Renovacijos aušroje atnaujintas daugiabutis bjauriai pažaliavo

jonas

jonas portretas
Prismenu pries 12 metu, koks buvo geltonas, o dabar sunku patiketi. O gyventojai turetu sunerimti, nes pelesis patenka ir i patalpu vidu, o kvepavimui ir ypac per karantina tikrai nera sveika.

konservatorius STARKEVIČIUS senai ž a d ė j o prieš rinkimus

konservatorius STARKEVIČIUS senai ž a d ė j o prieš rinkimus portretas
Pramonės pr. Kaune n u g r i a u t i blokiniu namus , jų vietoje pastatyti NAUJUS,---PRAĖJO daugiau 20 metų nuo p a ž a d ų-JIS besėdėdamas seime PASENO , o ž a d ė t ų naujų NAMŲ kaip nėra taip ir n ė r a .---Ei, Kazimierai , jei esi gyvas a t s i l i e p k;--- SVEIKATOS s u s t i p r i n i m u i kauniečiai tau p a r u o š ė PIRTĮ su b e r ž i n e vanta.

pelė

pelė portretas
pažiūrėkite į blokinius namus,nerenovuotus,blokų sujungimo vietose yra tuščios erdvės,rutulio formos,kad kvėpuotų namas,kad NERŪDYTŲ armatūra,jungianti blokus,vykstant "renovacijai"viskas aklinai užklijuojama,namas nekvėpuoja,armatūra,rūdija,ar ilgai namas stovės?Atkreipkite dėmesį į senus blokinius namus,Kalniečiuose,Eiguliuose,namai kvėpuoja.Pelėsiai tik žiedeliai...Patarimas-nulupti tą visą chemiją ir vėl namas kvėpuos,ir nudažyti

gyventojas

gyventojas portretas
Yra pilna chemijos pries tas kerpes,grybus nupurkst fasada ir nudazyti. Imkite bet koki renovuota daugiauksti, garantuoju po 10-15 metu bus tas pats arba beveik tas pats.taip dabar gal geriau renovuoja,bet principas tas pats.Sitas namas irgi po renovacijos buvo daug metu,be jokiu pazaliavimu.Bet koki pastata reik dazyti,priziureti ir pan.

adva'Kotas \\\\\\\...//////

adva'Kotas \\\\\\\...////// portretas
Sėsit kaziolai ilgam,o gal ir jūsų menkysčių už tokį nusikaltimą iki jūsų menkysčių gyvenimo pabaigos.Čia yra grupinis baisus nusikaltimas,vienas to nepadarys.Tas dalykas gali užsitęsti kaip su pedais.

>>>Gyventojai \\\\\.../////

>>>Gyventojai  \\\\\...///// portretas
Kvailiaus komentaras,arba darbų vykdytojo norinčio nusimesti BAISIĄ atsakomybę.Padai svyla,tai baisus nusikaltimas,kainuojantis žmonių buitį ir gyvybes.---Išmanieji""inžinieriai",jei baigėte bent dvi klases,paskaitykit enciklopedijoe (jei nesusigaudot kompiuteryje),ką reiškia pelėsinis GRYBAS,jums akys iššoks ant kaktos į kokią padėtį savo nusikalstamu gobšumu pastatėt daugelį tūkstančių tautiečių.---Jums nepavydžiu,sėsit ilgam,nes faktai lenda akivaizdžiai su pažaliavusiom sienom.---Taip,kad kandonas prakiuro jūsų nelaimei,kurią užsitarnvot.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Darbai buvo atliekami po didelio lietaus kiekio ant įmirkusių sienų arba ant įšalusių. Todėl ir atsirado pelėsis. Čia kalti darbų priežiūros vykdytojai ir inžinieriai. T.p. ir namo gyventojai, kad tuomet, vykstant darbams neprieštaravo.

Ar bandet su tiesiniu

Ar bandet su tiesiniu portretas
Pjuklu darbininkui ranka pjaut? Pabandykit jausmas tikrai nuostabus

>>>Vailokas \\\\\.../////

>>>Vailokas  \\\\\...///// portretas
Veltiniu gimei , veltiniu ir mirsi.Tas grybas jau ir namo viduje.

renovacija pinigu kisimas i bala

renovacija pinigu kisimas i bala portretas
senas namas ir liks senu.paskaiciuokite kiek sumokesite uz renovacija per tuos keliolika metu tai jau uz ta suma iseina naujas butas nusipirkti.Namas apvilktas sintetika kaupia dregme nekviepuoja,alergijos ir kt ligos .

H

H portretas
Kai kas nesusivokia Kauno dienon komentuojantis , Mes ožiiais besimėtančių nemėgstame , Tai ne Lietrytis

User4893854

User4893854 portretas
Koks briedas straipsnis. Cia Kaunieciai toki suda surase ir skaito?

Koziol \\\\\.../////

Koziol  \\\\\...///// portretas
Rusai puola.Apsigyvens pelėsiniuose namuose visi išmirs,nereikės nei auksiniais šaukštais kariauti.

>>>KUPČINSKAI \\\\\...////

>>>KUPČINSKAI  \\\\\...//// portretas
Kad jis negimęs jau apsipelijęs,kaip jis atrodo.Užjaučiu,gamta žmogelį nuskriaudė.Bet kam jį kiša į viešumą.

to problema

to problema portretas
Žinau ne vieną sėkmingą verslininką kurie gyvena Eiguliuose renovuotose namuose, nors gali leisti turėti namą, bet nenori pastoviai kelyje važinėjant pralesti 30 min. Koks jis tau supuvęs, nevienas renovuotas namas, ypač šalia augant medžiams kas 4-5 metai nuplauną ta pelėsį, o šis namas kiek jį prisimenu visad su pelėsiu. Beje, naujų laiku statybininkų verslininkų statyti nameliai ir kotedžiukai jau po 15-20 metų turi daug rimtesniu problemų nei pelėsis.

ministre S. GENTVILAI,--namo gyventojai š a u k i a SOSS !!

ministre S. GENTVILAI,--namo gyventojai š a u k i a SOSS !! portretas
jei esi GYVAS --- prašome APSIREIKŠTI

KUPČINSKAI ! ,--juk tuo metu d i r b a i MERU

KUPČINSKAI ! ,--juk tuo metu d i r b a i MERU portretas
tai , kad renovuotas gyv. namas a p i m t a s PELĖSIU---yra ir t a v o KOMANDOS "nuopelnas";- tai b l o g a i atliekamų statybos darbų PRIEŽŪROS n e b u v i m a s-nuolaidžiavimas BROKDARIAMS, -- KUPČINSKAI , ar s u v o k i kokia padaryta ŽALA šio namo gyventojams ?, ir kad konservatoriai t u r ė t u m ė t e PRISIIMTI atsakomybę--PAŠALINANT m a t o m ą šio namo RENOVAVIMO b r o k ą .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
vagių gauja sugalvojo renovaciją , o durneliai užkibo . Norit šilumos , sveikatos ir mažų išlaidų ? Padarykit tai : grindinis šildymas ( galima pajunkti net nuo karšto vandens krano , o ant centralinio uždėti skaitliuką , tereik suderinti sistemą , taip pat iš krano vandenį panaudoti tualete ) , antra apšiltinti lango sieną iš vidaus arba tuo pačiu grindiniu šildymu arba panaudoti grindinį šildymą infraraudonaisiais spinduliais , taip pat tuos infraraudonuosius spindulių juostas aptaisyti aplink langą , nes jie net geba šildyti stiklą ; na ir trečia tai langinės su saulės baterijomis , langas tai didžiausias šilumos laidininkas - tai šaldytuvas , jei čia nepadarysite šilumos barjero , tai šiluma iškeliaus tiek lauk tiek bus atšaldoma viduje . Beje , pagalvokite kiek laiko naudojate langus , ypač kaip miegate , dešimt kart geriau vaizdo kamera kuri fiksuoja įrašą .

.....

..... portretas
Cia putinas kaltas

8O.

8O. portretas
Taip ir reikia,jei visi durneliai sutinka renovuotis. Galima dabar ir daline renovacija be namo aplipdymo.

Reiveris

Reiveris portretas
Stovėjo kur stovi tu šalia ir nė metro toliau.

mano nuomone

mano nuomone portretas
Manau tai bus su dauguma namu.Silainiuose Baltu pr.salia camelijos vaistines. taip pat pazaliaves devynaukstis.Tokia isores renovacija brangiai kainuojantis slamstas.Nebaigus moketi uz tai,jau reikes naujos renovacijos.

>>>Darbo Veteranas \\\\\.../////

>>>Darbo Veteranas  \\\\\...///// portretas
>>>koziole,klaidingai save pasivadinai,esi Ožių tvarto mėšlo mėžimo Veteramas.Samazvansas,koncervyne priimtina.

Darbo Veteranas

Darbo Veteranas portretas
Tas namas jau dvokia karbauskyno tvartais

>>>Galima padėti \\\\\.../////

>>>Galima padėti  \\\\\...///// portretas
>>>Kolegos pasiūlymas gal ir vulgarus,bet daug tiesos.Mano manymu 'taupydami' lėšas gal ir sukišo degias plokštes,nes nedegios daug kartų brangesnės.Taip yra buvę,žuvo šimtai žmonių liepsnose.O iš mūsų kandonų lopytojų,to galima tikėtis.Tik kvaikiai taip daro,klijuoja plokštes,(be oro tarpo) tai 100 proc.kondensatas,---štai ir rezultatas.O tokių "išmaniūjų" su šakėm mėžk,vienas nususėlis, aborto auka atsiliepė,moko, kaip chaltūrint ir užčiaupt kitaminčius.---Kai pradės nuo pelėsių mirti žmonės,gal tada juos "išmaniuosius" patupdys į cypę.

Spaliukas

Spaliukas portretas
O ko laukiat??? Kodel ta statibininku firma niekas uz kiausiu Neima???? Visi tik paverks parekaus Vagys Vagys ! Ir pasibaigs istorija......

Kam

Kam portretas
Renovuoti namai, kuriu fasadas grazus, lygiai taip pat atrodo po tom graziom plokstem ir visas tas pelesio nuodas i butu vidu siverbiasi :( bet zmones vistiek nori renovuoti :))) nes pilka nesupelijus bloko siena labai negrazu :)

Galima padėti

Galima padėti portretas
Reikia padegti ir bus juoda spalva,atrodys liuks.

zinomi pilieciai,ZULIKAI,

zinomi pilieciai,ZULIKAI, portretas
Kai proto nera tai pasaka be galo,tegu dabar bankai ir valdininkai ,seimo nariai atligyna zala,visiems duoda naujus butus arba paduoti i europos teisma del nuosavybes sunaikynimo,vo taip ponai reiks pinigus su procentais grazinti jusu biznis,gobsumas jus suzlugdys,taip jums ir reikia vagiu banda,

taigi

taigi portretas
Kalčiausia, mūsų perdėta meilė želdiniams, kurie auga priepat namo sienų. Medžiai prie namo, o ypač spygliuočiai, tai toks sienų vaizdas, po k0okių 5 metų.

>>>To to lopytas kandonas \\\\\.../////

>>>To to lopytas kandonas  \\\\\...///// portretas
Aborto auka,pilnai tikiu,kad tai tu smarkiai prisidėjęs prie tos "renovacijos"jei taip gini gryną nusikaltimą.

Anonimas

Anonimas portretas
nereikia tu ploksciu ant namu ,ir jokiu budu ant blokiniu nes blokui reikia kvepuot,renovuokit vamzdynus

Anonimas

Anonimas portretas
Yra kaip yra

Siaip

Siaip portretas
Pamenu zaliakalni nama renovavom.ozys klijuoja putplasti belekaip ir dar issisiepes i mergas spokso.darbas tragiskas,bet sefas sako viskas gerai.giminaitis

> Bronx

> Bronx portretas
Nieko naujo. Dauguma idiotų atsparūs šalčiui.

> \\\\\...///// (lopytam kandonui)

> \\\\\...///// (lopytam kandonui) portretas
Toks proto milžinas gimsta ne kiekvieną šimtmetį. Tavo tėvams tiesiog pasisekė - kaltas blogai sulopytas kandonas.

Bronx

Bronx portretas
Aš nerenovuotame name vaikštau basas ir man nešalta

>>>lopytam kandonui \\\\\.../////

>>>lopytam kandonui  \\\\\...///// portretas
>>>Išmanėli,tai ką geriau sukiužusiame pelėsiais prasmirdusiam name geriau nei naujame18-ka aukštyje.---Smarvė tai dar niekis,bet nuo pelėsių baisios ligos.Kas šitą kompensuos,sveikatos nenupirksi.

PROBLEMA ne spalva ir pelėsiai

PROBLEMA ne spalva ir pelėsiai portretas
Viskas žymiai giliau slypi: bent kiek prakutusieji seniai po kelis nuosavus namus pasistatė, po sodybą visiems vaikams ir anūkams nupirko, o butus jie įsigijo tik prestižinius ir toli gražu ne pūnančiuose namuose, kur teliko gyventi pasiligojusieji, susenę, vienišos mamos su krūvelėmis vaikučių nuo įvairių pro šalį praeinančių vyrukų, kiti bėdžiai. Dabar nagus galandasi tie patys naujai pralobusieji iš trinkelių perdėliojimo ir visokių renovacijų, perremontavimų bei perkraustymų biurų juk nebereikia, visi dirba iš namų štai, kokia nauja niša:poreikis mažų pigių butukų, kur gali dirbti naujieji ubagautojai - duokit jiems kur įlįst, dirbs už pigių kvaišalų dozę dieną naktį štai, ir išaušo nauja era pasipelnyti norintiems - kažkaip juk reikia iškrapštyti vietinius bėdžius atvyko tie, kurie vis tie patys - pravažiuojantieji ir kurie visi itin puikūs "artistai", labai "talentingi" ir atidunda nuolat į ten, kur kuo nors lyja, pageidautina pinigais už "talentus" - dvokia gi jie...

vailokas

vailokas portretas
Su tuo sodos tirpalu purkšti namą kasmet?

lopytam condomui

lopytam condomui portretas
Prieš rašant apie tokius dalykus reikia bent kažką išmanyti. Nei pigiau būtų, nei Maskvoje ištisai šluoja "chruščiovkių" kvartalus, nes ten nusitaikyta tik į reto užstatymo kvartalus arčiau centro, kur dabartinėmis NT rinkos sąlygomis užstatymo retumas yra perteklinė ir nedovanotina prabanga. Bet ir ten rezultatas gaunasi klaikokas, nes "chruščiovkių" gyventojai ištrenkiami į šiuolaikinį "chruščiovkių" pakaitalą taip vadinamoje Naujojoje Maskvoje, o vietoje jų namų beprotišku tankumu pridygsta daugiau kaip 18 aukštų daugiabučių.

Anonimas

Anonimas portretas
Renovacija - loterija.

visko būna

visko būna portretas
Ir dabar ne ką geriau daro. Kai kurie renovacijos projektai vykdomi labai neblogai, o kai kurie - tik pridavimui.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Tik nugriauti ir naują pastatyti.Pigiau ir ilgaamžiškiau.Koncervų prakeiktoje Rusijoje taip ir daro,ypač Maskvoje.Ištisus kvartalus chruščiovkių verčia ir naujus stato ..Iš lopyto kandono daug tikėtis negalima,vistiek prakiurs.

nemizkit i vailoka

nemizkit i vailoka portretas
nusiperkat sodos.pasidarot tirpala,issinuomojat autokeltuva ir per diena su karcheriu viska nupurskiat-visks

Anonimas

Anonimas portretas
dar ilgai bus tokiu kvailu komentatoriu su nepradetu viduriniu išsilavinimu šalis

Sveiki, proto milžinai

Sveiki, proto milžinai portretas
Jei pažaliavo - kalti konservai. Jei būtų paraudonavę - kalti Karbauskio gandragalviai. Kas neaišku? Va, jeigu namas btų virtęs laužo krūva, tada ................tada spaudykit karbauskio žalią vištą tol, kol viskas pasidarys aišku.

Dar ilgai bus

Dar ilgai bus portretas
Kvailiu salis ta mano Lietuva.

Tiesa Norgeje

Tiesa Norgeje portretas
tiesa cia nebuvo komunizmo statytoju, nes Lietuvoje tik komunizmo statytojai gyvena tokiuose bustuose ir vis dar laukia kol viskas bus kaip leninas pasake.

Norge

Norge portretas
Na Norgej nemačiau nei vieno gyvenamo namo apklijuoto izoporuJie daugabučius stato tokia technologija-išbetuonoja lifto šachtas ir laiptinines,tuo paciu perdangas,kurios kabo ant metalinių kolonų,Po to visą daugiabutį apsiuva mediniu karkasu,apšildydami 25 cm vata ir apkala lentom,arba kitos rūšies plošktem.Viskas,-šilta,ekologiska,tiesa,jokių plastikinių langų,juos čia deda į fermas arba gamybinius pastatus.

Nu

Nu portretas
nu tai eilini karta kvailelius apkvailino. Pirma karta kai dalino 'uz dyka', antra karta kai sildymo kainas pakele, trecia...

Siuskit

Siuskit portretas
Nuotraukas vyriausybei ir ministrui,kurie vel liepia renovuoti namus :)))

as

as portretas
alytuj ir tokiu namu yra, ju fasadai pazaleve

a

a portretas
20 metu po renovacijos iš namo liks tik griuvėsiu kalvelė

nepergyvenkit ...kitais metais pakeis spalva

nepergyvenkit ...kitais metais pakeis spalva portretas
y grazesne -raudona- jeigu si nepatinka ..cia ypatingos vakaru technologijos su kuriom renovacijas atlieka uzsienio specai xoxolu banderos su Dzamsutais is turkmenijos

:)

:) portretas
Pigios medžiagos, geras otkatas.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Kokios pigios medžiagos ,darbų kokybė ,tokios ir pasekmės...Svarbu gyventojus stebūklingu žodžiu renovacija apgauti ,devynis kailius lupti...kt.

Čiubaka

Čiubaka portretas
Dabar reikia renovuoti renovuotą namą. Geras biznis, ant adatos pasodinti bankams

jaronimas

jaronimas portretas
Tais metais toks modelis ejo.

Bronius

Bronius portretas
O tai kaip čia?

Anonimas

Anonimas portretas
namo laukia eilinė nepigi renovacija:))

po PLOKŠTĖM visą erdvę bus užėmęs p a s m i r d ę s

po PLOKŠTĖM visą erdvę bus užėmęs p a s m i r d ę s portretas
PELĖSIS, kuris SMIRDI kaip OŽIO tvartas.-- Taigi, šio namo gyventojams a t s i k r a t y t i 0ŽIO smarvės bus SUNKU-- lygiai , kaip atsikratyti KONSERVATORIAIS Lietuvoje.

Anonimas

Anonimas portretas
O siaubas!

Buvęs komunistas

Buvęs  komunistas portretas
Zalieji valstieciai irgi panasiai islenda

Savinink.

Savinink. portretas
O kas dedasi po tom plokštėms ar žino,po jomis manau pelėsių tiek, kad jie jau netilpa ir prasiveržė i paviršių.

Vika

Vika portretas
Renovacija , tai bereikšmis pinigų metimas į balą ...Senuose namuose sutvarkyti reikia balkonus ,šildymo sistemą , pigiau kainuos darbai ir pelėsio nebus ) Įsiskolinti bankams ir pūti nuo pelėsio, gadint sveikatą? Kas apie tai pagalvos ? Renovuotojams pinigai rūpi , o gyventojams skriauda didžiulė . Pinigai ant medžių neauga ). Darbai atliekami nekokybiškai.

Savinink.

Savinink. portretas
Kitokių pasekmių ir nereikėjo tikėtis.O dar kas bus kaip nuo tų namų pradės byrėti pažaliavusios, spalvas pakeitusios apdailos plokstes.Juokas mane ėmė kaip tokių būdu pradejo namų fasadus restauruoti.Lietuva tokioje klimato juostoje kad oro temperatūros keičiasi , todėl tokia restauravimo medziaga netinkama . Pietuose,kur šilta , galbūt būtų gerai, tačiau vistiek išorei netinka, drėgmės būna visose šalyse , lietūs būna taip pat.Didžiuliai pinigai išleisti o naudos ilgalaikės nėra.Lietuvoje fasadus restauruoti galima tiktai tokiomis pačiomis medžiagomis kuriomis jis buvo pastatytas,o neišgalvoti nesąmonių.Buvo statybų bendrovems pasinaudoti gyventojų pinigais , susikurti darbo ir pajamų o kas bus toliau buvo nesvarbu.Gerai kad buvo protingesniu ir neskubėjo dėl namų renovacijos.

Pilietis

Pilietis portretas
Visur kur renovuota tas pats.Jei ne į išorę,tai į vidų pelėsis eina.Įėjus į vidų uš karto jaučiasi pelėsio tvaikas.Kitko ir nebuvo galima tikėtis, senus trandalus į blizgius popieriukus vyniojant.

Baisu

Baisu portretas
Taip ir atsiranda sveikatos sutrikymai, gerai jeigu išsikvietė erkspertą, nustatyti, kokį nuodą namas skleidžia aplink.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
Renovacija - leftistų ir visokių žaiapisių lochotronas žmonėms.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ir pinigai pažaliavo kubilismas

Anonimas

Anonimas portretas
Na ne kazka tikrai. Butina vel imtis darbu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių