Skaitytojas nesupranta: kodėl bankas privertė uždaryti sąskaitą?

š..dbankiai

š..dbankiai portretas
Man įdomu, kodėl N26 niekada manęs neprašo nieko atnaujinti? Ir jokių duomenų neklausia?

palaukite

palaukite portretas
Dar ne to sulauksite , jei runkeliai išrinks nuolat už bankų pinigus TV šmėžuojantį "geriausią" kandidatą į prezidentus Nausėdą . Tas tai jau atidirbs ...

Tai kad

Tai kad portretas
unijos irgi tarpininkai! Kodėl nebeįmanoma gauti algos BE TARPININKŲ???

ir randa žmonės kur eiti

ir randa žmonės kur eiti portretas
kai Lietuvoje veikia kelios kredito unijos, kuriose indeliai drausti. Tai jie vistiek autopilotu varo į bankus.

Padūsaujant

Padūsaujant portretas
Oi tu vargeli, juk svarbiausia ne bankai ar unijos, bet tai, kad sąžiningai uždirbtų pinigų žmonės nebegali atsiimti be tarpininkų, tiesiog darbovietės kasoje... Be abejo, kažkas dėl to sutaupo, kažkas iš to uždirba, bet kodėl už visa tai turi mokėti niekuo dėti uždirbtų algų norėtojai?

Jeronimas

Jeronimas portretas
Jau rašiau, atsidaryk sąskaitą bet kurioje kredito unijoje ir parašyk prašymą pinigus pervedinėti į ten. O unijose [beveik visose] atsiimsi grynais ir nemokamai, be biografijos tyrinėjimų. Bet jau nieko negaliu patarti tiems, kurie sako, kad jiems buhalterė liepė eiti į kurį nors konkretų banką. Jei bijai buhalterio, tai ir sėdėk po padidinamuoju stiklu.

Jeronimui

Jeronimui portretas
O kaip patarsite pabėgti nuo bankų, jei atlyginimai grynais nebemokami? Todėl bankai ir išsidirbinėja kaip tik užsimanę, kad žino: nuo jų nepabėgsi... Jei norintys galėtų pasirinkti atlyginimą grynais, žiūrėk, dar ir palūkanas už žmonių pinigus bankai vėl imtų mokėti, stengdamiesi klientų prisivilioti, bet kai visi suvaryti į bankus per prievartą, vilioti nereikia. Užtat ir mokam bankams už savo pinigėlius, nors turėtų būti atvirkščiai.

V.L

V.L portretas
Biauru matyti kaip Lietuvoj visur PERLENKIAMOS LAZDOS. Tiek lietuviu prasigerime , tiek vaiku apsaugoj ir t.t ir t.t O jau banku ANEGDOTAI del pinigu plovimo turint saskaitoj simta euru tai is vis virsune , Tai manyciau zmoniu durninimas ir izeidimas.

Revolut

Revolut portretas
Velniop visus tuos bankus. Pasiimiau Revoliut kortele ten gaunu atlyginima ir nematau problemu. Niekada negrysiu i tuos seb,swed ir pan.

Jeronimas

Jeronimas portretas
Nesinaudokite tokiais bankais. Tikrai ne visi mus tyrinėja, bet nenoriu būti stukačiumi ir viešoje erdvėje įvardinti kas yra kas. Jei patys nerandate nešantažuojančio banko, spjaukite į tuos bankus ir eikite į unijas. Ten mūsų indėliai taip pat apdrausti kaip ir bankuose. Ir būdami unijoje nebūsite sekami bankų. O nuo Šiaulių banko geriau bėgti tolyn.

Ai

Ai portretas
Rinkodara dar baikos! Bet jei bankai gali elgtis su klientų sąskaitomis kaip užsigeidę, tai kas garantuos, kad klientui nežinant neapiformins jam kokios visai neprašytos paskolos? Ot tada tai pasidžiaugtų klientas... Ir nereik lia lia apie terorizmą: pamatę ubagiškus daugumos lietuvių uždarbius, teroristai iš juoko numirtų.

Giedriux

Giedriux portretas
Deja visi bankai tą patį daro. SEB, lygtai ir DNB, Swedbankas vis kišo duomenų atnaujinimą. Teko sutikti, kur dingsi, kai atlyginimas ten keliauja. Kito varianto tiesiog nebuvo, kaip sutikti su duomenų pateikimu rinkodarai. Kaip jį atšaukti?

Banku vadovus reiketu

Banku vadovus reiketu portretas
i pravieniskes sukisti kad gaidziais padarytu gal tada pradetu skaitytis su savo klientais

As

As portretas
Taip, ne visi bankai bet korteles isduoda be mokescio

Nerijus

Nerijus portretas
Is ko gyvena bankai? D. Britanijoje bankai nenuskaiciuoja uz pervedimus. Korteles isduodamos nemokamai? Gal Lietuvoje jau irgi korteles isduodamos nemokamai? Nes jau senai nebuvau Lietuvoje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių