Po skambučio į „Kauno dieną“ gyventojams namuose nebereikės sėdėti su kailiniais

spalis

spalis portretas
Yra tokių namų kur pirmininkai reguliuoja ant minimumo, tikriausiai šiluminiai tinklai jiems moka premijas, kitaip nesuprasi kodėl gyventojus šaldo

šiaip

šiaip portretas
skambint reikėjo Kauno būtų ūkiui.Prie ko čia gazieta?

"Pasakymui" ir ''tikrai taip"

"Pasakymui" ir ''tikrai taip" portretas
Viską sprendžiat pagal save.Pvz.aš ir manau dar daugelis miesto gyventojų turi radiatorius nuo namų pastatymo laikų ir juos galima nuorinti tik viršutiniuose aukštuose.Jeigu tamsta esi turtingas,tai dar nereiškia ,kad aplink nėra vargšų ir net benamių.

ok

ok portretas
Per spaudą padėjo ir gerai. Įdomu tik, kokie būrai komentaruose puolė aiškinti tai, kas nekelia problemų ir pilti pamazgas, idant bendrijos pirmininkas nežino, ką daro. Cirkininkai. Ot bl... Sorry.

Mes

Mes portretas
Dėl to šildymo, tai kiekvienais metais reikia paskambinti namo pirmininkui, kad 9aukštų name atsuktų. Nors visur aplink namai šyla, o jis sako, kad per 5d bus įjungta. Ir visi gyventojai šąla. Nedarykit savo reorganizacijų, paskelbta šildymas ir junkit.

Tikrai taip

Tikrai taip portretas
Visuose naujuose radiatoriuose yra nuorintojai, tik reikia atsukt kad išeitu oras, ir kiekvieno aukšto gyventojai tai padaryti gali, o ne kaltinti viršutinius aukštus kad tik tie turi nuorinti. Sovietiniuose radiatoriuose ir tai buvo iš galų radiatorių varžteliai, kuriuos atsukus truputi galima nuorinti. O dabar jau taip visi išpruse, kad už juos turėtu šitą darbą padaryt kiti. Baikit! Nejuokinkit! Nekrėskit cirkų! Visi pasistate naujus radiatorius, ir tik orinkite sistemą, jeigu norit kad gerai šiltu, nebūkit camca -lemsa.

Stal

Stal portretas
maladėc pirmininkas :D gal laikas kokį normalų Joną šilumininką pirmininku padaryti? cirko direktorius, panašu, kad elementarių dalykų išspręsti nebesugeba... blyn visai hatai veikia o vienai laiptinei - ne... kas gali buti..? mhm... nuorinti gal reikia? ne! skambinam į naujienas ir skundžiame! jeigu per dvi dienas neišspręstų, pasamdyčiau privatininkus ir duočiau savivaldybei susimokėti už jų paslaugas, jei stabdytų - teisčiau, dar ir už sugaištą laiką su jais bylinėjantis prisiteisčiau... gandonai rimtai rinktų pinigus už šildymą jo nesuteikiant? kas čia do nesąmonė?

Žinovas

Žinovas portretas
Į radiatorių įsukti vožtuvą

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Čia bajaris ar rimtai

UUU

UUU portretas
Kauno diena gyventojus nurengs

nesuprantu

nesuprantu portretas
ką veikia tas pirmininkas, jei nesugeba sutvarkyt nuorinimo

Pasakymas: viena nemokėjo atsukt kranelio ir nuorint

Pasakymas: viena nemokėjo atsukt kranelio ir nuorint portretas
Brudai, jūs patys ir orinkitės, dabar visi esat pasikeite radiatorius naujais, o naujuose visuose yra nuorintojai, taip kad pajudinkit rūras ir nusiorinkit kiekvienam aukšte.

*

* portretas
Pas mus irgi nebuvo sildymo, nes viena nemokejo kraniuko atsisukti ir nuorinti, tad teko kviesti pagalba, kad nuorintu ir pradejo sildyti.

Energ.

Energ. portretas
Radijatorius nuorina ne bute o turi būti viso namo šildymo sistemos nuorinimas.Pradedant šildymą,paleidžiant šitą vandemį į radiatorius ,turi nūti nuorinta ,kaip minėjauJeigu šidymo sistemoje yra oro,tai nuorinus viename bute ,oras atkeliaus iš kitur.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių