Paskirtasis kardinolas S. Tamkevičius: tikrai važinėsiu dviračiu!

gloria.tv arhyvas

gloria.tv arhyvas portretas
visi straipsniai

Nuoroda>www.gloria.tv

Nuoroda>www.gloria.tv portretas
lt.news 12 Sep Griežtas modernistas Pranciškus visur įžvelgia „nelankstumą“ „Aš nebijau schizmų. Aš meldžiuosi, kad jos netaptų realybė“, - rugsėjo 10-osios spaudos konferencijoje skrydžio metu iš Madagaskaro į Romą teigė Popiežius Pranciškus. Romos vyskupas buvo paklaustas, ar jis bijo galimų schizmų JAV, kur jis yra nuolat kritikuojamas, tačiau Pranciškus atsakė, jog kritika kyla ne tik iš Amerikos, bet ir iš „visur“ kitur. Tuomet popas pateikė savo kritiką teigdamas, jog Bažnyčioje jau buvo „daugybė schizmų“ ir visuomet egzistavo „schizmatinė galimybė“, kuri toli gražu „nėra krikščioniška“. Popiežius pripažino, jog „ideologijos braunasi į doktriną“ ir tuomet „atsiranda galimybė išsivystyti schizmai“. Ideologijų užkratas atrodo yra išties rimta problema net ir paties Pranciškaus magisteriumui.

NUORODA> WWW.gloria.tv

NUORODA> WWW.gloria.tv portretas
Rugsėjo 5-ąją homoseksualų ideologijos propagandinis portalas PinkNews.co.uk išaukštino Popiežių Pranciškų už Bolonijos arkivyskupo Matteo Zuppi paskyrimą kardinolu. Tinklalapio žurnalistai džiūgavo, jog Pranciškus „paskyrė pro-LGBT+ vyskupą kardinolu“ ir teigė, kad „LGBT+ šalininkai švenčia“ šį pasirinkimą. 2015-ųjų spalį Pranciškus paskyrė Zuppi Bolonijai, kad dvasininkas pakeistų kardinolą Carlo Caffarra - vieną iš Dubijos kardinolų, kuris pareikalavo Pranciškaus paaiškinti dviprasmiškus pareiškimus apie Komunjijos teikimą neatgailaujantiems svetimautojams. Vis dėlto, Zuppi neturi jokių tikrų įsitikinimų ir darys viską, kas priderama esamai akimirkai. Jis yra gėjų ir islamo ideologijų šalininkas bei būdamas Romos pagalbiniu vyskupu keliomis skirtingomis progomis kartus laikė popiežiškąsias aukštąsias mišias (nuotrauka).

NUORODA> WWW.GLORIA.TV

NUORODA> WWW.GLORIA.TV portretas
Pranciškus įspėja Madagaskaro vyskupus dėl jaunų ir „konservatyvių“ kunigų Rugsėjo 7-ąją Antananarivo katedroje Madagaskare Popiežius Pranciškus pasakė kalbą vietiniams vyskupams. Pagrindinė kalbos tema buvo apie nuoseklią seminaristų atranką. Šiame kontekste jis įspėjo apie jaunuosius kunigus, kurie yra „pernelyg konservatyvūs ir griežti“ (reikšmė: pamaldūs ir rimti), tarsi tai būtų neigiamos savybės. Vis dėlto, Pranciškus pamiršo paminėti tokių griežtų liberalų, kaip ir pats Pranciškus, dirbtinai sukeliama sumaištį ir siaubingą negatyvą. Šie dvasininkai pasižymi modernizmo galonais nuodijantys Evangelijos putojantį vyną.

NUORODA>GLORIA TV

NUORODA>GLORIA TV portretas
Sensancija“: Pranciškus pateisina Šv. Petro relikvijų iššvaistymą Rugsėjo 13-osios laiške graikų stačiatikių patriarchui, Konstantinopolio Baltramiejui Popiežius Pranciškus paaiškino devynių Šv. Petro kaulų fragmentų perleidimą Graikijos šizmatikams. Pranciškus rašo „pajautęs“, jog tai būtų itin reikšminga turėti Petro relikvijas šalia apaštalo Andriejaus, kurios yra didžiai saugomos ir gerbiamos Konstantinopolyje. Popiežius toliau „pajuto“, jog šis mintis atėjo „iš Šventosios Dvasios“. Šis gestas patvirtina Pranciškui ekumeninę kelionę ir gali (tariamai) pasitarnauti it „pastovus priminimas“ kad „mūsų skirtumai daugiau nebestovės priešais ir nebekliudys mūsų bendram liudytojui.“ Baltramiejaus graikų stačiatikiai iš tiesų nė nepripažįsta katalikų Bažnyčioje suteikiamo krikšto.

NUORODA>WWW.gloria tv

NUORODA>WWW.gloria tv portretas
Eretikas kardinolas Kasperis buvo Pranciškaus laiško Vokietijos vyskupams bendraautoris Pranciškaus birželio mėnesio laiškas Vokietijos vyskupams buvo parašytas po diskretaus gegužės mėnesio susitikimo su kardinolais Parolinu, Ladaria, Ouellet, Stella bei kai kuriais Kurijos arkivyskupais, rašo Herder.de (rugsėjo 18). Prelatai įvertino Vokietijoje esančią situaciją, kur Komunija protestantams buvo pristatyta dar visai neseniai. Jie patikėjo kardinolui Ladaria pasiūlyti Pranciškui parašyti laišką Vokietijos vyskupams pabrėžiant vieningumo su Roma svarbą.

NUORODA PASISKAITYKITE KA

NUORODA PASISKAITYKITE KA portretas
ISDARINEJA "SVENTIEJI TARNAI" "SVENTIEJI TARNAI" NUORODA>> Gėjų propaguotojas kardinolas tame pačiame būste gyveno su... [Ieškoti domeno gloria.tv/article/pirSn2DEBRjQ3DWE7ahbkcseF] www.gloriat.tv article/pirSn2DEBRjQ3DWE7ahbkcseF Gėjų propaguotojas kardinolas tame pačiame būste gyveno su kardinolu Makariku. Kardinolas Teodoras Makarikas (87-erių)

tegul pirma apsivalo baznycia

tegul pirma apsivalo baznycia portretas
nuo homoseksualu,nes slykstu kai kunigai gyvena dviguba gyvenima.aisku yra padoriu kunigu bet ju mazuma deja.

Katalikas

Katalikas portretas
Sveikinimai sviesaus proto kardinolui.Tikejimo nebuvimas zmonija privestu prie dvasines regresijos.Katalikybe,negu sugalvota,buvo iskreipta, atvesta ir platinta metodais kurie yra patys didziausi nusikaltimai zmonijai.Kol ju pasekejai nesupras ,pastoviai neatgailaus ir neatsiprasynes zmonijos - nusizengta dviem is triju pagrindiniu kurejo(Dievo)desniu,del kuriu sazine niekada neissivalys jokiose dimencijosemanau,manau siame civilizuotame pasaulyje neuzilgo bus pasmerkta,Amen!

cha cha

cha cha portretas
Neįtikėtina, kaip vata sujudo. Geras sprendimas, sėkmės būsimam kardinolui. Nežiūrint komentarų, visuomenė ir tikintieji žino ir gerbia šį žmogų !

kokios dar pareigos?

kokios dar pareigos? portretas
kard.Backis isilavines atejo 75 metai atsistatydino isejo i emeritura(pensija) apsigyveno vienuolyne ir net metiniu svenciu metu nedalyvauja katedroje misiose.O Emeritas Tamkevicius ,sedi kurijoje apartamentuose ir dar tauskia apie pavyzdi kardinolaujant,reikejo ta pavyzdi rodyti kai ejai kauno arkivyskupo pareigas tada reikejo but pavyzdziu kunigams.o dabar eik i vienuolyna ir ten buk.pazaislio vienuoles neturi kapeliono,eik ten bent nauda siokia tokia bus. o lakstyti per visus portalus ir pasakot apie save tai jau puikybe,o puikybe nuodeme

Leonas

Leonas portretas
O kaip su tuo neturtu? Kam arkivyskupas pirko tokia brangią mašiną Volvo 2007 metais už 70000 litų? Vis dėlto vienuolis? Ar negalėjo paremti žmonių gyvenančių žemiau skurdo ribos? Elgėsi ne pagal Jėzaus mokslą. Ar popiežius šitai žinojo prieš suteikdamas jam kardinilo titula?

Atviras teologų laiškas Katalikų Bažnyčios vyskupams 2019-07

Atviras teologų laiškas Katalikų Bažnyčios vyskupams 2019-07 portretas
IŠTRAUKA IŠ LAIŠKO>Kardinolas Blase Cupich Per 2015 metų Šeimos sinodą kard. Cupichas palaikė siūlymus, kad kartu gyvenantys ir svetimavimo būklėje esantys asmenys bei seksualiai aktyvūs homoseksualūs asmenys tam tikromis sąlygomis gali švaria sąžine priimti Eucharistiją. Popiežius Pranciškus 2014 metais paskyrė jį Čikagos arkivyskupu, 2016 metais suteikė jam kardinolo titulą ir įtraukė jį į Vyskupų kongregacijos bei Katalikų švietimo kongregacijos narius. (II, IV, V) Kardinolas Godfried Danneels Kard. Danneelsas 1997 ir 1998 metais buvo raginamas imtis veiksmų dėl katekizmo knygutės „Roeach“, kuri buvo naudojama Belgijoje su jo pritarimu. DAUGIAU SKAITYKITE>>įRAŠĘ ŠĮ TEKSTĄ I GOOGLE >>Atviras teologų laiškas Katalikų Bažnyčios vyskupams 2019-07-13

ištrauka iš laiško

ištrauka iš laiško portretas
Kardinolas Blase Cupich Per 2015 metų Šeimos sinodą kard. Cupichas palaikė siūlymus, kad kartu gyvenantys ir svetimavimo būklėje esantys asmenys bei seksualiai aktyvūs homoseksualūs asmenys tam tikromis sąlygomis gali švaria sąžine priimti Eucharistiją. Popiežius Pranciškus 2014 metais paskyrė jį Čikagos arkivyskupu, 2016 metais suteikė jam kardinolo titulą ir įtraukė jį į Vyskupų kongregacijos bei Katalikų švietimo kongregacijos narius. (II, IV, V) Kardinolas Godfried Danneels Kard. Danneelsas 1997 ir 1998 metais buvo raginamas imtis veiksmų dėl katekizmo knygutės „Roeach“, kuri buvo naudojama Belgijoje su jo pritarimu.

Anonimas

Anonimas portretas
Atviras teologų laiškas Katalikų Bažnyčios vyskupams 2019-07-13

Įkelkite šį tekstą į google noncensas!!!!!!!!

Įkelkite šį tekstą į google noncensas!!!!!!!! portretas
Atviras teologų laiškas Katalikų Bažnyčios vyskupams 2019-07-13 Grupė dvasininkų ir iškilių akademikų paskelbė atvirą laišką, kuriame kaltina popiežių Pranciškų erezija. Laiškas adresuotas Katalikų Bažnyčios vyskupams, šie prašomi „imtis veiksmų, būtinų šiai rimtai padėčiai išspręsti“.

To

To portretas
Sigito skandalai, Liongino pabegimas, kardinolo Teodoro Edgaro McCarricko pasalinimas iš dvasininku tarpo parodo, kad Vatikane bele kas ir gerai neįsigilinus skiriama vyskupais ir kardinolais. Svarbiausia tureti kapsa pinigų, atsidurti, kaip pats Sigitas sako, atsidurti tinkamų laikų ir reikiamoje vietoje. Ir tu jau ekscelencija, tu jau eminencija.

to >renkama informacija

to >renkama informacija portretas
Kas tu toks,kad tau turetu kazka siusti? kas nori gali rasyti popieziui tiesei i Twitter ,arba siais adresais italu,anglu kalba His Holiness, Pope Francis Apostolic Palace 00120 Vatican City Kadangi popiežius Pranciškus negyvena popiežių rūmuose galite rašyti ir šv. Mortos namų adresą. His Holiness, Pope Francis Saint Martha House 00120 Città del Vaticano, Vatican City

una

una portretas
zinau kas tu gana apsimetineti

Una

Una portretas
Jo Eminencija Sigitas kardinolas Tamkevičius SJ yra tikrai išskirtinė asmenybė, jeigu ant jo taip pilamas purvas. Reikia turėti liūto širdį ir orumą, kad nekreipti dėmesio į tokius puolusių žmonių užgauliojimus. Maža to, melstis už juos, nes jie, kaip bebūtų skausminga, yra Lietuvos dalelė. Ką gi, karavano pašaliniai garsai nesustabdo...

renkama informacija

renkama informacija portretas
Kviečiame visus nukentėjusius nuo dvasininko Sigito Tamkeviciaus ir nepritarancius jo nominacijai į kardinolus siųsti informacija el.adresu lkbkronika@gmail.com. Atverkime popiežiui akis ir isvenkime gėdos Katalikų Bažnyčiai

vytas

vytas portretas
Tokio slykstaus pataikavimo, atmiezto melu ir mistifikavimu senai neskaičiau. Vyrai,turėkit savigarbos taip pigiai parsidavineti. Istorija dar atskleis Sigito dvigubuma. A.a. Kardinolas Sladkevicius sakė: nelaimė Lietuvai kad sąjūdžiui vadovavo Landsbergis o vyskupų buvo paskirtas tamkevicius

Kaunietis

Kaunietis portretas
Du pataikunai taip sumistifikavo savo vadą, kad prilygino kone dievui. Zemas ir slykstus pataikunu lygis. Savo tamke prilygino siaures korejos sventam lyderiui, kuriam zodi tarus, debesys issisklaido...

NESITIKEKIT KAD PASKYRUS NAUJA

NESITIKEKIT KAD PASKYRUS NAUJA portretas
arkivyskupa is dabartiniu esamu Lietuvos vyskupu kas nors pasikeis i gera.Visi vyskupai minksti ,be tvirtos valios ir tvirto harakterio ,o tas yra butina kad vyskupijoje butu tvarka.Vienintelis tinkamas i ses pareigas vylniaus arkivyskupo eugziliaras Poniskaitis dabartinis Kauno administratorius Jurevicius netinkamas kandidatas per ta laika kol vadovauja kad ir laikinai pokyciu 0

Dviratis

Dviratis portretas
Kardinolas liks ištikimas sau : ir toliau važinės dviračiu. Jis mėgsta ketvirtadieniais pravažiuoti dviračiu pro Santakos aukurą ir pats asmeniškai suskaičiuoti apeigas Dievams ir Deivėms atlikinėjančius lietuvius. Bet jis visuomet likdavo mandagus, o vyskupas Virbilas, eidamas pro šalį tyčiodavosi iš tikinčiųjų, besimeldžiančių senosios prigimtinės religijos Dievams ir Deivėms.

nuomone

nuomone portretas
Nu, ir isdykelis,tas musu PAPA-RIMSKI.Kur nukisote Virbala?Kaip tik padorus zmogus,tai ir prapuola kazkur.

R

R portretas
Kaunas turi kardinolą ! Dievo palaimos ir sveikatos palinkėkim.

NEVERTAS BŪTI VYSKUPU,KARDINOLU JUO LABIAU

 NEVERTAS BŪTI VYSKUPU,KARDINOLU JUO LABIAU portretas
Čia paliečiama ir tikinčiųjų teisių, kurios yra pažeidinėjamos, problema. Gyvų liudininkų teigimu ir įvairių dokumentų pagalba galima teigti, kad sovietmečiu kunigas S.Tamkevičius neklausė tuomečių vyskupų, vykdydamas antisovietinę pogrindinę ir kitokią veiklą. Buvo tam rimta priežastis, juk už tai šiandien yra įvertintas - gal ir per daug, užmirštant kitus. Taip pat yra žinoma, kad tuomet kunigas S.Tamkevičius prisidėjo prie ne vienos akcijos rašant laiškus į Vatikaną apie tuomečius vyskupus ir kandidatus į vyskupus. Tokiu būdu jis sutrukdė ne vienam kunigui tapti vyskupu. Nuoroda>.Skaitykite daugiau:aktualijos/2011/08/22 Jūsų Ekscelencija Kauno Arkivyskupe, tai tiesa! - lrytas.lt

Kaip nemazes kunigu skaicius

Kaip nemazes kunigu skaicius portretas
jei lietuvoje neturime dvasingu pavyzdingu vyskupu.Visi karjeristai ,nera tvarkos baznyciose kunigu dauguma savivaldziauja nurodo kainas uz sliubus.Stai ir dabar yra naujas jaunas vyskupas administratorius jurevicius,kas jam trukdo ivesti tvarka? niekas netrukdo igaliojimus turi o vytauto baznycioje nurodoma kaina uz sliuba ,kriksta ir dar toki kuniga Tamkevicius paskyre egzorcistu,tokiam kunigui mylinciam pinigus paciam reikia egzorcisto. o Prisikelimo baznycioje kokios kainos?? Taip kad vyskupai nieko nedaro,buna ir patys patepti,nieko "nemato,negirdi,nezino" kai pasakai kad vyksta tokie dalykai A JO TIKRAI? NU NEZINOJAU.VEIDMAINIAI,NE VYSKUPAI.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Ar jau aukas surinkote uz nusikalstamos veiklos kurstyma, dekl neteisetai lentos pakabinima???? Girdejau prokuratura jau rengia jums apkalta uz vikla pries Lietuvos respublika ir istatymus

...,pirmas TEKSTA kuri per SKAICIAU su DIDELIU IDOMUMU...,

...,pirmas TEKSTA kuri per SKAICIAU su DIDELIU IDOMUMU..., portretas
megstu skaityti apie AUKSTO RANGO DVASININKUS...,is JU MAN!!! AUTORITETAS yra LIETUVIS ARKIVYSKUPAS Paulius MARCINKUS labai PLATAUS SPEKTRO IVAIRIASPALVE ASMENYBE...,budamas GALINGO STOTO JIS BUVO POPIEZIAUS ASMENS SARGYBINIU ir ejo dar VISOKIU KITOKIU AUKSTU PAREIGU...,apie JI galite paSKAITYTI zurnale VERSLO KLASE 2006 BALANDIS...,butinai PASKAITYKITE tai labai IDOMUS TEKSTAS...,na...,o SIANDIEN VISIEMS linkiu IDOMAUS SKAITYMO ir MALONIOS DIENELES... TASKAS

Emma

Emma portretas
Kviečiu jus į privatų lietuviško sekso klubą - www.vplan.com/emma23

Dviratis

Dviratis portretas
Gal tas dviratis bus BURAN ?

zinovas

zinovas portretas
kitas popiezius bus makumba is tanzanijos

Aaaa.... nors ir ant

Aaaa.... nors ir ant portretas
kules raitas man pofik....

Jonas

Jonas portretas
Nors ir paspirtiku. Svarbu tik nesikiskite i svietimo sistema, moksla, politika.

Nu ir durnas

Nu ir durnas portretas
Nereik lyst Matijošaičiui į subinę, juk sutaną lenciūgas pagaus, nei išskalbsi, nei susiūsi. Šiaip man pch visi jusų visų titulai, žinau tik vieną- valdžia esu aš, ką įsakysiu- tą ir darysiu, likusieji eikit.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių