P. Cvirkos paminklas prašosi į Grūto parką?

Grįžti į straipsnį

sibiriakas

sibiriakas portretas
Cvirka i sibira

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl Lietuvos valdančioji koalicija nesidrovi skelbtis atstovaujanti tautai? Nes nežino tikros padėties: "Lietuvoje dabartinė valdančioji koalicija surinko šiek tiek mažiau negu 40,7 proc. balsų, rinkimuose dalyvavo 47,8 proc. rinkėjų, tad sulaukė palaikymo iš 19,5 proc. visų rinkėjų." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką. .

kaunietis

kaunietis portretas
"P.Cvirka sąmoningai pasirinko kolaboravimą su sovietiniu režimu" Neginu P.Cvirkos, bet ar draugas A.Brazauskas ir kiti profesionalūs komunistai buvo nesąmoningi, pasirinkdami su kuo jie?

Lauk koloborantus

Lauk koloborantus portretas
Gera akcija! Šaunuoliai!

Algiui

Algiui portretas
O iš kur žinai, kaip elgdavosi prieš sušaudant? Iš savo tėvų?

Pamastymas

Pamastymas portretas
Jeigu taip galvoti,kaip galvoja "patriotai",tai visi Lietuvos žmonės buvo kolaborantai.Visi kaimo žmonės pasirašė į kolūkius,miestuose dirbo sovietų gamyklose,fabrikuose,tarnavo valstybinėse įstaigose,sovietinėje karuomenėje.Važiavo grupė į Maskvą,parvežti Stalino saulės ir taip toliau.Bet kodėl nesusimastote,ar buvo galima gyventi kitaip? Netgi jūsų mylimas Lansbergis,savo noru prašėsi būti priimamas į komunistų partiją,ruošė komunistinius kadrus marksizmo-leninizmo kalvėje.Taigi,ar neatėjo laikas,tremti visus į Grūto parką?

pilietis

pilietis portretas
JUK niekas nenori sunaikinti gana padoraus [ to išdaviko -rašytojo ] paminklo. Jį tik nori iškelti iš sostinės į parsidavėlio tėviškę Klangius, Jurbarko rajone arba į Grūto parką ,prie Druskininkų. Mano nuomone labiau tiktų išgabenti arčiau stalinų, leninų, komunarų... TADA visi ir mylintys, ir nekenčiantys galėtų kada panorėję nuvykti bei prie jo paminklo pasikeikti arba paskaityti "cukrinius avinėlius". Būtų geras variantas , ane ?

ALGIS

ALGIS portretas
Šitaip elgdavosi prieš vykdant sušaudymą , tai čia gal tie patys , iš seno įpratimo , kurie vykdė nuosprendžius ir užmovė tą maišą, .

Beraščiai "revoliucionieriai"

Beraščiai "revoliucionieriai" portretas
tikriausiai neperskaitę nei vienos knygos.

Pažiūrėti reikia

Pažiūrėti reikia portretas
Čia mūsų namai

Cukrinis avinėlis

Cukrinis avinėlis portretas
Gal vietoj P. Cvirkos tam iš URM paminklą pastatom ? Tam kuris gyrėsi, kad yra Kubos mafijos atstovas Lietuvai ir Pabaltijui. Štai kokios padugnės šiandien valdo Lietuvą. Dabar jau viniojasi kaip driežas, viską neigia. Kad aš, tai ne aš. Net nejuokinga...

niekas niekur nesiprašytų

niekas niekur nesiprašytų portretas
jei dirbtinai nebūtų kuriamos istorijos. Cvirka buvo rašytojas ir paminklas buvo statomas jam kaip rašytojui.

Anonimas

Anonimas portretas
Jaunimelis daugiau nieko nemate, nezinantys, nesuprantantys prasivardziuoja ir garbina pedikus, ozio skleidziama smarve. Nezino ir nesuzinos niekados tikros istorijos. Viska verskit, sprogdinkit, kaip pradzia buvo padaryta pries 31metus taip ir teskite. Tik idomu ka po to turesit.

Dovydas prieš Galijotą

Dovydas prieš Galijotą portretas
Supraskim esminį dalyką - globalistų tikslas - sunaikinti tautų autoritetus. Sunaikins P. Cvirką, imsis Vaižganto, po to D. Banionio, Arm. Narbekovo, Tėvo Stanislovo ir t. t. Galiausiai autoritetu liks vienas Ožys, bet ir tas bus paskelbtas buvęs KGB agentu ir uždanga nusileis. Lietuvių tauta liks nelyginant avinų banda besimalanti Maximuose ir Akropoliuose.

to išvada

to išvada portretas
Tokie laikai niekada daugiau neateis kaip jus vatinkos nenorėtumėt. Ir parodyk man idiote nors vieną paminklą Lansbergiau ar kokiam banditui? Čia tik tavo sovietikai statė paminklus visiems iš eilės atmatom, žudikam ir t.t.

mimis

mimis portretas
Pakabinkit lenta, kurioje butu surasyti visi jo nuopelnai Lietuvai ir maskvai, tegul bus paminklas stukačiui ir išdavikui ir rašytojui.

Anonimas

Anonimas portretas
raudonškūri , ne tokią išvadą parašei...

išvada

išvada portretas
Ateis laikas ir versim paminklus visokiems banditams, landzbergiams ir visiems į juos panašiems . Griovimo tradicijos juk taip lengvai neišnyksta. Svarbu tik pradėti.

VIlius

VIlius portretas
Cvirka buvo neblogas rašytojas,tačiau ejo i rusu ambasadą gerti vodkos su juodais ikrais,1940m.užeme atvirai išdavikišką poziciją Tevynes atžvilgiu,pats asmeniškai raše skundus i NKVD,kad kai kurie rašytojai butu išvežti i SIBIRĄ.manai išdaviko ir kolaboranto paminklo vieta GRUTE.ŠTAI norvegai rašytoją,NObelio premijos laureatąK Hamsumą už kolaboravimą su naciaispasodino8ar 10 metu,tai kodel mes turim blogiui statyti paminklus

Vidas

Vidas portretas
Kakarykū! – šaukia Simukas. ( Cukriniai avinėliai. Pertas Cvirka ) Gerai nuspėjo ateitį mūsų rašytojas.

Ginte

Ginte portretas
Akivaizdu,kad daugelis sovietines ideologijos antspaudu pazymeti ilgam.Bijome savo praeities,norime pagrazinti istorija.Jei visi butu tokie primityvus ,tai nezinotume kaip atrode Cezaris,Linkolnas,Napoleonas ir daugelis kitu. Juk daugelis sovietams dirbo ilgiau uz Cvirka.Tai kada zadat deginti sovietines knygas,institutu diplomus,atestatus? Cvirka uz klaidas sumokejo gyvybes kaina - buvo nuzudytas.

ALGIS

ALGIS portretas
P.Cvirką į Maskvą siuntė ir nurodė įgaliojimus tokia pat sovietinė Aukščiausia taryba kaip ir V.LANDZBERGIUI, TAD KO TYČIOTIS IŠ VIENO , NAIKINTI ISTORIJĄ LABAI NEGRAŽU , JUK TAI MŪSŲ NUGYVENTI METAI , Napaleonas viską degino ir plėšė , o jam Lietuvoje daromos jo mūšių instaliacijos , KODĖL .

Aha

Aha portretas
O valdžiagyviai prašosi į palapinių miestelį Baltarusijos pasienyje. Pati vieta ten jiems būtų!

12 metų

12 metų portretas
Tarybiniais laikais mokiausi vienaip, paskui apvertė viską antraip,man - nenoriu ir nesiverčia

tam --,,,po operacijos.....,,, cha ha ha

tam --,,,po operacijos.....,,, cha ha ha portretas
taip ....skambindami tusciais katiliukais , prisidenge nuogas kules delnais , pramarsiravo ,,parade,, po to gatviu plovimo masinos nuplove ju paliktus pedsakus ir dvoka...

Po operacijos Bagrationas 1944

Po operacijos Bagrationas 1944 portretas
Tūkstančiai vokiečių kareivių ir karininkų pasiprašė pražygiuoti paradu Maskvoje,tarybinė valdžia su jais sutiko

dauguma komentatoriu samdyti is Delfio ir Liettrydzio

dauguma komentatoriu samdyti is Delfio ir Liettrydzio portretas
LGBT Laisves partijos konservatKGBesniku pederastukai ir polit kaliniu tremtiniu isperos.....

To Guoba

To Guoba portretas
treme daugiausia turtuolius. Musu gimine buvo vargsai, tai nei vieno neistreme. O kurie turejo zemiu, turtu tuos istreme. Dauguma ju sugryzo ir labai gerai gyvena. Atsieme zemes

Užkliuvo......

Užkliuvo...... portretas
Konservatorių šunauja viską išnaikins.......

Guoba

Guoba portretas
Šiandien sukanka 80 metų, kaisovietiniai okupantai ir jų vietiniai padėjėjai pradėjo Lietuvos gyventojų trėmimą į Sibirą. Vyrus atskyrė nuo šeimų ir išvežė į mirties lagerius. Vienas iš trėmimų vadovų buvo ir Petras Cvirka. taip, asmeniškai jis nevažinėjo su polutorke ir negabeno verkiančių žmonių į gel. stotis, bet būdamas sovietinės Lietuvos aukščiausiosios tarybos prezidiumo narys jis pritarė šiems antižmoniškiems okupacinės valdžios veiksmams. Kaip ir Salomėja Nėris, kurią pasmerkė ir prakeikė jos mokinės. Kūryba savo keliu.Jis nekentė Laisvos Lietuvos. Jis iškeitė Lietuvą į ličną vodkės stiklinę sovietų ambasadoje. Tai jam ir laikas keliauti pas savo chebrą į Gruto parką.

Arviui

Arviui portretas
Atsargiai vadines koncervatorius.nubaus tave.

Arvys

Arvys portretas
Seniai ta mėšlo krūvą reikia vežti į Gruto parką. Geras, negeras rašytojas, bet sovietų koloborantastai tikrai buvo. O tokiam jokios pagarbos neturi būti.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
tuo metu tovarišci koncervatoriai tarybineje lietuvoje mokinosi dare raudona karjera buvo spaliukai komjaunuoliai komunistai kgb islaptinta jiems buvo gerai prie raudonos valdzios nepriklausomos LIETUVOS ir dabar vaivorikstiniu valdzios

Jonas

Jonas portretas
O tai gerai, P.Cvirka, o kaip tada rašytoja S. Neris? Neris gi buvo išrinkta į delegaciją kad nuvykti į SSRS tarybą ir paprašytų SSRS tarybos okuputą lietuvą priimti į SSRS. Ir dar parašė poemą apie Stalina. Dar pasiknisus po Istorinius šaltinius tai ir rastume krūva tokių.

Pažiūrėkit

Pažiūrėkit portretas
į biusto nuotrauką.Ji atitinka dabartinę piliečių psich.būseną...

Taip ir nenuvarytas į komjaunimą

Taip ir nenuvarytas į komjaunimą portretas
Aprymkit, ar turit ką priešpastatyti Cvirkai, kaip rašytojo jo dar niekas"neperspjovė"Lietuvoj. be to jis nebuvo turtuolių garbintojas. Pagalvokim, kokia dalis Lietuvos kolaboravo su okupantais norėjai mokytis aukštojoj, turėjai būt komjunuoliu, norėjai gaut darbą ypač vadovo-turėjai įstot į partiją ir dar "atsivest" du darbininkus ir t.t ir t.t. Kiek buvo skundikų,kurie įskundė kaimynus, vokiečiams skundė žydus ir tai yra ta kategorija žmonių,kurie "aktyviai" kovoja su panašiais kolaborantais kaip ir patys. Palikim Salomėją Nerį, Petrą Cvirką ramybėje, paminkai jiems pastatyti ne užkaloboravimą o kūrybą... Kažkodėl kaltas ir Jonas Biliūnas ir Julius Janonis, tai buvo jų įsitikinimai tuo metu gal ir progresyvūs (jų manymu).Nelyginkim jų su Kostu Kubilinsku,Justu Paleckių. Kažkodėl tų dabartinnių "patriotų" nesigirdėjo anksčiau, o tie kam rūpėjo Lietuva ir aukojosi, tai tikrai ne tam kad griaut paminklus...

tam ,,-pilietis-- ,,pydaras tu su vazelino taukuotom lupom

tam ,,-pilietis-- ,,pydaras tu su vazelino taukuotom lupom portretas
tada zmones dirbo ,state ,kure , [ pasiziurek y Smetoniny palikima senose nuotraukose] istisus miestus, naujus rajonus, gamyklas ,elektra yvede Kaimuose , tokiems chroniams ar vagims -patrijotams buto eile vis nukeliama budavo per kelis ,,,uz nuopelnus,,, atgalios -tie ir laukdavo po 15 -20 metu ... tie kurie norejo gaut greiciau ejo dirbt y statybas sunku juoda darba , gaudavo po 3-5 metu arba statesi kooperatinius .. kas liecia ta ,,slapianka,,, tu jos pydare siandien negauni nes ji buvo gaminama is tikros mesos , dabar tu EDI ,,,slapianka,,, pagaminta is JANKISKu GMO -CMO SOJU ir LIGNINO ....

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tik laukiniai ir laisvės part taip gali šmeižti savo tauyiečius Cvirka savo kūryba garbino lietuvą, o ne žemino. pažiūrėkite kiekdabar yrapas mus išdavikų ir visi garbinani, Lietuviai atsipeikėkite.

pilietis

pilietis portretas
1. Gal ir per stipriai reaguoja pilietiški , stipriai šalį mylintys, o okupanto bei jo pakalikų nekenčiantys žmonės. 2. Nebloga mintis iškelti parsidavėlio paminklą į gimtinę, Klangius, ar perkelti į , kaip sako mano kaimynas, "atplaišų sanbūrį" , Grūtą. 3. Manantiems , kad ir tada daug gyvenamųjų namų statė, pritariu...Juk visi "ėjome į šviesų rytojų", gaudavome savo "pašalpą' už ėjimą į "darbą" , kur galėjome kombinuoti, t.y. vogti, prirašinėti atliktus darbus ar kt. ir laukti kelis, keliolika metų , kad gautumtaloną automobiliui, paskyrą butui...O galdar ir "nuskildavo" per gyvenimą nuvykti į užsienį - Lenkiją ar VDR... Dar būdavo eilės ir tai pačiai šlapiankei, ir bananams [nedaugiau x kg], abrikosams, apelsinams... sykį, kitą per metus...Gyvenome "kaip raudonieji inkstai taukuose" Ane ??? [ cha, cha...]

Anonimui senjoras

Anonimui senjoras portretas
sulyginai Suomijoje Aleksandro paminklą su Berijos, Stalino Paleckio, Sniečkaus darbelių vykdytojo biustu ir paminklu, kaip sulygintum bevardį rankos pirštą su "pirštu be nago".. Aš maniau, kad senei to cvirkiaus nebėra Donelaičio g. kieme

tam --Dainius-- tai TU su savo konservatKGBesniku TS-LGBT

tam --Dainius-- tai TU su savo konservatKGBesniku TS-LGBT portretas
ir Laisves partija jau baigi nuverst visus paminklus ir savo AGRASTUS STATYT su isdralintais raukais , arba terlioji TRISPALVE arba pesciuju perejas ,suoliukus vaivorykstine pediku -lezbiu trydos spalvom

:)

:) portretas
Bjauru gyventi ištremtų žmonių namuose. Blogai miegi.

Anonimas

Anonimas portretas
Visokie debilai tiesiog prašyte prašosi į vagonus. Šiandien gi birželio 14 , 80 metų jubiliejus... kaip gaila,kad nėra atvaryto sąstato....Helsinky, jei kas buvot, stovi caro Aleksandro II paminklas ir niekam nekliūva. Klausiau, tai ko neverčiat ? Suomiai atsakė- kas pastatė,tas tegul ir nusiverčia.

Bjauru

Bjauru portretas
del paminklo sneka tik turtuoliai ir nieko neismantys piemenys. Juk paminklas nekliudo judejimui. O del namu tai anksciau visi kurie dirbo gavo butus. O kaip dabar? Turtuoliai statosi namus nes turi daug pinigeliu, o ka vargsui daryt jei nera babkiu - stovet prie konteineriu ir gyvent ant suoliuku arba kitu namu rusiuose. Kokie atlyginimai ir pensijos kad namo nepasistatysi.

Dainius

Dainius portretas
Senolė turbūt iki šiol Juozapo stalino rinktinius raštus ir dūsauja. Gal paminklą staliniui Vytauto parke atstatyti ta proga. Ir iš viso, kai tik pajudinami bet kurie ideologiniai sovietijos monumentai, iš visų skylių ir skylių pradeda lysti apsmurgę raudonspalviai tarkoniūkščiai. Kai kuriems nupušusiems naivuoliams, jie atrodo egzotiškai ir dėl to toleruotini. Jie nesupranta vieno, kad šitie parazitai progai pasitaikius gyvais suris Lietuvių tautą ir valstybę.

Dainius

Dainius portretas
cvirkio nenukelia dėl to, kad krabas iki šiol minta cukriais avinėliais

Senolė

Senolė portretas
Kiek žinau tai tie griovėjai paprastai knygų neskaito, manau jie net nežino kokias knygas ar apsakymus yra parašęs P Cvirka. Nemylim mes savo rašytojų, neskaitom knygų. Griauti, tai nestatyti, tai naikinti ką kiti yra sukūrę.

TAI TAIP ISEINA, KAD KAI NUMIRS LIETUVOS VALDZIOS IŠDAVIKAI

TAI TAIP ISEINA, KAD KAI NUMIRS LIETUVOS VALDZIOS IŠDAVIKAI portretas
JU IR GARBINT NEREIKES IR JOKIU PAMINKLU. KAM ISDAVIKAMS, KOMUNISTAMS, ŠALI ISVOGUSIEMS PAMINKLAS, PAGERBIMAS. O KAM!!!!!!.

Mąstykit

Mąstykit portretas
Kas piktinasi ta gigantomaniška stovyla Cvirkai Vilniuje? Tai tūkstančių Lietuvos žmonių, ištremtų į Sibiro gulagus gyvi liudininkai, artimieji.Taip pat tikri skulptūros žinovai.Ir dar sąmoningi Lietuvos piliečiai, suprantantys, kad negalima garbinti Lietuvos išdavikų. Kas prieštarauja Cvirkos paminklo nukėlimui? Komunistų palikuonys, Kremliui tarnaujantys agentai, kai kurie pseudo menotyrininkai,rašytojų sąjunga kuriai vadovauja Biruta Augustinienė Jonuškaitė ir grupelė naivių, kritinio mąstymo neturinčių žmonių grupė, kuriai atrodo, kad Cvirka kažkoks genialus rašytojas.Lietuvoje daug puikių rašytojų, kuriems paminklai nestatomi ir Cvirkai tas paminklas buvo pastatytas už kolaboravimą, o ne kūrybą.

Tai kiek kainuos Cvirkos pernešimas iš vienos vietos i kita

Tai kiek kainuos Cvirkos pernešimas iš vienos vietos i kita portretas
Valdzia neturi, ka veikti. Užsiima ne tuo kuo reikia. Užkliuvo viskas.

plagiatorius

plagiatorius portretas
tas Cvirka. Plagiavo Romeną Rolaną....

ar amerikonu apmokyti Sirija uzpuole TALIBAI

ar amerikonu apmokyti Sirija uzpuole TALIBAI portretas
ir sugriove tukstantmecius stovejusius paminklus Palmiros miessta -Ar naujai uzgime seni Lietuviski TALIBAI su tokiomis paciomis talibu uzmaciomis naikint griaut ,draskyt ,ardyt .. --nes patys NIEKO NESUGEBA SUKURT IR PASTATYT,manau siuos ,,,darbo grupes talibus ,,reikia y kalejima pasodint ir laikyt kol siknos atves , tuomet ir arhitekturiniai paminklai ir statulos ramiai stoves....

Saulius

Saulius portretas
Tas "mūsų visų turtas" atsidurtų šiukšlyne, jei nebūtų įkurtas Grūto parkas, reikia tik dėkoti , kad ateities kartos turės progą susipažinti. Mes viską griaunam , bet nieko gero nesukuriam...

nuomonė

nuomonė portretas
Manao,šio paminklo vieta- gimtajame rašytojo Klangių kaime Jurbarko r. Ten yra rašytojo muziejus,vyksta novelės vakarai,tas paminklas labai tiktų.

na... jei netrivoja pidertrijotai is KGB TS-LGBT

na... jei netrivoja pidertrijotai is KGB TS-LGBT portretas
labai prasom nors ir y Gruto parka --BET TIK PO LANSBIRKIO , GRYBAUSKAITES ,KABYLIAUS , ir VISOS TS-KP LGBT partijos nariu....ten ju visu vieta...

V,L

V,L portretas
.....tam GAL..... gal nereiketu lyginti namu ir paminklu. Tarp kitko state ištisus namu rajonus o buto reikedavo laukti po dvidešimt metu......Pilnai pritariu del nauju namu P.Cvirkai Gruto parke.

AL

AL portretas
Jau daugybę metų tęsiama socdemų afera su Grūto parku. Grūto parką valdo privati bendrovė. Kodėl valstybė tą bendrovę jau dešimtmečiais proteguoja atiduodama už dyką mūsų visų turtą. Sovietinės skulptūros turi būti atiduotos valstybiniam muziejui arba aukciono būdu parduotos.

gal pradžioje

gal pradžioje portretas
nuvežkit ir apgyvendinkit vasarai Grūto parke ''kultūros ministrą'' ir dabartinius kolaborantus kol visų biustų ir paminklų nenugriovė ................ galės nuotoliniu būdu gidais padirbėt

Gal

Gal portretas
Nuverskite ir su zeme sulyginkite visus rusu laikais pastatytus namus. Tai puse Lietuvos gyventoju netures kur gyventi, atsidurs gatveje. Rusu laikais pastatyti istysi gyvenamuju namu rajonai

kaunas

kaunas portretas
Is tu paminklu Gruto parko seimininkas lobsta. Juk i parka neieisi uz dyka, reikia pirkti bilieta

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kada paskelbsit kgbistų pavardes ?

TALIBANAS

TALIBANAS portretas
Vienas prie vieno.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių