Ruošiamasi Vilniaus gatvės rekonstrukcijai: paskelbtas darbų konkursas

tonis

tonis portretas
kažin ar išliks senamiesčio akmenys kaip Prahoje,ar atsidurs kieno nors sodyboj?

Taigiui

Taigiui portretas
tai pasakyk, kuri gatvė prie Krabo be duobių, normaliai pravažiuojama ? Kad pinigai plaunami gatvėm, mes žinome, nesikartok.

Aleksas Anonimui

Aleksas Anonimui portretas
Taip, Laisvės alėją palaimino Kupčinskas. Tačiau Matijošius piarinosi, kad padarys kitaip- dvigubai pigiau, kinietiškai. O gavosi gal trigubai brangiau, nes po penkių metų išrausimo, dar nesimato galo nesibaigiantiems remontams. Centrinė gatvė liko sugadinta, nuostabiosios liepos vos gyvos, nupjaustytomis šaknimis.

Taigi

Taigi portretas
Kaip būtų gerai, kad grįžtų Kupčinskas į savivaldybę ir duobės į gatves...

kaunietis

kaunietis portretas
kada pagaliau bus imtasi stoties turgaus mažosios architektūros elementų?

paulius

paulius portretas
Bus kaip su Nemuno krantine vietoj žadėtos baltos lygios betoninės dangos,naujų stilingų atitvarų ir modernaus apšvietimo kaip buvo numatyta projekte ir Darbų atlikimo sutartyje liko tik pigus asfalto keliukas.Dalykitės ten tuos milijonus - pasprinkit,bet nors jau numatytus sutartyse darbus atlikite...visiškai suįžūlėjo Godus diedukas ir jo sekta.

zita

zita portretas
Koks dar konkursas,darbus vykdys AUTOKAUSTA,

Nu ką

Nu ką portretas
Užuojauta jums Kauno senamiesčio gyventojai, atsisveikinkit su šimtmečius stovėjusia danga- bus nauja- pusmečiui

Artas

Artas portretas
Uztenka Kauna versti griuvesiais ... PROKURORAI jums darbo per akis... Stai ka reiskia nebaudziamumas. Miesta paverte griuvesiais, net ir pasiskusti nera kam. Tokiais "darbais" gali miesta ir sugriauti ir kaltu neliks... AR YRA NORMALIU PAREIGUNU, KURIE SUSTABDYS SI VISKA NAIKINANTI AMARA ???????

kaunietis

kaunietis portretas
Gražiai sutvarkė Laisvės al. , dabar tikrai galima ir senamiestyje pasidarbuoti. Bet , po remonto, kaip ir Laisvės al., vis pataisykite jei kur iškils brokas...

>Moišai

>Moišai portretas
Jei privatūs, tai...galima per įv. baudas, mokesčius ir pan. "davesti' iki didelės skolos [ nes tie privatininkai , matyt, nesistengs tvarkyti ir mokėti...] , vėliau ...perimti miesto nuosavybėn ar parduoti aukcionu... tam kas norės tvarkytis...Būdų galima atrasti įvairių.

dd

dd portretas
Tai geriau pas mene gatve sutvarko kam ta senamiesti rausti

Agne

Agne portretas
Kaip galima taip elgtis visi restoranai bankrutuos, miestas tragiskai du metus atrodys, issitrinkit galvas

Moiša

Moiša portretas
Vytauto pr. pradžios namai yra privatūs. Gal tamsta patvarkyk jų fasadus už dyką. Nenori ?

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Įdomu kur dingo Račys , kas kas , o jis viską žino , viską supranta .

KODĖLčiukas

KODĖLčiukas portretas
Yra didelis, didžiulis prašymas....Miesto valdžia galėtų skirti išprususį, raštingą sekretorių-pagalbininką visokių "briedų" rašeivoms, kurie , matyt supranta pasakymą "sulyginti akmenis", kaip kokie kitaplaneteniai ar kaip kokie neaiškūs troliai ...išsiverčiantys pasakymą internetiniu vertimu... Neverkite, tikrai tas grindinys ne prieš šimtmečius darytas [ dar pamenu kaip tvarkė...]. Be to, akmenų nei pjaustys, nei šlifuos, o tik lygiai perklos. Šios gatvės remontas tikrai reikalingas, kaip ir Rotušės a. Teisybės dėlei , tai tikrai labai reikėtų paspartinti šios gatvės namų fasadų tvarkymą [ nekenktų ir pačią Rotušę perdažyti ].

KODĖLčiukas

KODĖLčiukas portretas
1. Kada pradės griauti-statyti dabar esantį patį didžiausią "šašą" Kaune [ "Britanika"]. Sustabdytas darbas buvo laikinai...Pvz. stadiono sustabdymas truko devynis mėn. 2. Kada bus taisomos "klaidos" gatvėse , prie stotelių ir kt., kur po sutvarkymo "nepraėjo garantinio laiko". Visada sakoma jog miestui tai nekainuoja...bet ir niekas savo broko netaiso [ St. "Saulėtekis kyla ir lūžta asfaltas, Vytauto pr. prie Griunvaldo g. vėžės įsispaudusios, Parodos g., Juozapavičiaus pr., ir kitur šuliniai įsmukę, Kalniečių parke šachmatų stalas , Draugystės parke batutas...Galima vardinti ir vardinti. ]. 3. Ar visur energetikai , pakeitę vamzdžius, sutvarkė sulaužytus šaligatvius, dviračių takus ? Žinau , kad - ne . 4. Kada pagaliau bus imtasi tvarkymo darbų "apie miesto vartus", prie geležinkelio st. ? Nuo stoties laiptų pažvelgus į visus šonus , matosi nemažai betvarkės. 5. ... tikrai reikia labiau restauruoti namus Vytauto prospekte, kuriame matyti labai nemažai ir vietinių, ir atvykusiųjų...

Anonimas

Anonimas portretas
ALEKSUI laisve aleja PALAIMINO meras Kupcinskas

Aleksas

Aleksas portretas
Laisvės alėja pilka, be gyvybės ženklo. Spalvų dykuma. Gal pažiūrėsim į latvių atnaujintus gatvių grindinius. Šiltos jaukios spalvos, džiugina akis.Vilniaus gatvėje gražus akmuo. Reikia tik naujai perkloti!

To kaunieciu apklausa

To kaunieciu apklausa portretas
Siaip tai dvaru stogai dengiami skarda, o ne cerpemis. Frankfurte, Londone ir t.t. yra daug stikliniu pastau, iterptu tarp senoviniu. Tik visur turi buti saikas ir harmonija.

Amen senamiesčiui

Amen senamiesčiui portretas
krabai įsisuks ir nepasigailės istorijos.

MOPSAS

MOPSAS portretas
Nebarkit Matijosiaus kad nevaiksciojo Vilniaus gt ,tikrai vaiksciojo ,nes dirbo Dauksos gt milicijoj ir gyveno tame kieme

Aha

Aha portretas
Dar vienas naujas verslas atsirado - "remontuoti akmenis"? Ko tik ir neprisigalvoja tie specialistai...

klausimėlis

klausimėlis portretas
Ar jau sveikinti Autokaustą su laimėjimu? O gal kiti laimės?

Anonimas

Anonimas portretas
kur dingo žilvinas ručys .komentaro laukiam.laimes autokausta

30 metu

30 metu portretas
Kaunas neturi saziningo architekto.

Marijos radijo

Marijos radijo portretas
Pastatas Kauno senamiestyje-tai,,sudo kruva,,ir viskas

Parapijos klebonas

Parapijos klebonas portretas
Šlovė Kauno valdžiai kuri rodo pavyzdį kaip reikia dirbti ! Visokius murzius ir nedašutėlius tas erzina.

Oskaras Volskus

Oskaras Volskus portretas
Tarp "Marijos radijo" pastato architektų - ir lansburginio rėksnio Karaliaus sūnelis. Ko tėvelis dabar nerėkia, ožio myžalais nesitaško ? Kur dingo "objektyvumas" ?

KAUNAS TVARKOSI

KAUNAS TVARKOSI portretas
Labai nesinori gatves remonto bet reikia

Pritariu "Kauniečių apklausai"

Pritariu "Kauniečių apklausai" portretas
Košmaras absoliutus,tas Marijos radijo pastatas.Tiksliau ,jo ikišimas į senamiestį.Prueš patį pastatą nieko neturiu,bet šioje vietoje jam stovėt.Bausti reikia ne architektą ,o savivaldybės mulkius -kas išdavė leidimą sudarkyt senamuestį.Nebus kaltų,niekam neįdomu....Ot ,blt...atėjo laikai-sovietai darkė kiek pajėgė,dabar patys baigiam sunaikint savo paveldą.Bru...dai.

Vidas

Vidas portretas
Viena karta teko keliauti Viliaus gatves grindiniu su neigaliojo vezimeliu. Saligatviai uzstatyti kaviniu stalais, taigi teko stumtis siaip ne taip grindiniu. Patirtis labai ptasta, ir nervu kainavo ir sveikatos. Taigi, pats laikas islygint ta grindini!!

tam , ŠA

tam , ŠA portretas
-nupjaus ( nulygins paviršių:)))PAVELDO SAUGOMUS, vertingų savybių akmenis, pavers PJAUSTYTOMIS granito ploštelėmis, o jūs kvailiai ša, nes valdžiukė mėgsta ŠIUOLAIKINIUS standartus? :))

ne ekspertas, bet realistas

ne ekspertas, bet realistas portretas
Kad tą gatvę reikia patvarkyti, tai visiems suprantama, bet kad visiems tiktų- neišeis. Man labai nepatinka tas brukas, kuriuo tenka klyvuojant eiti , nes šaligatviai nors ir prasti, bet užstatyti kavinių staliukais, tenka eiti tarp jų , o dar saugotis lakstančių dviratininkų. Šviestuvų nepastebėjau, gal jie istoriniai, neverta keisti vamzdžiu su lempa viršuje. Bet fasadus tai reikėtų atremontuoti, nudažyti, kad pasijaustum kaip naujai atgimusiame senamiestyje

Ša

Ša portretas
Tie akmenys kloti apie 1930-uosius. Prieš tai buvo kreiva riedulių danga. Taigi čia ne amžių gludinimas. Tiesiog nulygins paviršių, kad šių laikų standartais būtų lengviau neįgaliesiems ir kitiems. O šviestuvus tik restauruos, nekeis naujais. Nereikia isterikuoti.

Kauniečių apklausa

Kauniečių apklausa portretas
Kas už tai ,kad Marijos pastatas turėtų būti griaunams,o projektavusiam jį architektui atimta licenzija-spaudžiam žalią,kas už senamiesčio tolesnį naikinimą,statant architektų skarbonkes-spaudžiam raudoną.Klausimas architektams,kas jums leido savo nesamones kišti į senamiestį-Krepšinio namai,Marijos radijas,Jėzuitų gimnazija,Daugirdo viežbutis ir tie 2 daugiabučiai naujos statybos prie Kauno pilies,jie daugiau tiktų kokiuose Žemuosiuose Šančiuose ar Aleksote nei Senamiestyje.Ar tie Kauno architektai bent matė ,kaip atstatinejami senamiesčiai kokiam Gdanske ar Varšuvoje,ten nerasi tarp senu namų su čerpiniais stogais įsiterpenčių visokių skardinių stogų.Ar architektai prieš projektuodami bent pasižiūri googlemaps,kaip viskas atrodo,matyt ne,ką susapnavo tą ir paišo ir tai yra tragedija,o dar Kaunas nori pritraukt daugiau turistų..........................

skaitome dar kartą :

skaitome dar kartą : portretas
"Gatvės danga yra iš tašytų akmenų, kuriuos planuojama remontuoti lyginant jų paviršių, skelbiama projekte"...

to to " tai mat

 to  to " tai mat portretas
kiauše, parašyta ne apie grindinio išlyginimą, perklojimą, o apie norą nulyginti, supjaustyti grindinio akmenis. Ar jau visiškas beraštis , net skaityti nebemoki? Nesuvoki teksto???

teksto suvokimo bėdos

teksto suvokimo bėdos portretas
Paviršiaus lyginimas - perdėliojimas taip, kad nebūtų duobių..

Kaunietis SS

Kaunietis SS portretas
Bus keičiami Vilniaus gv.šviestuvai.Kuo blogi dabar esantys,ko jiems trūksta?Grąžūs,Europos miestuose,daug panašių.Gal per daug spalvoto metalo?Reikia kinietiškų iš atliekų pagamintų,kurie surūdys per pora metų.Kitas dalykas,reikia užbaigti jau pradėtas rekonstruoti gatves,nes tai jau per ilgai užsitęsė,kamščiai kaip Niujorke.

to "tai matyjošaičiui"

to "tai matyjošaičiui" portretas
tu kiausas ejai kada ta gatve? ten kas metra koja nusisukt galima. ar tipo palikt achujenai atrodancia sena gatve, kuria net vaiksciot neimanoma?

tai matyjošaičiui

tai matyjošaičiui portretas
šovė į pliką galvą mintis- nupjaustyti istorinius Vilniaus gatvės tašytus grindinio akmenis??? paversti juos lygiomis grindinio imitacijos plokštelėmis??? jooopapa , o gal bus net antras variantas, užbetonuot kaip Zapyškyje?. Ką daro senatvinis marazmas...

anupras

anupras portretas
Teigiama, kad gatvės danga iš tašytų akmenų, kuriuos planuojama remontuoti lyginant jų paviršių. Gal jūs tų tašytų akmenų neremontuokit ir nelyginkit. Juos jau nuglūdino šimtmečiai. Ar tik tie "nulyginti" grindinio akmenys nebus nežinia kur pradanginti ir vėliau netaps kokio dvarponio nuosavybe?

Nu nu...

Nu nu... portretas
Laisvės alėją sudirbo, tai dar Vilniaus gatvę suvaryt apetitas atsirado... eikit jūs su tokiom savo rekonstrukcijom!

viskas

viskas portretas
gerai, tik kad kai įprasta Lietuvoje,ypač Kaune, po rekonstrukcijos nedingtų tašyti akmenys(brukas), o atsirastų naujos kartos danga.

Vanga

Vanga portretas
Gal numatoma apdengti kokia gražia drobe su viduramžių pastato imitacija Marijos radijo "šedevrą" ?

nukvakęs

nukvakęs portretas
Baltas pavydas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių