Seimo narys K. Pūkas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu

vatnykei "Vidai"

vatnykei "Vidai" portretas
ar su protu visai susipykot ? juk apskundė vilnietės panelės. Na, "Vida" kam užimti erdvę savo senatviniais marazmais?

Vida

Vida portretas
Konservatnikai keršija už Kupčinsko daugiametę kritiką?

Anonimas

Anonimas portretas
Grakštus šuolis nuo HES užtvankos žemyn, (sukvietus korespondentusir gelbėtojus) reabilituotų tavo gašlumą prieš Šančių rinkėjus. Paskelbk kada šoksi.

kaauniet4

kaauniet4 portretas
Niekad ne žiuriu Pūko televizijos,nes jau daug metų girdėjau, kad jis pasileidėlis. Man tokie žmonės nemalonūs. Kauniečiai jo nerinko, jis pateko per ..tvarkiečių" sąrašą.

WW

WW portretas
Mane labiausiai erzina komentatoriai,kurie jau "padare" isvada,kad ji rinko pensininkes,pabreziu,pensininkes (o ne pensininkai). Kalbekite uz save,is kur zinote,kad pensininkes uz ji balsavo? Gal kaip tik jaunimas - niekas to pasakyti negali,nes nera tokios statistikos. As pati jau pensininke,bet nei uz konservatorius nebalsavau niekada (nors visur kisamos "beretes",kurios neva uz juos balsuoja),taip pat uz Puka, o dabar to gveros Puko isrinkima i seima nori prikabinti pensininkems. Atsipeikekite,gal jusu bendraamziai balsavo,juos ir keikite. Palikite pensininkes ramybeje. Kas per mada visus nevykelius prikabinti pensininkems.

Vika

Vika portretas
Ir toks zmogus - seimo narys? Na,ir kas toki rinko? Kazanova atsirado. Jau vien is to,kad 5 kart buvo vedes,aisku kad mergisius. Tokiam turi buti apkalta,nes negali seimo narys buti be morales,kad net "padejeju" iesko lovai,o ne darbui. Kosmaras. Manau,turi buti vejamas lauk is seimo. Zodzio normaliai nesurezga,kai kalba per ta savo radija "pukas",memlina,memlina, o stai paneles verbuoti zodyno uztenka.

Loreta

Loreta portretas
Tokios tad tokelės ... ... Pūkas, kaip nepalaužiamas kareivis nuolatos puolė netikėlį A.Kupčinską ir atskleidinėjo jo neveiklumą. Kauno konservatoriai to nepamiršo, tad galimai ir šią provokaciją užsakė, ir komentarus čia pleškina nesustodami. O aš pas jį esu dirbusi prie 5 metus ir jokio priekabiavimo nebuvo. Tik man ten pats interjeras per daug suvargęs buvo, tad dirbau neilgai, 4 mėnesius.

Jonė

Jonė portretas
Tokiam seimo nariui ne vieta Seime.

Darbinausi pas pas PUka Kaune

Darbinausi pas pas PUka Kaune portretas
Taip paciai nutiko ir man , tik ejau i darbo pokalbi Kaune- puko radijoje. Pirmi klausimai apie tai ar turiu vaikina, ka dirba tevai. Ar galesiu skirti visa laika darbui, zinoma geriausia, kad gyvenciau pas ji sveciu namuose, o rytais kartu maudytumese irengtame baseine. Zinoma aprode namus ir zinoma miegamaji- su vandens lova ir daug kitu dalyku. Tikrai baisiausia diena gyvenime. Tikrai nusipelne atlygio uz savo priekabiavima. Gaila , kad tada dar buvau jauna ir ,,nespjoviau,, jam i veida.

Anonimas

Anonimas portretas
negrazu 5k vedesturi jauna zmona kiek galima.seimo kambarys ne kabinetas neisisuks niekaip

Na, pagaliau

Na, pagaliau portretas
Senas ožys priėjo liepto galą su savo "galiuku" :) Seimo moterys apkaltos viagros mėgėjui metu, galėtų Lukiškių aikštėje viešai patrumpinti tą jo galiuką:). Su kuo ir sveikintume kovos prieš korupciją apologetą:DDDD

Rinkėjų perliukai

Rinkėjų perliukai portretas
Tai eilinis pavyzdys,kai į Seimą išrenkama vien paklausius tuščių kalbų, nepamąsčius,kas tas kalbas rėžia.Juk pusė Seimo tokių išrinktųjų.Ir kaltinti reikia ne išrinktuosius,o rinkėjus,kurie absoliučiai nenutuokia,kad Seimas ne gražuolių salonas,ne tuščiažodžiautojų sambūris,todėl turime rinkti protingus,išsilavinusius,aukštos moralės žmones.Bet pastarieji nesugeba šitaip savęs reklamuoti,kaip tie tuščiakalbiai,tuščiažodžiautojai, rėksniai.

...

... portretas
Vieniems Seime reikia rūkyklos, kitiems - pisyklos (o tos į Seimą papuolusios - ką daro?)

vw

vw portretas
...matyt esamą žmoną numatęs pakeisti - ieško septintosios, vilnietės.

nuomonė

nuomonė portretas
Kauniečiai jo nerinko . Jį rinko visi tie, kurie klausosi Pūko radijo . O į seimą jis pateko su "Tvarkos ir teisingumo " partiją, kuri seiman taip pat pateko tik todėl, kad jos sąraše buvo populiarusis, nebijantis kalbėti Pūkas. Koks to Pūko asmeninis gyvenimas , rodo jo penkios žmonos....Panašių pūkų seime yra ir daugiau, bet jie tylūs, ramūs, paklusnūs.... O, kad prieš šį Pūką paruošta apdairi provokacija, tai aiškiau ir būti negali Juk jis per daug drąsiai kalba apie korupciją.....

...

... portretas
ŽIAURU - prieš 6 valandas ČIA nina pateikė nuorodą į skundailt.com ir - tas psl. JAU nepasiekiamas!!! Bet šiaip, ten BAISU, ten šimtai įrašų tokiame stiliuje: "Ieskanti Darbo Komentaras 2006-08-25 20:15 xxxx973710 ziauru ten panelems jei i pokalbi atejai pas generalini o jei dar grazesne esi tai isvartys kad nieko nepasiekei o su juo pasieksi viska zodziu siulo parama uz gera meiluze ir taip viska atvirai pasako. nelinkiu niekam ten patekti nes psichologiskas spaudimas nuvertinimas kaip merginos ziauru ten niekas neikit", mintis nesikeičia, tik datos ir identifikacija.

kauniete

kauniete portretas
jo vieta Aleksoto turgus kur jis anksciau sedejo tai ten reikia jam grizti slikstus senis vaizduoja labai protingas bet durnas kaip cebato aulas tiesiog moka mulkinti zmonems akys o tos senes ir tyki geda ir beda kad tokios siuksles dergia seima

www

www portretas
As buvau soke kai pamaciau ji seime. Tai istvirkelis ir zmoniu isnaudotojas. Tikiuosi jo visi nesvarus darbeliai isvys dienos sviesa. Stai kokie musu seimunai.

net

net portretas
Tvarkiečių partijos vadas Žemaitaitis matai su juo draugiškai pasikalbės, ir aptars tuos reikalus. Čia ne pasikalbėt jau reiktų, bet kad į reikalą įsikištų teisėsauga

AS

AS portretas
VAJE,VAJE..SENAI JAU KALBOS APIE PUKA SKALDE MIESTE,TACIAU TAIP IR KILO KALBOMIS..GERAI REIKIA ISPURTYTI SI SENUKA. IR KAM TOKIUS SENUKUS RENKA I SEIMA ?

PRIKLAUSOMYBĖ

PRIKLAUSOMYBĖ portretas
GALIMA SAVANORIŠKAI UŽSIREGISTRUOTI DĖL PRIKLAUSOMYBĖS, KAD NĖ VIENA VAISTINĖ NEPARDUOTŲ NEI VIAGROS, NEI PANAŠIŲ PRIEMONIŲ "GALIAI" PALAIKYTI?

Paulius

Paulius portretas
Seimo narį K.Pūką reikėtų nešioti ant rankų (jei tik galima būtų pakelti) Turi 9 vaikus ! Lietuva nežus,jei visi vyrai taip mokės gausinti šeimą.Girdėdavau per radiją jo kritiškas kalbas prieš valdžią.Išrinko jį bebenčiukai su viltimi,kad Seime bus tvarka ir teisingumas.Skambus šios partijos pavadinimas jau seniai susikompromitavo.Žemaitaičio pastangos atgaivinti buvusią Pakso šlovę-liūdna mirštančios gulbės giesmė.Pūkas dabar parodys valdantiesiems socdemams ir blaivininkams valsiečiams,kaip profesionaliai reikia keisti žmonas kaip žigonas arklius.

viciunia iš Šančiu

viciunia iš Šančiu portretas
O,gerbiamieji,kuris pas mus,Lietuvoje kuo nors apkaltinamas prisipažino?NĖ VIENAS.Kaip koja primintos gyvatės raitosi,kad bet kokia kaina(pasakomis) išsisukti.Nuo kada viešbučio kambarys tapo seimūnų darbo vieta?Aš maniau tai galėtų būti Seimo rūmai?Bet viešbučio kambarys-poilsio vieta po DARBŲ.Teko man trankyti po komandiruotes:dirbdavom objektuose o po darbo miegoti važiuodavom viešbutin.Apie mergas net pagalvoti nedrįsom-darbo būdavom iščiulpti.Vadinasi Seime nepersidirbama.Manau reikia tikrai mažinti seimūnų skaičių-patys pjauna šaką ant kurios sėdi.

Kovo 13 d.

Kovo 13 d. portretas
Badaujantys Lietuvos pensininkai kovo 13 dieną rengia protesto mitingus prie Seimo ir Vyriausybės

kauniete

kauniete portretas
kaunietes seniai apie tai kalbejo. galvojau apsneka zmogu, o pasirodo tiesa. fui, gaslunas.

2 Žinau

2 Žinau portretas
Jei Kęstutis būtų įkliuvęs, jis jau būtų gatvėje. Bet jis elgėsi normaliai ir tą fiksavo kamera. Tu geriau už kamerą žinai? Nagi kloka tada savo versijas.

Žinau

Žinau portretas
Romai, Romai- gal tu Kęstutis, ar koks Arnoldas. Žodžiu nepavykelis.Nečėslis.

Romas

Romas portretas
Normalus vyras visada nori patrauklios padėjėjos. Bet tai nereiškia, kad jis jas tvatina, ypač prieš jų valią. O visi nusiskundimai buvo suplanuoti ir neabejoju, jie falsifikuoti. Tik gerai, kad Kęstutis tą buvo numatęs ir pas jį sukosi slapta kamera. Žinių radijas apie tai vakar informavo. Todėl sudegė provokatorės, nes peržiūrėjus "juostą" pasimatys, kad puolimas buvo sukąstotas, o už tokius darbus ir baudžiakas laukia. Rinkėjai žino koks piktybiškas puolimas prieš Pūką padarytas. Ir žino, kad tai melas.

Juozas

Juozas portretas
Nagi baikit pulti žmogų! Na, nori pūkutis medučio pakopinėt- anokia čia bėda! Galų gale, kauniečiai, raskim kokią pupytę nereiklią, juolab išsilavinimo niekas nereikalauja, o ir pavardė, aišku ne Šūdmaišis, bet nepaprasta! Ir dar- galvokit, išmes iš seimo- grįš į Kauną!

taip

taip portretas
pasirodo tikras gaslunas. Pries daugeli metu vykau i jo firma Kaune pokalbiui del administratores darbo, nu pasivoliot nesiule, bet ir nieko konkretaus nekalba..

faktas

faktas portretas
jei dar pasisakytu kur pas ji ejo kaune i darbo pokalbius tai tas pat.mazdauk pries metus

???

??? portretas
slykstus senis, kas gali su juo prasideti

Kauno raj.

Kauno raj. portretas
Sakote visas Kaunas zino apie jo harema ,o isrinko tik pensininkes.Tai nejaugi jos uz harema.Pensininkes turetu mastyti,o ne rinkti zmogu be orumo,be pagarbos seimai.Tik malimas liezuviu apie viska.Pensininkes mastykit pries atiduodamos savo balsa.Pasitarkite su jaunimu jeigu nesugebate mastyti.

Manau ,kad geda .

Manau ,kad geda . portretas
Isrinkti i seima seimunai parodo rinkeju mentaliteta.Zmogus tauskiantis niekus ka gali padaryti gero Lietuvai.Zmogus turintiskelinta zmona ,negerbiantis seimos ar toks gali sedeti seime.Geda lietuvi uz tokius isrinktuosius turetu buti.

Manau

Manau portretas
kad rinkejai rinke i seima tokius nemasto ka jis gali duoti Lietuvai.Manau kol patys tikesime pazadukais tol ir gyvensime vergiskai.Tol seime atsiras norintis lovio ir sprendimu sau.

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Labai geda u= toki SEimo nar5, Paskai2iau komentarus, esu kaunietė,ir man ne tas pats kas vyksta Kaune bei politikoje. Daznai tenka paklausyti K.Pūko radijo kai K.Pūkas kalbasi su K.Bruderiu ir kitais jam labai pritarančiais žmonėmis. Ka jis kalba tai tinka tik neišprususiam, nersidominčiam politika žmogui. Jis savo tauškalais daug pasako, apie tai ką zinome kiekvienas ir ta pati girdime per televizija. Zinau ,kad skambina zmones dėkoja jam už drąsą, bet niekas taip ir nezinome, kad jo tikslas pasiektas, gavo Seimo nario kede ir savo radiojo klausytojus, ir dabar kaip sako jauciasi kaip savo UAB. Daro sąrasą, merginų, nagrineja ju kūną, stai koki Seimo nari mes turime, Geda, kad butent is Kauno šis Seimo narys. Štai kokias padejejas jis renkasi, kad jam dirbtu savo asmeniniu laiku ir po jo padu būtų, To nebus tikrai,manau kad jam bus pamoka ir kitiems Seimo nariams.

kaunietis

kaunietis portretas
Stebina net ne penkios sito baisuoklio zmonos ir net devyni vaikai, o tie "proto bokstai", kurie ji i Seima isrinko. Geda padare Kaunui. Juk sito zmogelio "veikla" seniausiai zinoma Kaune

LABAI IDOMU , KAIP JAUCIASI KOLEGOS SEIMUNAI...

LABAI IDOMU , KAIP JAUCIASI KOLEGOS SEIMUNAI... portretas
Ar TAS veikejas dar vis Seime ?!

Safyras

Safyras portretas
Rimtas politikas ieško sau pagalbininko su išsilavinimu ir patirtim, jei žada rimtai dirbti Seime, o kiti galvoja, jog viskas yra perkama, tik reikia tinkamos kainos. Tik užmiršta, kad seni vyrai yra ne jaunuoliai, jau jokie pinigai neatstos jauno žmogaus žavesio, kad ir kokia stora būtų piniginė. Ar Seimo bendrabutis jau virto viešnamiu, kad ten galima be jokios apsaugos ateiti pas betką? Ir nuo kada butas tampa darbo vieta? Ar jau Seimo rūmuose mažai vietos? Nuo kada reikia dirbti be darbo valandų ir poilsio? Ar ne nuo tada , kai aukščiausia Lietuvos valdžia neima atostogų, nes galvoja, jog yra nepakeičiama. Tačiau nieko amžino nėra...

demagogas

demagogas portretas
nors senas jautis vagos ir negadina bet jaunas aria giliau dabar menesi apie jo nuodeme tikrai skaitysim ir kita nueis i antra plana

nina

nina portretas
http://www.skundailt.com/darbdaviai/pukas-darbas-darbo-salygos-skundai-atsiliepimai-vertinimai-komentarai-556

saldytuvu gatve

saldytuvu gatve portretas
Apsoliuti tiesa-visi Sanciai tai zino

KAUNO

KAUNO portretas
GĖDA (nukvakęs runkelis)

dsa

dsa portretas
Tai jis manė, kad vilnietės paprastos, suksis kaip Šančiuose :D O jos pasirodė feministės besančios :D

Dirbęs pūke

Dirbęs pūke portretas
Visas Kaunas žino apie jo haremą. Niekam čia ne naujiena apie vykdomas atrankas. Kas praeidavo atranką - ne proto bokštai, todėl su noru vykdydavo haremo mergaičių funkcijas. Haremą sudarydavo apie šešias panas. Jos tarpusavyje konkuravo dėl šito kuilio dėmesio. Paskutinė žmona iš haremo-tai galit isitikinti kokio lygio tos mergužėlės? Bet man patinka Žemaitaitis. Kažkoks absoliutus durnius-tik vakar gimęs.

...

... portretas
Cha: "Aš manau, kad mes penktadienį pasikalbėsime" - ką ten bekalbėt, iškart APKALTĄ tokiam šunsnukiui, nes jis nori toms 'padėjėjoms' MŪSŲ pinigais mokėt!

kaunietė

kaunietė portretas
molio Motiejus

Informacija

Informacija portretas
Niekas i seima jo nerinko. Savo rinkimu apygardoje buvo gal 5 gal 7. Zodziu, kelios penisininkes bokutes atidave balsus. I seima papuole per tvarka ir teisingumas partijos sarasa, cia jiems reikia dekoti. Net neaisku kam ta sena kuili itrauke i saras, nors gal ir gerai- Kaunui ramiau. Tegu negrysta :)

Lauk iš barščių šitą šūdą...

Lauk iš barščių šitą šūdą... portretas
Iškrypėlis, ligonis, tikras Kauno pūlinys seime. Gėda žmonoms ir vaikams. Moterys neprisileiskit solidariai šito šlykštuko!

Pilietis

Pilietis portretas
Apsidirbai kaimietėli iš Marijampolės.Ir kaip juo žmonės patikėti galėjo,keista.Jo asmeninis gyvenimas rodo ,kad tikėti juo negalima.Kiek žmonų turėjo,ar galima tokiu tikėti?Žmogaus gyvenimas pasako, kokios moralės ir kaip tikėti žmogumi galima.Jam ne vieta nei seime ,nei Kauno miesto taryboje,nei jam ,nei jo žmonai, ne vieta prie valstybės valdymo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Senas durnius.Jauną mergaitę į dukras tinkančia, į žmonas paėmė ir dar dairosi.Toks elgesys parodo ,kad pasireiškia ištvirkimo požymiai,jeigu jau jauna žmona jam nebeįdomi.Kaimietis ,iš Marijampolės svieto lygintoju nori būti,bet ksip padirodo ne svieto lygintojas o jaunų metgų tvirkintojas,jam ta kita Lietuva visai besvarbi,svarbu buvo prie lovio atsidurti ir savo artimus žmones prakišti.Mesti jį reikia ir kuo greičiau iš seimo,kas už jį balsuoti galėjo ,nesuprantama.

Sonata

Sonata portretas
O kam renkate tokius ??????

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Tikėjomės, kad išėjęs į seimą Kaunui kažką padarys. Beviltiškos viltys dėtos į šį debą. O kad kuilys- tai visas Kaunas žino, pasakyčiau sekso manjakas. Vienu ž. - Kauno gėda Vilniuje.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Žilė - galvon, velnias - uodegon... Ir čia mūsų Tautos Išrinktasis?!

Mindaugas

Mindaugas portretas
Nejaugi jam neuztenka 5 zmonu, reikia dar is pasalies. Kodel jis gyvena viesbutyje ir ten susitinka? Ir dar nepatinka kad vienaip kalba, kitaip daro. Jau toks liaudies myletojas, kad tik toliau nuo tokiu. Ir dar zmona ikiso i merija. BAISU!"

petriukas

petriukas portretas
Ljubljana aziolas,bl....t,naudojasi savo įtakinga darbo vieta,ir dulkina pretendentes į tari amai reikalingą darbą...

joo

joo portretas
Slikstyne,o kad jis mergisius galima spresti is santuoku kiekio

petras

petras portretas
Nu netikiu,lengva zmogu apsmeisti tiems kam nepatinka teisybe kuria jis sako,zmogus nevynioja vatos ir vagis vadina savo vardais tie kurie nustekeno per 25 metus valstybe,aplipde tarpinemis imonemis,isvijo tauta ir tt...

sens kxui lys

sens kxui lys portretas
geriau zabtus vesu perma susitaisytu

Anonimas

Anonimas portretas
Pasaulio pabaiga jeigu teisybe tai slykstu viena kalba kita daro svieto lygintojas nu jo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių