Ramučių gyventojai niršta: vietinė gatvelė virto magistrale

Hahaja

Hahaja portretas
Nu bet žiūri kiek daug bebrijos gerbėjų nors jau tiek metų atbuvo socdemai Kauno rajone ir tiek protekcijų pravarė, kad net nėra kas su jais per rinkimus konkuruotų :) Vienas liūdesys. Garliavoje su šluotoms gatves šluoja kaip praeitame amžiuje, sebiunujise kažkoks bordakas etatai neaišku kam ir kiek ir už kiek. Mokyklų direktoriumi jei nori būti turi būti socdemas ir čia tik smulkmenas paminėjau.

Galima ir pakentėti, amžinai juk neremontuos

Galima ir pakentėti, amžinai juk neremontuos portretas
Na, jei norite ramybės - kraustykitės į Ruklą ar Didžiasalį. Ten ramybė :)

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
O JUOKĖSI IŠ TARYBINIŲ LAIKŲ,KADA VIENAME GALE ASFALTĄ BAIGIA KLOTI,O PRADIOJE JAU KALA PLAKTUKAI JĮ ARDYDAMI.TAD KUOM PASIKEITĖ TARYBINIS LAIKAS NUO DABARTINIO.IR TIE VOGĖ IR DABAR NEATSILIEKA.TIK TARYBINIAIS SODINO,O DABAR DEMOKRATIJA.DABAR SKOLINTIS PINIGUS REIKIA DĖŽUTĖSE NUO BRENDŽIO,AR VOKELIUOSE.NORMALU.

Taip!

Taip! portretas
Kada V.Makuna pasodins i kalejima?!kada tas pamaiva kvailins visus? Vien prisiminus Karmelavos seniunijos remonta.Gavo pinigus bendruomenes centrui o atremontavo visa seniunija, .o prisimint Raudondvario dvaro remonta? Tai buves vicemeras ir direktorius pries makuna angeliukai

Jurgis

Jurgis portretas
Šito reikėjo ir laukti.Kuo daugiau investuosite į tą Karmėlavą, tuo jie daugiau klyks.Jie atitrūkę nuo realybės.Atsisukite pagaliau ir į kitus rajono kampelius, ten irgi žmonės gyvena.Taip išeina, kas garsiau rėkia, tam ir duoda.Kuo daugiau gauna, tuo daugiau rėkia.

Hm

Hm portretas
Del remontu, tai labai teisingas pastebejimas, kai 2x ta pacia gatve asfaltuoja del neorganizuotumo. Nu bet skustis del to, kad vaikai neturi kur su rieduciais vazinet, gali TIKTAI sau! Juk pirkot ar statetes namus vidury lauku. Reikejo pirkti daugiabucio buta, kur yra ir stadionas po langais, ir parduotuve, ir mokykla.

aš portretas
niekaip nesuprantu kai kurių komentatorių agresijos ,pašaipos bei pykčio.Komentuojat neįsigilinę į situaciją, reiškiat nepasitenkinimą, kad "Ramučiams vėl viskas blogai" ,vadinat mus bomžais, siūlot emigruot... Graudu.Žinot kodėl ? Ogi dėl jūsų,kad toliau savo nosies nieko nematot, kad kaip jau yra -taip jau yra,jums viskas DZIN. Kad užstrigot kažkokiam etape "ne mano daržas- ne mano pupos". Kolchozas.Čia viskas bendra, manes tai neliečia.O jei iš tikro,tai ta šiukšlių deginimo gamykla tiesiog PO LANGAIS PARTIZANŲ gatvės ,bet jiems GILIAI POFIK. Nes tai butai,tai bendra,o jei dar langai ne į tą puse...Ramučiai beda pirštu į problemą,lieka kalti....Lygiai taip su tuom dabar daromu gatvės tvarkymu.Na negi nebuvo galimybės normaliau sureguliuot srautus, bėda ne vien Parko gatvėj.Toks jausmas,kad atsakingi asmenys už kelio ženklinimą išviso pas mus nesilankė,priėmė sprendimus neįsigilinę,nematę vietoj situacijos,mažų siaurų gatvelių.

Hateris

Hateris portretas
Galėtų bent gatvę sutvarkyti, Na o šiaip geras metas važiuoklės remontui rajono savivalybės sąskaita.

...

... portretas
Vatnikai nirsta vietine gatvele virto magistrale

Net

Net portretas
Atsilupe gyvena viskas jiems blogai.keiskit gyv.vieta.

Anel

Anel portretas
žmones pakentekit ne vien parko gatve važiuojama visomis gatvemis važiuoja dideli srautai būkit pakantus tai ne visada bus.

Taigi cia

Taigi cia portretas
Tie ramuciai bomzynas konkretus.is kauno pabege valkatos state pilaites juokino zmones .dziaukites kad gatve turit ir net parduotuve.o jeigu nepatinka tai oro uostas salia mynkit kur geriau.ten kur keliu neremontuoja

Tie Ramučiai

Tie Ramučiai portretas
Amžinai nepatenkinti

Jokių

Jokių portretas
bėdų ir problemų Ramučiuose tikrai nėra čia tūkstančiai gyvena ir niekas jokių pretenzijų neturi dėl eismo.Tam ir kelias yra kad visi važiuotų. Pilnatinis galimai pergyvena.

Viktoras

Viktoras portretas
Gerb. p. Jonai, sutikime, ne vieta diskusijai, bet nepraleisiu progos atsakyti: - galiu ir turiu teisę komentuoti, vien todėl, kad ne vieną dešimtmetį gyvenu Ramučiuose, matau ir žinau, kaip ir kas vyksta, už lango, čia, Ramučiuose. O kas vyksta savivaldybėje - jau net neįdomu. Ir žinote kodėl? Savivaldybei didžiuojantis investicijomis į rajoną, Ramučiams, aplink kuriuos būtent tos investicijos vyksta - nulinis dėmesys nuo pat pradžių. Nulinis ir Ramučiams ir jų gyventojams, nes, kaip sakote - "rajonas didelis". Nuo tada ir nebeįdomu. Aš jau nekalbu apie tai, kad savivaldybės klerkas p. Tautvydas, kuriam paskambinta ir paprašyta paaiškinti, kaip bus vykdoma aplinkelio kelio priežiūra - sugeba atsakyti, kad "tiek metų buvo gerai, o dabar blogai patapo.... " p. Jonai, nusivylimas totalus, nes tai - "puvinys". Ir dar: dėl lėšų nereikia kovoti, tai ne socializmo laikai, gauti lėšas investicijom reikia gerų ir teisingų, efektyvių projektų. Tiesiog reikia efektyviai dirbti.

Ram

Ram portretas
Čia vienos asmenybės per daug sau leidžia-rūpinasi šiūkšlių deginimu, o paprastų gyventojų problemų nei vienos neišsprendė per paskutinius kelius metus. Ale "gyventojų atstovės-ai"...O žmonės teisingai daro, kad "atsovėm-ais" nepasitiki ir nenuleidžia rankų - patys kelia problemą į viešumą. Šaunuoliai!

KAIMIETIS RINKĖJAS

KAIMIETIS RINKĖJAS portretas
VIS TIK PIRMAUJA "RAUDONDVARIO FORMULES 1 TRASA" ATGIMIMO GATVĖ.

Jonas

Jonas portretas
Gerb.Viktorai, įsisavindama ir pritraukdama ES lėšas nuo 2003 metų gyvena visa Lietuva,visos savivaldybės.Priminsiu , jas už gražias akis nedalina.Dėl jų dar reikia pakovoti.Savivaldybės dauguma tik prisideda savo lėšomis prie E S projektų.Priminsiu, kad ta dalis kasmet didėja ir jau ne visom savivaldybėm pakeliama. Dažniau siūlyčiau lankytis bendruomenės ir savivaldybės organizuojamuose susitikimuose, tada galėsite reikšti savo nuomonę apie savivaldybės indėlį į vykdomus projektus.Po tokių jūsų vertinimų , kt .manau pradės domėtis , kiek tenka investicijų vienam gyventijui jų seniūnijoje? Rajonas didelis.

ratas

ratas portretas
bet kad tie Ramučių gyventojai viskuo nepatenkinti, tai jiems smirda, tai automobilių daug važiuoja, ar yra nors kada nors jiems gerai?

...

... portretas
p.MORKUNUI gaunasi kaip pas tavo koncervtorius

P. Morkūnas

P. Morkūnas portretas
Klausia, kodėl negalėjo lietaus kanalizacijos pakloti vienu metu su kažkuo...kaip paprasta būtų be pinigų kada užsinorėjus ką nori nutiesti ar pakloti, a ne?

Viktoras

Viktoras portretas
Šis staipsnis parodo ne Parko g. bėdą, o visų Ramučių bėdą. Didžiausia bėda ta, kad nėra vientisos stiprios bendruomenės, kuri sugebėtų suskalbėti ir su Lez'u ir su impotentiška, arogantiška rajono savivaldybe, kuriai Ramučiai yra kitame rajone. Šnd korespondentas buvo Parko gatvėje, ryt - gal bus Dvaro g., poryt Bielinio ir t.t. Parašys apie viską atskirai, nes tik "gatvelės" pasikvietė. Ir ką.... daug mažų bėdelių. Taigi niekis. Jei ką tai savivaldybė nieko nepadarė ir nieko nepadarys ... už rajono pinigus. Atsiprašau - liepos mėn laukiama revoliucija Bielinio g, apie kurią trimituoja jau metus, bet manau Ramučiams dzin jau. Jei pagalvojus, Centinę gatvė asfaltavo ne rajonas, o Kelių direkcija, nuotekas tvarko už Europos pinigus... Bet Ramučiai dar už šiuos savivaldybėje tebelsuoja, o ir į Kauną nenorime, nes rajone 10€ pigesnis draudimas autombiliui. Taigi nusipelnėme, tai ką turime... Vienu žodžiu - tikrai yra geresnių vietų gyventi. Gera bent tiek, kad suvoki kas vyksta.

...

... portretas
gatve padaryta vazinet masinom .kuo daugiau verkiat geriau mums vairams

remontas

remontas portretas
Remontuoja blogai, neremontuoja vėl blogai. Arūnui nebus gerai....

Jane

Jane portretas
Tarybiniais laikais juokemes ' baikit asfaltuot vandenteki klosim!

Petras

Petras portretas
V.Lape , rašydamas tokį straipsnį, galėtum ir pasirašyti,kad visa Ramučių bendruomenė žinotų, kas yra tas V.Lapė ir tą straipsnį užsakė. Problemos egzistuoja, bet jos derinamos su Ramučių bendruomene.Ačiū jai už situacijos supratimą. Visi kelio remonto, vandentvarkos,lietaus kanalizacijos ir kt darbai , kurie vykdomi gyvenvietėje aptarti su bendruomene.Postringavimai, kad buvo galima juos vykdyti kt. eiliškumu oro pilstymas.Tikri bendruomenės nariai tai tikrai supranta.Būkime pakantesni.

Gg

Gg portretas
Tik neapsiverkit. Visu pirma gatve neskirta vaikscioti, kaip jus cia issireiskete, kaip norit ir kas norit, toks vaizdas, kad vaikstot kaip pas save kieme. Nepatinka, kraustykites i sala gyvent bus ramu, apart, kad pauksciai apsiks, tikrai niekas nevazines

eina sau

eina sau portretas
tragedija - gatve mašinos važiuoja!!!!!!!! Dar reikia uždrausti lėktuvams virš Parko gatvės skristi.

Amen

Amen portretas
Koks velnias nese i ta galera???..Ramuciai yra aerouosto ribos ,ten is vis gyventi pavojinga sveikatai.. Reikejo galvot kaip sklypus papigiai pirkosi..

Savas

Savas portretas
Nevazineja,o laksto

Q

Q portretas
Ramu tik 6-tam forte bendrabuty

google

<a href="https://google.com">google</a> portretas
Idomus straipsnis, vertas paskaityt

kai vel sutvarkys gatve

kai vel sutvarkys gatve portretas
po to prades stiprinti gatve ir vel remontas ALELIUJA.

rv

rv portretas
Vakar teko vaziuoti tuo apvaziavimu. Sutinki sunkiasvori transporta tai reikia pas kazka I kiema uzsukt kad prasilenktum.Nezinau kaip ten prasilenkia du sunkvezimiai. Na bet as nesistebiu del atliekamu darbu juk pas mus visada taip daro. Pirma pakloja asfalta paskui remontuoja lietaus kanalizacija, kai ja vel uzasfaltuoja tada prasideda elektriku darbai dar ir dujininkam prireikia remonto. Pas mus visada darbai atliekami nuo kito galo. matyt kazkam apsimoka taip daryti nes tada vyksta daugiau konkursu tada ir "atkatu"kazkam daugiau nubyra.Zmogu pas mus paskutineje vietoje_viska pinigai valdo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių