Pašiurpino ugdymo įstaigos atstovų požiūris: investuoti į neįgalius vaikus neverta?

o siaube

o siaube portretas
"auklėtojų milžiniškų pastangų dėka Emilija išmoko vaikščioti...", be abejonės lenkiu galvą prieš šias auklėtojas, bet atleiskite, o ką mama veikė? ar tik reikalauti iš visų moka?

Tautvilas

Tautvilas portretas
kvailos kalbos apie investicijas. kai investuojama tikimasi, kad atsipirks. o kai nesitikima kad atsipirks - tai nera investicija.

Tautvilas

Tautvilas portretas
Ech. Gaila tėvų, bet pačių tokių nenoras vesti į spec. mokyklas rodo jų užslėptą panieką nesveikiems vaikams. Įrodinėti, kad toks vaikas bus kaip visi kvaila. Aišku, tie "visi" irgi būna visokie, bet viena aišku, tokių vaikų tėvų poza, rodo, kad jie patys negatyviai žiūri į Dauno sindromą turinčius vaikus, o iš kitos pusės savo nelaimę darir nori primesti kitų tėvams, turintiems sveikus vaikus

Tautvilas

Tautvilas portretas
Nebūkim naivūs - nesveikų vaikų integracija labai padeda kurtis privačioms mokykloms. Jos iš karto įgyja koziį

Saunuole mama

Saunuole mama portretas
Hebryte atsidarykit google ir iveskite down syndrome famous ir rasite, kad su Dauno sindromu zmones baigia ir universitetus, i tampa aktoriais. JAV parduotuvese, mc donalde, degalinese galite pamatyti dirbancius zmones su Dauno sindromu. Jie spindi pasitikejimu ir niekas i juos neziuri su galesciu. Saunuole mama, kad kalba apie tai!!!! Deka Jusu musu visuomene bresta!!!!

Verdiktas

Verdiktas portretas
tikrai nesuprantu kodel valdzia tiek islaidauja, kisa pinigus vaikui su dauno sindromu vien tam, kad jis butu "mylimas ir laimingas", ir kuris neduos jokios grazos visuomenei? Kodel mokesciu moketojai , uzuot ugde ir investave i savo vaikus, uzdirbsiancius kazkam pensijas, turi islaikyti auksciausiu lygiu svetimus individus, juk jie turi ir savus: vaikus, tevus, gimines.Be to, tokie vaikai atima labai daug laiko ir jegu is mokytoju, kai tuo tarpu sveikieji galetu sulaukti daugiau demesio lavinimuisi, mokymuisi, pasiektu geresnius rezultatus.

keista

keista portretas
visam pasauly vaikai su Dauno sindromu yra mokomi, jiems yra tos įstaigos.Pas mus, atrodo,tos įstaigos yra išlaikyt mokytojus ir auklėtojus.

Anonimas

Anonimas portretas
Neklausykit Jūs tokių specialistų ir nenusiminkit. Dauno sindromu sergantys žmonės šiais laikais gyvena labai ilgai, virš penkiasdešimt metų ir daugiau. Jie gyvens gerai ir ilgai, jei pastoviai jais rūpinsis mylim ir mylintys žmonės, kurie tikrai rūpinsis jų sveikata. Higienos ir įprastų kasdienių įgūdžių išmokyti juos yra svarbiausia, bet taip pat reikia suprasti jog jie yra žmonės, o ne Dauno sindromas. Aš ne Lietuvoje dirbu su neįgaliaisiais jau penkiolika metų, ir čia visi supranta, kad specialių poreikių turintiems vaikams, reikia specialaus išsilavinimo pagal jų galimybes, bei užimtumo pagal jų norus ir polinkius bei galimybes. Juk žmogaus gyvenimo tikslas yra gyventi, o gyvena laimingai tik mylimi ir mylintys. Kol Lietuvoje požiūris į neįgaliuosius nepasikeis, jiems ir tėvams bus sunku.

R.B.

R.B. portretas
Dirbau su psichiškai ir fiziškai neįgaliais vaikais globos namuose. Galiu pasakyti tik tiek, kad juos reikia mokyti higienos, buities įgūdžių ir suteikti užimtumą. Labai gaila, bet nuliudinsiu mama, neverskite vaiko mokytis kartu su kitais vaikais. Tokie vaikai po dienos ar savaitės pamiršta ką prieš tai išmoko, be reikalo bus sugaišta daug laiko tiek jūsų, tiek mokytojų.ko reikia Jūsų dukrai, Jūs galite pati išmokyti, su šiuo sindromu vaikai ilgai negyvena, dziaukites kiekviena minutė praleistą su dukra Stiprybės Jums.

Nida

Nida portretas
Suprantu mamą.... bet mama turi įjungti sveiķą protą ir veikti pagal galimybes, nekaltinant nieko dėl savo bėdos... nereikia įkaitais laikyti sveikųjų...

Anonimas

Anonimas portretas
tikrai neverta, kokia nauda? reikejo laiku migdyt

keruckei

keruckei portretas
kada neįgalius vaikus į ugdymo įstaigas veš autobusiukai?

valstybiukė

valstybiukė portretas
Kiek dar teisinėj valstybėj teisės?Mama nerašo,kokioje mokykloje mergaitei ieškojo vietos, kokioje ji mokosi dabar, nes B I J O .Jei parašys, mokykla.švietimo skyrius puls ,samdys advokatus,kad tik apgint savo numozotus ir pelėsiais prasmirdusius mundurus.Ar tos mokyklos yra vaikams?Pasenęs mąstymas ir mokymo modeliai.

gefe

gefe portretas
Sveiki, ponai, mane domina slapti susitikimai su vyru. Man 24 metai, neseniai po išsiskyrimo, ir nenoriu vyro visą laiką. Kviečiu susisiekti su manimi per šį portalą: www.vplan.com/emma23

...

... portretas
Labai lietuviška - tetukas pabėgo kai atsirado namie vaikas su specialiais poreikiais. Nesituokite su lt vyrais, anglai siuo požiūriu normalesni, geresni.

Anonimas

Anonimas portretas
Liūdna, tačiau ta labai kovinga mamelė turėtų pagaliau suprasti nebus jos dukra pilnavertė, nors ir kaip besistengtų ir iš visuomenės reikalautų neįmanomo. O ir vaikai nenori su tokiais mokytis kartu. Toks jau gyvenimas. Kai kam jame nepasiseka.

Mokytojas Antanas

Mokytojas Antanas portretas
Jūsų dukrelei geriausia mokytis KAUNO SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE/GIMNAZIJOJE/.......Tikrai būsite patenkinti

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
pokalbis su pacientu

toksir yrtikslas

toksir yrtikslas portretas
be abejonės reik tuos nelaimingų tėvelių kitokius vaikelius integruot tarp sveikų, ne ch ren tiem sveikiem protingais tapt, tegu biski debilinasi

Iš patirties

Iš patirties portretas
Negaliu nieko pasakyti apie vaikus, bet apie neįgaliųjų integraciją į sveikų žmonių darbo kolektyvus galiu pasakyti iš patirties. Mūsų įmonėje dirba keletas žmonių , turinčių klausos negalią. Su jais sveiki nesusikalba ir nekalba, o kai reikia bendrauti darbo klausimais , niekas komandoje nenori dirbti, nes darbo tempas , o tuo pačiu ir uždarbis būna daug mažesnis. Todėl manau, kad nereikia tampyti nervų ir sveikiems ir turintiems problemų su sveikata.Socialinėse įmonėse, kur dirba visi vienodi, jiems yra daug lengviau ir jie vieni kitus supranta ir užjaučia. Ten visos įmonės darbo tempas yra daug mažesnis , ir tada visiems daug lengviau. Iš patirties sakau, kad nereikia kankinti nei sveikų, nei turinčių problemų su sveikata. Tada visi jausis gerai. Žinau, kad ir mokyklose ir darbovietėse tarp sveikų ir turinčių negalią VISUR yra įtampa.

mūsų klasėje

mūsų klasėje portretas
buvo viena dauniukė, nedidelio laipsnio. Ją šiaip taip ištempė iki 8 klasės, bet mokytojai galų gale pasakė tėvams - nekankinkite jūs to vaiko. Kažkodėl tokie tėvai nesupranta, kokia kančia vaikui stengtis suspėti su visais, jie tik aklai grūda vaikelį į bendro lavinimo mokyklas ir piktinasi, kad jos nenori priimti.

Xx

Xx portretas
Tegul ta Keruckė manikiūrus daro, o ne kišasi ten, kur nieko neišmano. Trumpiausias anekdotas - keruckė pavaduotoja

Paulius

Paulius portretas
Labai graži ir puiki mergaitė.

suilikas

suilikas portretas
man kyla toks klausimas, visi ziuri kad butu gerai spec poreikiu vaikui, o kitiems kaip, ar gerai bus bus su specuku ? kam idomu ? manyciau turi but gerai visiems, o ne vienam ...

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Dauno sindromas ,zinoma,liudna,;taciau ugdant tuos vaikucius gaunamas ir gana geras rezultatas;jie ne tik labai draugishki vaikuciai,bet suauge gali ir dirbti;;labai miela mama ir mergyte

Tautos stebetojas

Tautos stebetojas portretas
Labai matijosaitiskas poziuris.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių