Raudondvario antrokų perkraustymas papiktino tėvus: taip nuspręsta be mūsų žinios

DEJE

DEJE portretas
,,koks skirtumas tai juk tai "valdiški" pinigai,, TAI NE VALDIŠKI PINIGAI, VALDŽIA NIEKO NEGAMINA.... TAI JŪSŲ - MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGAI, KADA GALU GALE TAI SUPRASIT VIENAKART.....

A>A

A>A portretas
Na ištikrųjų tai ne mokyklos vadovybe nutare , V.Makunas be jo žinios net sodininkas nepriimamas i darbą . Arteja rinkimai , reik darbus parodyti , reik fotkių pasidaryti ,kaip bus grazu .Ir jam vienodai kiek kainuos savivaldybes renovacija , uz tokius pinigus galma buvo pastatyti naują modernų pastatą o ne gaivinti seną jau kokius 6 metus , tai suremontuoja ketvirtą aukstą , tai keicia ventiliaciją , o dabar griauną viską iš eilės. o dar pridejus laikinų patalpų nuoma , kas mėnesį po 20000 eurų. koks skirtumas tai juk tai "valdiški" pinigai. Bet va niekaip nesuprantama juk administracijos direktorius A.Nesteckis buvęs VMI viršininkas ar ir jis nesugeba susskaičiuoti kas efektyviau ar renovuoti ar naują statyti .

Raudondvario bendruonene

Raudondvario bendruonene portretas
Mes nugalesim.burkimes pries superimes neisprususias mamytes

mama ir tėtis

mama ir tėtis portretas
Yra toks posakis - siemja nie bez urodov. Visi nori gyventi gražiau, visi džiaugiasi, bet štai keliems tėveliams nepatogu savo vaikelius į už kelių žingsnių esančią gimnaziją nuvežti. Gėda! Linkiu stiprybės darželio direktorei, visiems mokytojams ir visai Raudondvario bendruomenei. Nurykime kartėlį ir dirbkime toliau, kurkime, gražėkime. Visi suprantame, kad statybos ir remontai yra nepatogu, bet po to visi džiaugsis rezultatu.

Raudondvarietis

Raudondvarietis portretas
Savanaudiškosios mamytės, o ką pasakysite apie 200 šeimų, kurios laukia eilėje ir kitais metais jau galės ateiti į naujas darželiui pritaikytas patalpas? Jei būtų atsižvelgta į jūsų užgaidas, tas laukimas nusikeltų dar kitiems metams, o dabar viskas suorganizuota gerai: remontuojamas Institutas, kur bus pradinė mokykla ir tuo pačiu renovuojamas darželis. Be to, nutylima, kad tos investicinės renovacijai skirtos lėšos net negali būti perkeltos vėlesniam laikui. Jos, beje, iškovotos nurungiant Garliavos darželį, kuris irgi pretendavo į tuos pinigus, nes ten taip pat reikia remonto.Dėl kelių verkšlenančių mamyčių, kurios neva kelis šimtus metrų negali pavažiuoti savo mašinomis į kitą mokyklą, rajonas turi švaistyti pinigus atsisakyti progreso? Gėda dėl tokių raudondvariečių!

Sakes troliams

Sakes troliams portretas
Durne HS pirmiausia reikia mokslus baigti

Mama3

Mama3 portretas
Tiesa direktore, pasidalinkit informacija, kaip lieka mokytis 10 klasių pradinukų? Metus laiko remontuosit pastatą, o jame mokysis vaikai. Naikinat sporto salę, kompiuterių, aktų sales. Pirmokai buvo priversti ištraukti burtus, kurie laimingieji mokysis aktų salėje su atitverta širma. Dvi klasės. Kur švilpia vėjai ir apšvietimo nulis? Klokit viską, labai laukiam!

Mama2

Mama2 portretas
Mokyklos teritorija neaptverta, valgykla bendra, popamokinė veikla kitam kaimo gale. Jūs įsivaizduojat kad įdarbinsit mokytojas paskui vaikus vaikščioti ir juos visur lydėti? Ar mokytojos turi teisę į 5 min pertrauką? ar vaikus į wc vedžios? Atsirado pinigų remontui tai gulsit kryžium ir aukosit vaikų gerovę? Prašom suremontuoti instituto pastatą, tuomet atlaisvinus šias patalpas jas remontuoti. Taip kaip normaliam pasaulyje.

Mama

Mama portretas
Pasidalinkit visagalio facebooko nuoroda, direktore.

Hs

Hs portretas
Labai idomu kada ponia direktore iki tol visa laika dirbo draudimo agente o kai istojo i partija kazkodel is karto net o darzelio direktores prasimuse o tikriausiai visi pukiai zinote kokios tai pelningos pareigos tai kas uz jos stovi ju su savo pasakomis nepajudinsite gerb teveliai

partija nusprende-

partija nusprende- portretas
Taip ir bus,aisku.Aciu,aciu,aciu,ir pirmoko,ir antroko,ir triliktoko tevas-dar karta visi kartu-aciu Matiosaiciui,Mikutaviciui,Ir vidiems is M raides

Sakes troliams

Sakes troliams portretas
E tu tolių pavaduotoja iš super mamyčių klubo nevaryk dezinformacijos

Tėvas

Tėvas portretas
Dabar bus tikrai geriau antrokams.Ačiū adminis Dabar bus geriau antrokams.Ačiū.

Direktorės pavaduotoja

Direktorės pavaduotoja portretas
Ruošiame su direktore atsakymą tėveliams kurį rytoj pristatysime susirinkime. Iniciatyvą parodę ketvirtokai nekantrauja pereiti į gimnazijoje patalpas po atostogų

Vietinis

Vietinis portretas
Nu pažvengiau, iš tėčio su mamyte "konfliktėlio". Viskas bus gerai, juk mes lietuviai, o jie tokie- kapoja malkas ant galvos- tie klauso, gal griaustinis. A, tiesa, zalemunčikas idijotas, jau kažkada rašiau, tai iki ;)

Antrojo tėvas

Antrojo tėvas portretas
Cha cha cha inksciantys su atlenktais pirštais.

Pirmoko mama

Pirmoko mama portretas
Antroko tėveliui: sėkmės gyvenant kankinio gyvenimą!

prieš

prieš portretas
Norkių eksduetą (Irka+Valierka) nei papūsit nei pamyšit ! Špižius...

Antrojo tėvas

Antrojo tėvas portretas
Pirmoko mamyte kelkis į kitą mokyklą jei tau netinka. O mes pakentesim bus erdvės daugiau kai inkscianciu nebus

Pirmoko mama

Pirmoko mama portretas
O viena pirmokų klasė daugiau kaip pusmetį sėdės aktų salėj...Nes pinigus reikia "įsisavinti" čia ir dabar, nusispjaunant i vaikų gerovę.

Antrojo tėvas

Antrojo tėvas portretas
Teigiamas juk dalykas greitai turėsime atremontuotas mokyklos patalpas kur mūsų vaikai galės mokytis. O čia kodėl juos perkėlė o ne anuos. Baikit parazituoti. O jei kam netinka juk daugiau yra mokyklų. Pirmyn

Antro kas

Antro kas portretas
A girdi blatnos mamytės nusileisk it ant žemės informacija buvo paskelbta per susirinkimą jeika ir tamo dienyne. Taigi kas ieško ir domisi informacija randa. Kelia čia vėjus. Niekas joms netinka.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kremliadvaryje bardakas,kaip ir likusioje visoje Lietuvoje.

Antroko mama

Antroko mama portretas
Nelanko jie jokio baseino. Dar tik apklausa padare del baseino.

antrokės mama

antrokės mama portretas
Informacijos jokios nebuvo iki penktadienio 10.30, ir tai tik TAMO paskelbė. Yra tėvų kurie darbo metu neskaito TAMO, tad turbūt sužinojo tik vakare iš vaikų. Vaikam buvo pasakyta susirinkti visus daiktus. Tad dauguma vaikų tysė viską vieni. Kad renovuoja labai gerai, bet norėtųsi daugiau aiškumo ir mažiau paslapčių. Visi suprantam, kad nebus visiem gerai, bet galėjo tartis su tėvais ir ieškoti geriausio sprendimo. O dabar viskas paslapčiomis buvo sprendžiama ir pateiktas faktas kuomet jau nebebuvo net kaip prieštarauti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių