Raseiniuose įtampa gimdo sąmokslo teorijas

vanda

vanda portretas
Cia yra zudymo-pandemijos pries gyventojus planas. zzzzzzzzztegul sako kas ka nori- tikiu, kad yra tas kazkur tas virusas, bet ne millijonais serga. Cia reikia suzlugdyt ekonomoka, o tada ir zmogeliams chana. Iki 2070metu turi likti vienas milijardas zmoniu, taip isakyta ir gydytojam, kurie nepriima i konsultacijas ne savo noru, o isakymu is virsuniu.

K

K portretas
Kiek Raseiniu meras gavo į kyšenę už ta melą

Biruta

Biruta portretas
O del pasaulio, tai jums tv niekada neparodys, kad 08/29 milijonai zmoniu mitingavo Vokiet., simtai tkst. Londone.., o kiek dar nematome...Visi eina pries pLandemija, pries zmoniu mazinimo plana! Manote, kad tie milijonai, tai durniai?! Ten ir garsus mokslininkai, gydytaojai. Kurie, beje, renka medziaga, kartu su teisininkais, ruosia apskusti Tribunolui, jusu sita cirkiska plana!!! Juoksis tas, kas juokias paskutinis.O kur tada dingsite jus, testuotojai, gydytojai ir nurodinetojai? Visam melui ateina galas....

Biruta

Biruta portretas
Viska teisingai Jonas parase.. Mulkinat liaudi..Nesuprantu, kaip nera gedos?! Kazin ar ilgai jums tai seksis! Akivaizdi nesamone. PLandemija. Ir sita zmones jau atkase ne fb, o originaliuose dokumentuose. Mazinate zmoniu skaiciu savo ,,priemonemis". Nepamirskit, ka sako liaudies ismintis,- ,,nekask duobes kitam, nes ivirsi pats"....Dedasi cirkai ir tai mato, bet kuris, nors kiek mastantis.. jusu nenaudai.

Kęstas

Kęstas portretas
Greitieji testai gali greitai aptikti koronaviruso platintojus, kurie yra pavojingiausi. Iš užkrėstų koronavirusu net 70 proc. patys nieko neužkrečia. Todėl greitai surasti tuos kitus superskleidėjus, kurie užkrečia daugumą iš mūsų, yra laboratorijų svajonė. Vieno tyrimo rezultatas Amerikoje nuteikia viltingai. "Iš 878 žmonių, atlikusių testus, tik 26 teigiamai įvertino tyrėjų P.G.R. greitasis, viruso antigenus aptinkantis, testas „BinaxNOW“ nustatė tik 15 iš jų. Tačiau daugelis ekspertų teigė, kad P.G.R. testas yra per jautrus, aptikdamas kūne užsilikusius koronaviruso fragmentus. Neseniai bendrovės „Becton Dickinson“ atliktas tyrimas parodė, kad greiti tyrimai geriau koreliuoja su gyvu virusu nei P.G.R. Bet kai jie svarstė tik P.G.R. rezultatus, kurie parodė didelę viruso apkrovą, mokslininkai nustatė, kad BinaxNOW testas nustatė 15 iš 16 tokių žmonių, kurie greičiausiai perneša virusą." (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

kelmas

kelmas portretas
as galvoju, kad ta Norvelita gali mest zmones is darbo, bet nemes, nes kur kitus normalius ras? Tai logika sako, kad vyksta tiesiog psichologinis spaudimas. Kam testuotis, jeigu jautiesi gerai? Netycia gali tekt uzkrestas testas, tadas tai verksit tikrai

pasiūlymas

pasiūlymas portretas
toms, kurios Raseiniuose su fakelais blaškosi ir neigia virusą. Jei jau jo nėra, tai gal Blinstrubiškėse patalkininkautumėte, na, už užmokestį, nedykai. Tik be apsaugų - be kaukių ir kombinezonų, nes gi viruso nėra. Kaip pasiūlymas, kietuolės?

WWW

WWW portretas
ideologija - liberalglobalistitinė, politika - Covid-19... tuo viskas ir pasakyta... tie, kurie labai bijo užsikrėsti "besimptome forma" - ryškiai paveikti tos ideologijos ir politikos... skubėkite testuotis ir vakcinuotis: jūsų ateitis - užprogramuotas zombis...

Cha

Cha portretas
Kažin iš kur ponas meras traukia ifo kad prekybcentriai riboja žmonių srautus. Niekas ten nieko neriboja, žmonių pilna. Įtariu kad net nieko nedezinfekuoja, nes "šnapsiuko" kvapo nesijaučia. Pavasari tai lakstydavo su purškalas, vežimėlius, krepšius apipurkšdavo. Ponas Jonyla per TV irgi porino kad policija ivažiuojat į Raseinius stabdo ir klausia kur ir ko važiuojama. Nuo karantino paskelbimo kasryt važiuoju į Raseinius darban - nė karto nemačiau policijos patikrų. Virusas yra, žmonės serga, to aš neneigiu. Būkit visi sveiki, nepagaukit tos Zarasų.

Nustebęs

Nustebęs portretas
Jonai, atrodo esi tas trečias. Kas gi Tave taip sukvailino, kas Tau sakė, kad kiekvienas kvailys yra protingesnis už mediką, už specialistą. Atsimerk, išsiplauk ausis, Joneli - kvaileli

NUOMONE

NUOMONE portretas
Labai gaila tu silpnaprociu zmogeliu kurie neigia KAD ZMONIJA KAUSTO SIS SIAUBINGAS VIRUSAS ir nori irodyti kad si pandemija isgalvota LABAI GAILA KAD TIK PER TOKIAS SILPNAPROTISKO MASTYMO ASMENYBES NEVALDOMAI PLINTA SIO AMZIAUS PANDEMIJA MANO MANYMU KURIE NEIGIA IR NESUGEBA SUVOKTI SIO SAUBINGO MARO EGZISTAVIMO PASEKMIU TURETU BUTI GRIEZTAI BAUDZIAMI UZ TAUTIECIU DURINIMA KLAIDINIMA IR VISU MEDIKU DIDZIULIU PASTANGU NIEKINIMA KOVOJANT SU SIA KLASTINGA IR MIRTINA PANDEMIJA BET NIEKO NUOSTABAUS VISAIS LAIKAIS BUVO,,BUKAPROCIU''. IR SILPNAPROTYSTES POZYMIU

Vija

Vija portretas
Mokiausi kaip veikia ,kaip reikia apsisaugoti nuo pasaulinio užkrato, nuo bakteriologinio,cheminio ginklo.Juokas ima kas vyksta pasaulyje. Matysite ir Sužinokite vėliau. Saugokitės, Venkite viešų vietų,maitinimo įstaigų. Nes susirgsite ir patys nezinosite nuo ko,bus diagnozę korono virusas.Išgyvens ir bus sveiki tie, kurie turės kantrybę.

Jonas

Jonas portretas
Žydus naikino vokietis ,pasaulio valdantieji nutarė pasaulį išvalyti nuo senų, ligotų žmonių. Tuo pačiu sumažės populiacija, nes ji yra per didelė ,ir per daug ligotų ,senų,pasaulio apvalymas vyksta.Gydytojai zino viską ,jiems uždrausta kalbėti tą temą.Kaip ir farmacininkai pirkdavo medikus ,kad išrašytų brangius vaistus, jaunus išrastas nuo kurių tampa priklausomybe jiems už tai kad jie negydo o tik sušvelnina ligos simptomus .O nuskausminamieji taip kat ,jie veikia kaip narkotikas o tai reiške kad farmacininkai ,medikai neliks be" didelio kąsnio ".

Manau

Manau portretas
Tas platinančias sąmokslo teorijas Raseiniuose ir transliuojančias per ,,Fzbook,,reikia bausti.Ir nustatyti ar yra viruso apsaugos,testų netinkamu ir kontrolės trūkumu.Negalima kaip jos sakon iš lūpų į lūpas skleisti nesamones.

Tokia nuomonė.

Tokia nuomonė. portretas
Pagal jūsų komentarus išeina ,kad viso pasaulio medikai parsidavėliai.Ir Italijoje laidojo žmones iš kosmoso ,o ne italus.Nereikia sąmokslo teorijų 707skleisti.Iš kur ta statistika ,kad 700 medikų nepatenkinti.O Klaipėdoje per karantiną infekcinėje ligoninėje gulėjo ir medikai ir slaugės,nes užsikrėti virusu ir reikėjo deguonies,Norėčiau,kad vis tą virusą neigiantis ir per juos jis plintantis susirgtu ir tegu dusta namuose.

ogi

ogi portretas
SAM SU TIKSLU ---UZPIRKO TEIGIAMU TESTU,,,, Tada sveika zmogu pavadina SERGANCIU BESIMPTOMIU,,, Slykstynes,,,

To Nuomonė

To Nuomonė portretas
Ačiū už nuomonę. Tik klausimas-ar ir 700 Vokietijos medikų ir mokslininkų, kitų šalių mokslininkai, besikreipiantys į savo Vyriausybes taip pat nieko neišmano ir kelia sąmokslo teorijas? Kitas klausimas-kiek skaitėte ir girdėjote Lietuvos medikų, virusologų ir kitų specialistų nuomonių? Čia niekas neneigia virusas egzistuoja ar ne, Kalba apie gydymą, sprendimus, padarinius.

kis

kis portretas
Sis visas jovalas skleidziams su tikslu,o kokiu reiketu pasidometi,nes 21 a.kada isijunk TV ne kremliu,ten irgi zombina zmones,o naujienas is seniausio pasaulio -Europos ir ten isgirsi ne Raseiniu babuciu ar dar kazkieno pletkas o zinias?Kitaip,kaip hibridiniu karu ,tai neivardysi?

kis

kis portretas
Manau,butu idomu kas tokias erezijas platina ir kokiu tikslu.Siandiena juk ne viduramzius,o zmones manau nera zombiai?Jeigu serga privaloma gydyti,juk ne visa Norvelita serga?

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
TO serz, nenorėk tokios padėties kaip buvo Kinijoje.Tena ambasadorė Ina Marčiulionytė pasakojo apie baisumus.O kinija dabar užsidarė ir nebešneką kaip ten kas vyksta.Visas pasaulis yra baimėje dėl viruso tik sąmokslų teorijų skleidėjai ir bobutės mat daugiau nusimano už mokslininkus .Ir per tokius virusas ir plinta.Dabar kelios bobutės Raseiniuose skleidžia apie virusą ir testus nesamones.Manau jas reikia uždaryti už žmonių mulkinimą.Ir žmonių kurstimą prieš virusą.

To serz

To serz portretas
ir panašiai mąstantiems. Jei kaukės ir testai vienintelis vaistas covid atveju, tai jau ta pandemija praeity- juk kaukėtas ir testuotas beveik visas "civilizuotas" pasaulis. Jūs, uolūs "piliečiai" pasakykit man kvailai ,kitaip suprantančiai šią situaciją kodėl Kinijoje kaip prasidėjo taip ir baigėsi pandemija? Kokie ten stebuklai vyksta? Jei negalite paaiškinti, tai bent patylėkite, nes laikas parodys kas teisus.

sąmokslo PRAKTIKA nuzombintiems avinams

sąmokslo PRAKTIKA nuzombintiems avinams portretas
Šita tariama “pandemija”-atviras melas ir įžūli išgalvota afera su tikslu masiškai išnuodyti visus vergus prievarta leidžiamais nuodais.Jau masiškai gaminamos ir perkamos nuodų dozės kiekvienam runkeliui asmeniškai. zombiadėžių apglušintoms avims suvaldyti bus išleistas skiepų pasas, be kurio avis galės laisvai tik po savo kiemą vaikščioti,,,-ir tai tik laikinai,,, Nėra ko stebėtis. Mūsų klapčiukai dar tarybiniais laikais pasižymėjo „uolumu ten, kur nereikia“. Niekas nepasikeitė, išskyrus kryptį..

Visko mačiau

Visko mačiau portretas
Nu bet kad avys rašyt mokės niekada nebūčiau patikėjus. Yra virusas, yra, avytės plautasmegenės, bėkit į tvartus, ir užsidarykit vartus, dar bėgdamos prabalsuokit už Dievą Verygą

Tikrai

Tikrai portretas
Išlindo tamsoj kelios bobulkos "profesorės" kur labai viską"išmano" pašmirinėjo pasireiškė su degančiu pagaliu rankoj, galvoju gal helovyną jsu švenčia bet moliūgų nesimatė ko dieną nesireiškė bijo kažko ar gėda, tamsoj drąsios įdomu kiek klasių baigusios ,jos turbūt galvoja kad ir žemė plokščia įžymybės Raseinių net juokas ima

nu

nu portretas
amzinai blogai ir blogai ..puse LT d-bilai kad baisu

Jau

Jau portretas
ir laikas baigiasi, tuoj paliuosuos , bus paliaubos . Nebus teisės nei išlošti, nei pralošti. Lygiosios. Pailsėsit .

Vargeta cha cha )))

Vargeta cha cha ))) portretas
Tavo gebėjimai 0 , tu net rašyti lietuviškai be klaidų nemoki :) Manau ir supratimas apie ligą yra toks pat 0 . Mano kolektyve 2 vos išsikapstė , kiti - infekuoti prasirgo lengviau . Aš visus tokius idiotus " nesitestuojančius " vietoje vadovo švilpinčiau lauk , rasčiau už ką ...Manau tokie yra nelojalūs nei įmonei nei valstybei .

Lukkai

Lukkai portretas
O tai konkrečiai kaip Veryga ir " valstiečiai " išnaudoja virusą savo naudai , gali pasakyti ? Ar "smegenų" užtenka tik paloti ? PASAULYJE , vargeta , PASAULYJE , o ne tik Lietuvoje paskelbta pandemija . Patys stojome į ES , o PSO esame ar ne nuo 1992 m ? Ko norite , bukenos ? Sovietmečio , jei netinka ES rekomendacijos ? Kas rėkė , nepasiruošė valstybė , nieko neturi , reikia test test test ? Konservatorių ir liberalių aimanos nuo pirmos pandemijos paskelbimo dienos . Konservatoriai dar ir komendanto valandą būtų įvedę ar žinote kas yra nepaprastoji padėtis ? O šiaip , turiu viltį , gal virusas " išsives " idiotus į amžinybę ...Gerkit uspakajoncus ir neerzinkite tų , kurie gerbia ir saugo savo šeimas , tėvus , artimuosius ir kaimynus .

T

T portretas
Tai sugalvotas virusas aš dar nesutikau nie vieno kad kas norssirktu

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Visame pasaulyje serga žmonės tuo virusu.Miršta senukai ir jauni neturėdami imuniteto.Turėdami dar kažkokių ligų ir dar galetu gyventi.O štai raseinių bobutės ir kiti žino geriau už mokslininkus.Nors ir tie nežino kaip sustabdyti tą virusą.Tik kaukės ir supratimas ,vienas kito gerbimas ir atsargumas išgelbės artimus nuo mirties.O tuos prieštaraujančius ,nevertinančius viruso baisumo reikia bausti.

jonas

jonas portretas
Raseiniu boba zino viska ir testai blogi ,viruso nera pats blogumas testuotis vercia .Kaimas tie Raseiniai ir durnos bobu kalbos Raseiniai skaitykit laikrascius ziurekit tv ko jus pyktinates Virusas siaucia virs milijono jau mirusiu pasaulyje o bobai niekas neserga net geda skaityti .kazkokios kvaisos sapalioniu.

Lukka

Lukka portretas
Dar , labai ačiū Dianai. Po truputėlį tokių straipsnių daugėja Su laiku visi supras ir kas yra virusas(neneigiu jo egzistavimo) ir visas manipuliacijas juo. O valstiečiai čia profesionalai-išnaudojo virusą 1000 procentų avo naudai .Žmonės,iIšeikit į lauką, pailsėkit nuo teliko, anksčiau ar vėliau turėsit "išsiblaivinti" nuo koronamanijos ir gyventi įprastą gyvenimą.

Lukka

Lukka portretas
Raseinius valdo Kenstavičius-Norvelitos savininkas. Meras yra Kenstavičiaus statytinis. Veryga susitarė su savivaldybe dėl milijoninių injekcijų į Raseinius, o tai netiesiogiiai pinigai Kenstavičiui. Nei Blinstrubiškiuose nei Raseiniuose nėra rimtai sergančių covidinių ligonių. žmonės besimptomiai ar su slogom. Net seniukai iš prieglaudos jau prie mirties ir tai simptomų neturi. Blinstrubišįkiuose gyventojai protestuoja, bėga.Bet Verygai reikėjo karantino, akivaizdu kad karantino reikia ne teisiogiai Verygai-toks ES ir JAV nurodymas. Laukiam JAV rinkimų.

serž

serž portretas
Skaitau straipsnį ir stebiuosi žmonių bukumu arba tiesiog durnumu. Ko gi bijoti pasidaryti "korronos" testo- įkišo pagaliuką į nosį, po to į gerklę ir viskas, eik sau namo ir lauk atsakymo. Nejau nesuprantat, kad kuo daugiau ištirs tuo greičiau suvaldysime tas pandemijas. Žmonės mielieji atsikvošėkite.

Siaubas

Siaubas portretas
Kiek čia plautasmegenių, dar net televizorių žiūrėt ragina, Kapiec, tokiems jau jokios pagalbos nereikia, beviltiški. Tokius ir nurašo į koronos aukas.

Ko čia aimanuojate ?

Ko čia aimanuojate ? portretas
Gydytoja PERSKAMBINO , kas nepasiekiama ? Matai " undinėms " gydytojas iš karto neatsiliepė ? Tuščioje galvoje sunkiai suvokiama , kad gydytojas KALBA SU KITU pacientu ? Joooo ...panašu idiotų " sergančių " vis daugėja ...Aimanuoja , pas specialistus registruoja TIK 1 dieną , o , kad TAIP YRA DAUGIAU NEI 10 metų , nežino ? VISOS medicinos įstaigos , kurios teikia specialistų konsultacijas , TURI SAVUS REGISTRACIJOS GRAFIKUS , kuriuos sudaro ligoninių vadovybė , ne ministerija ar ministras .

Na ir ,, žurnalistika ,,

Na ir ,, žurnalistika ,, portretas
Kažkokių moterėlių , bijančių savo pavardžių , bet viską " žinančios " apie virusą ? Yra ar nėra pasaulinė pandemija ? Jooo..Raseiniai tapo " pasaulio bamba " ..tik ten testai " blogi " :)) O bobytės iš " norvelitos " , žuvų skrodėjos , gali oponuoti mokslininkams ar tik papletkinti ? Bobytės nesupranta , kad vieni virusą lengvai perserga , kiti - guli reanimacijose ar miršta ? O , kad tie , besimptomiai yra platintojai , nuo kurių neatsakingumo priklauso kitų gyvybė , bobytėms irgi nesuvokiama ? Fui....

to

to portretas
privalot sirgti, nes toks įsakymas ir nemastyti, čia tai geras. Gaila raseiniškių.

NESUPRANTU

NESUPRANTU portretas
Kazkoks nesveiko mastymo zmogelio sugalvotas straipsnis as manau kad taip gali mastytii ir reiksti savo nuomone apie si visa PASAULI izklupusia PANDEMIJA tik labai silpno mastymo zmogelis ir turintis mazai protaujanciu smegenu galvoje.Man sis streipsnis sudaro ispudi kad sio rasinio autorius uzsidares kur nors rusyje ir neziuri nei televizijos nei klausosi radijo Gaila kad musu tarpe atsiranda tokiu isminciu kurie nepadeda kovoti si sia sio amziaus tragedija bet atvirksciai kirsina zmones ir kenkia tiem kurie labai nuosirdziai nori apsaugoti tautiecius nuo sio SIAUBINGO maro.Didziule padeka Valstybes Vadovam uz ju nuosirdzias pastangas kovojant su siuo klastingu virusu Butu labai nemalonu susitikti su siame staipsnyje nepatenkinta asmenybe nes juk aiskiai tyrimai rodo kad jus esate Viruso nesiotoja ir jus si virusa norite dovanuoti kitiem Man tai labai keistai slyksciai ir nesuprantamai atrodo sios asmenybes dejones Si pandemija savo gniauztuose laiko visa pasauly

Nuomonė.

 Nuomonė. portretas
O kodėl tokia didvyrė neskelbia savo pavardės,ko bijo? Jai dzin ,kad kas užsikrės,sunkiai sirgs... jai nesvarbu ,kad žmonės miršta,ji žiūri tik save. Tokioms reikia pritaikyti straipsnį. Dėl kenkėjiško elgesio...

žurnaliūgė kvailesnė už bobas

žurnaliūgė kvailesnė už bobas portretas
žurnaliūgė kvailesnė už Raseinių bobas.... rašyti kvailų bobų kalbas..... bobšės susirgusios Nesiveržkit pas Medikus..... gydykitės pas tą kvailą žurnaliūgę

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Raseiniškiai

Manau

Manau portretas
Greriau tegu sirgs ,mirs rizikos grupės žmonės ,bet testą pasidaryti mat blogai.Nuo durnumo vaistų nėra raseiniškiai. Negerbiat savęs ir savo artimų.

Bele kas

Bele kas portretas
Didžiausia Lietuvos bėda neišsilavine ir(ar) kreivo mąstymo "runkeliai"!

.

. portretas
o vilkų gaujos iš kažkokių irštvu tarsi pagal planą laukia žmonių maitos, kas žino ... Sąmokslo teorija? Iš margos spaudos, gal? Šlykštus reikalas, berneliai, kaip sakydavo žyniai.

Nu jo

Nu jo portretas
Nesupratau problemos? Pasidaryti testa, uz kuri moket nereikia? Namie patupet savaitele? Kur problema?

Anonimas

Anonimas portretas
Čia tas burbulas kilo po Kryžkalnio kardo šventinimo? Taip jiems ir reikia.

pensininkė

pensininkė portretas
visame pasaulyje yra virusas tik pas mus prigalvotas visažiniai mat atsirado paklaidų visur būna o antra gal negerai paima tuos tyrimus manau turėtų tirti iš kraujo tik nesuprantu ko bito to tyrimo kokia problema pasėdėti namuose tas kelias dienas kad tik pasveiktumei ir neužkrėstumei kitų virš trisdešimties tūkstančių yra savizoliacijoje ir kas apie kiekvieną pasiteiraus rūpinkis pats apie save dabar tokie laikai kovoti už save reikia pačiam baigėsi sovietinis rūpestis dar aname amžiuje juk dabar XXI amžius

'dedule'

'dedule' portretas
atejas anukas i valdzia ,Jus ne taip uzciaups,liko nedaug antram ture jis Nugales Kaune,o tada matysit ka reiskia 'demokratija' ir jusu 'laisve' .

Žmonės,

Žmonės, portretas
ar jūs skaitot užsienio spaudą? Ar tik žinot, kas jūsų vienam Raseinių kiemely darosi?

Kas gi galėtų paneigti

Kas gi galėtų paneigti portretas
kad tai ne konservolyberąstų juodosios technologijos?

N

N portretas
Nėra tos koronos tai melas tai sugalvota kaip naikint tauta

Reikia

Reikia portretas
džiaugtis, kad atsiranda drąsių ir nieko nebijančių žmonių. Labai trūksta darbuotojų Blinstrubiškių globos namuose! Visi, kurie naktį streikavo, manau, kad sutiktų už atlygį padirbėti. Kai padirbės, galės vėl su fakelais išeiti ir apginti (?) savo nuomonę. Tad pirmyn, drąsuoliai!

Lietuvis

Lietuvis portretas
Valdžioje iškrypėliai savo tauta naikina iškrypeliai o ta veryga siusti į kalėjimą už nusikalstama veikla.

NA NA

NA NA portretas
kai kas specialiai pučia burbulą prieš testus ,--------visame pasaulyje žmonės yra tikrinami ,kad sužinotu ,kiek prasirgo ir serga žmonių , Raseiniuose meras yra landsberginių gaujos narys ,todėl galimai ,ir vyksta akcijos ,nors kaip teko matyti per video ,raseiniškių buvo keletas ,ten buvo atvykėliai kurstytojai ,kurie prisidengė tamsa , pašokinėjo ,pašūkavo ir pamatę policiją , išsiskirstė ,nes pažeidinėjo karantino taisykles ,,,,,,sėkmės raseiniškiams nepasiduoti provokacijoms ,,,,

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
raseiniškiai. Nepasiduoda melui.

trrr

trrr portretas
Įsiutę žmonės traukia į viešumą aferistus, ir jokie ne samokslai, o sušiktas burbulas, kur nusikaltėliai nori išnaudot nereikalingus PGR testus kad neliktų įkalčių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių