Po tragedijos: viltį valdyti kūną jaunas vyras atiduoda į geradarių rankas

Zelemuncikui

Zelemuncikui portretas
Esi parazituojancios rusies atstovas,kiek reikia buti supuvus is vidaus...sveik po truputi jau

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Ta proga mano gyvenimo faktas apie žmonių nuoširdumą.Pirmieji atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje streikavome žvejybinio laivo įgula anapus Atlanto.Aferistui laivo savininkui nepavykus sukelti riaušes nugirdant keletą jūreivių ir pasamdžius streiklaužius,ištuštino maisto atsargas ir pabandė jūreivius įveikti badu.Vietinio laikraščio redakcijoje paskelbiau žinutę,kad badauja to laivo 26 žmonės.Už poros valandų prie laivo nutyso kilometrinė eilė mašinų ir žmonių su maisto maišais ir dėžėmis.Ir taip ištisą mėnesį.Bet taip kaip mūsų rašeivos nesisnargliavome,o tik parašėme keletą eilučių apie mus ištikusią bėdą.Kovą laimėjome.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Buvau aš tame Tailande Bankoke ir Songhla.Atsilikusi Azijos šalis kur kas labiau nei Lietuva Europoje.O būrėjų,žynių,fakyrų ir kitokių šarlatanų daugiau,nei pas mus čigonų,visokių acto garintojų ant kiekvieno kampo,tik parodyk pinigus,tai ir seksas azijietiškai,bezdžioniškai ar varlių bus pateiktas gražioje,blizganšioje pakuotėje.Tarp kitko pirmą kartą gyvenime naudojausi rikša apie 1 doleris už 8 km.atstumą.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Istorija žino apie garsų lietuvį, kuris Kijevo cirke buvo akrobatu ,nukrito nuo lyno ir buvo paralyžiuotas. Prisirišo prie kojos piršto virvutę, ir tampė metus kol pajuto pagerėjimą ir t.t. Galų gale tapo pasaulio čempionu sunkumų žongliravimo srityje. Jeigu viltį atiduodi į kitų rankas ir tikiesi kad jie tau padės-abejotinas reikalas. Aš pirmiausia aiškinčiausi su medikais ar nenutraukti nervai. Mačiau diskaveryje yra chirurgų kurie ir tokiais atvejais jau gali padėti. Tad į Tailandą vykčiau po bandymų Europoje ir išsėmus visas galimybes.

V

V portretas
Lietuvis nebutu lietuvis,ikasti,apjuodinti,nu žodžiu sumaišyt su šudais tik taip gali,gaila kad mes tokie beširdžiai.

Mates buves issiaiskines

Mates buves issiaiskines portretas
Ekspertai kurie cia raso komentarus nesamoningus tai patys nuvazouokit ir isitikinkit kokia situacija o ne rasykit savo iskreipto proto mintis, yra zmoniu kurie nori tikrai padet, ir tikrai pades, kas raso tokius komentarus dazniausiai patys aferistai

ką darys tailande

ką darys tailande portretas
Gal joga užsiimines ? Haaila vaikino, bet netikiu, kad ten jam padės, kažkokiu nistiniu būdu, kurio neįvardina.Apgaus ir jį ir aukotojus

Praeivis

Praeivis portretas
Tas iš kaires stovintis yra labai anglas ir nepatikimas žmogus, įdomu kaip čia tas klubas Satori veikia...

T.

T. portretas
Kokie jūs žmonės esate bjaurūs,tipiško lietuvio bruožas,dergti kitus,rašyti nesamones,na jei tau taip atrodo-tai nebutinai taip yra,apeik straipsnį,jei būtų Tavo vaikas,brolis,ar nedarytum visų įmanomų žygių,kad tik neprarasti vilties??Nuostabu kad yra gerų žmonių,sekmes

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Tame Kėdainių klube-arklidėdėje matomai visi tokio lygio,jeigu pagalbos ieško pas Tailando žynius,o ne Europoje pas aukšto lygio specialistus.Gerai dar,kad ne pas Kėdainių čigones..

wqvg

wqvg portretas
O tai ką. norite pasakyt, kad šio žmogaus Lietuvis valdžia negydo? Nurodykit pavardes gydytojų, kurie dykai negydo- tuoj nuvažiuosiu ir išsiaiškinsiu. O eurų nepervedinėsiu, nes tam ir moku mokesčius, kad gydytų tokius žmones, kuriems nutinka bėda. Dabar tapo labai madinga prašinėti per spaudą pinigų ir kasdien 4-5 prašo, vieni per vienus puslapius, kiti per kitus. Čia jau kaip organizuota mafija pasidarė. Visiškai nesupratau kodėl aš turėčiau kasdien atsisakyt kažkokio maisto vien todėl, kad atiduot savo pinigus svetimiems žmonėms. Naglumas tų straipsnio autorių begalinis. Jau net nebenurodo kokiam gydymui, kokiems tikslams reikia babkių. Tiesiog duokit ir viskas... Žmogaus aišku gaila, bet gailesčio verti tūkstančiai žmonių. Todėl ir mokame mokesčius.

eugis333

eugis333 portretas
Tailandas padės???????????? kas jums ?

LG

LG portretas
Pervedžiau. Juk daug rankų didelę naštą pakelia.Jei tik galim, padėkim.

akcine bendrove

akcine bendrove portretas
Negadinkit žmonėms pasitikėjimo,negražu

sveikatos ir stiprybes !

sveikatos ir stiprybes ! portretas
*

pamatysit......

pamatysit...... portretas
1000 procentų....pinigai į balą....

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Lai tas gailestingasis iš vyrų klubo parašo savo adresą,pats bent vieną eurą atvešiu ir jam į rankas įduosiu arba į snukį už 100 eurų duosiu.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Tikiu,žinau,esu užtikrintas ir gyvenimo pamokintas,kad žmogus žmogui niekuomet nelaimėje tikrai nepagailės nepasidalinęs.Bet kai savo saldžius, smailus, apseilėtus liežuvius iškiša rašeivos ir kažkam tik dabar staiga užverda labdaros katilas, ima tik įsiūtis,o paminėjus Tailandą supranti,kad tai krokodilo ašaros.

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl nesikreipia į seimo narius;jų 141,tai sušelptų po 500e,ir viskas būtų gerai,gal Tailande ir pagydytų.o čia mat ubagai pagelbės.Žmonės vos išgyvena.

sss

sss portretas
nzn, gyvenime nieko neremiu, bet dabar kazkodel kilo noras. tai nors 1 eur bet vis i saskaita.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių