Senamiesčio vaiduoklis turi naujus savininkus: kokie planai?

Grįžti į straipsnį

bronius

bronius portretas
Dinai, statyk greičiau.......pravesi mokymus kartu su Veryga........

Tiesiog

Tiesiog portretas
nugriauti ir palikti žalią veją. Tuomet atsivertų stulbinanti Kauno Pilies ir Nemuno , ir Neries santakos panorama. Tai būtų didelis pliusas Kauno įvaizdžiui!

g

g portretas
Pilietis ,Tiesa skatina tautine nesantaiką ir įžeidinėją vieną iš Lietuvos tautų ,kuriai teisę gyventi,verstis verslais ,prekiauti Lietuvoj suteikė mūsų kunigaikščiai .Ir ne tokiem sielos ūbagam žinot kas turėjo turto o kas ne.

Tiesa

Tiesa portretas
Žydai neturėjo jokio nekilnojamojo turto Lietuvoje. JOKIO. NIEKADA. Jei pavadinimas tos buvusios ligoninės toks, reiškia viena: išsigimėliams buvo išnuomotas namas. Ir viskas. Kokios čia dar fantazijos ką apėmusios? Įsigijo kiti , tegu. Tegu sukiša pinigus, suremontuotas O po to bus atrasti dokumentai, kas tikrieji to žemės sklypo ir statinio savininkai. Tikrai ne žydpalaikiai. Juo laikinai buvo patalpintas į fortas. Šiuose pastatuose tuos, kurie parazitavo ir nedirbo, savi tokie pat "patobilindavo". Kokiai Sarai barzdą nuskysdavo, o kokiai Aidai naujas žiaunas Įstatydavo Ir paleisdavo į artimiausią karčemą. Dirbti mazgotėmis

Tu

Tu portretas
Geras butu viesbutis,tikiu turetu paklausa

LT

LT portretas
Koks cia paveldas,pas mus prikista to paveldo reikia nereikia,butu ne paveldas senai butu parduotas ir sutvarkytas,dabar kas nori sutvarkyti butinai turi isteigti ligonine,na kur tokius kvailiys rasti kurie tokioje vietoje nores daryti ligonine??Dabar kosmetiskai del saugumo aptvarkys ir toliau vel nieko nedarys ir nebus cia jokios ligonines o pastatas toliau nyks

Ar ta pati veikėja,

Ar ta pati veikėja, portretas
kur Vilniuje sudarkė gražiausią namą? Ji turi pinigų, bet nei skonio, nei supratimo. Kaimo boba su daug pinigų. Gaila Kauno.

H

H portretas
Man ne planai . Darbai rupi . Gana jau tų planuotojų , kovotojų Seime ir savivaldose .

Bus

Bus portretas
Verslo centras. Ju labai truksta.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kam ji išvis reikalinga griauti ja. Ji ten nevietoj, žydų ligonine prie Kauno pilies

Nugriaut

Nugriaut portretas
atsivertu vaizdinga pilies panorama .

Povilas

Povilas portretas
kliniku berniuku buvo nupirkta , bet matyt nepavyko, ar prispaude paveldas, nepavyko susitart

klausimėlis

klausimėlis portretas
ar šita buvusi žuliko aršausko uošvė ????? Pati yra užgrobusi dar žemės šmotą ... Ne vienas straipsnis buvo apie tai....

Senas ožys

Senas ožys portretas
Tai ,kad buvo ligoninė!!!

tai kad

tai kad portretas
Senamiestyje geras tuzinas tokių vaiduoklių.

Voras

Voras portretas
Kokia dar ligoninė? Taigi miesto valdžios planuose yra numatyta pilnai uždaryti eismą ir judėjimą Senamiestyje. Draustinio zona. Atvažiuosit iki tilto, pavėpsosit į kitą krantą ir važiuosit į Šilainių ar Šančių kavinę, spa ir ligoninę. Senamiestis supirktas vienose rankose ir bus nelankymo zona. Neraliuosit ponui po langais, nekaukšėsit kablukais. Todėl verslas ir neinvestuoja, nėr prasmės, ateities.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Jau du dešimtmečiai tie planai dėliojami , o pastatas, buves tikrai normalios būklės, virsta griuvėsiais. Ar ne per ilgai ponai planus dėlioja. Kiekvieni nori tik kuo greičiau pasipinigauti, jei pinigai į kišenes nekrenta , niekas ir nevyksta. Kažkoks nesusipratimų rinkinys tie įstatymai ir tie pirkimai. Jei jau sugriovėt, suniokojot tai ir griaukit, sulyginkit su žeme ir nejuokinkit kauniečių ir svečių . Toje vietoje galėtų būti gražus skverelis.

PaulMCipriani

PaulMCipriani portretas
Pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internetu iš namų iki 22 000 USD, todėl dirbti labai lengva tik laisvalaikiu. Praėjusį mėnesį už šiuos lengvus namų darbus sumokėjau 22 745 USD. Prisijunkite prie šio darbo dabar ir kiekvieną mėnesį uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite interneto nuorodą čia ...... Atidarykite šį puslapį ....... >>>>>>www.Slate74.com

Juozukas

Juozukas portretas
Reiktų iškrypėlių studiją įrengti ir lektoriai būtų visi įžymūs agrastai...

ARIJAS LGBT+Q

ARIJAS LGBT+Q portretas
Įrengti viešnamį...

Vaiduokliai namai

Vaiduokliai namai portretas
Nuomonė. Panevėžyje Vasario 16 gatvėje stovi keli namai - pusiau vaiduokliai. Kažkoks ruselis už 1 litą (santykinai) „nusipirko" kelis namus ir „remontuoja" jau 30 metų. Visi ankstesni savivaldybės vadovai buvo bejėgiai kaip nors reanimuoti namus, pusiau griuvenas. Tų namų dalys vietomis apdangstytos tinkleliais - atseit vyksta remontas... Gėda prieš užsienio turistus

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Kurgi ne: vergija-tai palaima, o nepriklausomybės troškimas- ne kas kita kaip liguistas kliedesys! Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris (klaunas) 865608032, Neringa Venckienė (prostitutė, Kaunas, Gričiupio seniūnija, A. Baranausko gatvė, 12-54) 862401700, 860987088, Aloyzas Venckus (kuilys) 860318032. Gintaras Petrauskas, Povilas Mačiulis, Mantas Jurgutis, Andrius Palionis, Visvaldas Matijošaitis, Rūta Simkautytė-Kondarauskė. E. Žigutis, Miknienė, I. Kvietkauskienė, Šarūnas Jonušas, Levinckienė, A. Baltrūnas, Kvaraciejus, Sakalaitė, Valaitis, J. Raudeliūnienė, Pilipaitis. Kiti slepiantys. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius. Atžvilgiai.

Magnatas

Magnatas portretas
Pats geriausias variantas būtų Viešbutis su vaizdu į Kauno pilį.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Ką gi , gal ir pajudėjo ledai , norisi tikėtis jog bus pradėta kažką daryti , ir senas uždangalas nebus pakeistas nauju .

SEKMES

SEKMES portretas
Viskas tinka bet netikiu Gal iviks stebuklas

NT vystytojas Vasia

NT vystytojas Vasia portretas
Tušti plepalai. Tas pats per tą patį. Kas turi pinigų tas stato, o ne peza kvailystes.

Marytė

Marytė portretas
Ten po obriezanijos yra daug apyvarpių, reikia šventyklą įrengti

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai,sekmes! Times,kad pavyks igyvendinti si proekta

Joptvaiša

Joptvaiša portretas
Atiduokite Churlinskiui, jis padovanos kam nors dėžutėje

vistiek pereis

vistiek pereis portretas
kuklianckienei uz 1 eu

eilines perpardavimo AFEROS.

eilines perpardavimo AFEROS. portretas
....

vėl

vėl portretas
muilas pabrango ........... tik į gražesnį popieriuką įvyniotas

Po archiologinių kasinėjimų

Po archiologinių kasinėjimų portretas
bus atrasti ten žydų kaulai. Todėl statybos sustos neribotam laikui ui.

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingas sprendimas...Buvo nebloga gydymo įstaiga;ambulatorija ir stacionaras,žmonės buvo patenkinti.Manau ,kad ir dabar bus moderni gydymo įstaiga,tenkinanti gyventojų poreikius.Sėkmės.

ai

ai portretas
griaut greiciau situos griuvesius

Paveldo objektas....

Paveldo objektas.... portretas
nejuokinkit.

Tiktu

Tiktu portretas
Viešnamis med paslaugos brangios.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių