Paaiškėjo, kas skleidė kauniečius naktį bauginusį didžiulį triukšmą

Gyventojas jonas

Gyventojas jonas portretas
Is kur sklinda smarve Žaliakalnyje Žemaitės Višinskio sankryžoje, toje vietoje yra triaukštis namas. Naktimis ir būna taip ,kad nuo 18 val. Iki paryčių. O smarvė baisi ,atrodo kad degintiu plastmase ar chemija kažkokia virtu,sakyčiau gal kas narkotikus cheminius verda.Per ventiliacija, langus atvetus preina i butus.Galva net sukasi gyventojams.Gal atkreips demesi i ši komentarą, tam tikros tarnybos,gal susidomės.Taip neturi būti.

Hm

Hm portretas
As vistik nesuprantu. Nusiperka pigiausius sklypus, ciut ne po laidais, kazin kur uz Kauno, prie gamyklu arba lezu, o paskui skundziasi.. tokie turetu isigydami zemes iskart det parasa, kad netures jokiu pretenziju.

.....

..... portretas
Vaikysteje is termofikacines daznai tekdavo girdeti didziuli garsa isleidziant perteklinius garus ir visi tylejo,o dabar suskysteja zemiau bobos lygio kurie skundziasi. Tautos vardo neverti.

Algis

Algis portretas
Kur buvote visi Dainavos gyvebtojai.kai state siukliu dwginimo.imone.Sedejote ir.laukete kas bus o gal.kas.protestuos.neleis statyti. Juk yra jusų isrinktas Dainavoje Seimo barys Lauras Stacevicius krripkites i ji.juk jo partija valdzioje todel turi spresti.sias.problemas = smarve, triukśmas, iśmwtamos taršos kuriomis.jus.kvepuojate .Nedejuokite.o spreskite śią problemą.

Anonimas

Anonimas portretas
gyvenu dainavos raj.apie 24val tokia smarve ateina prie namo baisi.ir ne gaisro smarve kitokia.degimo smarve.nekovojate kad degintu1200laipsniu temer tai visa xemija eis i miesta.vasara atdarais langais miegame.busime nunuodyti kaip ziurkes kas mumis rupinasi musu sveikata.ir taip ne viena vakara ejo smarve.tylesit sirgsit visi.karsta veju mazai buna

minde

minde portretas
opa popa rokas ne vyras o boba.

oho

oho portretas
kaunieciai skleide sau bauginancius garsus,o tai kam jie skleide tada tuos garsus ?

Anonimas

Anonimas portretas
Vaje vaje kiek gatvėje iškritusių dėl to garso,nespėja greitoji vežti į ligonines.

Smarvė

Smarvė portretas
Naktimis dažnai būna soecifinio kvapo smarvė, gal iš šiukšlių deginimo gamyklos.

toks jausmas

toks jausmas portretas
buvo kad boeing 747 100 metru aukstyje visa nakti skraidytu

pūskite mane

pūskite mane portretas
pūskite....

Anonimas

Anonimas portretas
Galvojau, jau rusai pareina, puoliau ieškoti raudonos vėliavos, bet neradau. Kažkur boba nukišo, kad ją kur....

Vladimiras

Vladimiras portretas
O NUODINGOS DIOKSINO DALELES KRENTA NEPASTEBIAMOS Į DIRVOŽEMI-REZULTATAS BUS NEUŽILGO, KAIP PRADESITE SIRGTI VEŽIU.........

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
kgb smekla lakste po kauna

Nėra pagrindo nervuotis

Nėra pagrindo nervuotis portretas
Labai girdėtas garsas, esu užtikrintas, čia buvo atskridę ateisviai, ir testavo 5G ryšį, ir bandė naujus čipus- greit skiepysimės.

Jokia ne paguoda

Jokia ne paguoda portretas
Čia panašiai kaip ir su mirtino garso SELO stirintuvais - ko jūs norite, čia tik vieną naktį? Na tai , viena naktį vienas beprotis, kitą kitas. O mums juk išsimiegoti reikia. Kam tada tos higienos normos?

Zenonas

Zenonas portretas
O AŠ pamaniau kad visa valdzia bega iš Vilniaus i europą .(man kaiptik kur buvo triukšmas buvo autostrada) ,deloto ir toks triukšmas. Pamaniau galutinai sunervino Lukošenka ir tas ant Lietuvos eina..O mūsu DEMOKRATAI kaip kažkada SMETONA neša kudašių.

:)

:) portretas
Prisisikai į kelnes, tai ir dvoke. Nebuvo jokio dvoko Dainavoje.

Triukšmas ir dvokas

Triukšmas ir dvokas portretas
Visų pirma mūsų visiškai neįtikina toks paaiškinimas. Kodėl bandymai atliekami naktį ir būtent savaitgalį? Kodėl nebuvo išanksto įspėti gyventojai ir nepaaiškinta tokų bandymų reikalingumas? Kokio pobūdžio bandymai sukelia tokį stiprų triukšmą? Labai įdomus sutapimas , kai liepos 18 d. taip pat 3 val. nakties Dainavos rajone buvo jaučiamas labai stiprus dvokas su degėsių priemaiša. Naktis buvo šilta ir bevėjė, reikėjo uždaryti langus ir orlaides, kadangi nebuvo kuo kvėpuoti. Dvokas pradėjo sklaidytis 16,30 val. ir 7 val dar šiek tiek jautėsi. Ar tik tai ne kogeneracinės elektrinės poveikis?

O tu pagalvok

O tu pagalvok portretas
Koks elektros suvartojimas dieną ir naktį? Jei bandys dieną tai kiek nusiskundusių bus kad dinginėja ar kitokie trukdžiai su elektros tiekimu, gamyklos kokius nuostolius patirs. Ko verkiat? Bent vienas dėl to triukšmo numirėt? Manau ne, nes jei verkiat ir skundžiatės reiškia gyvi ir tik protą paknist dar galit :)

Z

Z portretas
Cernobilis irgi nakti dare bandyma

Nu bet ir protelis

Nu bet ir protelis portretas
Argi jau negalima buvo diena daryt bandymus, o ne naktį, kai yra ramybės valandos, ir jokio triūkšmo būt negali. Už tokį ramybės drumstimą turi būti nubausti šitie ponai, kuriem da lampački žmonių miegas.

,,,tarpininkai ,,, isbande savo

,,,tarpininkai ,,, isbande savo  portretas
galingumus ... lenkams tieks elektra Astravo AE uz 5centai kw , lenkai tieks lietuvai po 50 centu uz kw ,lietuva -latvijai po 70 centu uz kw ... po to dalysis navara...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių