Pastatų priežiūra miesto ritmu

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunas tvarkosi. Puiku. bet pažiūrėkite į Varnių gatvės Nr. 40 daugiabutį. Ne fasadas, o griūvena. Šalia CAMELIA VAISTINĖ, KURI NESUSITVARKO SAVO APLINKOS. Šiukšlynas, bobturgis ir bomžų išgertuvių buveinė prie namo laiptinės. Tai kenčia ne tik namo gyventojai, bet ir visi IKI parduotuvės pirkėjai, miesto svečiai. Gėda.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jūsų darbo rezultatai kalba patys už save. Užsukite, ponai, į Varnių 40-ojo namo kiemą, kuris neturi kiemo. Šiukšlynai, persenę medžiai ir krūmai, išlūžę įėjimai į laiptines, išsiklaipiusios šaligatvių trinkelės, nepjauta žolė. Tas visas minėtas grožis labai mėgstamas ir populiarus tarp Vilijampolės bomžų. O juk namie gyvena šeimos su vaikais (ir be), moka mokesčius už aplinkos tvarkymą ir kt. jūsų teikiamą gerbūvį...vakare net praeit baisu.

rokas

rokas portretas
Jau daug metų mokame butų ūkiui pinigus, kad tvarkytų namą. Jei aš neatlikčiau tiesioginio darbo, darbdavys senai būtų atleidęs, o Kauno butų ūkis ir Vilijampolės vadybininkai ramiai sėdi užstalėse nieko neveikdami ir kas mėnesį gaudami atlyginimą, kurį susiunčiame mes.

Reda

Reda portretas
Ko gi nepasigiria kad šį mėnesį viename name kaupiamųjų lėšų remontui paprašė 648 Eurų už 30,60 kv. m. butą. Va čia tai skaidrumas va čia tai apetitas administratoriaus.

gyventojas

gyventojas portretas
VI forto rajone eilę namų 'Būsto valda' neprašyti-vadinasi neteisėtai "tikrino" nusisamdę ale firmą drenažo šulinius kuri senai neveikia- priklauso Kauno vandenys,.neblogai amokesdino...tas pats vadybininkas stebūklingai dabar darbuojasi 'Butų ūkyje"..

Siaures 95

Siaures 95 portretas
Mūsų namo būsto valda administratorius reik TIK BĖGTI kuo greičiau plauna pinigus tik isgyventoju iš tech priežiūros pinigų nieko nedaro tik sau pasiima baisu negu baisiau savo vadybininkus siunčia per prievartą rinkti parašus kad namas liktų pas juos.

rita

rita portretas
musu nama priziuri Busto valda ,esam patenkinti,jokiu nesusipratimu.Dirba puikus zmones.

Oi, oi, oi! Kokia naujieną paskelbė!

Oi, oi, oi! Kokia naujieną paskelbė! portretas
Nebežino jau kaip pasireklamuot, tai pradėjo save girt, kad mes tokie ir tokie, bet ne tokie kaip konkurentai. Nuo šitos firmos reikia bėgt kuo toliau, nes nieko nepadaro, o pinigus nuplėše. Jau Būsto Valda šimtą kart geriau pasirinkt, tai nors neišsigalvoja ko nereikia, saviveikla neužsiįma, bet atlieka tą kas būtina, pasitare su namo gyventojais, o ne savavališkai patys ką nors sugalvoja, o jūs durneliai tada mokėkit . Taip nebuna Būsto valdoj.

KONKURENTAS

KONKURENTAS portretas
Konkuruot gali kai žinai, kad tavo ryškiai d i d e s n i s nei konkurento, o jei turi tik pipetę - apsičiupinėk ir užaug Marijau.

kam ta propoganda?

kam ta propoganda? portretas
Sodų g. 98 namą kelias dienas skandino fekalijose, o dabar po savaitės apsemtus šūdais rūsius net nesiteikia valyti. Užsisakykite "Kauno būtų ūkio" paslaugas ir plaukiosite šūduose. Firma garantuoja. :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių