Pandemija kiša koją, bet Kaunas projektų nestabdo

KAUNAS

KAUNAS portretas
matijošaičiukai su paklode pakomentuokit dar , nes sveiko proto žmonės negirtu

to Liuks, SUPER

to Liuks, SUPER portretas
akivaizdo kad lopai nes į londoną pabėgot , ir akivaizdu kad vagims laižot ,

afal

afal portretas
to lafa , tipo voks ?

Lafa

Lafa portretas
Nusiraminkite koncervų megėjai, jūs nieko nepakeisite. Meras bus eilinį kartą perrinktas ir toliau tęs Kauno atsigavimo darbus. Taip kad nepylkite srutų, o pakentėkite kelis metus ir galėsite džiaugtis gražiu miestu. Už Visvalda

Liuks, SUPER.

Liuks, SUPER. portretas
mes gryžom i Kauna iš Londono, BUVOME prieš 10 metų tai , pamatėme kaip Kaunas tvarkosi šaunuoliai,nors iš pradžių galvojome apie Vilnių,

to ,,Krabajoshaitis".

to ,,Krabajoshaitis". portretas
Turiu svajonę,kad tave į gen.prokuroro kėdę,tai krabui nagus apkapotum,o gal ir į verdantį puodą pasigardžiavimui...Kad taip būtų.

Anonimas

Anonimas portretas
Korumpuoti Koncervatoriai issijuose puktus komentarus raso. Noretu,kad juos vel isrinktu i valdzia. Tada vel galetu vogti is miesto kisenes .

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jau seniai visiems aišku,kad krabo šutvė griebiasi tik didelių,eiliniam žmogui nereikalingų,planų,nes ten-DIDELI pinigai!!!!O mažos gatvės jiems dzin-iš to neuždirbsi!!

Kupchinskas

Kupchinskas portretas
Dvidesimt kartu maziau pinigu skirdavo Kaunui vyriausybe! Ir tai arena pastate, juozapaviciaus pr. rekonstravo su garantija kad ilgai nereikes remontuoti. Vysvoldas molidec ,sugebejo didelius pinigi pramusti per skverneli. Daug daro meras ,o kokybe pamatysime po keliato metu. Didelius projektus skubiai pradejo saloje , tik kas islaikys tuos baseinus, mokslo sriuba? Ar butinas tas tiltukas treji metai bus kol prades eksplotuoti.Ar butina ta konferenciju arena, mokslo sriuba? O gal reikejo stadijona pastatyti. O gal gatves paasfaltuoti Vilijampoleje? Blogai ,kad vieninga shaika neturi opozicijos - viska vienbalsiai prastumia ,be atmetimu.

Norėjau pasiteirauti

Norėjau pasiteirauti portretas
Ar tas nuolat minimas "krysa" reiškia vagis?

Antanas

Antanas portretas
Miesto gatvė jungianti Jonavos gatvę ir Žaliakalnį praktiškai nepravažiuojama ( Kapsų g.) ir niekas nieko nedaro, o stadionus stato. Absurdas kažkoks.

Rugile

Rugile portretas
O kada remontuos Paparciu g.baisu net eiti per duobes,kad ciurnu neissinarintum?Prestizinis rajonas dar skaitosi!Geda!

Pamiršau paminėti

Pamiršau paminėti portretas
Dariaus ir Girėno gatvėje taip pat viskas iišrausta. Tik tiek, kad neuždarytas eismas. Žmonės turi kvėpuoti dulkes, kentėti papildomai triukšmo, kurio ir taip daug nuo skraidančių malūnsparnių, parasparnių bei dronų. Pastarieji skraido virš kiemų.

Kloja šaligatvius

Kloja šaligatvius portretas
Tarpus tarp plytelių neužpildo, užpildas papiltas ant šaligatvio, pats turi į plyšelį sulysti? Ir tuomet žolės želia. Kas priimta darbus, jeigu jie iki galo nepadaryti?

Dviračių takų danga

Dviračių takų danga portretas
Dažo dviračių padangas. Tas pats ir mokyklų stadione. Tai jeigu tas vyksta, tai kiek taršos dalelių patenka į aplinką?

Europos prospekte

Europos prospekte portretas
Link Fredos miestelio kada šaligatvio plytelės buvo klotos? Ar matėme kokia darbų kokybė? Darbų kokybė po metų pasimato... Per galvą tokiems duoti už broką.

Tai ką savivaldybės šnipų brigada

Tai ką savivaldybės šnipų brigada portretas
Komentaras bus?

Anonimas

Anonimas portretas
Šilumos trasą rausė, tai matėme kaip dirbo. Iš kampo į kampą, telefonu žaidė. O kaip asfaltas užlietas? Dar tokio broko gyvenime nemačiau. Gatvelės bortelius išguldė. Dabar visas Kaunas išraustas. Šilumos trasą vesdami geriausius betoninius laiptus nugriovė. Rusams išeinant jie buvo pastatyti. O dabar gyventojai neturi kaip nuo Fredos kalno nusileisti. Niekam nesvarbu.

Anonimas

Anonimas portretas
Europos prospekte prie mokesčių inspekcijos išrausė. Eismas sutrikdytas, vienpusis. Kada pabaigs? Seniavos plente vėl išrausta. Visas Kaunas taip.

>taigi

>taigi portretas
...halę tada "lipdė" visa šalis, visi buvo pajungti EČ pasiruošimui, dirbo daugybė darbininkų... Dabar halė restauruojama, vidus pertvarkomas...O tai daug , daug kartų sunkiau ir ilgesnių laiko sąnaudų reikalaujantis dalykas. Be to , juk neįvyks joje šiais metais ar kitais koks EČ ar PČ... Tad ir skubėjimo tokio nėra, kaip ir darbininkų , kaip tais laikais... Usiok ?

>KAUNAS TVARKOSI

>KAUNAS TVARKOSI portretas
Na netiki ir kas ? Ar tai reikia rautis plaukus? Tu netiki , kiti tiki...dar kas netiki...BET DAROMA. I r , jei vėluoja , tai tam yra priežastys bei nesitęsia metų metus... Kiek metų valdžia turi per dvi kadencijas, ir kiek jau atliktų darbų , kad ne tik miestiečiai , bet daug atvykėlių matokas daryta ir padaryta. Tik nusivylusiems senos "gvardijos" troliams viskas sustoję. Jiems tai tas "dšimt metų nepabaigia", tai anas "jau penki metai iškasta" , tai dar kas nors "daro daro ir nepadaro.."...TIK kažkaip nesibaigė dar antra kadencija, o Kauną jau sunku beatpažinti su buvusiu prieš šios valdžios darbų pradžią...Pas tas "senienas", kažkaip laikas jau labai stipriai eina [ na , pagal tai, kaip jiems RODOS darbų eiga...]

>nu jo

>nu jo portretas
Tikrai "sutinku" , Santakos parko negali pabaigti TRIS metus...Darbus PRADĖJO ŠIEMET. Tad ir toliau vaikučiai klausykimės užkonservuotų senienų pasakų.

nu jo

nu jo portretas
Santakos parką 3 metus negali pabaigti...

Ni

Ni portretas
O kas bus Santakos parke, kur buvo žalia veja, dabar matau tik smėlio kalnus? Bijau baisiausio, kad bus cementas ir plytelės.

Pagarba

Pagarba portretas
Puikiai tvarkosi meras. Prieš tai visi buvę tik šnekėdavo. Daug sveikatos Merui ir jo komandai . Smagu gyventi mieste, kur išrinktiems rūpi miesto gerovė. Rinksim dar, svarbu, kad norėtų.

Kaunietis.

Kaunietis. portretas
O kodėl nieko nedarė Kaunui KUPČINSKAS su Koncervatoriais juk jų buvo daug, kaip buvo dvi kadencijas,??? AR PAMENAT koks buvo KAUNAS,gal jau pamiršote??? BET NEGANA TO jis vėl sėdi šiltoj kėdėje,ir kaltų nėra.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Puikiai dirbama. Pilkam zmogeliui neaprepti masto. Bravo mero komandai!

kaunietis

kaunietis portretas
zilvinai rucyzna tu nepik ant mero tavo lgbt vilniuje zygiuoja

Linas

Linas portretas
Kalpoko g. reikia.... viadukas nieko nekeičia.

KAUNAS TVARKOSI

KAUNAS TVARKOSI portretas
AR TIKITE Kad K. pilies ZIEDAS BUS BAIKTAS rugsejo 1 d. Viniaus g. 2022 liepa As netikiu

taigi

taigi portretas
hale per kelis menesius europos cempionatui nulipde,o dabar treti metai ir pabaigos nematyt

Tą glušiu

Tą glušiu portretas
Žillv Ručyzną už kvailus pliurpalus reiktu, vieną kartą pakabinti už kiaušu ant sausos šakos...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
zilvinai rucy pats supratai ka parasei

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kur klausimas krysai merui : kur vileišio tilto prietilčio projektas ? kodėl jis nevykdomas kartu su žiedo projektu ? pasiruoškit mieli kauniečiai dar vienam galvos skausmui

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
jei čia kauno pilies žiedo foto , tai krysai merui ir tarybai : jūs asilai , Kauno priešai kurie specialiai daro spūstis ir finansinę žalą Kaunui ir kauniečiams . Kas čia per idiotų šaika , kažkokių lopų , cinikų gauja

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
edita šileikiene , tai kaip to ( - piktinosi vienas kaunietis ) valdas pavardė ? šitas laikraštis su rudu liežuviu

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
edita šileikiene , kaip pigiai užmaskuotas reklaminis straipsnis , krysa kauno meras paprašė ar du žiurkiukai ?

:]

:] portretas
Gaila, kad Lietuvoje nebaudžiama už šmeižtą. Jei visokiems "Krabajošaičiams" tektų atsakyti už savo žodžius, gal mažiau pezėtų belenką į eterį.

taip manantis

taip manantis portretas
Tikrai ponas Meras turi savo tikslą ir įntensyviai to sieka, bet ne visus siekius mums viešina. Pagyvensim ir tik tada pamatysim. Perfrazuojant žinomą dainą: kas gera prisiminsime ir dėkosime, o kas bus, kas gali paneigti .... geriau nebūtų ir neinorėtume prisiminti

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kodėl jūs apie krysos kauno matijošaičio tualetą nekalbat ir aferas su žalgiriu ? apie tualetą jei kas nežinot : 10 kabinų remontas 60ooo eurų - aukso vertės kabina , randasi prie kauno pilies kebabinės -picerijos -suši , ten kur visuomet buvo prie aludės palei ''žemyn upe ''. Na ir grandiozinė afera žalgiris kur prokurorai tyli : tai yra taip uabas su - minus 7,5 mln eurų ir dviem akcijų savininkais kurių vienas jas gavo iš snoro savininko , sako krysai merui sumokėkit mums pinigų iųš kauniečių kišenių kad mes turėtume jų ir taip pralobtume , o krysa meras su taryba sako gerai . Ir taip du gudruoliai pralobo iš kauniečių pinigų . -7,5 mln. +7,5 mln. 15 mln.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
būtu normalus laikraštis o ne su rudu liežuviu , tai parašytu kad krysa kauno meras su taryba būtu pridare milijoninės žalos kaunui , jei ne mano komentarai ir ne naujų rangovų atsiradimas dariaus ir girėno stadione ir kad stadionas statomas naujai ir jis niekada neatsipirks nes ten kaip ir nieks nesilanko . Toliau būtu paraše kad miestą valdantys asilai , negeba parinkti vietų kad jos būtu plačiau pritaikytos ir su normaliai išdėstytomis aikštelėmis , o šoka pagal krysos mero dudelę kad valstybės pinigai būtu telkiami aplink jo šutvės pastatus . Na ir svarbiausia kiek kauniečiams kainuos išlaikyti šitas aferas . O projektų aišku kad nieks nestabdys nes tai pinigai , kurių jie taip trokšta

:)

:) portretas
Konservai pavydi ir niršta.

Krabajoshaitis

Krabajoshaitis portretas
Užtat prie Akropolio du stikliniai gražuoliai per metus laiko pastatyti, Šančiuose prie mokyklos , vietoj sudeginto sporto maniežai, trys didžiuliai gyvenamieji jau pabaigtuves švenčia per nepilnus metus ,pastatyti. Lampedziuose kotedžai ,kaip grybai po lietaus išdygo! Vichiunu vandenvietėje ant sumažintos apsaugines zonos irgi be trukdžiu statoma. Visur kyšo vieningos komandos “tėvas ir du sūnus “ausys. Daug išknista išgriauta pradėta ,tik dėl to ,kad aikčiotu rinkėjas ir sakytu koks vadas geras. Kodel privatus objektai greitai pastatomi ,o valdiški - tempiamą iki begalybės. Galimai ilgai statant ir pavogti daugiau įmanoma! Įsidėmėkite, pinigai baigsis, ir kalta bus Shimonyte, kad nefinansuoja! Vien statant stadioną paisisavinta negrįžtamai dešimt milijonu €. Grandioziniai objektai saloje,ar reikalingi ?

Tiesa

Tiesa portretas
Šaunuolis meras tik gaila ž.šančius pamiršo per tas nukvakelias. Kenčia visas raj per kelis pensus...

Visvaldas

Visvaldas portretas
Ieitu i istorija jei pirma karta nepriklausomybeje butu pastatytas pasaipos nekeliantis stadionas.Is pavydo vilnieciai ant smugio pasistatytu pas save.Beliktu tik mafija atsikratyti ir auginti nauja spirdaliu karta.

Atrodo

Atrodo portretas
Darbai nusikels į trečią kadenciją...

Anonimas

Anonimas portretas
Smagu matyti taip auganti Kauna

Povilas

Povilas portretas
Gal ne viską laiku pabaigia ši komanda, tačiau tikrai vėluoja ne nurodytu oponentų metų skaičiumi, kuris stipriai padidintas. Pasiteisinimas , kad dabar "išrausta ir nieko nedaroma" ir kad prikaišiojama brangaus wc pastatymu, taip pat nesumenkina šios komandos atliktų darbų visuma, kad ir kiek "senieji" stenėtų. Taip , pastarieji, "gal tik tualetą per brangų pastatė"....bet miesto neprikėlė , o tik dar labiau nugyveno. Kai dabartiniai , kaip priekaištaujate "užsiėmę tiek darbų", kad nespėja padaryti.... O nudirbti reikia dar "kalnų kalnai", kad viską ištaisyti, daug ką pastatyti, daug ką pagrąžinti...Norėtųsi negirdėti [ ar bent tyliau girdėti ] oro gadinimą iš "senųjų valdytojų". Ir nors nemalonus kvapas iš jų sklis, bet ...mažiau kompromituos, trikdys ir trukdys, šmeiš bei meluos, kas ne taip "maišys" Kauno prisikėlimui , gražėjimui, augimui

kaunietis

kaunietis portretas
Halė tikrai ne ketvirtus metus statoma. Tiltas į salą tikrai ne trečius metus statoma. Lukašenkos pasakos apie pasieniečių smurtą prieš imigrantus , tikrai ne Lietuvoje vyko... Tai ką troliai , faktai kitokie, neatitinka realybės.

>Kauno tiltai

>Kauno tiltai portretas
Matyt , kad gerai 'apsišvietęs", tik nepaminėjai jog seniau, kai pagal tave buvo daugiau konkurse dalyvaujančių, laimėtojas samdydavo subrangovus, mokėdamas jam kapeikas, bet suversdamas atsakomybę...taip darbą atlikdavo ne ta organizacija , kuri laimėjo , bet dar ir kelios [ keliolika ] kitų... O tada kelios bankrutuodavo...darbai užsitęsdavo...kaltų nelikdavo, kaip ir išnaudotų pinigų... reikėdavo naujo konkurso, vykdavo teismai, kaštai išaugdavo.... NA, PASAKA be galo būdavo...ANE ???

Kaunietis

Kaunietis portretas
Viskas puikiai vyksta Kaune.

Anonimas

Anonimas portretas
Hale prieš karą per puse metu pastate, o rekonstrukcija vyksta ketvirtus metus! Tiltukas į sala statomas trejus metus! Ponai du mėnesius atostogaus, Kaunas be valdzios.Kokios atostogos ,kai ne vienas pradėtas objektas nebaigtas? Milijoną€ išleido miesto stebėjimo kameroms, kurios neveikia, ir visiems до лампочки ,nes čia ne Kupčinsko tualetas ,kainavęs dešimt kartu pigiau, ir po šiai dienai primetamas. Daug daro ir nepadaro meras ,paminklą jam pastatyti reikia prie pilies šalia arklio su raiteliu ?!

Anonimas

Anonimas portretas
KD - skalbimo mašina,

Nuomone

Nuomone portretas
Didelis Aciu Kauno merui ir jo komandai saunuoliai dauguma miestieciu jus palaiko esu tuo isitikines

Tarp dviejų ugnių

Tarp dviejų ugnių portretas
Va, Matijošaiti, neleidai kerštingųjų (pypt) chorui pražygiuoti centrinėmis gatvėmis, dabar kasdien bus menkinami nuopelnai Kaunui, o dar veryga užsimanė šito posto...

Kauno tiltai

Kauno tiltai portretas
Autokausta laimi beveik visus konkursus, o po to pabarsto po kelis žmones po visus objektus ir sėkmingai įmituoja darbą. Tokias pasakas, kad granito tiekimas iš Kinijos sutriko, gali sekti metų metus. Neįmanoma patikrinti. Stadione dirba keli žmonės, Daukanto g. stovi vis dar užtverta nežinia kiek laiko, prie Dariaus ir Girėno paminklo, pamatysit, darbai vyks mažiausiai iki kitų N. Metų. Ši įmonė neturi žmogiškųjų resursų, o esami darbininkai dažniausiai rūko arba miega kojas ant traktoriaus vairo susikėlę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių