Nugenėjus Laisvės alėjos liepas, neliko ir lizdo

Grįžti į straipsnį

lai nemeluoja

lai nemeluoja portretas
niekada niekas neapžiūri medžių genėjimo metu,tai pirma,antra,tai pagal tokiu laiku išduodamus leidimus galima spręsti,jog dirba visiški besmegeniai nieko nenutuokiantis apie gamtą,nes nežino net elementarių dalykų,pvz.kada,kokie paukščiai peri. O pagal genėjima,galima iškart pasakyt,jog dirba medkirčiai,o ne žmonės nutuokiantys apie medžių genėjimą.

Anonimas

Anonimas portretas
KODEL KAS METAI GENEJA LIEPAS JOS SENOS JAS SAUGOTI REIKIA ATSARGIAI SU JOMIS ELGTIS.LABAI BLOGAI IR TAIP SUMAZEJO MEDZIU

BLINDA

BLINDA portretas
Ponios Savickienes negalima tiketi nei vienu zo dziu.PASTOVIAI issisukineja,meluoja o pazadu niekad neispildo.Tai gamtos niokotojos vadove.Pati, manau, gyvena gamtoje ir aplink savo namus medziu nekerta.Paimtu pavyzdi is Vilniaus.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Aišku, žydi narcizai. Bet jie žibutės dydžio, tai nelabai ten matosi. O kad savivaldybės aplinkos apsaugos skyrius prastai atlieka savo darbą, tai visi puikiai žino. Išpjauna gerus medžius, kai šalia nudžiuvę styro. Ir šiaip, ten kreiptis dėl medžių išsaugojimo neverta, nes jokio atsakymo nebus. Tai taip ir gyvename.

Aišku

Aišku portretas
Baikit rašyti nesamones,negi jūs tokie kvaili?...Viskas daroma tinkamai.Jei ir buvo koks lizdukas tai dėl jo turi būti bardakas visuose medžiuose?..Medžius reikia genėti tris kartus metuose,formuoti o ne leisti augti kaip jie nori..Narcizai labai gražiai žydi...Rašo čia visokie nevispročiai..

Kainietė

Kainietė portretas
Gyvenu Kaune nuo gimimo, man 50+ , paukščių užterštas miestas, apšikta mašinos, palangės, suoliukai, vaikų aikštelių atrakcijonai, parduotuvių įėjimo takai ir tt... Baisu, balandžius jau naikint reikia!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kaip visada nevaliaikoms ir rupi kad visur butu apsikta o Laisves al.suoliukai apsikti tai nedaro grozio. Yra vietos sukti lizdus tai ir susisuks.Saunu kad nupjiove nesiks kur papuola.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Savivaldybės troliai komentarus rašo. Jūs geriau pažiūrėkite, koks grindinys nuo kramtomosios gumos apdergtas. Trukdo jiems paukščių lizdas, begėdžiai, jūs. Pagatavi visus medžius išpjauti. Ar laikas dabar medžius genėti, kai paukščiai lizdelius susikrovė? O dar genėti nelabai sugeba, pažeidžia medžių simetriją, tuomet ir neatlaikiusios smarkių vėjų, lūžta šakos. Taip ir gyvename, kai visus darbus daro atbulai nei reikėtų.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Nei tie darbininkai žiūrėjo, nei ką. O šiai savivaldybės darbuotojai medžiai mažiausiai rūpi. Buvo prie mūsų namo nužymėti medžiai nupjauti. Kreipėmės į savivaldybę 2 kartus su raštu. Jokio atsakymo negavome. Sėdi, nieko nedaro, tik be reikalo vietą užima. O kai gauna užklausą per spaudą, vaidina dirbančią. Geda.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir šudu nebeliko bet kažkam apšikta laisvės alėja labai patinka

Laisvės Aleja

Laisvės Aleja portretas
Aplinkos ir ypač Laisvės Alejos teršėjai-balandžiai. Pagrindinė miesto gatvė ne vieta balandžių lizdams. Žurnaliūgos persistengė su "paukštelių čirenimu". AČIŪ Savivaldybės darbuotojams už tvarkomą miestą

Cha

Cha portretas
Kam Kaunui paukščiai ? Turit broilerį - ir gana....

Gražina

Gražina portretas
Kam iš liepų palmes daryti? Ne genėtojai, o medžių niokotojai ir ką veikia ta gamtos apsaugos skyriaus darbuotoja? Tuos darbus turėtų dirbti išmanantys ir profesionalai, t. p. gamtą mylintys.

Elija

Elija portretas
Balandziai medziuose lizdu nesuka (jie yra pastoges arba pusiau naminiai pauksciai.).Tai greiciausiail lizda buvo susuke uldukai,labai mieli paukstukai.O apie toki zmoniu neisprusima tai tyliu.Tai Ar dabar laikas geneti medzius,kai jau pradeda leisti lapelius,o be to presideda pauksciu perejimo metas.Tai ar Kauno Zemes Ukio Akademija nepatuosia gamtininku? P.S.Kanadoje uz toki nusizengima pries gamta butu tukstantine bauds.O Lietuvoje kaip???

artėja Pasaulio pabaiga

artėja Pasaulio pabaiga portretas
nes Žemėje priviso per daug dblų, nekenčiančių medžių, paukščių, šunų ir visos gyvosios gamtos.

To živilė

To živilė portretas
Šuo tiek neapmyža, kiek girti žmogai

Q

Q portretas
Tie,kurie nekenčia gamtos-nekenčia ir viso pasaulio!Buduliai!

zivile p

zivile p portretas
paskaiciau strAIPSNI APIE ZIDINCIUS NARCIZUS,DALIS JU NEZYDI LAISVES AL. NES JUOS APMYZA SUNYS, REIKTU UZDRAUSTI VEDZIOTI SUNIS

Žmonės verks

Žmonės verks portretas
Nes eina prieš gamtą. Ar dabar laikas genėti, asilo beretės?

tam beretnykai

tam beretnykai portretas
eik miegot durniau čia nepolitikavęs

beretnykai

beretnykai portretas
kelkit savo beretes i medzius ir bus daug lizdu konservuuotom krekzdem...

gra

gra portretas
reikėjo balandzius isivaikint
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių