Po nelaimės sankryžoje suabejojo: ar buvo saugu grąžinti lentelę su žalia rodykle?

Vadyla

Vadyla portretas
Voketyjoje atobanuose kai kur greitis neribojamas, tai dėl kai kurių lapausių neuždeda greičio ribojimo, vyksta naturali atranka, žiopliai visur randa landų kur pasimauti. Viskas daroma, masių patogumui, bet atsiranda teisuolių kurie visada porins prieš, tegul jie porina, karavanas tegul eina, bet pats blogiausias reikalas Jurbarke, kaip mergaitė sunkiai sužalota, o nusikaltėlis tris metus negalės naudoti alkoholio, priminsim ,kad jam iki 21 metu ir taip tris metai ir mokslai ir taip priklauso, čia tai yra blogis, nesuvokiama , kaip tokie teisėjai gali dirbti, tiesiog protu nesuvokiama.

Anonimas

Anonimas portretas
NE VIEN VAIRUOTOJAI TURI NEST ATSAKOMYBE UZ SAUGUMA TURI PRISIIMTI ATSAKOMYBE SAVO SAUGUMU IR PATYS PESTIEJI NEREIKIA EITI KAIP PARKO TAKELIU TELEFONAI RANKOSE APSIZVALGYT NEREIKIA TURI DAUGIAU DEMESI KREIPTI IR IPESCIUJU BAUDIMA O NE VIEN VAIRUOTOJAI VISA LAIKA TURI BUTI TARKUOJAMI

Kostas

Kostas portretas
to kaunietei gal atvaziuok pries 8

Vyga

Vyga portretas
Tegul pestieji perėjoje nesinaudoja telefonais nusiima ausines nuo ausu ir pasidairo į kaire ir į dešne ir ju niekas su automobiliais nepartrenks

Vairuotojui +++

Vairuotojui +++ portretas
tikrai taip. Debilams ir lenteles maiso. Zmones nezino elementariu eismo taisykliu, kalba apie lenteles kaip apie kazkoki tai blogi... skaitykit taisykles ir zinosit kaip pravaziuoti sankryza..

vairuotojas

vairuotojas portretas
Na tikrai tie komentatoriai nesuvokią,ką jie pliurpia.Tai koks skirtumas,yra lentelė,ar jos nėra,juk lentelė leidžia važiuoti,tik praleidus pėsčiuosius.Tai ,jeigu tas vairuotojas nepraleido pėsčiųjų,tai tas pat būtų įvykę ir nesant lentelės.Kalta ne lentelė,o vairuotojas.Asmenys,neišmanantys kelių eismo taisyklių,nekomentuokite to,ko neišmanote.O lentelės labai reikalingos,nes jos sumažina spūstis.Eismo saugumo pablogėjimui,jos jokios reikšmės neturi.Reikia tik vieno-laikytis KET.-,ir autoįvykių nebus.

kaunietė

kaunietė portretas
Ukmergės gatvė Kaune nėra judri, ten tikrai nebūna kamščių, todėl tos žalios rodyklės tikrai nereikia.

Jo

Jo portretas
Kiek tu nelaimiu buvo ir kiek ju bus

O KAS SPRENDE KUR GRAZINTI , KUR NE ?!

O KAS SPRENDE KUR GRAZINTI , KUR NE ?! portretas
Kodel negrazinta ant posukio nuo Vileisio tilto link Neries krantines ?!... Uzkniso vazineti per RAUDONA !!!

SENOLIAI

SENOLIAI portretas
Sakydavo:kvailą,glušą ir bažnyčioj muša.Tada visi dar važinėjo arkliais,nebuvo žalių rodyklių ir tiek durnių, dabar vadinamų eismo saugumo ekspertais.Nustokit blūdyt dėl tų žalių rodyklių,nes jau visas svietas juokiasi,kad lietuviai netuti jokių kitų problemų,išskyrus suvalgytą kotletą,įdarbintą žmoną ir žalias rodykles.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
tai jei avarija įvyks VIA BALTIKA magistralėje- uždaryti magistralę? Kokių kvailių esama dabrtinėje valdžioje...nori pateisinti savo nesąmoningą žalių lentelių nuėmimą?

Pėstieji dažniausiai kalti

Pėstieji dažniausiai kalti portretas
Pėstieji gatvėse karaliauja: eina per perėją, kaip vaikščiodami parke, telefonai iš rankų neiškrenta, į šonus nemato reikalo pasukti kaklą, juk MANE PRIVALO PRALEISTI!!!!

Kostas

Kostas portretas
tuos bomzu kabakus reikia perkelti i porine Siaures prsp puse a ne tai nesliauzios per gatve pagrindinis tu myzalyniu klientu srautas is porines puses

Kostia

Kostia portretas
Ypatingai bukiems dar kartą kartojam - laikykitės kelių eismo taisyklių ir viskas bus gerai ir jokios papildomos rodyklės nebus kliūtis...

kodel

kodel portretas
visiem aisku kad pestieji gatvese karaliauja kaip jiems patinka sauna per pereja nat nepaziureje ar atvaziuja automobilis o apie atsvaitus tai piestieji visiskai pamirso prie ko cia rodykles jai ;pestysis DEBILAS tai jokios lenteles jo neisgelbes pirmiausia tai reikia labai grieztai bausti pesciuosius uz atsvaaitu nenesiojima ir ta FAKTA prilyginti kaip vairuotojui uz vairo sedusiam apgirtusiam dabar bet kokiu atveju visada lieka kaltas vairuotojas Jai ivyko toks atsitikimas o pestysis be atsvaitu visa kalte jo prie ko cia vairuotojas ir kodel po teismus tasomas vairuotojas kada visiskai kaltas pestysis

Vladimiras Moskvičiovas

Vladimiras Moskvičiovas portretas
KODĖL KAUNE PIESTIEJI SAVES NEMYLIU-NESEGA ATŠVAITU- SUKANT Į PAŠILES GATVE IŠ TAIKOS PROSPEKTO NĖRA ŠVIESO IR PEREJOJE NEMATOMI VISIŠKAI IR JIE KAIP AVINAI PUOLA TESIAI PO RATAIS-VAKAR RYTE MAN TAIP BUVO.............

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
Prisipraset zaliu rodykliu patys,dabar ir zmones pesciuju perejose tranko buvo sumazeja nelaimiu kaip ju nebuvo o db patys kalti nx ju isvis reikia tu rodykliu...

rodykle

rodykle portretas
Visos sankryzos turi buti pagal vienodas taisykles.

burokas

burokas portretas
Stai kas ivyksta, kai galvojama sedima vieta. tu zaliu rodykliu nereikejo grazinti: pestieji tiesiog lenda po ratais...

Vy

Vy portretas
Per va tokius "kresteltus" dalius ir draudžia valdžia viską. O kai pervažiuoja pėsčiajį nereguliuojamoje perėjoje, jį irgi kažin krečia? Tai ar saugu tada aplamai pėsčiuosius ir automobilius į gatves išleisti, kodėl policija slepia šią baisią tikrovę nuo mūsų?

zasinui

zasinui portretas
atsirado debiliskas teisuolis,jam cia reikia zinoti kaip vaziavo,sailas nedapis....

baubas

baubas portretas
svarbiausias Lietuvoje įvykis. ko galo tu reikalinga kaunodiena

Anonimas

Anonimas portretas
susitiko du durniai , ir tai neišvengiama

cha jei debilas vairuotojas --

cha jei debilas vairuotojas -- portretas
ar pestysis ...bus tos lenteles su rodyklem ar ju nebus abiem atvejais rezultatas bus tas pats......stovi tos ir aptsipis.......t nuo ju paprasciausiai uzmirskit , nebus problemu nei jums [[gatviu tvarkdariams debilisku istatymu leidejams ,naujokuru kurejams] nei vairuotojams ,nei pestiesiems.....

Lukaa

Lukaa portretas
O Garliavoj yra atvirkščiai. Nuėmė rodyklę sukant iš Vytauto į Lukšos. Tai dabar kai užsidega žalias vairuotojams tai tuo pat metu ir žalias piestiesiems. O kamščiai nuėmus rodyklę stiprūs,tai pavasarį ten bus mišios kai prasidės dviratininaki ir vaikštinėtojai , tikrai kantrybę praradę vairuotojai ką nors numuš.

Simas

Simas portretas
Prie ko čia žalia rodyklė. Nuo žioplumo vaistų nėra. Paprasčiausiai, reikia atidumo. O kai partrenkia pėsčią be žalios rodyklės ant perėjos, ką tada kaltinti?

To nesuprantu

To nesuprantu portretas
Kai tau dega raudonas, pėstiesiems, kurie kerta gatvę iš kairės į dešinę, dega žalias. Kaip tokiems kaip tamsta leidžia vairuoti?

nesuprantu

nesuprantu portretas
jei dega raudonas tai pestysis eit negali, tai kaip zalia rodykle galejo pakenkt? jei masina vaziuoja tada kai pestysis eit negali kaip gali but kaltas vairuotojas? ar cia jau ir pestiesiems padare zalias rodykles?

Durnius

Durnius portretas
Žinoma rodyklė kalta dėl durno vairuotojo ir durno pėsčiojo:))

Anonimas

Anonimas portretas
grazinkit rodykles ,....kiek kamciu kuro deginimas laikas ekologija be rodykliu

Juozai

Juozai portretas
Kai suki į dešinę per raudoną, pėstiesiems, kertantiems gatvę prieš tau pasukant, gali degti žalias signalas.

Juozas

Juozas portretas
Daliau, gal tu pasitikrink dėl viso pikto pas psichiatrą... Pagal rodyklę važiuoji per raudoną, taigi automatiškai turi būti budresnis. Tuo tarpu sukant į dešinę pagal žalią šviesoforo signalą, turėtum jaustis drąsus, nors pėstiesiems kertamoje gatvėje tuo metu taip pat žalias... Tai kada didesnė susidūrimo tikimybė? Beje, kai pėstiesiems dega raudonas, pagal rodyklę galima būtų ramiai pasukti.

Antanas

Antanas portretas
Kažin ar žino Europos sąjunga kas dedasi Lietuvoj, kur dingsta pinigai. Kaip laikomasi įstatymų, žmogaus teisių.

Zygmas

Zygmas portretas
Tai yra visos rodyklių trydos rezultatas - tešlagalviai visiškai nepasiruošę kirto iš peties ir atsikvošėję puolė trauktis, ko pasėkoję tie kas neįsikirto kaip elgtis už vairo ir liko dundukais "surodyklėmis" vietos smegenų ! ! !

Anonimas

Anonimas portretas
Prie ko cia tuos rodikles cia kaltas ira vairuotojas jeigu jis nemato kas po nosim darosi tegu usideda dramblio akinius :-)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių