Pasivaikščiojimas Ąžuolyne: negyvų ežiukų neskaičiavau ir nerinkau

Grįžti į straipsnį

Dainius

Dainius portretas
Nemuno ir Nevėžio santakoje santakoje, taipogi žolė skutama iki pat šaknų. Kam ten šienauti ir niokoti naturalią gamtą? Užtektų vieną kartą rudeniop nušienauti. Be to pažiūrėkite į ką pavirto Nemuno krantinės plikai nuskustos. Kažkokia ruda dykynė, o taip gražiai žydėjo natūralūs žolynai.

Anonimas

Anonimas portretas
Pilnos pievos ežiukų kailiukų Ąžuolyne mėtėsi. Tegul savivaldybė ar Kauno Švara atsikalbinėja, išsisukinėja, kaip moka. Taip neturėtų būti. Nereikėjo pjauti žolės traktoriais, gal galima buvo pjauti su mažesniais įrengimais? Ponai valdininkai, pamąstykit dėl sekančių Ąžuolyno pievų pjovimo. Gal dar liko keli gyvi ežiukai, gal pasaugom juos?

Ačiū savibl--dybės idiotams

Ačiū savibl--dybės idiotams portretas
Kaune yra specbukapročių reikalavimas, kad žolė nebūtų aukštesnė negu 12 cm, eina bukagalviai ir matuoja su liniuote. Todėl šienaujantys skuta žemę iki dirvožemio, išnaikindami viską, kas gyva.

pyyyyyyyp

pyyyyyyyp portretas
besmegeniai vadovai ir darbuotojai bei idiotai taip niokojantys gamtą

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo dvikojų debiloidų vargšeliai negali apsisaugoti. Gamtoje jau vietos nebelieka gyvunėliams , liks vien dvikojai padarai. Žmonės susimastykit, galvokit kas daroma su mumis, padarais vadinamais ŽMONĖMIS.

keistuolių

keistuolių portretas
komentai. Narkata...

ka noret

ka noret portretas
dabar toki laikai,atejo, kad viskAs butu sintetine zole, sintetiniai medziai, dabar visos sporto aiksteles padarytos su tuo sintetiniu kilimu, nors yra ir dar futbolo aiksciu su naturalia zole, bet visi vaikai ir buduliai visa diena dauzo kamuoli tose sintetinese aikstese, dabar tos naturalios futbolo aikstes tapo sunu vedziotoju aikstem is, nes jomis niekas daugiau nesiinaudoja, valio buduliu kartai, kam ta naturali gamta, geriau viskas dirbtina

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Ne kartą mačiau , kad ten žolės pjovėjai , pjauna keli traktoriukai , tai laksto kaip lenktynėse , kažkada girdėja , kad Ąžuolynas laikomas kaip SENGIRĖ, tai kam ten iš vis kišti nagus , yra geri takeliai , ta žolė niekam netrukdo , būtų kaip natūrali trąša medžiams .

Gi

Gi portretas
parkai su asfaltuotais takais, nupjautais medžiais, išartomis pievomis, be paukšų ir gyvūnų? Ir dar prasinešantis traktoristas Vasia, kad sukeltų dulkes...

kebabinius

kebabinius portretas
reikrjo informuoti, butu surinke , bet kokiu degradu turi buti , kad taip darytum

Gerda Pinkauskaite

Gerda Pinkauskaite portretas
Kam iš vis drožti tą žolę, kas dvi savaitės ? Kai šitokie karščiai ?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauno švara tipo nežino traktoristo pavardės, kuris tuo metu pjovė žolę ąžuolyne? Manau traktoristas čia specialiai sutraiškė gyvūnus, nebent girtas pjovė žolę... tegu bendrovė atsako.

Rubliniai krabai nekenčia visko, kas gyva

Rubliniai krabai nekenčia visko, kas gyva portretas
Laisvės alėjoje nužudytos liepos, mieste masiškai naikinami brandūs medžiai, žolė ne šienaujama, bet ariama, svarbu tik prisigrūsti stiklainius.

Išvada

Išvada portretas
Del visko kaltas Putinas ir rusai- ežiukų žudikai.

Baisu!

Baisu! portretas
Krabas eziuku žudikas

Anonimas

Anonimas portretas
blyyn...tai dar kilimus parke paklokyt vietoj žolės, ir medžių plasmasinių, kad geneti nerprireiktų....viską ką galėjo žmonėms ir dar apšvietimą padarė, bet parkas tai apie gamta , o ne apie žmonės...o ir Mickevičiaus slėnio upelis ir toliau šudais kvepia

Aha

Aha portretas
Ąžuolyne kaip Ąžuolyne, plotas nemažas, gal kažkiek gyvasties ten ir liks. Bet Naugardiškių parko "tvarkytojai" taip tvarko, kad ne tik ežiams ir voverėms, bet ir paukščiams tuoj vietos neliks. Mąžuosius apuokėlius jau seniai išvijo, lakštingalų irgi nebėr, jau net žvirblį retai bepamatysi... Dalį medžių išvertė, dalį taip apgenėjo, kad tik viršūnėse šakų kuokštai stirkso, likusių šaknis apkapojo tranšėjas rausiodami, buvusius smagius takelius betonu užpylė, velėną nukrapštė, dabar vietoj dirvos smėlį ir žvyrą pila, ir niekam tai nerūpi! Nėr ko ir stebėtis: tą parką jau seniai taikėsi užstatyt, bet bendruomenė kelis dešimtmečius gan sėkmingai priešinosi, tai dabar sugalvojo gudriau: užuot naikinę "tvarko", o kai po tokio tvarkymo sužaloti medžiai nugeibs, bus galima nudžiūvėlius išverst ir statyt kotedžą prie kotedžo...

Chi

Chi portretas
Kauno dienos trolis Žilvinas RučyZZna gaudo krysas.o apie ežiukus negalvoja.

Linas

Linas  portretas
"atidžiai šienauja ir saugo gyvuniją". Taip jo, su traktoriu važiuoja budulis ir saugo gyvuniją.

Audrius Daunoravičius

Audrius Daunoravičius portretas
Negi nėra jokios atsakomybės už tokį sadizmą? Ąžuolyne yra takai, kam reikia skusti tą žolę? Kad dulkių būtų daugiau?

Linas

Linas portretas
Gaila.Turietu rasti saugesni sienavimo būdą.

Nu va

Nu va portretas
Nenupjauk, tuoj atsiras kitas straipsnis-nepjauta žolė, erkių veisykla. Visaip bus blogai.

buvau kapinese seniavos

buvau kapinese seniavos  portretas
tai ka daro kai kurie pilieciai baisu ,kaip aplink kapa uzpila chemijos kad zole neaugtu daug daug metu,vaizdelis kaip po cheminio karo.Idomu kur ziuri kapines priziurinti adimistracija kai vyksta zemes augmenijos ir gyvunijos isdeginimas chemikalu pagalba.

G

G portretas
Dabar toks laikmetis - medžių genėjimui ir priežiūrai samdomi medkirčiai. Parkų želdinių priežiūrai - tiesiog žmonės neišmanantys gamtos dėsniu. Nudrožus lygiai su žeme - rečiau reikės atvažiuot. Tokius "priežiūros" vaizdus pamatę Londono parkų prižiūrėtojai apsiverktų.

nuomonė

nuomonė portretas
Manau, kai žolė nupjaunama labai trumpai, saulė ją išdegina, pro ją matosi dirvožemis, kyla dulkės, kurios pro langus skverbiasi į patalpas ir kvėpavimo takus... Gal geriau aukštesnė žolė, negu kvėpavimas dulkėmis?

kvaili istatymai kai

kvaili istatymai kai  portretas
saku tam tikrais menesiais negalima pjauti del sparnuociu saugumo o zole gali pjauti ir cia del gyvunu saugumui nu si si kt.

Anonimas

Anonimas portretas
stai ka reiskia tie beprotiki sienavimai visus ypac soduose --stebisi kad pauksciu sodo gyvunu todel kad nera zoles nera vabalu tik nuskusta zeme negyva taip ir nyksta viskas kas gyva

Galerijos

Daugiau straipsnių