kalnietis portretas
paukščiai netupi Kalniečių parke ant suoliuko. Ir žmonės sėkmingai ant tų suoliukų sėdi. tūrėkit sąžinės skleisdami dezinformaciją.

Problema

Problema portretas
Paukščių lesinimas tapo didele problema. Kalniečių parke negali rasti švaraus suoliuko. O kaip atrodo suolai prie Kauno Urmo bazės. Mūsų name atsirado "geradariai", kurie pro balkoną mėto viską. Balandžiai žiemą vasarą maitinasi ir dergia žmonėms balkonų turėklus. Nebandyk ką nors sakyti. Jei norisi gelbėt paukščius, tai darykit lesyklėles Kleboniškio miške, neškit ten. Ir pasivaikščiosit ir pašersit ir visiem bus gerai.

ggg

ggg portretas
Mamytė be smegenų, tai ko norėti iš jos vaiko. Kvaiša mano,kad viskas turi būti pagal jos buką supratimą, ką nori tą daro .Nepavydžiu jai ,kai bus sena, nes viskas grįžta bumerangu.Ko gero reikia užrašų iš aplinkos apsaugos valdininkų tokiuose parkuos ,kas daryti ir elgtis draudžiama,kitaip feisbukiniai nesupras,sakys juk niekur neparašyta ,kad negalima,O diedukai ir močiutės irgi pagalvos,kai dalies pensijos neteks.Kai pinigai pagrindinė vertybė,tai ir valdyti tik per pinigus.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Panašiai ir man yra atsitikę , vasarą , ties sena prieplauka jauna mama su savo kokiu ketverių metų pypliu batonu šėrė gulbes ir antis , padariau jai pastabą , kad taip daryti negalima , ypač vasarą tai bobikė puolė mane koneveikti , kad aš į ją kėsinuosi , pradėjo skambinėti neva savo vyrui , teko retiruotis nes ką žinai kas tokiam personažui užeis ,,ant seilės,, .Ir dar , Panemunės šile stovi puiki lesykla smulkiems sparnuočiams , žiemą dažnai čia vaikštinėju ir atnešu paukšteliams saulėgrąžų , bet ką matau atėję prie lesyklos , ypač po įvairių žiemos švenčių - lesykla pilna juodos , supelijusios duonos , pažaliavusių cepelinų , vištienos kaulų , tortų ir kitokių atliekų nuo šventinio stalo , žmonės niekaip nesugeba įsisamoninti , kad zylės ne kiaulės , joms tokie ,,gardėsiai visiškas nuodas , bet tai vyksta metai iš metų, jeigu jau norite padėti žiemą paukšteliams bent pasidomėkite koks lesalas joms tinka .

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Jei rašote apie mūsų dugną , tai kas ant jo gyvena ?----Padugnės. Aš, tu, Petras , Zosė........O kas mums mieste vadovauja ?

Anonimas

Anonimas portretas
Dugnas ? O gal kilsim iš to dugno tada, kada dugno autorius išskris į dausas....

Kokie

Kokie portretas
čia pauksčiai, karveliai? čia "skraidančios žiurkės", prancūziškai. O žiurkes reikia n......i.

Q

Q portretas
Taigi senos idiotkos pila visokias šiukšles pro langus [lesina reiškia] o rimtai pirmuose aukštuose gyvenantiems ant palangiu ir tiesiai i butus

lile

lile portretas
nu jo,as kieme palesinau paukscius,tai buvau aprekta,kad siukslinu nors pauksciai sulesa viska iki trupinelio tokie alkani,tokie pas mus zmones,nes lietuviai

to NUSTOKITE vieną kartą

to NUSTOKITE vieną kartą portretas
Nefantazuok, geri žmonės niekur nedingsta, jie eina paukščių lesinti ir žiemą, per didžiausius šalčius. O ir kas čia blogo tada, kad dalis jų nebeemigruoja? Visai puiku, kad mūsų šiaip jau skurdi gamta bent dalinai būna įvairesnė. Norėtum, kad liktų tik juodvarniai ir zylės?

Ingai

Ingai portretas
Teoriškos sapalionės tikintis, kad Tėvai turi mokyti vaikus atjautos, padoraus elgesio. Prabuskite. Gi matome, kokių šlykščių žmonių yra aplink mus. Jų niekas niekada nepakeis. Ir jūs tikitės, kad jie gali savo vaikus mokinti gėrio?

55a111

55a111 portretas
Niekada nesuprantu kažkokių humanistų išpopuliarintų teiginių, kad kai nukenčia grupė žmonių, ypač gaila vaikų. Netiesa. Deja, bet vaikų būna žymiai blogesnių už suaugusiuosius. Ir iš tų blogų vaikų galimai užaugs net žmogžudžiai. Nes jie visi gi irgi buvo vaikai. Nustokime nepelnytai aukštai vertinti vaikus.

Anonimas

Anonimas portretas
nuomone,savo namų židinius sutvarkyt reikia....ORLAUSKO LAIDOS NE VAIKŲ AUKLĖJIMUI SKIRTOS TAD KRAMTYTIS TOJE VIETOJE NEREIKIA.....VAIKAI NUO TO NEGYVULIEJA ,NEREIKIA MELO

Anonimas

Anonimas portretas
TAI VA ,ESI KVAILAS KOKS BEGALI BŪTI ....KO GERA PY....DA....RAS ESI? KLAUNAS AR CIRKININKAS SUNKI PROFESIJA ,BET NEGĖDINGA.......TAMSTA TURI PROFESIJĄ AR TIK KNOPKES SPAUDINIET MOKI?

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia šalis- tokie ir vaikai. Paaugs- galės eiti žudyti už jankių interesus. Jul jie pigūs...

Violeta

Violeta portretas
Vakar norėjau nufotografuoti irgi Kalniečių parke: eina 2 mokinukai, išsilupo kažką, valgo, pakuotes - ant sniego, o aplink ir šiukliadėžių buvo...Tėveliai, gal išmokykite vaikus nešiukšinti?

tai va

tai va portretas
Jeigu šeimamaršių lyderis klouna s cirkininkas sakė, kad eis į darželius ir vaikams kiš į gerkles popierius kažkokius ,tai ąk čia kalbėti...Jo ankedotai apie mamas, karves ,tėčius ir dukras ir skatina patyčias

nuomonė

nuomonė portretas
Pasiklausykite Orlauskio laidoje kokios patyčios ,baisu, pavardės iškraipomos, o žodeliai, baisu...

ww

ww portretas
reiks nueit ir užmušt kokį vieną iš tokių "vaikelių", kad kiti žinotų, užsidėsiu kaukę, spyrsiu į galvą ir pabegsiu

Kaunietis

Kaunietis portretas
''Dviračio žiniose''-patyčios

<<PAGAL KOMENTARUS UŽAUGUSIOJE KARTOJE IŠSIGIMĘ?

&lt;&lt;PAGAL KOMENTARUS UŽAUGUSIOJE KARTOJE IŠSIGIMĘ? portretas
Esmė ne paukščiai ,bet sugyvūlieję vaikai...Būsimi banditai.GERIAUSIU ATVEJU kels ranką prieš tėvus ir savus....mokykloje 100 procentų mokytojus siunčia ant trijų raidžių ir klasės draugus skriaudžia......per tuokius gyvuliukus mokytojai keičia profesiją.....Geri vaikai žiema padeda žvėreliams ir paukšteliams išgyvent.......

q

q portretas
ot boba banditka , negali ramiai sau praeiti pro moksleiviu daužomus paukščius - paskui dar stebimasi kad vaikai kokia bobule užpuolė , o ka tiems vaikučiams daryti

G

G portretas
Reiktų pradėti nuo to, kadpaukščiai lesinami visai ne iš gailesčio, o dėl pramogos. Kažką duoti ir matyti kaip tai paimama yra puiki pramoga. Giliau niekas nekapsto, dauguma dabar paviršutiniška. Lengvi, pigūs malonumai yra svarbesni už pasekmes. Tas pats vaikams su sniego gniūžtėmis, jiems tai nemokama pramoga.

NUSTOKITE vieną kartą lesinti tuos paukščius!

NUSTOKITE vieną kartą lesinti tuos paukščius! portretas
Kaip jūs nesuprantate, kad vasara ir rudeni lesindami vandens paukščius, jūs jiems nepadedate, bet juos ŽUDOTE. Nes atėjus žiemai, tokie pripratę prie lesinimo paukščiai neišskrenda, o jų ''geradariai'' lesintojai - dingsta.

Judita

Judita portretas
Nuotraukos Draugystės parko, o rašo apie Dainavos parką, tai kur šis veiksmas vyko?

Na

Na portretas
Jei visi drausmintu ypac vyrai tai vargu ar tie vaikisciai dristu drabstytis nepagarbiais zodziais bet daugumai visai dzin del anciu del lauzomu supyniu ir t.t. o jei moteriske dar amziuje dave pastaba tai aisku koks bus atsakas nes vienas pries kita nori pasirodyt ..o ir namuose girdi panašius epitetus..

patyčios

patyčios portretas
Ar ne iš aukštų valdžiažmogų pirmiausia eina patyčios? Kiek kartų per TV girdėjom jų kandžius ir pašaipius atsiliepimus apie turinčius kitokią, nei jų, "neklystančių", nuomonę.

Inga

Inga portretas
Teoriškai valstybė intensyviai kovoja prieš patyčias, tik gaila, kad jų tikrai nemažėja. Tėvai turi mokyti vaikus atjautos, padoraus elgesio pirmiausia su gyvūnais, paskui ir su žmonėmis gražiai elgsis.

teisingai parašė

teisingai parašė portretas
"supuvęs vaikas".

GAL VAIKIUKAI VALGYT NIEKO NETURI? O ČIA ANTYTĖ...

GAL VAIKIUKAI VALGYT NIEKO NETURI? O ČIA ANTYTĖ... portretas
.

Jonas

Jonas portretas
Dabar vaikučiams ir juos išauklėjusiems tėveliams viskas galima.Negi drausminsi savo lepūnėlį,juk jis toks jautrus,išauklėtas super mamytės.

Neklaidinkit

Neklaidinkit portretas
Jei pagal idetas nuotraukas tai ne Dainavos o Draugystes parkas esantis tarp Kreves ir Kovo 11osios g.o Dainavos parkas yra uz Sauletekio IKI PC. Ar redakcija nezino ar praneseja....

Paf

Paf portretas
Kaunas visada buvo ir bus dugnas moralinis. Net toks ir meras kauno
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių