Pakaunės gyventojus išgąsdino „Ekonovus“ sąskaitos

Pagirtina kai savivaldybė centralizuotai

Pagirtina kai savivaldybė centralizuotai portretas
Perka Kauno rajono gyventojams paslaugą,tačiau šlykštu yra tai kad ne kurie nori iš to pasipelnyti, kas prieina prie tokio konkurso organizavimo. Juk ne veltui konkurso pirmininkas tampa firmos Ekonovus vadovu Kauno rajonui kai tuo tarpu pats buvo ir konkurso organizatoriumi. Kitaip tokio reikalo kaip korupcija po mero pono Makūno skvernu nepavadinsi. Juo labiau kad iš konkurso pašalintas rimtas konkurentas Kauno Švara, kuri sutiko ta darbą padaryti 330 tūkstančių Eurų pigiau,reiškia visi mes mokėtume 10 procentų mažesnius šiukšlių išvežimo mokesčius.Nors nelabai tikiu, kad galimai korumpuota Kauno teisėsauga šitą reikalą išspręstų piliečių naudai.Turėjau reikalų teismuose dėl žemės todėl žinau ką rašau,kol aukščiausias teismas neišsprendė šito gordijaus mazgo aš visas bylas Kaune pralaimėjau.

Kauno rajono gyventojas

Kauno rajono gyventojas portretas
Kauno rajono savivaldybe tikras kirmėlynas,jie ten kiaurai vienas su kitu persipynę,seni ūsuoti bebrai daro savo biznį ant visų Kauno rajono gyventojų kailio. Juk 330 tūkstančių eurų būtų gerokai mažesnės sąskaitos,o tai labai svarbu pensininkams ,mokytojams ir kitiems skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Priminsiu, kad Ekonovus pradėjo veikla rinkdama po 4 litus per mėnesį o dabar sąskaitos išaugo 4 kartus.Aš pats mielai naudočiausi Kauno Švaros paslaugomis,vietoje to kad mane apgaudinėtų kažkokia tai įtartina valdžios proteguojama a le bendrovė.

Mantas

Mantas portretas
Kada algas pradės mokėti už pusę metų į priekį juk atidirbsime nu :))))

Anonimas

Anonimas portretas
Tai ar rupi miesto valdziai kaunieciu reikalai ,kaunieciu problemos. To ir buvo galima laukti . Tik nori isiamzinti su dideliu patatu statybomis . Bet mums rupi musu kasdienines problemos . . Paziurekit ,neimanoma net kam pasiskusti del gatviu uzpiltu vandeniu ,nes galima paskambinti tik i 112 o ne atsakingiems skyriams . Net keliu policijai neimanoma

taigi

taigi portretas
"Kauno švaros" užsakytas straipsnis. Vyksta konkursas Kauno rajone, tai ir čia "Kauno švara" nori apžioti.

Idomu

Idomu portretas
Uz kiek kauno svara pasiule isvezti siukles rajone ? Noreciau palyginti ka moku kaune, nes ju paslauga neatrodo pigi o ir apie konkurus mieste neteko girdeti. Gal miesto gyventojai finansuos maza kaina rajone ?

Anonimas

Anonimas portretas
Tik vykite von tuos grobuonis Kauno švarą. Įsileisite tai ant visų jūsų bažnyčių altorių užlips. O Ekonovus, jei taupo net ant sąskaitų siuntimo, tai tik pagirtina. Reiškia žmonės nešvaisto veltui pinigų kaip tai daro Mano Kaunas įsivedęs naują tvarką, pagal kurią dabar dar ir vokus perka.

Juozas

Juozas portretas
Man sąskaitos siunčiamos elektroniniu paštu, taip kad jokių siuntimo sąnaudų "Ekonovus " nepatiria. O birželio sąskaita tikrai išgąsdino. Joje nėra jokios užuominos, kad galima mokėti kas mėnesį ar ketvirtį. Dar įtrauktas mokestis už praeitą gruodį ir kovą, nors sumokėta, kaip įprasta, sausio ir balandžio mėnesiais. Bet pirmai dienai nematė, tad ir įtraukė kaip skolą. Tik papildomai paprašius paaiškinti, gavau laišką su pasiūlymais mokėti kaip pačiam patogiau. Matyt, išankstinis mokėjimas bus bandomas išnaudoti kaip pliusas laimėti konkursą- gyventojai jau sumokėję, reikia atlikti paslaugą. Komunikacija su klientais tikrai nevykusi. Nebent tuo buvo siekiama dar ir kitų tikslų.

Tie uabistai

Tie uabistai portretas
amžini reketyrai yr. Be gėdos ir sarmatos.

Verslininkas

Verslininkas portretas
Lesley Newberry čia tavo kaimyno motina už 139 rodosi per veb kameras, ar natūroi valgo. Nes brangu, neįtikėtina kaina, ir analinį turėtų leist. Kaunadienės išsilavinusieji sugeba blokuot komentarus tik apie lansbergį, o šito spamo niekaip.

neišgąsdino

neišgąsdino portretas
aš "Kauno švarai" moku visada avansu - iš karto po 60 ar daugiau eurų, paskui firma kas mėnesį nuo tos sumos atskaičiuoja už suteiktą paslaugą, kuri, beje, ir mieste nėra pigi, o dar už žaliųjų atliekų išvežimą mokame po 5 eur. kas mėnesį (veža du kart) , kad paskui "Kauno švara" galėtų pagaminti komposto ir mums jį parduotų. Iš anksto mokėti man patogiau, kaimynams - irgi. Kai sąskaitoje išnaudojama turima suma, vėl mokam daugiau negu nurodyta. VISI, KURIE PERKATE E BILIETUS, KAUNO MIESTE UŽ VAŽIAVIMĄ AUTOBUSU AR TROLEIBUSU IRGI MOKATE AVANSU. Taip kad nereikia žmonių gąsdinti išankstiniu mokėjimu, - juk klientas renkasi - ar kas mėnesį, ar už metus.

Lesley Newberry

Lesley Newberry portretas
MAno kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Ingrida

Ingrida portretas
Na pas mus atsiucia uz visus metus bet saskaitoje gali moketi kad ir uz menesi

Tai joo

Tai joo portretas
Ne lenda, o jau aiškiai parašyta, kad ŠLAPIAKAS pasidarė sąlygas, ir paskui su jom nuėjo dirbt.

Bankrotas

Bankrotas portretas
Prasymas moketi i prieki - ateinancio bankroto zenklas.

Anonimas

Anonimas portretas
Reiktu pasidometi pries rasant,kituose miestuose jau senai siunciamos tokios saskaitos,taip kad jokios naujienos cia nera

Jurgis su kiapure

Jurgis su kiapure portretas
argi čia pirma nesąmonė Makūnlande, komunistyle...

:]

:] portretas
Spėju, bijosi įmonė, kad galai lenda į paviršių, tad bando fiksuotis pajamas iš anksto
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių