Nuoširdi kaunietės padėka nepažįstamosioms: ateina puiki naujų pareigūnų karta!

Domantas Paulauskas

Domantas Paulauskas portretas
Jūs ka, rimtai? Sakot jog, šios dvi panelės tynginės ir panašiai. Jas pažystu jau labai seniai, tai ne tos išlepintos tėvų mergos nepajudinančios nei piršto, ne tos ieškančios būdų ar pasiteisinimų kaip išvengti darbo, jei pradedą daryti kažka, jos visada tai atliks iki galo. Merginos tiktai turi jėgos, neviena bahūra sutramdytų be jokio vargo, o ka kalbėti apie savo lyties atstovias. Žinau jų visą savaitės rutina, ne kiekviena mergina imtusi visų ūkio darbų, ne kiekviena po paskaitų eitų dirbti ir čia tik truputis to ką jos nuveikia per vieną savaitę. Nepažystat žmonių tai nešnekėkit, negatyvią nuomonę pasilikit sau. Neturit ka veikt, užsiimkit savo veiklom nekomentavę nesamonių ir negadinę kitiems nuotaikų.

va taip

va taip portretas
nejuokinkite su ta naujaja karta,nieko jos nesugeba,nei antrankiu uzdeti,kaip bando sulaikyti nusikalteli tai stovi kuo toliau nuo jo.per priaugintus nagus pistoleto neuztaiso,tik tyngines ir bukagalves ten eina,kad anksciau i pensija iseitu.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Aha, geriau jau tikrai, kad patruliuotu gatvemis, mažiau nusikaltimu ivyktu, o dabar kol keite padamga, žulikai tuo metu žmones gatvėj apiplėšinėjo, vat tokia tvarka.

Vladimiras Moskvičiovas

Vladimiras Moskvičiovas portretas
JŲ DARBAS ATSAKINGAS POLICIJOJE IR TIK VIENO TIKIME KAD JIEMS MOKĖS GAL NORMALIAI -ŽINAU KOKIAS PROBLEMAS PAS ŽMONES LIETUVOJE, JUK PROFSĄJUNGOJE 50 METU ESU DAR NUO 1969 METU IR TEKO SU PAREIGŪNU PROFSĄJUNGOS PIRMININKAIS DAŽNAI IR BENDRAUTI, MITINGUOTI DĖL JŲ SOCIALINES PADĖTIES.

Šaunuolės

Šaunuolės portretas
Smagu skaityt geras istorijas

Va taip

Va taip portretas
Eitų gatvėmis patruliuoti ,vagis gaudytų o netik mašinose su kompais trintusį.

Mokytoja Onutė

Mokytoja Onutė portretas
Auga pavyzdingų,pareigingų pareigūnų karta.Juos ruošia Kauno policijos mokykla Mastaičiuose.Tikrai mandagūs,paslaugūs jaunuoliai.

..

.. portretas
Nesuprantu tik vieno. Vos ne kekvieną dieną rašo apie pareigūnus kuriems privalu atlikti tai ką jie ten ar ten padarė kaip apie kažkokį stebuklą ar žygdarbį. Lygiai tas pats jei rašytu apie valytoja jog žiurėkite kokia šaunuolė ji šiandiena net grindis išplovė. Tik va valytojos neturi profsajungos ir tokio biudžeto jog galėtu sau leisti užsisakyti tokia propagandą kad kokios jos šaunuolės jog dirba savo darbą kurį ir turi dirbti.

Pensininkė- nepensininkė

Pensininkė- nepensininkė portretas
Šaunios merginos, sėkmės joms gyvenime. O vairuotojai turėtų būti gėda nemokėti tokių darbų ir neturėti įrankių.

Kristina

Kristina portretas
O kam tu pypenai tikes ???? Niekam??? Tik komentara parasyt ? Nes esi slunkius , kuris nemoki pasikeist rato ?

Anonimas

Anonimas portretas
Nauji pareigūnai milijonais pogrindyje stumdosi ....

pypenas

pypenas portretas
Tokios tik ir tinkamos padangoms keisti.............????????????????

Eugenija

Eugenija portretas
Smagu skaityti tokias naujienas. Tikiu, kad su nauja jauna karta daug kas pasikeis i gera

Viltis

Viltis portretas
Nežinau kaip dabar , bet anksčiau prieš trisdešimt ir daugiau metų , keisdavausi padangas pati , nelaukdavau , kas pakeis , juk čia nieko sunkaus .Nebent bijo rankas susitepti .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių