Prekybos centre apsilankiusi kaunietė: tokių „grožybių“ nekyla ranka ne tik pirkti

taip

taip portretas
Vertė kas pirkti? Parduotuvių šimtai, rinkis kur taip nėra....

Pirkėjas

Pirkėjas portretas
Taip šioje IKI parduotuvėje jau seniai "nebepageidaujami " pirkėjai.: kasos dirba dažniausiai dvi, ir net pietų metu, todėl eilės susidaro tikrai didelės. Pardavėjos piktos,, jei pasakai kokią pastabą, sako: eikit pas vedėją... tai gal laikas keisti tą vedėją...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Žmonės prekybininkams lyg kiaulės....visą šlamštą suės ir dar pinigą sumokės. Tokius vaisius ir daržoves reik mest lauk. Kur higienistai?

tokį vaizdą

tokį vaizdą portretas
galima pamatyt ir Maxima parduotuvėse.Kartą Molo Maximoje pastebėjau pasidengusius pelėsiu pievagrybius indeliuose,pasakiau apie tai dirbusiai prie lentynų merginai,toji nuėjo su indeliu pas vedėją.Stovėjau ir stebėjau kuo viskas baigsis.Teko nusivilt Maximos vadovybe.Visi pelėsiu pasidengę indeliuose pievagrybiai taip ir liko lentynoje.

kaunietė

kaunietė portretas
IkI parduotuvėse kažkaip stebūklingai pabrangsta prekės, prie prekės nurodyta viena kaina o kol nueini iki kasos susimokėt pasikeičia ir kaip ne keista į didesnę pusę, mistiniai dalykai dedasi. l

pilietis

pilietis portretas
Įdomūs gynėjų pasiaiškinimai : "o kas galėtų už tokį atlyginimą dirbti ?" . PRIE ko čia atlyginimai ir ..." šūdo" kišimas pirkėjams ? Atlyginimą reikia išsikovoti ...sąžiningai dirbant> "Neperšokite" savęs, dirbkite normaliai , o ne , kaip kažkas išsireiškė, aptarnaukite pagal administraciją kuo daugiau pirkėjų. Ir dar, susitarkite visos ir paprašykite pakelti atlyginimus, o jei ne ...KARTU paduokite pareiškimus išeiti iš darbo [ tokių vietų rasite visur] .. Jūsų ilgiau nei priklauso atidirbimas , užlaikyti negalės....o naujų darbuotojų paieška ne jūsų reikalas. TIK vienas "bet", palaikykite tarp savęs ryšį, kad ...nebūtų skaldymo iš administracijos pusės, kuri gali vienai, kitai pasiūlyti truputi didesnę algą ....tarpusavyje susitarkite visas peripetijas [ kaip skaldymo atveju elgtis ].

na

na portretas
visiems sakau geriausias šviežiausias kauniečiams turgus buves 25-čio, dabar Kovo 11-sios. visad šviežios daržovės ir du kart pigesnės. Ko Jūs braunatės į tuos prekybos centrus pora sustojimų ir turgelis. šiandien pirkau braškes 1.70 šviežios skanios visos didelės. Nuvažiuokite patys įsitikinsite.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kodėl kaip kuriose prekybos centrų ,nėra savitarnos kasų.Savitarnos kasos yra puikus dalykas,gali apsitarnauti pats.

Pilietis

Pilietis portretas
Ne tik IKI ,visose parduotuvėse tokios prekės,tik kitose jos būna perrinktos ir galiojimo laikas pakeistas.Parduotuvės tinklų begalės Lietuvoje o kainos visur vienodos.Sakyčiau dėl parduotuvės tinklų daugumos kainos krenta,konkurencija yra,tačiau to nėra,nes yra tarpusavio susitarimas.Maisto prekės genda,kainos ne mažėja,sugedusias išmeta.Manau per daug prekybos tinklų Lietuvoje,gyventojų sumažėjo o prekybos centrų, dyksta vis naujų.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Pasipiktinusių daug,bet pasipiktinimus pasakykit parduotuvės vadovybei,o ne kasininkei.Trūsta darbuotojų,tai ir tvarkos nėr,o trūksta dėl to,kad mažos algos,o reikalaujama daug.Įdomu ar labai jau daug kas dirbtų už 550Eurų ant popieriaus dvylika val prie kompo ir pinigų,o dar ir priekaištai iš pirkėjų,ir dar fiksuojamas kasininkių aptarnavimo greitis.Jeigu atidžiau žiūri,tai dar ir nuobaudos.Priekaištus reiškit vadovybei,tai gal kas nors pasikeis.nes gali ir visai kasininkių nelikti.

!!!!

!!!! portretas
paragaukit toj "iki"keptu mesos gaminiu, iskepta is senos mesos apmozotos "kremu", apsivemsit !!!!

Fotografui

Fotografui portretas
Fotografė galėtum nueiti įsidarbinti į parduotuvę.. parodyti pavyzdį kaip reikią dirbti.mandavoske--protinga atsirado fotografoja pomidorus..tu gėriau pasidomek kokie atliginimai kiek uždirba darbuotojas parduotuvėje.

Baisu

Baisu portretas
Nebėra kam dirbti. O dar už mažą algą...

Rolas

Rolas portretas
Kas valanda perenka darzoves?o kam jas perinkti jei jos sviezios?atsiveza jau peringtas .

Kol

Kol portretas
Ras vargšių kasininkių.pardavėjų=krovėjų.valytojų...viskas viename...tol toks pasityčiojimas ir tęsis.....esate labai protingi ir drąsūs komentuoti....nepirkit.neikit į tuos šiukšlinus prekybcentrius.....

Melas

Melas portretas
Vaisius ir daržoves perrenka kas valandą.Tai grynas melas.Pati mačiau kaip tas perrinkimas vyksta.Ateina darbuotojas ar kasininkė ir pasuka laikrodžio rodyklę į priekį.Kiek teko lankytis IKI niekad nemačiau kad kas nors stovėtų ir perrinkinėtų vaisius.

iki

iki portretas
perrenka vaisus KAS VALANDĄ- viskas šviežia :))))))

Lena

Lena portretas
Per pirkėjus varnių kasinikė renimacijoje guli.ačū jums ir stovėkite dat 2savaite eilesi jos buvo nuo8 iki17val .ir nuo Jonavos pusės važinėdavo.

kaunietis

kaunietis portretas
Prekybos centro atstovė MELUOJA. Gyvenu Kovo 11-osios g. ir dažnai ateinu ir į toje gatvėje esančią IKI , ir į minimą. Tankiai pastebiu pastarojoje tokį "vaizdelį"... Aplamai , kiek lankausi apsipirkimuose po įvairius PC , tai prasčiausią vaizdą susidariau Norfoje ir IKI...Jas stengiuosi aplenkti...

Kasininkė

Kasininkė portretas
Kolei daugau nemokės tolei daugau ir nedirbsim nes neapsimoka .teku valdžia kasoje sėdi nes tik 2arba1kasoje buni net nesinori papildomai eiti. Už tai kad nesiskaito valdžia su kasininkais.

jis

jis portretas
Gera iki parduotuvė. Žiūrint kuri, jos skiriasi. Kiek lankausi- visada tvarkinga ir švaru, o tokių supuvusių vaisių niekada nemačiau. Taip- kartais apmaigo "bobutė" ar minkštas pomidoras tikrina, bet salės darbuotojai pakeičia.

Pirkėja

Pirkėja portretas
IKI parduotuvėse tokios prekės tapo norma

kaunietis

kaunietis portretas
IKI prekybos centruose absoliutus bardakas.

Adas

Adas portretas
Iki visai supuvo,lankytis neverta

Anonimas

Anonimas portretas
Čia gi iki kažkoks sovietmetis čia net šviežia viskas debilam tokios parduotuvės čia visur tas pats trys žmonės eilė dešimtmečio kokį taupo pinigus

tai gal

tai gal portretas
visus nepatenkintus prasome i kasas ir i darzoves ir dar visur. Tvarka bus!!!!!!

prieš porą metų

prieš porą metų portretas
IKI pardavinėjo nevalgomas figas. Matosi nuskintos visai žalios ir jau suvyto neprinokę.

nuomonė

nuomonė portretas
Netvarka,nekokybiški vaisiai,daržovės,nemandagūs salės darbuotojai parduotuvėje "Maxima" , esančioje Krėvės prospekto pradžioje.

Italas

Italas portretas
Nes čia per metus nuperkama 2000 beisbolo lazdų ir tik dvi beisbolo pirštinės.

V.M.

V.M. portretas
Ta pati situacija IKI Sukilėlių pr.. eilės nenormaliai ilgos, nes paparastai dirba tik viena ar dvi kasos.

Zuzana

Zuzana portretas
Pigu viskas ir eiliu nera maskvos krautuvese tik rupuzes litovcai vizas ivede tai dar uz jas reik susumoket,kaip uvo gerai prie luonuos ar misos vaziyok kur nori o dabar sienu prristate.ir paverte tauta ubagais

Mikibos

Mikibos portretas
Sauletekio ir visur kitur silo kainos atomines uztai ir eiliu nera tenai.lidl nors dirba daug kasu ir pasirinkimas dar neblogas silainiu ir dirba nuo 7 iki 23 kaip ir maxima

Lukšio IKI (vitebskas)

Lukšio IKI (vitebskas) portretas
Kaunas, lukšio g. iki parduotuvėje ir panašių praeitą savaitę buvo galima įsigyti. O vakare nuo 20-21h. visos kasos uždarytos, savitarnos kasos tik dirba kelios iš 6, perlo terminalas nedirba nuo 21h. kai kitose prekybos centruose dirba iki parduotuvės uždarymo. Tvarkos nėra tenais jau senai...

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Varnių g IKI lygiai ta pati situacija. Tik paduodi į rankas sugędusią daržovę, ją atgal įmeta.

samas

samas portretas
Taigi, jums sako: kas valandą yra perrenkami rankomis. O jūs - nešvieži, nešvieži... Neįtiksi. Beje, galima nepirkti ir net nebeužeiti į tą parduotuvę.

kojos nekeliu IKI ir pan.

kojos nekeliu IKI ir pan. portretas
kai tik apsigyvenom netoli saulėtekio, pakako gal trijų kartų - daugau kojos nekeliu. ir į maksimą nekeliu, nors mano kieme stovi. einu į šilą - ten nei eilių, nei puvėkų.

tiesa

tiesa portretas
visur truksta darbuotoju,verslas nenori moketi normaliu atlyginimu...tuoj prives is ukrainos,ten gyventoju galybe.

niam niam

niam niam portretas
patys skaniausi puvekai,o kas liecia pralaiduma prie kasu tai sauleteky ir pasimatyme visiska tragedija-be pusvalandzio niekaip
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių