Širsta dėl saviizoliacijos nesilaikančio kaimyno: iškvietus policiją, ėmė grasinti

rapolas

rapolas portretas
Va dėl tokių gryžusių "MOROZŲ" visi vargt turi.Tiems silkių žarnų valytojams atrodo, kad jie visagaliai ir ant nustatytos tvarkos nusispjaut... Geriau jau jie ten ir bezdėtu.

albinas

albinas portretas
vytas su donatu per teismus kiemą dalinasi tai taip stukalindamas bando nors tiek įkąst, veiksmas vaidoto g. kaune

algis emigrantas

algis emigrantas portretas
kas jumi yra zmones,jau net uk boria su sveikatos ministre suprato kad cia burbulas,kad daug pavojingiau transportas ir sezoninis gripas,o cia zmogus gryzo tai ka sedet dvi savaites del kokiu tai valdziazmogiu uzgaidu,lietuviams tokiems kaip ponas Vytautas reikia zmogiskumo pamoku,kurias bande praves ''izoliacijos'' nesilaikantis,bet turbut nepadejo.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kur elektroniniai antrankiai ?

Anonimas

Anonimas portretas
valstybe nori sukirsinti padaryti skundikais bailiais avinu gauja

4xx

4xx portretas
Kur gyvena ir kokia masina? Visas padangas supjaustysiu o kai uzsides naujas wel supjaustysiu

Regina

Regina portretas
Gerb Vytautai , manau kad Vytautas tikrai neturi ką veikti Žmones skrisdami darosi tęstus ir jie buna neigiami , tu per 72 valandas iskrendu į kita šalį ir vadinasi tu sveikas ,po 7 dienų ten pakartoji testą ir jai jis neigiamas tai ir parodo kad tu sveikas ir gali vaikščioti būtinais savo reikalais . Pati buvau 28 rugpjūčio atskridusi Ir jokių problemu neturejau , gyvenau viešbutyje. Niekas net nepaklausė ,visi žinom suprantam ir nedidinkime burbulu ,negąsdinkime vieni kitu. ,o šypsokitmes ,džiaukimės, kad lietuviai grista . O jai jus jau taip bijote Gerb Vytautai tai ir sudėkite namuose ir depresiokite ,o zmoniems leiskite laisvai gyventi ,nesiskuskite ,tai labai negražu ,net supratote kad ir policija nevažiuoja nes supranta burbulo dydi .

Visiem, svaistantiem replikas apie "skundika"

Visiem, svaistantiem replikas apie "skundika" portretas
Visiems burundukams, vadinantiems ji skundiku: ar jus bl*t durni? Pagarba zmogui, kad sitaip elgiasi. Pilietiskas elgesys, visi taip turetu elgtis. Jeigu yra numatyta 14d saviizoliacija, tai bukit zmones, grize tai ir padarykit. Ar jum sunku pasistengti del saves ir aplinkiniu bei kelias dienas ramiai pabuti namuose? Negi tikrai pas jus razynkos vietoj smegenu? Kazkas nepatinka? Tai neskriskit i Lietuva, nereikes laikytis saviizoliacijos. Tokiu dalbajobu cia tikrai nereikia. Ziuriu laido riteriu metai is metu nesumazeja. Filmuokit tuos vaflius, kurie bando grasinti - dar ir baudziaka uzsidirbs sugriztuviu proga:)

Olivertas

Olivertas portretas
Skundikas. Tokius tik urano rūdą kasti šiaurėje. Įdomu ar pačiam patiktų .

Anonimas

Anonimas portretas
Matosi kaip žmonėm nėra ką veikt. Stukaciokas senas.

Gaidys

Gaidys portretas
Surio jam pabarstykite tegu palesa stukaciukas

Anonimas

Anonimas portretas
Jei toks kaimynas geras tai galejo paklausti gal reikia maisto nupirkti ar kokios pagalbos.Bet ismoko klavisais rasyti ir video daryti ir skundzia..uzsimtiu kokia veikla geriau, o neziuretiu ka kaimynas veikia.

liepziedis

liepziedis portretas
Dalbajobai komentatoriai "ANONIMAI"bijantys net savo varda parasyt,kalbat apie sibira,o ar jus zinot bent geografiskai kur tas sibiras?,as pats esu tremtinys ir galiu atsakingai pareikst,kad jus susikti emigrantai neverti net nago juodymo tikru lietuviu kurie cia gyvena,ir savo TEVYNES ieskodami riebesnio kasnio savanoriskai nepalieka.Tai bukit malonus ir gryze namo islaize subines anglams,airiams,ispanams ir kitiems laikykites istatymu kurie galioja cia LIETUVOJ!!!

Jeronimas

Jeronimas portretas
Mentu valstybės pakalikas stukas jobanas, per tokius isigimelius mamyciukus neina normaliai gyventi .nesilaiko saviizoliacijos jo reikalas kam stukint. Mielai as tau pastukinciau per makupery nuopi sa

Anonimas

Anonimas portretas
Viliui, bet iki to jis gerą skylę morozui išstukseną... O ir po smegenų mirties , morozui gera neatrodo, nes iki grabo lentos laižo parašą ir guli šalia jos , ir triedžia čia pat...bei atgailauja arba gieda...

Siers

Siers portretas
Supistas stukacius.As gryzau is uzsienio ir padariau covid testa,kuris buvo neigiamas,ir mane sveika vyra uzdare 14 dienu keturiose sienose kaip koki nusikalteli.Velniop Veryga su tokiais istatymais.

pilietis

pilietis portretas
Geras ir padorus pilietis. Jei tas morozas tau dar gasdins , pranešk viešai ir kur atvykti... Viskas tuoj pat susitvarkys... Privažiavo čia visokių bėglių, vagių, nusikaltėlių bei tinginiųir nesilaiko mūsų šalyje įprastų gyvenimo taisyklių. Varykit iš kur atvykot ir gyvenkit pakrūmėse, pc ar parkuose ant suoliuko..., o ne kniskite lietuviams protą savo kalėjimo žargonu [ jo nelabai kas bijo ar kreipia į tai dėmesį. Paprastai , tai bailių morozų išsireiškimai...]

Anonimas

Anonimas portretas
LITUVOS IVAIZDIS APSIMYZUS SENE UTELETA GALVA LABAI DZIAUGIUOSI PALIKDAMA TUOS KLANUS

Anonimas

Anonimas portretas
Labai daug ziurkiu sitoj supistoj e ubagu LIETUVOJE

A

A portretas
Asilai nėra tos koronos tik veryga serga stukašiai

bet ir

bet ir portretas
mentalitetas dar pas mus-zonos. čia tiems gudruoliams, kurie apie stukačių kalba-kažin kaip giedotumėt jei jus ar jūsų artimuosius užkrėstų, arba kažkas dar ir numirtų po to? Gal jūs duskit geriau ir savo riešuto dydžio smegenėles kažkaip įjunkit, asiliukai.

B.yrka dejęs

B.yrka dejęs portretas
Š. Korėjoje toky kaip suny nušautu, labai operatyviai, kad nebeliktų koroninynku... Pats Generalinis su valdišku ginklų :-))). Mums dar toliiii iki š. Korėjos

Vilius

Vilius portretas
Genys miršta nuo smegenų sutrenkimo

DG

DG portretas
Dabar supantate, kodel i sibira zmones vaziavo. Stukaciu buvo ir bus.

Stukacius ir lieka stukacium

Stukacius ir lieka stukacium portretas
Nepavydziu tokio kaimyno.

Marke

Marke portretas
Stukacius savo reikalų ziurekis

Lektuve greitai galima pasigauti virusa, ypac

Lektuve greitai galima pasigauti virusa, ypac portretas
su lopais salone. O po to 2-5 dienos iki simtomai isryskeja arba ne, bet kokiu atveju del savo ir kitu sveikatos galima ir kiek pasistengti.

TT

TT portretas
Pazeide budulio,vistu pesejo privatuma:)))

S

S portretas
Tokius kausus uzdryti y Lukiskes tom dviem savaitem.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar teigiamas,ar neigiamas,visvien turi dvi savaites atbūti saviizoliacijoj.Nors daug kas tai nedaro.

Vladas .Kaunas.

Vladas .Kaunas. portretas
Na gal ir neserga tas sugryžėlis ,bet jei nusispjauna ir dar grasina,dėl savo pažeidimų,tai jau aišku ,blogai daro. nes lieja pyktį ant kaimynų,nerasdamas vietos kur išsirieti.O pasėdėtų ramiai tą izoliaciją,ir kaimynas galėtų pasiūlyti pagalbą tam izoliacijoj,vietoj skundų,nes anas valgyt irgi nori,o kaip parnešt.Tos barboros už ačiū tikrai neatveš.Siūlyčiau abiem aptarti padėtį taikiai ir bus abiem sveikiau.

Šaunu

Šaunu portretas
Tik pilietiški tautiečjai padės suvaldyti virusą -saugodami save ir kitus. O tam buduliui, spjaudančiam kaimynams į veidą, turi būti reiškiama panieka, o ne palaikymas.

Šaunu

Šaunu portretas
Pirmyn lietuviai!!!! Abu kalti, tik vieną skandina mūsų nepriklausoma žiniasklaida, o kitą dangsto. Vienas turi gauti baudą už saviizoliacijos pažeidimą. Antras už persekiojimą.

Pilietis

Pilietis portretas
Pirmiausia norima pasinaudoti grižuesiu ir ji apvogti .Nustokite niekinti žmonės, kurie nieko neprašė iš vagių valdžios ir išvažiavo užsidirbti.Nepavydekite emigrantam sunkaus darbo uždirbtų pinigų..Pavydo pilni kaip kurie tinginiai ,nežino kaip pakenkti .

Nėra vilties,

Nėra vilties, portretas
kad tokie ir į jį panašūs genys, algis, anonimas kada nors pasveiks, nes jie serga ne covidu, o smegenų atrofija, jei išvis kada nors tų smegenų buvo. O komplikacija - gera nuomonė apie patį save.

Malačius

Malačius portretas
Kaimynas teisingai budulius reikia viešint.

Emigrantai

Emigrantai portretas
Dar ne visiems iki ju. O buduliu ir Lietuvoje,kaip prisikta.

Gg

Gg portretas
Kur matet kad buduliai sugrize izoliuotusi, o dar sugrizo is tikro budulyno, anglijos.

Zema skusti

Zema skusti portretas
Kam reikes,tas susidomes( turiu omenyje tarnybas),bet ,kad kaimynas kisa savo nosi ten kur jo niekas nepraso,tai slykstu. Gyventi, salia tokios siuksles tikrai nenoreciau.

Genys

Genys portretas
Šaudyt reikėtu tokius kaimynus kurie stukalina

Anonimas

Anonimas portretas
Akivaizdziai policija net nebando dirbti savo darbo ir dar kaip zasiukus mulkina beprasmiais siulymais pranesineti ir apie kitus tokius atvejus. O kai informatorius bus sumustas, pasakys jam, kad jei nepajegi apsiginti, nereikia ir informuoti musu.

Algis

Algis portretas
Skundikus reikia dusinti.

Gėda Lietuvai

Gėda Lietuvai portretas
štai tokia apgailėtinai dirbanti policija.

Anonimas

Anonimas portretas
Pafilmuotų toks mane- liktų be telefono, o kad kokios- ir be dantų...

T

T portretas
Tai gryni lietuviai neskune kaip nevalge baisi tauta Veryga duok duju skundikam

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie Vytautai stribams skunde kaimynus kad isveztu i Sibira arba GESTAPui kad vokieciai susaudytu. Tas Vytautas skunde del kaimyno turto kad nusavinti ar is malonumo skusti. Isgama kokiu reta. Tokia tauta ilgai negyvuoja.

spykis

spykis portretas
saunuolis Vytautas tokie perejunai ir nesioja ligas

Anonimas

Anonimas portretas
vistai is BY tai nereikia nei karantinuotis nieko jai nedaro

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kam jis eina aiškintis ? Tyliai už nugaros prieitu plytgaliu per galvą ir pamirš invalidas kaip filmuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Per tokius debilus platinančius ne tik korona bet ir smegenų trūkumo virusus,greitu laiku iš Lietuvos niekas negalės išvykti,bus kaip Kinijoje.Subingalviai.

Dzin

Dzin portretas
Pareigūnai gavo net devynis pranešimus apie saviizoliacijos nesilaikantį asmenį ir iki šiol " nutarimas dar nepriimtas, bauda nepaskirta", o kiek tokių neatsakingo elgesio asmenų vaikščioja apie kuriuos nežinome, nes jokia kontrolė nevykdoma.

Algirdas Pocius

Algirdas Pocius portretas
Ačiū jums už šį straipsnį. komoda chalatai

Anonimas

Anonimas portretas
Zombiai jūs zombiai kvaila avių banda pasikabino ant "viruso" propogandos savo galva reikia galvoti.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Šaunuolis, pilietiškas žmogus. O tą gaidį emigerį tai deportuot atgal reikėtų.....

Ko gero

Ko gero portretas
svieto perėjūnams po pabuvimo Anglijoje nuo didybės apsisuka galva ir Lietuvoje jis įsivaizduoja save visagaliu, nors yra paskutinis kvailys....

ACIU

ACIU portretas
Didziule padeka sazinigam kaimynui kad nelieka abejingas kazkokio ERELIO ISSIDIRBINEJIMAMS DIDZIULE PADEKA JUMS VYTAUTAI IR MANAU KAD KIEKVIENAS SVEIKO MASTYMO PILIETIS JUMS DEKINGAS

Nuomonė

Nuomonė portretas
Su skundikais nereikia aiškintis. Skundikus reikia mušti.

Panemunietis

Panemunietis portretas
Ponas Vytas puikiai žinomas bendruomenėje, su nelegalia pirtele ir praeities teistumais.

Albinas

Albinas portretas
Straipsnio autorius filmavo viena ranka o kita vairavo kas yra akivaizdus KET pažeidimas.

Aš taip pat pranešiu , nes

Aš taip pat pranešiu , nes portretas
tokie YRA GRĖSMĖ MANO ir MANO ŠEIMOS SVEIKATAI . Lauk valkatos , jei negerbiate Lietuvos gyventojų .

Koks

Koks portretas
šlykštukas tas stukačius.

pyp

pyp portretas
as irgi nevaziuociau pas skundika

Manau

Manau portretas
Patys šlikščiausi yra tie kurie negerbia savęs ir kitų.Išsiūsti į Anglija ir dar baudelę sumokėti.Pažystama per tokius debilus užsikrėtė ir gulėjo ligoninėje baisuose skausmuose.

Anonimas

Anonimas portretas
kietas gaidys

Normantas

Normantas portretas
Patsa šlykščiausias padaras yra skundikas. Jis labai atsakingai naudojasi jam suteikta teise Verygos kvietimu skųsti ir skųsti. Ar jums neatrodo toks Verygos poelgis šlykščiu?

tadas

tadas portretas
tokį laimina tik petciu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių