Po tilto atidarymo – nuotraukos su besilupančiais dažais

Grįžti į straipsnį

tam patarimas

tam patarimas portretas
tai palauk konservatoriu kurie laaabai nori ateiti I kauna valdyti, tada ta tilta susprogdins už n milijonu sumos o tada pareikš , kad nėra pinigu šiuo metu nauka statyti....Deja, senojo tilto nebeliko, o naujas dar nekyla. Jo statybai reikia 100 mln. litų. Kalbėta, kad kasmet bus rasta maždaug po trečdalį šios sumos, tačiau pernai sukrapštyta tik septintadalis. Kauno miesto valdžia vylėsi, kad apie 70 proc. finansinės naštos prisiims Susisiekimo ministerija, tačiau ši pareiškė, kad tokių sumų nė nežada skirti. Susisiekimo ministras net pasakė, kad nėra ko verkti – šis tiltas reikalingas tik sodininkams. Tikėtina, kad Panemunės gyventojams naujo tilto greičiausiai teks laukti dar bent 3–4 metus... štai kaip pinigus plovė tuo meto Kauno miesto išrinktieji.... gal priminti kas tuo metu buvo meras ir dauguma?

Patarimas

Patarimas portretas
Baikit kabinėtis prie to tilto, tai - Matijošaičio gerų darbų įamžinimas.

Realijos

Realijos portretas
Kokybe tu ala remonto darbu apgailetina.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip buvau, viskas matosi,visi trukumai. Tesiog geda tik atidare ir viskas nusilupo.O ta gargara ,kur kavinuke budavo,nugriaut ar atnaujint reiktu.Turim toki nuotabu Panemunes sila,grazia panorama einat tiltu.,sitaip svaistomi pinigai.Priduodant darbus turejo matyti,o dabar tegu taiso trukumus....

Klausimas

Klausimas portretas
Tai tie savivaldybės brokdariai dar iki šiol nepašalino tilto remonto broko?

:]

:] portretas
Konservatos prasiėjo ir net drebėdami iš džiugesio fotografavo. Jie geriau nesugeba, bet ką nors apš ... pirmi eilėje atsistoja.

Košmaras

Košmaras portretas
Teko prieš savaitę eiti šiuo tiltu. Vaizdelis iš tiesų tragiškas.Raudonas takas, skirtas dviračiams, iš tiesų skylėtas. Ir tai nėra dažai, tai yra lyg teniso kortų kiliminė danga. Keista idėja...

>tai

>tai portretas
Paimk teptuką,dažus ir- valiai bitele..Prie kiekvieno atgrubnagio prižiūrėtojo nepastatysi.Nesėdėkite ant sofkučių ,o parodykite,ką patys sugebate.

ai

ai portretas
nemyzk ant tilto tai ir nerudis

Kaunietė

Kaunietė portretas
Atlieki remontą už milijonus ir tuomet kasmet vis dar papildomai remontuoja? Pasaka be pabaigos... Jie ten medžiagų kokybiškų užpirkti nesugeba, kad visi jų turėklai po metų kitų rūdyti pradeda? Tikras šeimininkas po remonto ilgai džiaugiasi rezultatais, bet Kaune po remonto vis tvarkyti iš naujo reikia.

Taigi

Taigi portretas
Avinai, jūs avinai, - jei viską sutvarkysi šiais metais, nebeliks ką tvarkyti sekančiais ir gali kilti problemų su pinigų įsisavinimu.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Turint omenyje 2,6 mln. išleistus darbams ir dar papildomus 60 tūkstančių vietoj 20 - ties, akivaizdu, jog kokybės nėra. Mokesčių mokėtojams turbūt ne veltui kyla klausimas, kodėl su tokia įmone sudaromos sutartys? Ir nuotraukose matyti net susibangavę tilto turėklai.

KONSERVŲ Kupčinskas pastatė " auksinę" IŠVIETĘ

 KONSERVŲ  Kupčinskas pastatė " auksinę" IŠVIETĘ portretas
ir konservat KGB-tai negali atsidžiaugti rezultatu-- tai pavyzdys , kai neliko nei pinigų , nei IŠVIETĖS- o statė 12 metų

tai

tai portretas
ten nemažas gabalas, penktadieni buvo mašina ten, lopė tą vietą. Girdėjau bambėjo vyrai,kad per drėgna tiem darbam buvo..Apie laiptus link Molo tai tyliu išvis, net man, moteriai, matosi,kad ten tep lep patepliota dažais bile pateplioti. Garantuotai pavasarį bus nutrupėję. O ir tą apgriuvusi kioską kažkaip reiktų tvarkyti, nes kontekste nekaip atrodo.

:)))

:))) portretas
ne tau islaikytini pedopartijos rinkejau apie mane sprest. o prie kusynsko kaunas buvo kaip po karo, bet tau konservuotas putino drauge buvo geriau

To :)))

To :))) portretas
jei tu, kvailio šypsenėle :))), būdamas beretnyku, vadini kažkokį kusynską geresniu, nes jis nevogė, neprichvatizavo, nekolaboravo su ruZkiais, tai tada esi teisus.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Puiku, kai miestas tvarkomas ir atsiranda naujų gerų dalykų. Tik visada labai nemalonu, jei trūksta kokybės. Gal tuomet geriau nedaryti, nei daryti belekaip.

:)))

:))) portretas
pagal beretnyka kusynskas buvo zymiai geresnis : nedare nieko

BLINDA

BLINDA portretas
Niekas nenesa atsakomybes,nei dirbanti firma,nei tikrintojai...Uzdetu dideles baudas,tai tada ir butu kokybe.Svarbiausia ,KAUNO VAIDOVAI uzsidejo pliusiuka.ANARCHIJA!

Kaunietė

Kaunietė portretas
Kad prietilčio prieigos nesutvarkytos nieko jau turbūt nestebina, nes čia kaip taisyklė: daryti ir neužbaigti... Jūs pažiūrėti galite, kiek laiko klojamas šaligatvis link Dainų slėnio. Ir visur tas pats.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Matyt toms išperoms sąžinė nera rami, jei komentaruose užsisėdi :)

beretnykui :)))

beretnykui  :))) portretas
niekam čia neįdomu, kad tu pavydi ir tavo išperoms nuo krabų stalo nieko neliko.

:)))

:))) portretas
o beretnykas pavydi nes jo isperoms nelieka...

Krabas tvarkosi

Krabas tvarkosi portretas
svarbiausiai- pasitvarko ir išperoms lieka.

Juozas

Juozas portretas
Ar tai ką nors stebina?Jokia naujiena,kad dažai lupasi,krenta tinkas ar sieja nauja kelio danga Kaltu tai nėra,svarbu pigiau.

Ciombe

Ciombe portretas
Stovejo stovejo .uzdarytas atejus ziemai iki numatytos atidarymo datos likus kelioms savaitems...forsuoti darbai....greit belekaip....pavasari galim paziuret broka.

n4ra

n4ra portretas
Nu bet ir šūdarankiai LT. Naujai pertiestos gatvės susibanguoja, naujai atidaryti tiltai byra:D

Welcome

Welcome  portretas
To the soviet country

Šiknoj \\\\\.../////

Šiknoj  \\\\\...///// portretas
radau kirmėlę,kas kaltas?

Sion

Sion portretas
vis blogai Geriau susipazinkit su dazytoju nei kaltint kauno taryba,,,,Juk dazet kaunieciai o gal ukrainieciai,,,,

ss

ss portretas
Renovacija padaryta is ekologisku savaime suyranciu medziagu

cha cha cha

cha cha cha portretas
remontuotas prieš dešimtmetį, o pinigai "įsisavinti' šiemet. "Krabas tvarkosi".

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Fotografe , ko kabinėjiesi , tamstai paskutiniame sakinyje aiškiai parašyta -''PASKUTINĮ KARTĄ REMONTUOTAS PRIEŠ DEŠIMTMETĮ ''.

neprofesionali KONSERVŲ diversija,

neprofesionali KONSERVŲ  diversija, portretas
nuotraukose matomas tiltas-- prieš r e m o n t ą

oho, tai KONSERVŲ diversija,

oho, tai KONSERVŲ diversija,  portretas
prieš nudažymą apipylė OŽIO myžalais ...ir atšoko, o dabar rodo.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Nusileidimo takas link tilto nuo Biržiškių gatės yra visiškai nesutvarkytas, kadangi sugadintos tako trinkelės . Nulipimo link tilto laiptai nenuvalyti, žvyruoti. Minėto tako trinkelės kai kur aplamai išimtos, likusi plika žemė. Trinkeles galimai sugadino sunkesvorė technika naudota tilto remontui. Toks sugadintas nusileidimo takas link tilto yra ir paliktas. Netvarka.

Santechninis vamzdis

Santechninis vamzdis portretas
Geras remontas ką čia ir bepridūrsi

Tam " kiek iki kadencijos liko"aiškinu

Tam " kiek iki kadencijos liko"aiškinu portretas
įstatymas priimtas ir jis galioja nuo priėmimo dienos, reiškia šitam " Kauno pasitvarkytojui" be šios kadencijos dar lieka dvi t.y. 8 metai ir, nė kiek neabejoju, kad Kauno mužikai vėl jį rinks. O gal , tai abejoju, atatinkamos tarnybos susidomės, nors išdirbęs 10 metų OBXSe puikiai žino,kaip reikalus tvarkyti ir, priedo, dar ir komunistas

G

G portretas
Visi paskutiniai darbai parodomieji, labai brangūs pagal lėšas ir labai pigūs pagal kokybę.

špikis

špikis portretas
Darbų vykdytojas turėtų imti nerimauti,nes faktai kyla viešumon.

nnn

nnn portretas
o kas darbus priiminejo. is ju isreikalauti papildomas islaidas remontui.
Anonimas portretas
Kitais metais vėl remontuos, lėšas reikia įsisavinti.

:)))

:))) portretas
kalabyybiskiu "kaunieciai" kada paskutini karta kaune buvot?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kad jau remontui pinigu nera.

Kaunietė

Kaunietė  portretas
Tai čia eilinis pilietis nuotraukas atsiuntė, nes brokas akis bado. O jeigu darbą išmanantys specialistai pasivaikščioti sugalvotų, kiek to broko surastų? Labai blogai, kai nėra atsakomybės. Tada stebisi, kodėl žmonės pirštais bado ir komentaruose piktinasi. Nauja mada - daryti belekaip?

Kiek iki kadencijos liko

Kiek iki kadencijos liko portretas
Trečiakart kažna ar beišrinks.

Nesuvokiama

Nesuvokiama portretas
Kaip tokį akivaizdų broką kažkas priimti galėjo?! Medžiagos išvis netinkamos...

Taigi

Taigi portretas
Jerunda, svarbu pinigai įsisavinti.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Nuotraukose užfiksuotas brokas akivaizdus. O jeigu dar nuėjus realiai pažiūrėti, būtų dar daugiau visko. Kaune kokybės su žiburiu ieškoti reikia... Už mokesčių mokėtojų pinigus tokius brokdarius samdyti - tai tik savęs negerbt.

Tas čia tiltas, kur tarybiniai studentai dėstytojus maišan į

Tas čia tiltas, kur tarybiniai studentai dėstytojus maišan į portretas
Tas ar kitas tiltas? Studentai į bulvių maišą kildavo ir dėstytojus kainavo tabaluoti po tiltu neapsikentę neteisybės. Kiek gi galima studentų referatus profesoria ir mokslų daktaram su docentais publikuoti savo pavarde mokslū spaudoj? Štai, kokia buvo tarka. O dabar...skundžiasi atsilupusį dažų šmotą pamatę. Apgailėtina.

Simasiaus ismintis

Simasiaus ismintis portretas
Ko siauriau to maziau matysis.

Ei

Ei portretas
Ko cia stebetis, jau seniai Kaune taip iprasta...atseit darbai uzbaigiami, niekas kokybes nekontroliuoja, o paskui gyventojai pamate broka siuncia nuotraukas i k.diena, dienrastis uzklausia savivaldybę....tada Pakalniškis paraso atsakyma ...

kaunietė

kaunietė portretas
Darė kausta?

:)))

:))) portretas
lyg kuris kaimo beretnykas ta tilta mate gyvai... svarbu palot konservuotiem pedopartijos rinkejam...

Rimas

Rimas portretas
Raudonas takas lupasi.Vienoje vietoje jau butinas remontas.(Statyt palapine ir sildyt,tada lopyti,arba laukti pavasario.)Nusileidimas padarytas atmestinai.Turbut darbu dar nepridavinejo ? Arba komisija buvo akla !!!!!

Darius Dariuks

Darius Dariuks portretas
Lampedziuose prie dviračių takų sukonstravo pandusus iš asfalto

filmavimo kamerų nėra?

filmavimo kamerų nėra? portretas
Nuotraukoje matau kelių centimetrų "skylę", turbūt kažkas sutrukdė broileryno niekadėjams didesnę skylę ir keliose vietose padaryti? Šiaip tai labai keista, nes net ir pačiais prasčiausiais dažais nudažius - savaime taip greitai neatsiluptų niekaip.

Gi

Gi portretas
krabui svarbiau vanduo, tiltais neropoja.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ant šlapios dangos dažė. Skubos planas.

Nevogsi \\\\\.../////

Nevogsi  \\\\\...///// portretas
iš ko gyvensi.

Anonimas

Anonimas portretas
Geroves valstybe su vagim ir sukciais.

Tai

Tai portretas
Jei gerai dirbs darbo netures o cia reikes kasmet perdazyt ir paremontuot ir darbo bus ir pelno tures .

Vamzdziu pavogė

Vamzdziu pavogė  portretas
Uždėjo vamzdį kuris netinka lauko sąlygom

Gruntas

Gruntas  portretas
Pavogė antikorozini grunta

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Pamatė koncervatroliai raudona danga ..prikišo savo raudonus nagus ...

Anonimas

Anonimas portretas
Puikus viesieji pirkimai laimi rangovas perleidzia sutari subrangovui ir stai rezultatas.Dekokim Matijosiui uz kokybe idomu jo dvaras nuo dazu dar neasilupo?

cha cha cha

cha cha cha portretas
o tiek krabai gyrėsi, visus metus durnių pravolioję.

Antanas

Antanas portretas
super firma UAB '" ŠVIKAI " dažymui 15 metų garantija.

Ventus

Ventus portretas
O ko noret, kai visa pavasari-vasara buvo durnius voliojamas, o realiai pradeta dirbti, kad ziema ant nosies jau buvo. Kai viso miesto visi rekonstrukciju projektai atiduodami Krabo favoritinei kompanijai, kuri realiai neturi pajegumu tiek apziot, tai toks ir rezultatas. Po poros metu vel reikes kapitaliai remontuoti.

Seenis

Seenis portretas
Kur laiptukai tai gal ukrainiečiai darė - nera kruopštumo o kur vidines kanalizacijos vamzdis panaudotas lietaus vandeniui nuvest tai jau darbu vadovo sprendimas. Subires nuo salcio...

lupena

lupena portretas
nuo Vilniaus stadiono.

Galerijos

Daugiau straipsnių