Po popiežiaus vizito vaizdai Santakos parke nedžiugina: čia taip valdžia tvarkosi?

Trečiadienį su šeima pasivaikščioti po Santakos parką nusprendęs kaunietis Artūras Sinkevičius nustebo, kaip valdžia tvarkosi.

Šimtmečio labirintas?

„Panašu, kad Santakos parke jau apsitvarkė! Ant stadiono pievelės atsirado trys pakilimo takai. Itin įstabiai išasfaltuotas neaiškus plotas neaiškiomis geometrinėmis figūromis. Tai greičiausiai liko po popiežiaus vizito, tačiau čia viskas labai ne ūkiškai padaryta“, – savo įžvalgomis dalijosi tarptautinio tradicinio ir šiuolaikinio folkloro festivalio „Suklegos“ organizatorius.

Anot vyro, asfalto kokybė parodė, kad riedutininkai ir paspirtukais mėgstantys važinėtis parke nepageidaujami. „Naujas asfaltas labai nekokybiškas – visas grublėtas. O šalia esančioje vaikų aikštelėje bortas toks aukštas, kad išliptų tik antrokas. Mažiems vaikams tas asfaltas siekia kelius – jis tikrai mažiesiems yra neįveikiamas“, – vaizdingai pasakojo etninės kultūros pedagogas A. Sinkevičius.


Laimio Steponavičiaus nuotr.

Socialiniame tinkle internautai, išvydę Santakos parko vaizdą, juokavo, kad dabar stadionas gali tapti „Šimtmečio labirintu“ arba čia paruošta vieta naujam meno performansui.

Laimio Steponavičiaus nuotr.

Vaikų žaidimų aikštelę įrengs kitur

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis portalui kauno.diena.lt teigė, kad takai buvo skirti žiūrovams bei popiežiui Pranciškui, kuris važiavo papamobiliu, sveikindamas susirinkusią daugiatūkstantinę minią. Šie takai, anot pašnekovo, tikrai nėra skirti važinėtis riedučiais ar paspirtukais.

„Projektuotojams iškelta užduotis, kuri ir atsakys į klausimą, ar takus galima pritaikyti, integruoti į parką, ar vis dėlto juos reikės naikinti“, – teigė A. Pakalniškis.

Pasiteiravus apie netoliese esančios vaikų žaidimo aikštelės likimą, pašnekovas teigė, kad ji bus demontuota. „Darbai pagal vykdomą projektą dar tik įpusėjo, stadiono teritorijos tvarkymo, dviračių tako, vaikų žaidimų aikštelės įrengimo darbai dar net neprasidėjo. Esama vaikų žaidimų aikštelė bus demontuota, o nauja įrengta netoli vadinamojo „skate“ parko“, – sakė A. Pakalniškis.NAUJAUSI KOMENTARAI

A

A portretas
Buvau, vaikščiojau, apžiūrėjau. Kreivanagių skubos darbas, kaip ir visi dabartiniai „t varkymaisi” Kaune. Net šiukšlių dėžių pastatyti nesugebėta.

manau

manau portretas
Darbus vertinsime po kelių metų. Jau dabar plika akim matosi, kaip byra neseniai paklotas asfaltas miesto gatvėse. Devynis kartus pamatuok, dešimtą pjauk. Kas iš tų darbų, jei pasibaigus garantiniam laikotarpiui teks viską perdaryti iš pagrindų. Nėra normalu, kai tik suremontuotos gatvės perkastos dėl to, kad reikia sudėti komunikacijas.Gera, kad tvarkoma, bet tvarkymas turi būti racionalus, apskaičiuotas, pagrįstas ir kokybiškas, o ne tik tam, kad kuo skubiau ES lėšas susišluot.O Kauko laiptai ir Karaliaus Mindaugo iškinsta krantinė didžiulis skaudulys visiems. Nemoki-nedaryk.

kaunietis

kaunietis portretas
Per šią , PIRMĄJĄ, savo kadenciją ši miesto valdžia padarė darbų daugiau nei visos ankstesnės kartu sudėjus [ o iš ankstesnių, daugiau kaip pusę nudirbtų Kauno labui darbų atliko per 8 metus prieš tai valdę...]. Matyt TODĖL , kad tų darbų tiek daug, jie atliekami kai kur ne visai kokybiškai ar nespėjama viską iš karto aprėpti...
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių