Savivalė Petrašiūnuose: įstatymai čia neveikia?

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
valstybė nekalta kaltas seimas kuris nupirktas verslo ir kūria verslui palankius įstatimus vot už tad valstybė ir atsidūrė verslinių gyvulių rankuose.

Na

Na portretas
tai pirkit tuos pigius butukus su daline apdaila, kokie yra, patys įsirengsit, ir paskirtį pasikeisit, bet gal įstatymai neleidžia, a ne???? O gal pigių butų neturi būti? Dėl to ir šita painiava?

hmm

hmm portretas
O kur istatymai veikia Lietuvoje ?? Tik pas ubagus.

O tai

O tai  portretas
ką, prabangiam gyvenimui pinigų nereikia? Ir ima, kas papuola ant meškerės. Liūdna. Jau ne pirmas straipsnis apie tą asmenį, o niekas nesikeičia.

Kiek metų Nepriklausomybė!

Kiek metų Nepriklausomybė! portretas
Ir tai vis dar vyksta! Teisingai kažkada pasakė vienas žmogus, po susidorojimo su prezidentu Paksu, kad paprasti eiliniai žmonės ateity taps visiškai beteisiai. Taip ir yra.

Chi

Chi portretas
Žilvinas Ručyzna toks trols gerai gaudo tokias KRYSAS kreipkitės nenuvils,

ogi

ogi portretas
kreipkytes pas /kuk;iausia/ bet faina/ prokurore kad pazabotu savo saika nes ne su savais skrupulu neturi nes matomai isikunyjo hitler antrininko dvasna su visais rotsidu dolcais pelyjanciais vati kano rusiuose sveicarijos spec tarnybu /grenadieriu/ saugomos mazgas/ gan painus tik zinant faktus ir logiskai mastant laikas parodyt ypac dar nesugadintam jaunimui i koki mesla isverstaskuriu mus iklampino si liuciper saika su visom savo /vertybem/ biorobotu lgbt idijotu kuriuos /laimina/ pac /PAPA/ bet nuo to jie visi netampa laimingesni ppp=0

Skaičiuojame mažos vertės nekilnojamąjį turtą, o

Skaičiuojame mažos vertės nekilnojamąjį turtą, o portretas
Tikroji savivalė yra kur nuosavi namai, kur tiesiog turtingesni paperka teismą, palaukia kur kokio namo šeimininkų aplinkoje nutinka nelaimė, pavyzdžiui, netenkama pragyvenimo šaltinio, kas nors suserga ir prasideda maratonas teismų iki tokio lygio, kad didelės vertės nuosavą namą su papirkti teismo pagalba nuperka pusvelčiui. Nes į bdą patekę asmenys ne tik kad nesumoka reikiamo dydžio kyšio teismui, nelaimės ištiktas asmuo, pavyzdžiui, po sužalojimo, artimo kūgaus mirties būna sutrikęs ir gali net nesuvokti, kad jo turto reikalus greitai ir apskritai tvarko taip, kad asmuo atsiduria tiesiog gatvėje be jokio būsto ar stogo virš galvos. Ypatingai jesunkiai sutvarkomos moterys skyryb metu ir vieniši vyresni asmenys, stokojantiems teisės žinių ir pan.

Faktas

Faktas portretas
Kur veikia įstatymai Lietuvoje....

tai jicku

tai jicku portretas
pikles ne vienas pakliuva truksta dar tik maldekiuko su zelionka ir visa saika sionsatanystu kaip ant delno lieka tik leketuciui pajudinti kaip mat... visas servyzas pavirs sukemis jei ne /daugiau/..nepades nei austrevyc su zinger juk saika tai viena kgb 75m uzkonservuota tik ? ar dalauks 160 dienu?

kaunas

kaunas portretas
patekote i zydo pinkles, pazystu ta afiora senai.keista kad cielas vaiksto dar

Kaunietis

Kaunietis portretas
kaip taipžmonės daro patikliai, jukperkant butą reikia viską viską žinoti, ypač jai tai buvo komercinės patalpos. Pasamdei advokatą už kelis šimtus ir jis tau visą informaciją surinks.Gailime kelių šimtų advokatui, o prarandame tūukstančius.

Kovenskas

Kovenskas portretas
Taigi xebra tvarkosi. Vsio zakonno

ArunaS

ArunaS portretas
Pasisamdytų devyniasdešimtųjų bakūriukus ir būtų tvarka : specialistas viską grąžintų ir samdą apmokėtų.

Litvinas

Litvinas portretas
Ta miesto nelaime turi sėdėti kaliuzėi. Ko laukiama. Policija gauna duoklę ir šaiposi. UŽ KIAŠU IR I KAUNO MARES. VISKAS IŠSISPRES.. SĖKMĖS JUMS KOVOJANT UŽ SAVO TEISES......

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
blemba,kiek dar durnių Kaune-,,leo nams,,-amerika

Kodel valstybe tingi priimti kontrole

Kodel valstybe tingi priimti kontrole  portretas
panasiu pastatu pardavimuose kuriuose vyrauja dideles pinigu sumos.

Krukis

Krukis portretas
Teisus buvo a.a. Enšteinas,sakydamas,kad žmonių kvailumas beribis,o sukčiams tokie-dovana.Patys būtų kvaili,jei tuo durnumu nepasinaudotų.O teisėsauga tikrai nieko negali padaryti,jei žmogui nesiseka,o už durnumą baudžiamojo straipsnio nėra,tik priverstinis gydymas.

Susidūręs

Susidūręs  portretas
Aš ir. Uvau papuolęs. Dar tada dinapolis buvo jau sekantį įmonė, ant kurios siūlė rašytos po maxturo. Dabar žiūriu jau iš dinapolis I moveda siūlo. Teisėsauga neįgali akivaizdaus aferistai pasodinti?

idomu kaip i tokius zulikus ziuri petrasiunu seniune

idomu kaip i tokius zulikus ziuri petrasiunu seniune  portretas
su savo svita ,juk jiai priskirtas sitas Dievo uzmirstas rajonas kad priziuretu ji ar nesiveisia jame uteles zulikai.

Anonimas

Anonimas portretas
o ar ne pigiau gautusi apgautiesiems nusamdyti žmogu atlikusi bausme ir...užbaigti visu kancias ? nebeliktu nei kencianciuju, nei aferisto...liktu tik užsibaigti patiems visus formalumus del iteisinimo savo nuosavybes ir ramiai gyventi

Tas prakeiktas lietuvio nuolankumas

Tas prakeiktas lietuvio nuolankumas portretas
Kiek dar nuolaidžiausime išgamoms sučiams ir vagims. Ir kantrybei yra ribos. Ką reiškia nepriklausoma teisėsauga.Ji išlaikoma mokesčių mokėtojų. Reiškia turi padengti nukentėjusiems nuostolius iš savo kišenės.O tada dirbs taip kad nusikaltėlių neliktų

O ka

O ka portretas
ten istatymams veikti?

nesvarbu su kuotu bendrausi

nesvarbu su kuotu bendrausi portretas
JEI TAS ZMOGA LIPSNUS KAIP MUSE PRIE S U D O TAI TAU TURI KILTI TUKSTANTISVKLAUSIMU KODEL ANAS TOKS LIPSNUS TAU.

vardenis

vardenis portretas
"Dienraščio „Kauno diena“ rašinys" - Kauno Diena nera dienrastis, o bulvaras. Vos vienas kitas normalus straipsnis iseina per menesi.

Galerijos

Daugiau straipsnių