Profesinėse mokyklose – klampus įtarimų liūnas: tvarkosi kaip savose bendrovėse?

naikint is ten ta profke

naikint is ten ta profke portretas
O pastatus parduot

Anonimas

Anonimas portretas
Kad atlyginimai būtų geri, reikia uždaryti šeryklas, ale profesines, kuriose keli mokiniai arba visai jų nėra, kur darbas imituojamas. Tokių šeryklų vadovus reikia teisti už pinigų grobstymą.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur žiūri valdantieji? Ar kada pažabos nesąžiningų veikėjų apetitus? Profesinės, tai dažniausiai, etatų sukūrimas, šeimos narių įdarbinimas. O išlaiko jas kas? Mes dirbantieji.

WTF

WTF portretas
jau vien tai kad PROFESINĖ mokykla ruošia IT specialistus skamba suktai .

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Jūs patikrinkite kiekvieną proftechninę mokyklą ir pamatysite, kiek ten visokių prirašytų "Dūšių" esti. Auditą atlikite geras dvi savaites iš eilės ir įsitikinsite, kur mūsų piunigęliai plaukiaaaa... Negi eiliniam piliečiui reikia mokyti visokius auditorius ir švietimo ministerijos klerkus? Bendrai Lietuvoje visur betvarkė - tik popieriai, sąrašai, pažymėjimai... O kaip viskas iš tikrųjų atrodo? Ne [popieriuose, ne ataskaituose? Siaubas

mokykloje kur as dirbu

mokykloje kur as dirbu portretas
direktoriaus pavaduotoja yra jo sugyventine, baisus klanas

aš portretas
Reikia patikrinti visas profesines mokyklas,padėtis tokia pati ar dar blogesnė

anonimui

anonimui portretas
O, kas ten direktorius?

Anonimas

Anonimas portretas
Tokio dėmesio ir KSJMC galėtų sulaukti :))

mama

mama portretas
tegu pakrutina dar Kauno statybos ir prof paslaugu centra, va ten tai anekdotas, skundu pilna bet jie kazkaip vis dingsta...

moksleivis

moksleivis portretas
Oooo če tik lašeliai, kiek prirašyta mokinių (negyvų dušelių , o jie ir stipendija gauna) , kad tik mokykla išliktu ir mokytojai algas gautu ir visi diplomus gauna, va kur reikėtu pakrutinti, oi būtu gražumėlis.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Reiktų ir mokytojams numatyti, kiek metų gali daugiausiai dirbti... nes tokie nupušę būna, gal pasmasčius MAX 7 metus mokytojaut vienoje vietoje.

Nuomonė

Nuomonė portretas
ne tik profesinėse, bet ir bendrojo lavinimo mokyklose yra "savų santykių", o tai reiškia, kad vadovams negalima leisti per ilgai užsibūti biudžetinėse bei valstybinėse įstaigose ir įmonėse. Lietuvoje ir taip klesti "švogerizmas", atsiranda ir pirkimai iš savų ir įdarbinimai savų ir visa kita, kaita būtina.

Anonimas

Anonimas portretas
o tai sitiek nusizengimu sioje mokykloje, klesti biurokratija. tai kur mokesciai ziuri? butu paprastas zmogelis jau butu suestas, gyvas be prieskoniu. tai gal ta mokykla nepavaldi svietimo ir mokslo ministerijai, todel ir daro ka nori? tai kyla klausimas kam pavaldi?

Už saulėtekio

Už saulėtekio portretas
Gaila, kad tokia mokytoja nedirbo kitur. Faktų būtų žymiai daugiau, ne vien giminių.

Lolo

Lolo portretas
Būtina įvesti biudžetinem įstaigom kadenciją 5m.Visos įstaigos dirba,kaip savam UABe.Jei biudž. įstaigos vadovas dirbs gerai,matysis permainos į gerą pusę,sutars su darbuotojais ir jie sutiks,tada renkamas dar 5m.VISOM BIUDŽ.ĮSTAIGOMS KADENCIJOS 5M.

Zioma

Zioma portretas
Aiskiai matosi kad bankrutuoja ta profke kitm, jeigu antrakursis mokinys iseina y mokykla belekada, ir gryžta anksciau nei pirmokas ;-0

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visose valstybinėse įmonėse dirba ir elgiesi kaip privačiose,nes jaučia nebaudžiamumą.Varnas-varnui skių nedraskys.Visi sujungti viena grandine ,vieną pajudins subyrės grandinė.Bijo,kol dirba savi ir be asmeninės atsakomybės, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

komentatoriui nu jo

komentatoriui nu jo portretas
Ką jūs, ne iki pensijos darbas.Yra mokyklų,kuriose dirba , atsiprašau ateina arba yra atvežami į įstaigą ir 80-mečiai.

susija sumemetvarka

susija sumemetvarka portretas
Kosmaras o dar kiek tokiu istaigu dar senamiestyje yra viena istaiga pavaldi vilniuj ten pasiziurekite

Klaipėdos

Klaipėdos portretas
profesines patikrinkite.

AS manau tai tik pasidometi visose ministerijose ras visko.

AS manau tai tik pasidometi visose ministerijose ras visko. portretas
Ne tik mokyklose,profesines ,bet kur tik nepasisuksi visur rasi bordaka,netinkama apskaita,pinigu taskyma.Tik to nedaro valdantieji.Jie komisija po komisijos ir iesko ko neras ir tai tik rinkimine propaganda sudirbti netikra informazija neismaneliam.O savo valdymo metu pinigu plovimo,betvarkes ,milijoniniu iseikvojimu nenori matyti.

mokytojas

mokytojas portretas
kiekvienais metais mokyklose auditai būna, tačiau nieko tai nesprendžia. Mokytojams algos tikrai nekils, kai vaikų mažėja, o ir mokymo programos trumpėja.

As

As portretas
Visas profesines Kauno mokyklas butinai reikia audituoti nepriklausomu smm auditu tai bus atomines bombos sprogimu.

Raf

Raf portretas
Na dėl tos mokytojos kur skundėsi, kad jai atėmė ekonomikos valandas specialiai, tai meluoja. Visose profesinėse mokyklose naikinami tokie dalykai kaip informatika, ekonomika ir panašiai. Ir tai yra miniaterijos kaltė, kad mokytoja valandų neturi.

Tokios tokelės

Tokios tokelės portretas
taip ir gyvename jau beveik tris dešimtmečius.Ką veikė buvusieji ministrai ,kad klostėsi tokia situacija visose sferose ?! Ar ne todėl ir prasidėjo riksmai klyksmai apie policinę valstybę ir pavojų demokratijai,kad dabartiniai valdantieji imasi skaidrinimo ir švarinimo.?!Tenka valdantiesiems atlaikyti didżiulį pasipriešinimą,o dar opozicionieriai kaltina,atrodo,lyg prieš trejus metus viskas prasidėjo.

Nieko naujo po saule

Nieko naujo po saule portretas
Tiek vakarines suaugusiu mokyklos, tiek profesines turedavo ir greiciausiai turi mirusiu sielu tiek tarp darbuotoju tiek tarp mokiniu.. o paskutiniais metais daug pijigu pumpuojama i profesini mokyma. Kur pinigai, ten ir varnai. Klasikinis variantas - pavaduotoju dukros ar marcios dirbancios bibliotekininkemis be tam reikalingo issilavinimo. Nes vadovu ir bibliotekininkes pozicijai negalioja viesu ir privaciu interesu konflikto nuostatos. Kas parasyta bibliotekininkes paeiginiuose nuostatuose

Nu jo

Nu jo portretas
Esminis klausimas, jeigu esi geras specialistas, tai savo kėdės nesilaikai įsikandęs dantimis... o jeigu ieškai "šiltos vietelės", tada taip, "kėdė" vertybė. Nepažįstu nei vienos pusės, bet taip atrodo... darbas iki pensijos...

skaitytoja

skaitytoja portretas
kokia cia naujiena visusr idarbinami savi asmenys , vienaip ar kitaip susije su vadovais, bet kai pradeda kalbeti apie kazka , tai nera galo, visose imonese tas pats , tad ko stebetis, jau net ministari negali isidarbinti, oa eiliniam pilieciui be pazinciu ner jokiu sansu, pati darbinausi per darbo birza , tad aciu Dievui bent mandagiai siuntinejo is imones i mone , o tie sypsodamiesi atsakinejo - neigiamai ,dar kviecia , kad visi gryztu , o ka veikti , juk seime apie 500 vietu jau uzimta , absurdas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių