Papiktino šiukšlių kalnai kapinėse: kitąmet sieksime rekordų aukštumų?

Pasišlykštėjęs

Pasišlykštėjęs portretas
Tai apgailėtina padėtis,Baltarusijoje tokio vaizdo nerasi,o čia ES.Manau neteisingai sudaromos sutartys dėl šiūkšlių išvežimo tokiose kaip kapai ir kt. panašiose viešose vietose,turi vežti iš karto tuomet ,kai tik prisikaupia konteineris ,o ne kraunama ant žemės,už tokius vaizdelius sutartyje tuomet turi būti numatytos baudos.

Senosios Amalių kapinės!

Senosios Amalių kapinės! portretas
Kam priklauso JAS tvarkyti?

Jolė

Jolė portretas
Kada miesto valdzia susiprotes kapinese pastatyti plastmases ir stiklo rusiavimo konteinerius?! Juk didziajai daliai lankytoju-motereliu norisi tempti ir tempti vis naujus ir naujus "sloikus", uzuot susipratus atvezt ir pakeist tik zvakiu ĮDĖKLUS??

Algis

Algis portretas
Bet pinigėlius tai gauna reguliariai.O jeigu isveza kas kelintą kartą,nei priklauso?Skaičiuoklė.

Vile

Vile portretas
Baisu kas darosi eiguliu kapinese gal galetu gamtos apsauga patikrint nuokalnes prie kapu kiek ten priversta siuksliu miskelyje o salia visai yra palaidoti zmones paprasius sutvarkyti tai tik uzdedamos lenteles nesiukslinti ir vel toliau verciama .Versvu kapinese konteineriai pilni kurie anksciau stovejo gatveje o dabar igrusti kapu teritorijoje gatve prie kapu niekada nemaciusi sluotos vienos siuksles.

Klausimas

Klausimas portretas
Pagal kokius kriterijus parenkamas darbuotojas į Petrašiūnų kapinių vedėjo pareigas? Būtinai parašykite! Kauniečiams tai yra svarbu.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Prie Šiaurės pr 29 namo esantis konteineris visada perpildytas, toks vaizdas, kad pastatė naujus konteinerius ir dabar gali kas mėnesį išvežinėt...

Komersantė

Komersantė portretas
Matai, a.a.Žmonių kapus pardavinėti nori, o kaip tinkamai dirbti kapinių administravimo srityje nežino.

kaunietė

kaunietė portretas
Kauno švara dirba siaubingai! Šiukšlės nebetelpa į konteinerius ne tik kapuose, bet ir prie daugiabučių įrengtuose požeminiuose konteineriuose. Pažiūrėkite, kas po sekmadieniais arba pirmadienio rytais darosi Šiaurės prospekte prie konteinerių. Perpildyti ne tik šiukšlių konteineriai, bet ir tie, į kuriuos rūšiuojam popierių bei plastiką. Išvada: konteineriai per retai ištuštinami. Ei, Matijošaiti, kada priversi Kauno švarą dirbti savo darbą?

Algis- 0ntei

Algis- 0ntei portretas
Į kapus ateina aplankyti savo mylimų žmonių, o ne šikti, o gal ir kapuose, reikia statyti rūšiavimo konteinerius, nes provincijos kapinaitėse, jau keli metai tai daroma.

Ontė

Ontė portretas
Egidijau, tamsta pats kaltas, nes atėjęs apšikai savo artimųjų kapus žvakidėmis, stiklainių baterijomis. Tai Lietuvos kapinių priežiūros tragedija. Aš gyvenu prie Eigulių kapinių. Dažnai pasivaikščioju. Lapkričio 1 apkraunami kapai ir po to niekas tų kapų netvarko. Šiukšlynas lieka. Per žiemą vėjas vazonėlius išvarto, žvakidės ritinėjasi po kapinių teritoriją. Kai jau gėles naujai sodinamos pavasarį, tik tada šiek tiek apsitvarko žmonės. Giminėms pasakiau, kad žvakidžių ant mano tėvų kapo nestatytų.

Šia netvarka

Šia netvarka portretas
siekiama Gineso rekordo. Va, atvažiuos garbinga komisija, išmatuos viską, paskelbs nugalėtojus, tuomet "Švara" puls tvarkyt. Viskas kontroliuojama.

Rita

Rita portretas
Kam kapibes paversti daržu ar stiklainių kapavietes.Kada lietuviai supras, kad nereikia kalnų gėlių ir žvakių galybių.Užtenka gėlytės ir žvakės vieno ant kapo.Kaip smarkiai ilgėtumės netekusio žmogaus jų gėlių gausybė ar žvakių daugybė neprikels,kapas virs šiukšlynu.

S

S portretas
Kada gi isgirs kauno svara miesto problemas.o prie siuksliu konteineriu galetu iskabinti adresus kur priima stambagabaritines siuksles gal pageretu vaizdai prie konteoneriu

K

K portretas
Cia kauno svara pasizymejo kaip visada sutartis pasirasineja juokingas kaip ir su nuosavu savininkais.poto siuksles.keliauja i daugiabuciu kiemus .konteineriu dydziai irgi juokingi. Todel visur.bardakas.kur ta jusu vadyba kabinete sedi smegenu nepajungia

Ir tai yra

Ir tai yra portretas
prestižinės Petrašiūnų kapinės, kur palaidoti ne tik eiliniai piliečiai, bet ir įžymūs žmonės. Į šias kapines einama pasivaikščioti, pasigrožėti, pamąstyti ir pajausti ramybę. Šias kapines lanko ir užsienio svečiai. Ar ne gėda? Ar ne gėda prie pat žmogaus kapo laikyti šiukšlių konteinerius su tokiais vaizdais? Ir vėl "Kauno švara". Kad ją kur galas, kas čia per įstaiga. O matytumėt, kokie tualetai Petrašiūnų kapinėse. Mesti reikia lauk tokią vedėją, kuri nesusitvarko su savo pareigomis.

Saulė

Saulė portretas
Ta pati problema ir Tabariškių kapinėse.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių