S. Skvernelis apie Kauno siekį prisijungti dalį rajono: viską lems gyventojų pozicija

Ignas

Ignas portretas
Gal surenkim referenduma prie ko prijungti Vilniaus krasta

Kapitonas

Kapitonas portretas
Apaštalas Skvernelis viską žino. Kaip ir ta gyventojų nuomonė yra nulis, ir patys tie gyventojai valdžiai yra didelis nulis. Pilietiškumas viens prie vieno rusiškas.

Laima

Laima portretas
Sako, prijungimą daro dėl žmonių. Deja, nepasako, dėl kurių, tik kad ne dėl paprastų tai faktas.

Jadzė

Jadzė portretas
Gyvenu už Kauno. Dirbu, vaikus į darželį , o vyresnėlius į mokyklą vežu Kaunan. Valstybei moku mokesčius. Valstybė iš sumokėtų mokesčių , dalį atiduoda rajonui, nes aš deklaravusi jog gyvenu čia. Man gerai, rajonui gerai...o kaip ir ką mąsto miestiečiai man dzin. Iki manęs dar toli [ gyvenu 13 km už miesto ] tad Į miesto ribas dar greitai neatsidursiu...

>Antanas

>Antanas portretas
Ponas Antanai , gal paklausk "..o ką Šakiai nenorėjo prisijungti?...". Juk geriausiai supranti , kad Garliava, Karmėlava... jau Kaune . Kai Kačerginė, Jurbarkas, Raseiniai...per atstumą.

pilietis

pilietis portretas
Matyti kaip rajono klerkai subūrė, savo žmones iš komentarų po straipsniais apie prijungimą, kaip jie mini apklausoje vieningi... Tačiau prisiminkime savivaldos rinkimus, kai renkant į Kauno savivaldybę... prieš pat rinkimus "pirmavo" komentaruose konservatoriai, džiūgavo socdemai...o laimėjo aiškia persvara [80 proc. rinkėjų ] "tylieji", bet dirbantieji - Vieningo Kauno atstovai. Dabar taip pat reikia dirbti. Reikia , kaip sostinėje, pirmiausia "aptarnauti" visus, kurie deklaravo gyvenamą vietą mieste, nes jie sumoka mokesčius į šalies biudžetą, iš kurio tam tikra dalis pervedama atgal savivaldybei...Norintiems deklaruoti Kauno mieste , bet gyvenantiems kitur, turėtų būti paskirtas koks nors vienas pastatas [ kaip Vilniuje ]. Tada prisiregistravę , mokėtų mokesčius mieste....ir galėtų viskuo naudotis.

aš                              portretas
Reikia sujungti ne tik Kauną ir Kauno rajoną, bet ir kitus didesnius miestus su savo seniūnijom. Sumažės valdininkijos skaičius. Iš kur valstybė paims pinigų atlyginimams didinti jeigu tiek ponų reikia išlaikyti.

giedrius

giedrius portretas
Negi jums žmonėms neatsibodo penėti biurokratų armija. Pažiūrėkit , mažoj Lietuvėlėj 60 seniūnijų ir daugybė jai priklausančių įstaigėlių. Žmonės išsijuosią dirba, kad juos išlaikyti.

Jonas

Jonas portretas
Norėčiau, kad prisijungtų, būtų sutvarkytos gatvės, aplinka, o dabar iš Makūno tik pažadai.

Aldona

Aldona portretas
Aplink Kauną seniūnijos ir prisistatę namų gyventojai naudojasi Kauno geru - mokyklos, darželiai, kultūrinės priemonės, viskas, viskas. Sakoma, kad Kauno rajone gyventojų daugėja, taip ir yra, kur statysis namą, negi Kaune. Bet, ką reiškia 20 km iki Kauno? Namai rajone, bet visas gyvenimas vyksta Kaune.

grazu

grazu portretas
Tai meras pasake, kad jei reikės nupirksim. Tai reikia ministerijos, premjero ir seimo sprendimų. Tai pasak mero viska jau nupirkta

Antanas

Antanas portretas
O tai kur tos apklausos duomenys, būtų įdomu sužinoti, kas ją užsakė, rengė, kurių miestelio žmonės apklausė. Ar jungia tik tuos, kurie labiausiai norėjo. O tai Kačerginės seniūnijos gyventojai nenorėjo tapti miestiečiais?

:]

:] portretas
Kiek čia žviegiančių apie apsivogusį merą. Kažin, o jei taip už žodžius tektų atsakyti? Visi tik komentaruose dergtis drąsūs.

to

to <rajonas> portretas
Pamirsai kreivazandzio auksinius tualetus ir metrines duobes gatvese.Nenorek tiek metu viskas apleista buvo,burtininko lazdele mostelejus viskas atsistato.Mielasis neviduriuok,reik laiko viskla atstatyt.

Emma23

Emma23 portretas
Kviečiu jus į privatų sеkso klubą - www.vplan.com/emma23 Tai geriausia vieta rasti sеksualinį partnerį!

rajonas

rajonas portretas
ponas skverneli baikit palaikyti ta chama akiplesa vis dar mazai prisivoge dabar manipuliuoja jumi nesvarbu kad jus draugai bet turi buti tvarka isdraske visa miesta pavazinekit nuosalesnem gatvem pamatysite kaip atrodo visur israusta niekur neuzbaigta o nasrus atkises i kita rajona tegul pasimoko is makuno kaip reikia dirbti o nevogti dar toks kaunas isdraskytas nebuvo niekad taip kad savo draugeli pasodinkit ant siknos

Lada

Lada portretas
Protingas as miesto meras... Puikiai žaidžia ir manipuliuoja faktais, pusę pasakydamas, o svarbesnę pusę - nutylėdamas. Norintys prisijungti atsibuskite ir pasidomėkite, kokie pasikeitimai lauktų po prijungimo ir kiek jie kainuotų paprastam žmogui. Nes juk ne dėl paprastų žmonių tai norima padaryti - ir kvailam aišku turėtų būt

Aš portretas
Tie Ramučiai tai pastoviai skamba - tai jiems tas , tai anas negerai , tai piketas, tai mitingas - nu aiškinkitės ten savam rajone, kam miestui čia tas jūsų bėdas žinot? Nenorite tai ir nesijunkite, rajonas turi spręsti jūsų problemas, kodėl to nedaro, jei toks geras?

vistos walmora

vistos walmora portretas
Kas uz tai, kad 13 kauno raj. savivaldybiu prijungtu prie Kauno m.spaudziam zalia.

nera

nera portretas
zodziu siai eilynei aferai i kurios /mesmale/ pakliuva kaimo varguoliai norintys tik ramybes o atsiranda kazkoks /faras/ ir ciniskai irodyneja kad taip reikia zmoniu labui kuriu gal tik keletas desetku ir jie nenori kaip ir pats seniunas ir uz si izulu zmoniu mulkinima Dievas juos nubaus .....

Tai

Tai portretas
kas tie referendumai- juk sakė, kad nupirks nuomonę :)

Viltis

Viltis portretas
Kam klausti , jie neklausdami naudojasi visa infrastruktūra .Kodėl aš gyvendama kilometru arčiau centro, turiu mokėti didelius mokesčius , o dėl jų net mažinti vandens sunaudojimą.P.S kai pakeitė namų numerius prieš kokius du metus , niekas mūsų neklausė ir dar dabar net nepranešė .Tai ko klausti kitų , dėl tokių menkniekių

ŽŪ ministerijos perkėlimas į Kauna,

ŽŪ ministerijos perkėlimas į Kauna, portretas
Visos Lietuvos lėšos vien Kauno stadijonui, dovanojamas Kauno rajonas. Ar ne perdidelė pirminyko dovana merui už keletą pončkų??? Ypač kai negavo balsų prezidento rinkimuose? KAŽKĄ dar ...įsiskolino ? :)))

Kaimiete

Kaimiete portretas
Turi pasiimti visa rajona o netiek kiek norisi visus arba paliks kaip yra

Anonimas

Anonimas portretas
Aš puikiai žinau kur norėjau gyventi ir kur pirkau savo namą. Man patinka Kauno rajonas - čia ir pirkau savo namą. Jeigu būčiau norėjusi gyventi Kauno mieste, aš ten ir būčiau pirkusi. Aš jau rinkausi ir pasirinkau. Kaune irgi pilna namų, kurį galėjau pirkti. BET AŠ NORĖJAU IR NORIU GYVENTI KAUNO RAJONE Jeigu kurie gyventojai nubalsuos už Kauno miesto prijungimą, kas man kompensuos moralinę žalą?

Krabas

Krabas  portretas
tiesia čiuptuvus ir kiršina visuomenę nes turi tokią užduotį iš ten, kur jo fabrikai stovi.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai įdomu būtų sužinoti, ar prie Kauno kažkada prijungtos gyvenvietės (Sargėnų, Rokų ir kt.) žmonės moka šiuo metu moka mažesnius mokesčius nei kitų Kauno miesto mikrorajonų gyventojai? Akivaizdu, kad čia masalu kvepia ir akivaizdi apgavystė. Jeigu moka mažesnius mokesčius, tai yra pažeidžiamos tame pačiame mieste gyvenančių žmonių lygios teisės.

vaciukas

vaciukas portretas
visvaldai turi savo lovoje s ugulove ir dziaukis v visu turu i graba nenusinesi

Ramučiai Parko g.

Ramučiai Parko g. portretas
Mes su kaimynais už prisijungimą prie Kauno. Rajono valdančiųjų mąstymas apie gyvenvietės infrastruktūrą kaip sovietmečio kolūkio pirmininko, kitaip tariant jokios strategijos, tik gaisrų gesinimas. {adėjo čia mums Makūnas aukso kalnus prieš kiekvienus rinkimus, po rinkimų pamiršta. Kas labai nori pasilikti rajone sui Makūnu, tai Kauno rajono socdemai ir jų šuniukai.

m

m portretas
Matijošaitis kosminių greičiu krenta mūsų akyse! Organizuoja savo biznį rajone, paskui ta rajoną prijungia! Ir tai gali buti be pabaigos.Kaišiadoris iq Prienai-ruoškites!

Ramuciai

Ramuciai portretas
Pries bet koki teritorini prijungima. Verslas rajone ir gyventojai samoningai ir paskaiciuotai kelesi cia. Butent toks prasymas turi kilti is rajono zmoniu, o ne is miesto. O zmones to nepraso ir didele dauguma nenori. Kas norejo-liko Kaune. Ir nustokit manipuliuot ir kirsint visus, tai labai blogas tonas, priezastys is viso vaikisko proto sugalvotos. Buvo kolukiai, jungesi dariniai, kas is to? Dar daugiau betvarkes, o zmones to nenori. Seimas net neturetu pradeti svarstyti, nes zmones to neprase. Ar jus visai pabludot? Turi kilti is apacios noras, bet jis nekilo, tai ka cia is viso svarstyti? Cia prasilenkia su vet kokia logika.

Kauno miestas

Kauno miestas portretas
norim prisijungti prie rajono. Užkniso sp--tas mentas.

kauno raj

kauno raj portretas
pritariu, nes kauno rajonas nemoka tvarkytis ne žmonės jam rūpi o pjaras, gatvės baisios šaligatvius už savo piniigus gyventojai tiesiasi , darželių nėr, autobusų susisiekimo nėr mikrai tikri grabai o makūnas tik savo pjarui pinigų negaili. von tą diedą gana biurokratų. Kiek dar ma jiedų išlaikytinių atsikratytume o tai pastatai didžiausi ir rajonas ir miestas turi ir tarybas ir administracijas ir klerkų gv ardiją baisu

Krabe- tau ŠPYGA

Krabe- tau ŠPYGA portretas
Kauno rajone gyvena orūs ir laisvi žmonės ir neleis tau su savo išperomis kišti godžių čiuptuvų

Anonimas

Anonimas portretas
Nusiuskit seno verslo merui degtinės ir cigarečių , tarp žuvies

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ir vagių pozicija , kiek iš Kauno pavogė vien rombų paišymu , ir pėsčiųjų danga ?

Valio

Valio portretas
Žinoma, jungt reikia. Makūnas nepajėgus sutvarkyti visą rajoną, tai ir neįmanoma, nes kiekvienas kaimukas nebus tvarkomas. Kosmetiniai patvarkymai prieš rinkimus lengvatikiams akis gal ir užmuilina, bet realiai tik miestas gali laikydamasis vienos vizijos kokybiškai tvarkytis. Kaimas pats nei kelių nenusities, nei ligoninės, nei mokyklos ar darželio nepasistatys. Rajonas didžiulis, o biudžetas kaimiškas, tai kaimiai ir liks kaimais su žvyrkeliais ir medinėmis bakūžėmis.

Rajono gyventoja

Rajono gyventoja portretas
Kategoriškai prieš. Begom iš Kauno į rajoną gyventi. Čia mažiau biurokratijos. Viskas arčiau paprasčiau, o ir susitvarkęs rajonas žymiai geriau.

Ramučiai

Ramučiai portretas
Mes už prisijungimą prie Kauno. Kauno rajono socdemai tik pažadus dalina - per 30 metų nei mokykla renovuota, nei parkas sutvarkytas, nėra darželio, per gyvenvietę autostrada padaryta, dar visiškai sena visa infrastruktūra... Visi vaikus vežam į Kauną. Tikrai blogiau nebus ir dauguma palaikysime Matjošaitį!!!!

Tegul

Tegul portretas
Atsako, kas bus su likusiomis seniūnijomis, kurių nesirenka, ar iš vis tuomet Kauno rajonas liks, ar bus panaikintas. Ar jūs siūlote likusius mietelius ir kaimus prijungti prie Šakių, Jurbarko ir tt. Ar referendume dalyvaus visi Kauno rajono gyventojai ar tik išrinktieji 13 miestelių? Čia sprendžiasi viso Kauno rajono likimas, kodėl kiti miesteliai, kaimai bus paliekami merdėti, nes ir taip aišku, kad paėmus geriausia kąsnį rajono biudžetas bus tuščias. Ar likusiųjų vaikai ir seneliai bei dirbantys žmonės nenusipelnė gyventi? Ar dabartiniai politikai leis įvykti tokiai neteisybei? Tuomet apie kokią regioninę politiką yra kalbama? Gėda turėtų būti ir svarstyti tokį siūlymą. Gal tokiu atveku gali Kauno rajono savivaldybė priimti nutarimą susigrąžinti anksčiau miesto prisijungtus kaimus, nes gyventojų kokybė tik pablogėjo (Palemonas, Vaisvydava, Rokai) ir kreiptid į Vyriausybę. Lai surengia ir jiems referendumą likti miesto ribose ar sugrąžinti rajonui?

dabar

dabar portretas
nematau jokio reikalo kazka prijungineti o be to tam niekas nesiruose, tik bus didesne betvarke ir nesusipratimas,o gal tai valdziai i nauda---,praskalut punigelius

AS manau

AS manau portretas
Nemanau,kad tokie kvaili butu gyventojai ,kad sutiktu jungtis prie Kauno.Kaunas tik uzsakytais rasiniais giriasi,kad viskas gerai.O taip tikrai nera.

Nebijok, Garliava

Nebijok, Garliava portretas
Kažkada ir Londonas buvo kaimas, ir Šilainiai buvo kaimas, ir Petrašiūnai, ir Dainava, ir Kalniečiai :)

Nafig

Nafig portretas
Vistiek liks kaimiečiais Kauno viduryj, junk ne jungęs prie miesto.

Oi

Oi portretas
Nenoriu,kad prijungtų Garliava,tik mokesčiai padidės,netikiu politikų pažadais. Šiandien kalba gražiai ,o ryt jau kitą giesmę traukia

Nu duo Die..

Nu duo Die.. portretas
Kad klausytu rajono gyventoju.. ale tuoj brolis dvynys Karbauskis passkys, kad draugas dar mazai prigrobe is Kauno, reikia ir rajona atiduoti... Kaune betvarke padaryta, isardyti isardo istaigas, paslaugu tiekima, o sukuria labai silpnus ir neorofesionalius darinius. Baisu ir tiek.. dirbu Kauno raj, ten viskas aisku. Is Kauno biudzetines istaigos pabegau i Kauno raj.

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
Šiaip reikia būti visišku idijotu, kad vidaus reikalų ministrei tapus lenkų atstovei, stumti tokią mintį. Jinai puikiai supranta, kad panaikinus Kauno rajoną kitas žingsnis bus Vilniaus rajono naikinimas

NEVAZINEKIT PO RAJONA

NEVAZINEKIT PO RAJONA portretas
mieste truksta transporto,o yra aptarnaujamas Kauno rajonas.Baikit ten vazineti,o rupinkites tik miesto gyventojais.

sis

sis portretas
besotis /krabas/ perdaug sau leidzia nebutu su faro DNR?........

Tik

Tik portretas
Per referendumą biuletenius padarykit su numeriukais, o balsų skaičiavimo protokolo lapus surištus į knygelę, nes gali nutikti taip, kaip ten kokiam kaime buvo - moteriškė pakeliui bevežant balsus parsivežė.....namo... o ką darė mes nežinome.......Na, ir stebėtojai nemiegokit....

Politlogas

Politlogas portretas
Pakeltas Matijošaičio nykštys 'balsuokit už Skvernelį' davė nulinį rezultatą, bet mylmeras nepraranda vilties būti palaikomas.

Matijošaitis apsijuokė savo grobuoniškumu

Matijošaitis apsijuokė savo grobuoniškumu portretas
Matijošaitis apsijuokė savo grobuoniškumu... sūneliam vis mažai į grabą juk netilps. Iš kur pas žmogų tie "chamizmo" vogt kitų lėšas, juk tai mokesčių mokėtojų pinigai ir jie sprendžia o ne Matijošius kažkoks

Kauno rajono gyventojui

Kauno rajono gyventojui portretas
Kad nėra kur važiuot-iki Raudondvario-vienas žingsnis:))

Eilinis statistinis Kauno r. gyventojas

Eilinis statistinis Kauno r. gyventojas portretas
su visa pagarba - Visvaldai nusileisk ant zemes.Savo kieme pirma susitvarkyk, o po to valdas plesk.Netaikyk privataus sektoriaus metodu viesajam.Prataske chebra biudzeta ir bandys rajono saskaita skyles lopyt..??!As balsuosiu pries!!!Rajono vadovybe gerai tvarkosi.Atvaziuok, apsidairyk, pasimokyk!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių