R. Karbauskis abejoja, ar Kauno rajono gyventojai sutiks jungtis prie miesto

Kaunietė

Kaunietė portretas
O gal Kauno rajono tarybai reiktų pateikti siūlymus grąžinti prijungtas teritorijas prie Kauno. Romainiai, Kaniūkai, Rokai, Vaišvydava ne taip seniai buvo rajono. Įdomu kiek jų gyventojų džiaugiasi tapę kauniečiais? Aš taip pat esu iš tų prijungtų. Puikiai atsimenu kiek pinigų ir laiko kainavo mano tėvams persiregistravimas. Už 16 a namų valdos sklypą mama pensininkė dabar moka apie 300 eu. Labai norėtume grįžti atgal į Kauno rajoną.

Ponui "Aš"

Ponui "Aš" portretas
O Jūs, ponas, gal dar užkardas ties miesto ribomis uždėkite. Įdomus požiūris. Patinka gyventi mieste savo specifikoje - prašome. Kam piršti rajono žmogui to, ko jam nereikia. Miestiečiams savimeilę glosto "didesnio" miesto sąvoka - daugiau nieko. Visi atvykę "kaimiečia" susimoka tiek už parkavimąsi, tiek už susisiekimo paslaugas, tiek dar duoda ir užsidirbti miestui jame pramogaudamas ir išlaidaudamas. O jeigu Jus kandidatuojant į darbo poziciją nurungė kandidatas ne iš Kauno miesto, reiškia pernelyg didelis dundukas esat (labiau gal dundukė jaučiasi). Nu bet jau jeigu taip, Jums - miesto ponui/-iai miestas patinka, tai prašome nevažiuokite nei grybauti, nei ilsėtis toliau už miesto ribų, valgykite vaisius ir daržoves, užaugintus po Vytauto tiltu. Skraidykite tik iš Aleksoto aerodromo. Visą gyvenimą maudykitės Lampėdžių myžalyne, ar gulėkit prie marių. Nebus problemos. Stebina tokia SIAURAPROTIZMAS.

Aš portretas
Miesto autobusai privalo važiuoti tik iki Kauno ribos, nešvaistykit miesto pinigų kaimiečiams. Į vaikų darželius kaimiečius priimti tik tada, jei nėra eilėje laukiančių kauniečių, atsiradus - atlaisvinti vietas miestiečiams. Miesto gyventojams išduoti leidimus daygelyje vietų statyti automobiliys nemokamai, visys atvykėliys uš rajono - apmokestinti . Ir tada tegu balsuoja - kas už, kas prieš. Beje, kodėl miesto gyventojams brangesni verslo liudijimai? Uždrausti rajono gyventojams su VL teikti paslaugas mieste.

JONAS

JONAS portretas
Gyventojai kovokit neleiskit kad MATIJOSIAUS seiminele sudarkytun jusu gyvenviete tuoj po langais gausit kiauliu fermas ar savartynus

Dajana

Dajana portretas
Karbauskio pasisakymai logiški... seimo posėdžiuose ir nenusišneka...

Julija

Julija portretas
Patikslinu : R.Karbauskio žemės valdos ne Kauno rajono savivaldybėje, o Kaišiadorių rajono savivaldybėje.

taigi

taigi portretas
karvauskio "observatorija"tai Kauno rajone obūtų, su dideliais mokesčiais ir priklausytų Kauno mentui

v

v portretas
Nors sitas pradejo normaliai mastyt

Raudondvarietis - Raunondvariečiui

Raudondvarietis - Raunondvariečiui portretas
Gerb. Raudondvarieti, nereikia už visus kalbėt... Gal tamstai ir viskas gerai, bet daugelis mato gausybę taisytinų dalykų Raudondvaryje. Instituto gatvę į dvarą šiaip ne taip sutvarkė tik po 27 Neprikalusomybės metų. O kokios gatvės 500 m spinduliu nuo seniūnijos!? Taip kad negiedokit į p.Makūno dūdelę.

vagiu

vagiu portretas
bznis .....

Raudondvarietis

Raudondvarietis portretas
Mes tikrai nenorime miesto globos.Viskas pas mus gerai. Nauja mokykla atidaryta,darželis tvarkomas bus naujų vietų pakankamai, viską turime-parduotuves, medicinos centrą,vaistines. Tai Kaunas pas mus važiuoja į Dvaro renginius,sunku net prasibrauti tiek žiemą tiek vasarą. Tegu Kaunas nors vieną aikštę ar gatvę sutvarko iki galo,o dabar per išraustas vis naujai gatves neįmanoma net į parduotuves patekti. Vis kasama ir kasama.Tik Ožeškienės gatvę sutvarkė ir vėl rausia...Čia priima sprendimą kažką stayti,čia atšaukia...Kišeninė taryba nori tik biznio,valdyti vis naujas žemes,apie žmones negalvoja.Mums per toli bus važinėti į Kauno poliklinikas,kur viskas perpildyta,eilės nežmoniškos.Mokesčiai padidės,vėl nauja registracija.Nesąmonė ir tiek. Nėra mieste galvos.Gal tik silkės uodega ? Todėl balsuosim prieš.

Savas

Savas portretas
Tikrai nenorim,

Ramuciai

Ramuciai portretas
Vien jau blogai kad pabrungs zemes mokestis o siaip visus rajono pinigus sukis i Kauna o mes kaip vaziavom zvyrkeliais taip ir vaziuosim

o

o portretas
to nori meras 1 siukslyna prijungti prie kito.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių