Sausio 13-osios didvyris, likęs už kadro

Kazys

Kazys portretas
Apie Sitkūnus galiu parašyti.

Gytis

Gytis portretas
Kodėl niekas neparašo kaip buvo saugomos Sitkūnų ir Juragių stotys, kurių dėka buvo pratęsta tokia svarbi Lietuvai radijo ir TV retransliacija. Sausio 13 naktį ir dar ilgai po to ten budėjo minios žmonių, bet šitiek metų jokios informacijos.

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Jokių didvyrių,tik lioanzbirkis..JIs tik vienas abriezas išvadavo LT.

Elena

Elena portretas
Pagarba visiems Lietuvos žmonėms..Vienas ar du žmonės nieko nebūtų padarę...Posakis vienas lauke ne karys yra labai teisingas...

na kurie y kadra nepapuole --

na kurie y kadra nepapuole -- portretas
tie ir ne didvyriai , kaip ir visa tauta stoveje pries tankus ...... filmavosi ir fotkinosi tik didvyriai pasislepe uz muro sienu ir uz tautieciu nugaru, stai jie ir yra tikrieji ,,, didvyriai lansberklyniai zemakelniai,,,,

Nijolė

Nijolė portretas
Pasakykit, kas čia yra , kad visi tylite apie tai , kad Liucija Baškauskaitė visą naktį vertėjavo Kauno studijoje. Tokie kolektyviniai nutylėjimai nekaip atrodo, gal dar kas nors nutylima?

Juk taip...

Juk taip... portretas
Carienė Tychanouskaja pasiėmė medalį ir premiją.....ji svarbiau negu lietuvis...

Jolanta

Jolanta portretas
Nepatinka man Lansbergis su savo didybės manija arogancija ir ttt... Bet atsiprašau atsakau komentatorui , kur buvo Lansbergio anūkėlis sausio 13 naktį, ogi saldžiai miegojo , nes buvo mažametis. Turėjo neturėt net 10 metų arba panašiai to amžiaus. Tad neužsipulkit ,žmonių bereikalo!!!

>>>Nuomomė \\\\\.../////

>>>Nuomomė \\\\\...///// portretas
>Natlaikiau,rašau,labai protingas,taiklus komentaras.Taip ir buvo,tik žmonėms akis apdūmė 'profesoriaus' 'patrijotizmu'.Kur jo anūkėlis buvo tą naktį ???.Malonu,kad yra mąstančių žmonių.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Dėka tarybinio prefesoriaus LT iškovojo vergija

O kai paskaitai Lietuvos LRT purvasklaidą...

O kai paskaitai Lietuvos LRT purvasklaidą... portretas
Panašu, kad tik vienas V.Landsbergis padarė Lietuvoje perversmą...Panašiai ir buvo. Tuos, kurie dar pretendavo ir tikrai ŽYMIAI daugiau prisidėjo prie sąjūdžio organizavimo - buvo išspardyti ir liko užribyje.

PAGARBA

PAGARBA portretas
Man atrodo kad visi nusipelno pagarbos kuris ta nakti atejo i televizija kuris ijunge aparatura kuris filmavo kuris kalbejo kurie stovejo prie pastato Ir mama kuri tepe sumustini savo vaikui skubanciam i gatves

Suvalkas

Suvalkas portretas
Pagarba siam zmoguij,Kaunas buvo ir bus pats patriotiskiausias miestas.

Anonimas

Anonimas portretas
Senjoras,nuomonė,Aldona ,ka gi ir kiti komentatoriai,tai Lietuvos šiukšlės kurie sausio 13 šlovino burokevičių ir gorbačiovą,o babar putlerį

Runkeliams

Runkeliams portretas
Labiausiai smarvę skleidžia,juodina Mačiulį ,Lansbergį ir kitus burokevičiaus gerbėjai,pratupėję po lovomis Sausio 13d

kaunas

kaunas portretas
Taip ,sitam zmogui [[o ne atvykeliai is Bialoruss]], JAM priklauso LAISVES statulele ,apdovanojimas ,,Ir galvas lenkiame pries tautiecius suvienijusius savo rankas ir kunus uz NEPRIKLAUSOMYBE pries Rusijos komunizmo okupacija [tai jie!! musu zmones "parode" okupantams ,kur ishejimas namo,,nes perilgai uzsiliko ""sveciuotis "" Lietuvoje,Pagarba TAUTAI kovojusiai uz NEPRIKLAUSOMYBE.

Pagarba

Pagarba portretas
Tokie tylieji didvyriai.

Aldona

Aldona portretas
Tuos sausio 13-osios įvykius visa Lietuva sekė kol rodė TV, kai išjungė, buvo baisu likti nežinioje, Kaunas pasijungė, sekėme viską kas vyksta ir miegoti nėjome.. Mačiulis jau taip susireikšmina, atrodo, kad jis tik vienas visus darbus nudirbo. Jis dėl garbės ir dėmesio turbūt ir per adatos skylutę pralystų... ir kam taip per visus kanalus taip save girti?

nuomonė

nuomonė portretas
Skaitau tokius prisiminimus ir ašaros byrą .Lenkiu galvą prieš tuos žmones. Pamačius eteryje Lansbergį, užverda visai kiti jausmai .Visi jo veiksmai ir kalbos po sausio 13 įvykių buvo nukreipti prieš Lietuvos žmones, Prieš tuos ,kurie kūnu dengė seimą ,televizijos bokštą, prieš tėvus, brolius, seseris ,kurie neteko tą dieną savo artimųjų. Ar vertas šis žmogus pagarbos, Lietuvos žmonės pasakė per pirmuosius prezidento rinkimus.

Ką gi

Ką gi portretas
buvo ir tokių, kurie tada anūkus ligoninėse slapstė, o kai viskas aprimo, tapo "pagrindiniai"....

senjoras

senjoras portretas
pažiūrėjau Mačiulio sulipdtą Sekmadienio rytas ir supratau, kad norėjo tik save išaukštinti. Kai įsijungė TV ekranas, jame pasirodė Patašius Ir su atėjusia Baškauskite pranešinėjo gaunamus pranešimus, kurie buvo verčiami į anglų kalbą. O jau gerokai vėliau pasirodė ir ponas Mačiulis. Taip p. Baškauskaitė neverkė ar nebuvo susiraukusi, kalbėjo kaip amerikonka su šypsena. ir kažkas paskambino kodėl ji šypsosi. Bet tas buvo jau kelių valandų. Ką Mačiulis labai įspūdingai sugebėjo įterpti puse penkių berods. Žinoma kiekvienas mato taiką nori matyti. Pagarbiai

Kaunietė

Kaunietė portretas
Atmintyje išliko ir Liucija Bačkauskaitė, kodėl jos niekas neprisimena...

Julija

Julija portretas
Nežinau, ar man jau vaidenasi, bet tą sausio naktį, nutraukus televizijos transliaciją iš Vilniaus, pirmas dalykas ką pamatėme, ekrane buvo labai jaunas sutrikęs vaikinukas, kuris be perstojo skelbė, kad "Kalba Kaunas, Lietuvos televizija".Tik vėliau studijoje pasirodė gerb.p. Patašius, Mačiulis ir kt. Pirmasis, iš Kauno prabilęs į žiūrovus, buvo Juras Jankevičius.

ona

ona portretas
Labai įdomu su tokiu kaip R.Čaikauskas pabendrauti

Gerutis ir kitiems debilams

Gerutis ir kitiems debilams portretas
Šunys loja-Lietuva gyvuoja

Fama

Fama portretas
Saldus senis.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
niekam neidomu

Žvelgiant

 Žvelgiant portretas
atgal 30 metų pasiilgstu tokio tikro,tyro,nesuvaidinto nuoširdumo ir tikėjimo. Ir tai istorija,tai praeitis kupina tikėjimo,besąlygiško pasiaukojimo,tokia artima prigimčiai,kad nekeistum į nieką. Tačiau... dabar žvelgiant į dabartį,rietenas,apgaules,geresnio lovio dėsnį apima irgi ... nesuvaidinta širdgėla. Ach kodėl taip atsitiko,kodėl išgynė gražiausius jausmus,kodėl išmokino nutolti,nepasitikėti niekuo.

Milda Juknaitė

Milda Juknaitė portretas
o kiek tokių yra užmiršta Klaipėdoje? kas suskaičiuos? Juk dabar ordinus ir medalius gauna visokie kurie nei sausio13 nei vėliau niekuo valstybei nenusipelnę, o tikrieji didvyriai nuvaryti į užribį. Juk sena ties - KUO TOLIAU NUO REVOLIUCIJOS TUO DAUGIAU DIDVYRIŲ.

Savus pamiršta greitai......

Savus pamiršta greitai...... portretas
Tichonouskaja atėmė medalį iš šio žmogaus.........matyt neužteko......

sausio 13

sausio 13 portretas
su modestu patasium ,,kauno svetaineje,, vyna gerem 5ryto o laisvej zmoniu buvo daugiau nei sestadienio vakara

Birutė

Birutė portretas
Taip nešėm arbatą,kavą termosais,darėm sumuštinius.Irena ir Vytas,aš su vyru ir visi kiti kaimynai,juk gyvenome šalia TV.Tikrai tai buvo dvi dienos siaubo ir tos nežinomybės.Visiems reikia nusilenkti kurie negailėjo nieko,nešė ką turėjo.Tik labai gaila,kad jau daugelis to neivertina ir šmeižia.Ir verkėm ir dainavom visko buvo.

GERUTIS

GERUTIS portretas
DAR PABUČIUOKITE KATALIKŲ SEKTANTAMS RŪRON UŽ .. 1. Už Dešimt Dievo įsakymų išniekinimą. konkrečiai už antrojo įsakymo išmetimą . 2. Už popiežiaus(katalikų sektos lyderio) viršenybe, aukščiau Biblinio mokymo . 3. Už kreditų unijų steigimą(tai Bankinė veikla) maskavimą, keičiant pavadinimus. 4. Už vengimą parodyti, atsiskaityti , už gaunamas pajamas , gaunama pelną. 5. Už mokesčių vengimą, solidarizuojantis drauge su valstybę. 6. Už plovimą smegenų, nubukinimą visuomenės, 7 Už asocialių asmenų dauginimasi bei jų skatinimą. 8. Už vaikų tvirkinimus, ištvirkavimus, veidmainyste. 9. Už akla tikėjimą, kad katalikų sekta tiesus kelias link Dievo. 10.Už bendra aukšta degradavimą visuomenės.

Istorija neklastojama

Istorija neklastojama portretas
Pagarba. O kiek tokių, kurie nedalyvavę, šiandien rėkia esantys patriotai ir judėjimo dalyviai. Mes, gyvenę okupacijoje, gerai atsimename pajuoka tapusią istoriją, kai dešimtys tūkstančių anuomet tvirtino, esą būtent jie su Leninu per komunistinę talką nešė tą vieną` vienintelį rąstą, į jį įsikibę kartu su "vadu"...

Aš irgi atsimenu

Aš irgi atsimenu portretas
kaip vienas LRT vairuotojas per užimtos TV ginkluota užkardą ,,šaltu veidu" išvežė visą sunkvežimį archyvų ir kitos medžiagos. Atrodo buvo ruselis tai jį ,,saviškiai"turbūt ir praleido neįtardami kad jis gelbėja TV turtą. KUR JIS?KUR PADĖKA JAM IR APDOVANOJIMAS?O gal ir čia buvo Liandzbergas?:D)

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ačiū už puikų straipsnį! Tokių spaudoje pasitaiko labai retai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių