E. Pavlovičius: mums buvo duotas įsakymas stovėti prieš tankus, kad nevažiuotų ant žmonių

>>>Arvys \\\\\.../////

>>>Arvys \\\\\...///// portretas
>>>Ar ne su Kutuzovu vienojie palatoje guli,kad toks karingas.

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Šarkos čirškškėjo,kad 13 sausio 'didvyris' gabriukas įvykius per psichuškės langą stebėjo.Reikia medaliu apdovanot už'drąsą'.Kaip rizikavo vaikinas.O galėjo ir nušout,ui.

Arvys

Arvys portretas
Dar ir kaip orentuojuos aplinkoje idiote, nes mano aplinka normali. Matyt tavo aplinkoje vien vatnikai,koloradai, komunistai ir dar visokie atmatos, tai tau ir vaidenasi, kad uz Lietuva niekas nekovotu. Na jusu pagalbos Lietuvai tai tikrai nereikia, smirdekit toliau ir gyvenkite savo praeities prisiminimais ...

ALGIS

ALGIS portretas
...''Kad nevažiuotų ant žmonių'' , o JŪS vadinasi nebuvote laikomi žmonėmis , štai kokia , žmogaus, norinčio vadintis prezidentu, buvo lagika

kaunietis

kaunietis portretas
laisvė-tai yra viskas,

Zenonas išpriekulis.

Zenonas išpriekulis. portretas
Buvau Sąjūdžio iniciatyvinės grupės Klaipėdos m. GBŪV - 1 įgaliotinis, įkūręs grupę savarankiškai, iš apačios. Tai maniau, kad mane kai kurie sąjūdistai suės su visais "žarnais", kaip šakalai įpatingai D.Varkalis. Apgynė "Mažosios Lietuvos" redaktorius G.Tomkus ir E.Gentvilas. Landsbergiui reikia pradėti apkaltą, o tada apklausti ir Gorbačiovą ir bus aišku, kas tą tariamą pasipriešinimą sukūrė ir ar jis buvo reikalingas?

Kaunietis

Kaunietis portretas
matosi, kad veikėjo prisiminimai "iš lubų nurašyti". Geriau būtų patylėjęs ir toliau iš Lietuvos gaunamą duoną kramsnojęs, o ne dar vienu didvyriu "išlindęs" iš po lapų. JEI REIKĖS, IR ŠIANDIEN GINSIME LIETUVĄ, JEI REIKĖS MIRSIME UŽ JĄ, BET NEPULSIME GIRTIS DIDVYRIASI ESĄ.

Leva

Leva portretas
Buvo rusu kariskio sunelis,mokesi 37 oje vid,m-kykloje ir nebuvo is pazangiuju,o i POLICIJOS I AUKSTAJA MATYT ISTOJO TEVELIO PAGALBA.

Spike

Spike portretas
O kokių ryšių tu Erikai turėjai Šiaurės miestelyje? Ar dažnai ten lankeisi? O gal buvai vienas tų, kurie kurstė žmones lįst po tankais?

Highlander

Highlander portretas
ooho, čia tai bent klastotė. Policijos akademija 1991 metais??? 20 metis milicininkas apginkluoja akademiją?

Heinz Guderian

Heinz Guderian portretas
visiškas chaosas prisiminimuose - kas davė įsakymą, kas vadovavo Minsko milicininkams? , VRM Minsko mokyklos milicininkas turi ryšių Šiaurės miestelyje, gauna guminių lazdų, išneša visus ginklus, bet jų neturi (kur jie dingo? O galbuvo kur nors panaudoti?)

Anonimas

Anonimas portretas
Atidirbot sovietams, dabar ES ir USA. Plačiau išsižerkit kiniečiams.

Vištos walmora \\\\\.../////

Vištos walmora  \\\\\...///// portretas
Kam žudynės ir jose nekaltai žuvę žmonės, ŠVENTĖ,spauskite ŽALIĄ.

>>>Arvys \\\\\.../////

>>>Arvys \\\\\...///// portretas
Kažką rūko,arba durnas,nesiorientuojanitis aplinkoje,arba ožynas numetė neapgraužtą kaulą,kad loja kaip šuva.Jam durniui šventė,kai žuvo nei už nieką, niekuo nekalti prvokatorių pakišti po tankais žmonės.---KVAILĮ praleidai progą patylėti,išsidavei savo durnumą.---Nustok rūkyti,darais pavojingas.

aa

aa portretas
o kas dave isakyma stumt zmones po tankais ir sarvuociais ir kam tos aukos buvo reikalingos ....ir kam dabar vel norima suteikt prezidento statusa kurio nenusipelne savo veiksmais ir isakymais...

kas tau milicninke

kas tau milicninke portretas
dave ta ,,,isakyma,, ? ar ne jusu deka per grustynes kaip kas pateko po tanku viksrais ??klausykit to meto garso yrasus darytus aiksteje ir raginimus ,kad zmones saugotusi provokatoriu kurie stumdo po tanku viksrais vos siem pajudejus , zmones

Netokia laisvė.

Netokia laisvė. portretas
Negi užsienio bankų, godaus ir asocialaus verslo ar valdžios nesirūpinimo Valstybe laisvė yra ta dėl kurios kovojome?Nereikia čia tirpti iš pasididžiavimo - nemokėjo mižniai susitvarkyti šalies padoriai, didinti jos turto, materialinio ir moralinio potencialo. Iki dabar nesugeba. Sugeba tik vogti sau. Todėl apie tuometinius įvykius ir žmones negaliu galvot be širdgėlos - MŪSŲ PATRIOTIZMU IR LAISVĖS TROŠKIMU BUVO PASINAUDOTA. Pasinaudota tų kurie per lemiamus įvykius ,,stovėjo po obelim" arba kur įlinde kad ruskis nepasiektų. Jeigu ką..

Šunauja

Šunauja portretas
Patys užgrobė valdžią, įkūrė save ginanti teisinį aparatą ir save saugančią struktūra , 75 metams isislaptino ir dėjo ant mūsų minkštus ir smirdančius......

Arvys

Arvys portretas
Idiote su pragertom smegenėlėm, tauta nei tada, nei dabar ozy eitų ginti, o Lietuva... Nei tu buvai tuose įvykiuose, nei tu žinai kaip ten buvo, tad lisk į savo urvą ir toliau keik savo šalį. Tokie kaip tu atmatos net neturite teisės vadintis lietuviais. Su artėjančią švente visus!!!

Tam anonimui ir laisve po Briuselio

Tam anonimui ir laisve po Briuselio portretas
Pirmiausiai TUREKIT MANDAGUMO.Jokiu ATMATU nera ir ATMATELIU,o kad istorijoje NESIGAUDOTE ir gyvenime,tai matosi.

>>> Anonimui \\\\\.../////

>>> Anonimui \\\\\...///// portretas
>>>Taip ir būtų jei ne valdžiažmogiai išvogę,praskolinę,KGB papunis nesugrionęs pramonės ir ŽŪ.neatidavęs su priemoka Amerikos žydams Mažeikų naftos,neuždarę at,elektrinės Ir dar beglė šunybių,gali kompas užvirti,baigiu.

Tam anonimui ir tam nuo vilko ant meskos

Tam anonimui ir tam nuo vilko ant meskos portretas
Vakaru salys apie Lietuva nezino,o jei zino,tai ta Lietuva pagarsejus ,kaip kriminaline ir skurdzia salimi.Lietuva NEAUKSTINA IR NEPAGARSEJUS SALIS,o kad rasot prie ruso lentynos buvo tuscios,tai jusu smegenys tuscios,nes daug saliu po karo ir valge neprabangiai.

Chi

Chi portretas
Kai bus prieinami KGB archyvai, tik tada pabusime! Dabar senelis išsidirbinėja, kiek gali. Turbūt gerai žino, kad spėjo sudeginti visus galus.., o ko nespėjo, anūkėlis pasirūpins. Konservų pamylėtas ir Lietuvos valdovu dar suspės pabūti. Čia aš taip manau.

Anonimas

Anonimas portretas
Ale kiek daug brudo dar vis iškyla į paviršių.... Su švente , su Pergale lietuviai. Kurkime , garsinkime Lietuvą. Taip sparčiai besivydami ES senesnes šalis pragyvenimo lygiu [ dabar jau daugiau kaip 84 proc. jų vidurkio pasiekę ir aplenkę net senesnes kelias valstybes...], netrukus susilyginsime su jomis. Taip , tam reikia laiko . Bet mūsų žmonės darbštūs, kantrūs ir eina tinkama linkme Na, o atplaišų, parsidavėlių yra , buvo ir bus. Juk bailių , išdavikų buvo visais laikais ir visose šalyse...Tačiau šuns balsas į dangų neina. Juk mes jau laimėjome , o ateityje laimėjimai bus dar didesni.

>Laisvė po Briuselio...

>Laisvė po Briuselio... portretas
Gal tu ir nubėgai nuo vilko ant meškos, tačiau didžioji gyventojų dalis tai patys pasirinko. Ne taip , kaip sovietai ant durtuvų "saulę atnešė". Pagal tave išeitų , kad dabar gyvename blogiau [ nuo vilko ant meškos ], tačiau pasižiūrėjus kur važiuodavome, ką gaudavome parduotuvėse , kaip butus , mašinas įsigydavome ir kaip gyvename dabar , tai du skirtingi pasauliai, kaip diena ir naktis....Tad tikrai nėra ko lyginti.

Povilas

Povilas portretas
O aš ėjau ir vėl eičiau ...Yra išgamų , parsidavėlių , atplaišų ...dabar dergiančių visus ir viską ką pasiekėme. Tokie aukština Staliną, giria Brežnevą , bučiuoja iškarpą iš "Pravdos' su Jazovo atvaizdu ir...pila paplavas ant Lietuvos bei jos didvyrių...Jaučiu kaip eilinis moskolinis dabar parašys , kad aš prisigrobiau "vargšų turto', kad gyvenu kitus išnaudodamas....Užbėgsiu įvykiams už akių. Dirbu darbininku, gaunu algą , gyvenu vieno kambario bute...Gyvenu gerai ir džiaugiuosi , kad mano Tėvynė klesti.Na, bet ne visiems išgamoms tas "dašunta"...

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Nuo ko ir dėl ko,už mūsų pinigus saugomas lanzborgas ?????????????????.Tiek "GERO" padares,matyt kad neužbučiuotų.

>>Arvys \\\\\.../////

>>Arvys \\\\\...///// portretas
>> Nuo ko apsvaigai?,žmonės pamatė kas yra linzborgizmas,su šautuvu nenuvarytum,kaip tada ėjo savanoriškai su viltimi apie šviesesnį rytojų.Aš irgi ėjau,šalau,dabar gailiuosiu,nes nesąmoningai padėjau komunistams KGB stukačiams įsitvirtinti valdžioje,kuria ir šendien mėgaujasi,---LT tautą svetimtautis šunauja,runkeliais pakrikštyjęs.Net kariuomenės jaunimas baidosi,kaip velnias kryžiaus.O čia eitųųųųųųųų ožio ginti.Vargšelis.

0ziui

0ziui portretas
Bet tu tikras ožys, tokius kaip sako Valinskas reikia saud.. ti :) Nors jums ten ziegzdriuose ko gero Lanzbergis yra didžiausias priešas...

Arvys

Arvys portretas
Amžina pagarba kovoju šiems su sovietais. Nors buvo tik 17 metu dalyvavau visuose įvykiuose Kaune, nors čia buvo palyginus ramu, bet gandų, kad atvažiuoja tankai buvo. Tokios vienybės kaip tada daugiau neteko matyti, bet net neabejoju jei įvyktų panašus įvykiai, dabar būtų lygiai tokia pati vienybė.

Na taip

Na taip portretas
po 30 metų žmonės baigia prablaivėti ir pagaliau pradeda normaliai galvoti kas ką ir kada padarė

jo

jo portretas
landsbergio skirstymas zmoniu isbalansavo tauta

to laisve

to laisve portretas
juk laisve ir yra dabar,o kokios tu nori

Anonimas

Anonimas portretas
ten savi seima saugojo svetimu nebuvo,pazinojom ne viena ten saugojusi

Laisve po Briuselio sparnu

Laisve po Briuselio sparnu portretas
Ir Amerikos glebiu.Kaip sakant gavosi begimas nuo vilko ant meskos.

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Ar tokios 'laisvės' tikėjomės.Reikėjo visus komunistus KGB'istus išvaikyti,kaip Estai.

ir kuo dabar virto šita, atsiprašant, "laisvė"?

ir kuo dabar virto šita, atsiprašant, "laisvė"? portretas
laisvaslaikrastis taškas lt

Jonas

Jonas portretas
Vat studenčiukus įgrūdo saugot žalius, o kur buvo dėstytojai ? Ar tos mokymo istaigos vadovai ? Jei tokius bičiukus sugrūdo saugoti, tai kur patys tupėjo įdomu ? Kartais neišnešė kudašiaus ?

Linas

Linas portretas
Kuo toliau nuo karo tuo daugiau dydvyrių. Juokas ima skaitant tokias pasakas

AK

AK portretas
Ateikit, ateikit po tankais! (chi chi, o maniškiai ligoninėse išslapstyti)

Anonimas

Anonimas portretas
Norisi vis paklausti ko ten tada Smetona ir visi klapčiukai bėgo iš Lietuvos ? Kodėl niekas ginklu negynė tėvynės ?

Anonimas

Anonimas portretas
uo jau karantinas pasibaige, zveryne ties tiltu per upe prie vingio parko apie simta rogutem nuo kalno leidosi be jokiu kaukiu,ir parke jokiu kaukiu niekas nenesioja vakare,o kaip pas jus tarp dvieju upiu

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Jei stribų anūkai ir kagėbistų vaikai būtų tuo laiku gyvenę, meluotų gudriau. Puikiai prisimenu tų laikų atmosferą. Jei kas Sąjūdžio vyrus būtų apginklavęs ir liepęs nuo stogų šaudyti į savus, būtų bematant pats gavęs kulką į kaktą. Net KGB tokios provokacijos nedrįso griebtis - per daug žmonių, per daug liudininkų, visi stogai iš aplinkinių namų puikiai matomi. Beje, įvykius prie TV bokšto paskui tyrė ne tik mūsų, bet ir Maskvos prokuratūra. Buvo atliekama ekspertizė - šūvių trajektorijos ir kita. Maskvos propaganda tomis dienomis ant karštųjų nieko protingiau nesugalvojo, kaip neigti aukas prie TV bokšto. Skelbė, kad lavonai į ligonines sąjūdininkų surinkti iš autoavarijų. Tik apie sužeistuosius tylėjo - nemokėjo paaiškinti, iš kur tie atsirado. O versiją idiotams apie šaudymą į savus kažkas sukūrė tik po kelių metų. Kadangi idiotų Lietuvoje netrūksta, tą versiją kai kas kartoja iki šių dienų.

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Kada bus paviešinti KGB'istų sarašai ???,kada bus paskelbtas lanzbergizmas kaip nusikaltimas prrieš Lietuvą ???.

>fotkeje

>fotkeje portretas
Tai o kas jie tokie buvo, jie ir buvo ubagai-bomzai, atsiusti tankuose plesti ir naikinti musu Tevyne. Kacapams nesuprasti Tautos vienybes ir pasipriesinimo okupantams, nes pas juos Tevynes nera, tik uzgrobtos zemes.

Vita

Vita portretas
Tokius vaikus 20 - mečius pastatė saugoti, iš pasakojimo jaučiasi kokie pasimetę vaikinukai buvo. Tada kas budėjo, visi pasimetę buvo, visi nežinojo ko laukt chaosas, nežinomybė. Tiek žurnalistai, tiek jaynimas, tiek vyresni, o ir politikai...Gaima, kad tas tėvelis Lanzbwrgis taip šauniai įkvėpęs kovot už laisvę , už Lietuvą, vėliau visus taip nuvylė. Ir šituos vaikinukus taip pat ne manau, o esu tikra.

Nuotraukoje

Nuotraukoje portretas
Palei tanka žmones su gėlėm sutinka.Šaunuoliai.

Šlovė

Šlovė portretas
Tarybiniam profesoriui .sorry prezidentui.ir jo subinlaižiams

L?

L? portretas
Na aš irgi buvau tą sausio 12-13 naktį prie seimo. Niekas niekur nebėgo. Kažkokie tai alia "tvarkdariai" kartas nuo karto praeidavo ir vis ragindavo eiti namo, bet niekas jų neklausė. Dabar išsidavė, kad tai Pavlovičius su sėbrais bandė atlaisvint seimo prieigas rusų tankams.

Žalia-Balta to Nuomone

Žalia-Balta to Nuomone portretas
Teisingas pastebėjimas. Be to į šio veikėjo pasakas jau senei normalūs žmonės nekreipia dėmesio. Matyt nežinot jo  pravardės sklindančios tarp jį bent kiek žinančių kauniečių ir ne tik jų. Žinotumėt, nekreiptumet demesio ir jūs. ;)

fotkeje

fotkeje portretas
bet fotkeje tie rusu tankistai, desantininkai tikrai kaip kokie ubagai-bomzai atrodo, lyg butu apsirenge ka rado konteineryje...

Anonimas

Anonimas portretas
jaunimas sako kokiam durnui reikia but po tanku list

Anonimas

Anonimas portretas
Važiuotų ir nuvažiuotų ir vardo nepaklaustų. Dėkok dievui, kad tuometinė TSRS valdžia padarė nuolaidą .

Atsistojo asilas

Atsistojo asilas portretas
Su gumine lazda, ir sustojo tankai. Ir uždainavo močiutės. Pzdc. Ką jūs rūkot?

Taigi

Taigi portretas
Kuo tolyn nuo tų įvykių,tuo daugyn ,,patriotų" Atminkit,jei tokie perversmai būtu be aukų,pasaulis nekreiptų dėmesio.O jei tų aukų nėra,tai jos padaromos dirbtinai.Kiekvienam perversmui būtinos aukos.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ačiū už puikų straipsnį!- O graudu darosi perskaičius kai kuriuos komenrarus! Ar tie komentatoriai parvežti skverneliukų per pandemijos pradžią iš JK ir kitų šalių ir dabar, gevendami iš pašalpų mūsų, tik ir moka žodžiys" landzberginis", " prichvatizavo"ir t.t. Negi per 30 m. nesikeitė jų pižiūris į laisvę, į pareigą, į Tėvynę... Štai ką padarė okupacijos metų - sunaikino žmogų, kuris liko be Tėvynės ir jos nebemoka susigrąžinti į savo sąmonę! Gyvena Rusijoje, kurioje ir numirs naudodamasis nepriklausomos Lietuvos turtais!

>Taigi

>Taigi portretas
Kainas pakele "Satrijos ragana", tuo ir buvo norima sukelti "Jedinstvo" organizuotus neramumus ir seimo uzemima jedinstvennikais, taciau sis kgb valdomas "sarsalas" nepavyko... Su artejancia sukaktimi Lietuvos zmones!

Nuomone

Nuomone portretas
Ir kuo tik tas veikejas nebuvo.....O is tikruju zmogus nerandantis gyvenime savo vietos.

Taigi

Taigi portretas
Tankai,šaudymas...,bet kodel neminima dėl ko tas viskas prasidėjo,kodel neminima apie kainų pakėlimą,kad apie tai V.Landsbergis atseit nežinojo...

Anonimas

Anonimas portretas
Lanzberginis ir vagių valdžia pakišo žmonės po tankais, kad patys galėtų isvogti, prichvatizuoti Lietuvos žmonių turtą. Dabar didvyriu ožys vaikšto, o žmonės toliau mulkinami

Skirgaila

Skirgaila portretas
Grazus 30-metis arteja. Dar kgbistini liuna isvalysim ir viskas bus gerai. O vatiniai lokit, jusu amsejimas tik juoka kelia... :DDD

Jo joo

Jo joo portretas
o Kas kam dabar davė įsakymą sunaikint tautą?

Da Luna

Da Luna portretas
išlindo po ilgos pertraukos 31metu gynėjas buves minsko milicijos studentas kodėl jus esate toks iš po krumo išlindes gynėjas tik dabar akis pravėrė, ir melo dydžuojo tometinio maršalo jazovo minsko milicijos akademijos vado kuriam buvo tik vienas šventas žodis rodina ot kalinigrada baltiskovo okruga do vladivostoka dalinovo vastoka strana naša ir visi kiti studentukai kurie patarnavo to metu buvusios sajungos negalėjo nei žodžio ištarti, prieš valdovo įsakyma, kam tiek melo reikia , zampolitai kiek turėjo smarvės tylos bajerio nepusk apie minsko aukštaja akadėmija milicijos kas tarnavo vilniaus kauno visoj respublikoj organose buvo žinioj visi iki vieno, nereikia bajerio o stukačiai dirbo savo darba gerai tik rigoj susišaudė mentai tarpe savu kurie tikrai stovėjo už latvius, taip tie juk žūvo, tarpe savu milicijos tarnautoju, kam tokie bajeriai, dabar išlindo, medalio noras atėjo už lazdas neštas gumines ir nežine kas mate kur nukeliavo, nusileisk ant žemes, žinomi tamstos da

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip MELUOJA PYDE.RAS. Jeigu butu noreje tai tuos dolbajobus prie TV boksto butu sutryne per 10 min,. Jam buvo duotas isakymas saudyti nuo namu stogu i civilius. I Tarybines Armijos karius ,kurvos, nesaude. Buvo lygiai taip pat kaip paskui pakartojo scenariju Kijeve.

to Sajudis

to Sajudis portretas
Dabar . amerikonu tankai Lietuvoj!! Ir amerikonai (girti tankistai)!!!-valo savo batus -su LR valst.veleva nulupta is LR Prokoratura?? Tai kurie tankistai buvo -geri?? Rusu, ar amerikonu ??:))

Makas

Makas portretas
Taip, gaila, kad tikrus sajudiecius isstume buvusios kgbistines strukturos, o dabar jau "dirba" ju vaikai ir vaikaiciai... Todel ir tesiamas nutautinimas ir etnoso naikinimas, priverstine zmoniu emigracija. Visur isitvirtina arabai, kaip ir pokario metais.

Jei

Jei portretas
rimtai, tai, kiek laiko pradanginau skaitydamas šį laikraštį. Tai įtraukia... Būčiau geriau gerą filmą pažiūrėjęs.

O kas dabar?

O kas dabar? portretas
KGB. Kaip buvo, taip ir liko..

milicijos zvalgyba zino kas raso

milicijos zvalgyba zino kas raso portretas
Milicininkai gyne nuo rusu kariuomenes. Jauciate jus ta bedugne??? Bet pats blogumas kai: Teisejai, prokurorai, policijos vadovai, advokatai buve Sovietines sistemos, LTSR aukletiniai. Jie, arba ju palikuonys ir toliau sedi Lietuvos valdymo, apsaugos, policijos sistemose. Ko galima is ju tiketis? Sovietiko misinys su korupcija ir godumu. Kitas pvz. kur laimi demokratija ir teisingumas, tai Vokietijos Federacine Respublika. Visi buve Demokratines Vokietijos aukstas pareigas tureja pareigunai buvo pasalinti is Valstybiniu pareigybiu. Nei vienas sovietikas neliko valdymo strukturoje. Visas strukturas pereme tik patikrinti ir demokratiskoje aplinkoje uzauge vakru Vokietijos pareigunai. Truko daug specialistu tuo metu rytu Vokietijoje. Bet vis tiek nebuvo perimti buve sovietikai, ar tos sistemos pazeisti zmones. Kas atsitiko Lietuvoje? Policijai vadovavo buve milicininkai-okupanto isaukleti ir jam tarnave padugnes. Kas vadovavo kariuomenei, kas pereme prokuraturas. O kas dabar???

sninga

sninga portretas
šitas ale tautos gynėjas kaip pastebėjau mėgsta pasižymėti melu, fantazija, išsigalvojimais. kažkoks nelaimingas ir nelabai gudras.

Anonimas

Anonimas portretas
Buvo patriotizmas, nes zmones patikejo jog turesim tvarkinga, turtinga,grazia savo sali. Tvarkysimes kaip mes mokejome ir tebemokame, busim laisvi ir nuo nieko nepriklausomi. Milejome Lietuva ir didziavomes ja. Svajojome kad gyvensim kaip Sveicarijoje, deja gavosi atvirksciai.Valdziazmogiai prieme jieme palankius istatymus, issiskraidimo zemes kur norejo ir kiek galejo. Issiprivatizavo ka sugebejo. Po to pradejo vieni kitus esti, niekinti, zeminti.Zmogus pavirto nieko vertas runkelis. Ir sedim tamsoje nezinomybeje jau 30 metu. Teisybes jokios, tvarkos taipogi mazai. Valdziazmogiai niekam teatskaitingi, pelnosi, kad net visai ginimei uztenka, Taip ir toliau tesis , ir dar ilgus, ilgus metus. Gaila Jaunimo, vaiku, ateinanciu kartu, kurie taip ir liks aklais kaciukais Bet viltis ,"durniu motina" islieka.

Sajudis

Sajudis portretas
Tada tauta buvo vieninga, mus iveikti buvo neimanoma. Todel ir atsitrauke okupantu tankai.

bet idomu.

bet idomu. portretas
Kaip tas zydas (E. Pavlovičius-Pavlovic) su ta savo "gesintuva" -stovejo ir kovoja pres tos tankus? :)) Kodel, tie "rusu"desantnikai..taip greitai ..uzeme TV boksta?? :)))

Baloon

Baloon portretas
Fizinio lavivimo mokytojas rankose laikė pripūstą pailgą šventinį balionėlį )))))

Anonimas

Anonimas portretas
prie radijo televizijos dailes mokyklos tankas sove is tuscio garsinio tai visi isilakste! o jai but soves is kovinio tai dar ir dabar komunizme gyventumet

bliamba su jumoru--

bliamba su jumoru-- portretas
---""Aš nemačiau(?), kaip atrodė tie Pskovo divizijos desantininkai,(?) bet į rankas visi čiupo, kas ką galėjo. Pamenu buvo fizinio lavinimo dėstytojas, jis rankose laikė kažkokį pagalį, o aš pagriebiau gesintuvą. Net nežinojau, kaip su juo elgtis. Bet patarė mesti iš trečio aukšto ant galvos, ir tiek. Mes apskritai tuo metu nelabai tiksliai supratome, kas vyksta(???)", E.Pavlovičius!! Tu visai durnius buvai tais laikais? Ar Kaip?:)))

Anonimas

Anonimas portretas
pazystamas badavo savaites prie vaiku pasaulio aiksteje palapineje kad isleistu isvykt i amerika, tai maestro pareiske kad nuo kazakstano lauku kazkoks, o AMB ji isleido su seima isvykti

Buves milicininkas.

Buves milicininkas. portretas
Dar vienas alia didvyris.Mes irgi stovejome,bet tokiu isakymu as negirdejau. Kazka tas didvyris prikure))))

td

td portretas
Aš nors ir nekovojau - taip pat suklydau.

Kopūstas

Kopūstas portretas
O kodėl lenksbergis nekovojo?

Kovotojas

Kovotojas portretas
šiandien gailiuosi, kad kovojau, tikejau teisingumu, suklydau
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių