Renovacija varo į neviltį: kas bus, jei tokie meistrai pradės tiltus statyti?

jie JAU stato tuos tiltus

jie JAU stato tuos tiltus  portretas
grybes suvezti xoxolu ,,,auksarankiai,,, tokiu atsilupeliu darbininku uzsieny sutikt neteko , xrenovesni net uz lenkus....

Savas

Savas portretas
Kai prisamdai chacholu,taip ir buna atvaziavo chalturu pridare ,o jus zinokites

R-ui

R-ui portretas
Apie įmonės veiklą galima skaityti ir domėtis kiek tik nori; kadangi ES finansuojamų projektų rangos darbų pirkimai privalo būti vykdomi per CPO sistemą, bus atrinktas pigiausias pasiūlymas (nes tokia yra sistemos esmė), tai ir domėjimąsis gaunasi veltui :) gausi ką gausi, o atsakingų nėra..

Jbtvmt

Jbtvmt portretas
Neskubėkit taisyt -gal dar daugiau nukris . Taip ir gaunasi kaižiamą dirba .

jadze is pabrades eksperte

jadze is pabrades eksperte portretas
tie namai tai barskucei dega kaip parakas

Rasa

Rasa portretas
Tokie, kaip baikit "stumt", tai rašeivos, kurie nieko neišmano nei apie statybas, nei apie renovavimą. Ne tik daugiabučių gyvenamųjų namų renovavime, bet ir kitos paskirties pastatų renovavimo darbuose gausu broko ir blogiausia, kad netinkamai atlikti darbai arba parinktos nekokybiškos medžiagos išlenda po tam tikro laiko, kai namo savininkai dar nepadengę paskolos ir nukrenta dovanėlės- didžiulės sumos už reikalingus remonto darbus dėl statybininkų broko, t. y. praėjus keletui metų trūkinėja karšto vandens stovai (vamzdžiai), nes jie nekokybiški. Rangovas aiškina, kad jis ne labdaros tiekėjas, na o bylinėtis vėl reikalingi pinigai ir kantrybė. Šiandieną radijo laidoje "Lietuvos diena" Aplinkos ministerijos atstovas aiškino, kad pasirinktinai patikrinus renovuotų namų apdailos lentelių kokybę nustatyta, kad Varėnos vaikų darželio Žilvitis, Alytaus profesinio mokymo centro ir kt, apdailos lentelės D ir E kategorijos, kai turėtų būti A. Taigi kilus gaisrui būtų daugiau negu liūdna.

morka

morka portretas
Ar tikrai apsimoka sudejus dabartinius mokescius uz buta ir isleistus pinigus renovacijai padalijus mėnesiui?

Vienveidis

Vienveidis portretas
Baikit stumt ant meistru , stumkit ant tu kurie jiems moka ir kurie parenka medziagas . O su tokiom algom dziaukites is vis kad ka padaro , nes kaip zinia save gerbiantis meistras uz skatikus ar 600 euru nedyrba visi issilakste po uzsienius

Jeigu norit gyvi sudegt

Jeigu norit gyvi sudegt portretas
tai pulkyt renovuotis. Ir dar pamatysit jeigu nesudegsit gyvi kada nakti miegodami, kad tą jūsų renovacija šuniui ant uodegos, dar neišmokėje bankam , teks vėl skolintis ir vėl renovuotis, nes visos tos putos atšoks ir nukris, o kur dar bus like putų , tai po putom bus pelėsis apsigyvenes.

...

... portretas
CHE: "Jis aiškino, kad remontuojamas plotas bus uždengtas, bus šildoma ir išvengta neigiamo šalčio poveikio" - KAI namas iš išorės šildomas, tai nėra ko girtis 'mažomis šildymo kainomis', o kas bus tais kitais metais?.. Tuo labiau kad: "statybos darbams yra 5 metų garantijos terminas, 10 metų – paslėptiems darbams (konstrukcijoms, vamzdynams ir kt.), 20 metų – atsiradus tyčia paslėptiems defektams" - jau nekalbant apie tai, kad tokios 'firmos' JAU po metų bankrutuoja, NIEKO neduoda ir ta DALINĖ 20 metų 'garantija', kai paskolos laikotarpis 25 ir daugiau metų; BEJE, tie 38€/mėn. ("Už keturių kambarių ir vandens šildymą už lapkritį mokėjau 38 eurus") čia su mokesčiais bankui?.. ir KAIP tai atrodo, kai bankui REIKIA ir vasarą mokėt, AR nepaaiškės kad bendroje sumoje jums dabar tas 'šildymas' kainuoja 200€/mėn. (ir daugiau kai šalčiai paspaudžia), KADA išmoksim skaičiuot?

Vincas

Vincas portretas
Kiek moka taip ir dirba?Kokioje valstybėje žiemos metu tinkuoja ir dažo namus?Gal tik pas kaimynus iš rytų!!!

statybininkas

statybininkas portretas
Tik idijotas neskaito kas parašyta ant statybinių medžiagu taros . Aiškiai parašyta -tinkamas dirbti ne žemesnėje nei +5 laipsniai celsijaus.Visa kita yra technologinis pažeidimas ir jokia garantija negalioja

jk

jk portretas
Keista ,kad daugelis dar nesupranta kad renovacija yra dar vienas būdas apiplėšti žmones.Dirba pijokai ir chochlai,kokybė baisi.O kai dauguma renovuosis paprasčiausiai pakels šildymo kainas ir mokėsite dar brangiau.Čia Lietuva,plėšikų kraštas

Auksinis kardas

Auksinis kardas portretas
Netikslus straipsnio pavadinimas - tie, kas stato pastatus, paprastai nestato tiltų (nebent pagalbiniai). Tiltų konstrukcijos, statybos yra specifinio pobūdžio, tiltininkai savo darbus greičiau dalinsis su kelių specialistais.

plikas kapitonas

plikas kapitonas portretas
xoxolu darbas slava ukraina,,

Asss

Asss portretas
Tai kam tuomet tokiems ewro vergams isvis duoda licencijas ???? negi jie svogeriai , sumoka uz licencijas juodais pinigais ? O paskui maudo gyventojus . Chalturscikus visus von , visi turi ir privalo zinoti sudinas ymoneles , joms neduot zakazu

R

R portretas
Tai pirma, reikia žiūrėt, apklaust, paprašyt rekomendacijų apie įmonės veiklą, o tik paskui daryt išvadas ir sutartis. Dabar, užsisakydami įmonę renovacijai, žiūrit į minimalius kaštus....svarbu, kad žada padaryti pigiau, o paskui patys verkiat . Kokybės pigiai nebus. Dabar yra daug naujų statybinių medžiagų, kurios atitinka visus standartus ir nėra brangesnės už putplastį.

AAA

AAA portretas
Sakot, yra garantija 5 metams? O kas bus, jei firma bankrutuos, specialiai arba ir ne? Kur bus galima sukišti tą garantiją? Paprastai geriausia garantija - gera darbų ir medžiagų, technologijų kokybė, darbų atlikimo sąlygų laikymasis (orai, temperatūros ir kita)

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
šūdas ta garantija...

:)

:) portretas
Ir dar putplastis yra nedegus...

rob3

rob3 portretas
Paprastai imone kuriama 1-2 metam.Taip kad po 3 metu nebus imones ir nebus kas suteikia garantini remonata.Aisku tai labai negerai,bet tokia realybe.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių